Naše testerky otestovaly balíček křenů značky efko a Zimmermann. Podívejte se, co si z křenů uvařily a jak jim chutnalo

image
otestováno
Počet recenzí
70
jak jste hodnotily
5
60x
4
6x
3
2x
2
2x
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 15. 4. 2020
do 30. 4. 2020


Křen strouhaný ostrý

Křen ostrý, jako čerstvě nastrouhaný - vždy po ruce, vždy připravený v lednici. Ostrý, nevyšeptá, neztmavne díky patentované technologii a procesu výroby od špičkové suroviny k dokonalému produktu. Nadýchané chomáčky nastrouhaného křene připravené k vaření, studené kuchyni či food stylingu.

Žádné slzy, žádná zranění při strouhání, konec marné snahy dostrouhat se v kupovaném kořenu nějakého aroma. Ať pečete žebra, udíte maso, grilujete zeleninu, připravujete saláty či bagety – můžete se spolehnout na sílu křene. To oceníte zejména, když vaříte tradiční křenovou omáčku nebo chystáte pomazánky k pohoštění přátelům. Křen má sílu! Objevte ho, zamilujte se a začleňte jej do vašeho zdravého a chutného jídelníčku!

Lahodné inspirace na recepty z křenu najdete TADY.                      efko strouhaný KŘEN                                                               Zimmermann křen 

                                            
Hodnocení
70
avatar
Renata
Opravdu vynikající a opravdu stále jako čerstvý. Přirozený vzhled, chuť, batva i vůně i po nějaké době v lednici. Kvalitní a prvotřídně zpracovaný křen si vychutnáte kdykoliv dostanete chuť na něco opravdu pikantního a nevšedního. Ušetříte si pracné a zdlouhavé strouhání doma. Cena velmi slušná, pěkné, praktické balení.
klad vše
klad ne
avatar
Renata
Výborný výrobek i pro náročné gurmány. Dlouhou dobu jako čerstvý. Přirozená chuť, vzhled i vůně. Dodá správný říz každémumasu a podobně. Kvlaitně zpracovaná surovina za dobrou cenu ve větším balení. Doporučuji.
klad celý výrobek
klad -
avatar
Květa
Křen má pěknou bílou barvu a zajímavou strukturu. Taky má pěkný obal a dobře se otvírá ta sklenička. Chuť je pěkně ostrá. Líbilo se mi, že není mixovaný. Dala jsem ho do zelného salátu a s mrkví, dobře to ochutil.
příloha
klad chuť
klad ostrost
klad že není mixovaný
klad mohlo ho být i víc
avatar
Květa
Křen je velmi chutný, je dost ostrý a dobře ochutí jídlo. Líbila se mi jeho struktura, je zajímavé, že není mixovaný. Snadno se použije při vaření. Křen má pěknou bílou barvu. Ve skleničce se dá dlouho uchovat v lednici. Dala jsem ho trochu do polévky, aby nebyla mdlá.
příloha
klad barva
klad chuť
klad balení
klad vše se mi líbilo
avatar
Marcela
Balení křenu je praktické a design se mi líbí. Po otevření voní jako čerstvě nastrouhaný, barva přirozeně křenová. Ostrá chuť a krásná vůně opravdu jako čerstvý. Konsistence mě mile překvapila maximální spokojenost. Je rychle dostupný k použití v kuchyni. Pomazánky všem moc chutnali. Doporučuji
příloha
klad konsistence, vůně, chuť,
klad zápory nejsou
avatar
Marcela
Balení pěkné a i praktické. Byla jsem mile překvapena jak chutí tak konsistencí. Barvu má výrobek jako čerstvě nastrouhaný křen a má i ostrost a vůni. Trvanlivost je uspokojivá. Určitě ho budu dále využívat v kuchyni jak k masům tak na pomazánky a omáčky. Je určitě i zdraví.
příloha
klad praktický, chutný a zdraví
klad zápory nejsou
avatar
Michaela
Křen mě mile překvapil, jsem zvyklá na “kašovitou” konzistenci a tento je jako bych si ho právě nastrouhala. Při otevření mne upoutala příjemná křenová vůně. Co se chuti týkal, tak ostrost je naprosto perfektní, příliš nepálí, ale je doopravdy chutný. A upřímně je škoda jej použít do nějakého pokrmu, čistě samotný s kolenem, parkem či klobáskou (v mém případě) je naprosto ideální.
příloha
klad Konzistence
klad Vůně
klad Chuť
klad Rychlá použití
klad Žádná
avatar
Michaela
Žádná kašovitá konzistence, ale konzistence právě nastrouhaného křenu. Vůně je naprosto boží, příjemně štiplavá a po otevření se vyvalí. Co se chuti týče je ostrý, ale ne příliš pálivý, což mě osobně vyhovuje, protože křen si nejraději vychutnávám s uzeným kolenem, parkem, buřtem či klobáskou.
příloha
klad Konzistence
klad Chuť
klad Vůně
klad Rychle užití v kuchyni
klad Trvanlivost
klad Malé balení
avatar
Yvona
Skvělý pro okamžité použití v kuchyni. Jen otevřít a ihned použít. Je vidět, že se opravdu jedná o přírodní produkt. Výhodou bylo, že neměnil barvu po otevření sklenice ani po týdnu. Ostrost byla tak akorát, v teplé kuchyni nevadila ani dětem a jídlu dala pikantní nádech. Velmi chutnal ve studené kuchyni, jako příloha k uzeninám a bramborám. Osobně jsme ho použili při přípravě houbového rizota, kdy křen dal tomuto chuťově mdlému jídlu pikantní příchuť a všem chutnal. Dále byl použit jako posyp na brambory, které byly jako lehká jarní večeře.
příloha příloha
klad nastrouhání,
klad ostrost
klad rychlé použití
klad vůně opravdového křenu
klad ostrost nevadila dětem
klad trvanlivost byla skvělá, i po týdnu neměnil barvu, konzistence stejná
klad obal
klad viněty
avatar
Yvona
Nejlepší křen, který jsem jedla. Po otevření přírodní ostrá vůně, kerá protáhla nosní dutiny. Křen byl nádherně sypký a křehký. Jen trochu mínus, že za 3 dny po otevření už tak sypký nebyl a lepil se.Barva a vůně přírodní a neměnila se ani po otevření. Ostrost vysoká, velice vhodné pro použití při grilování i při přípravě teplých jídel. Vyníkající design i vyhovující velikost balení pro použití v kuchyni i pro party o více lidech.
příloha příloha
klad design balení
klad jedinečná přírodní chuť
klad silná ostrost
klad ostrá vůně, která protáhla nosní dutiny
klad stále přírodní chuť
klad rychlé použití v kuchyni
klad konzistence, která byla nastrouhaná
klad barva přírodního křenu, která nebyla měněna ani 3 dny po otevření
klad velkost balení
klad po otevření trochu zvlhl a nebyl sypký
avatar
Tereza
Z tohoto krenu jsem dělala pomazanku. Design baleni se mi libi, ale mohlo by ho byt vice. Barva je taková jaka se očekává od strouhaného křenu. Voní prijemne, ostrost neni az tolik výrazná. Libi se mi, ze krenkren neni mixovany. Vydrzi dlouho, coz je také výhoda. Fajn je, ze ho pouze otevřete a nasypete kam je třeba.
příloha
klad Vune
klad Snadne vyuziti
klad Male baleni
klad Nevýrazná chut
avatar
Tereza
Z tohoto krenu jsem delala omacku. Design baleni je super a i množství je akorát. Barva odpovida čerstvě nastrouhanemu krenu. Ostrost byla vyraznejsi a vune doslova cpela. Neni mixovany, což je plus. Vydrží dlouho a jeho vyuziti v kuchyni je super.
příloha
klad Množství
klad Vune
klad Nic
avatar
Aneta
Silny, opravdu silný a výborný.. upekla jsem k němu koleno a pochutnali jsme si s partnerem jak už dlouho ne. Hledala jsem ho i v obchode, ale nenašla. Ze bych ho hned koupila znova. Mezi křeny výborná volba.
příloha
klad Silny
klad Chuťově výborný
klad je návykový :-)
avatar
Aneta
Velmi příjemná chuť. Je silný a urcite jeho nákupem neuděláte chybu. Křen ma byt křen a tenhle opravdu funguje. Krásně vás přitáhne. K upečenému kolenu ideální kamarád. Těším se na grilování, kde si ho hned dáme znova.
příloha
klad Silny
klad Protáhne
klad Malé balení
avatar
Yvona
Skvělý produkt pro rychlé použití nejenom jako příloha k uzeninám, např. na party, ale je také skvělý pro teplou kuchyni. Přidala jsem ho do kuřecího rizota s houbami a dodat tomuto jinak chuťově mdlému jídlu pikantnost. Dá se jíst i jako posyp na brambory nebo jako křenová pomzánka. Chuti, ostrostí a konzistenci bych nic nevytkla. Jen design balení lehce retro, chtělo by to barevnější obal.
příloha příloha
klad rychlé použití v kuchyni
klad nastrouhání
klad barva čerstvého křenu
klad vůně
klad ostrost akorát
klad trvanlivost
klad snadné otevření skleničky
klad design balení
avatar
Yvona
Úžasný výrobek. Po toveření krásná ostrá vůně, která byla i po týdnu. Chuť správně ostrá a zároveň osvěžující. Skvělá nastrouhaná konzistence a barva přírodního křenu jsou naprosto unikátní. Křen ve skleničce po otevření ani více nezvlhl ani se nevysušil. 100 g balení je vhodné jak na větší party, tak i pro využití v teplé kuchyni. Zkusila jsem dát do zapékaných brambor a do vajíček ke snídani a jídlu dodal jedinečnou příchuť. Líbil se nám i design praktické skleničky, která se lehce otevírala.
příloha příloha
klad ostrost
klad strouhaná konzistence
klad vůně
klad design balení
klad praktická sklenička
klad dobře uzavíratelný
klad rychlé použití v kuchyni
klad použití na party
klad přírodní barva
klad po otevření nezvlhnul
klad po otevření rychle nevyschl
klad vhodný teplé i studené kuchyni
klad žádné zápory jsem nenašla
avatar
Zdeňka
Křen jsem použila ve studené kuchyni na výrobu pomazánky – dipu – náplně do šunkových ruliček. Design balení průměrný a barevná kombinace nápisů velmi hezká a čitelná. Barva a vůně křenu příjemná. Konzistence: je super, že je křen ve skleničce strouhaný a ne mixovaný. Trvanlivost dostatečně dlouhá. U mě bylo velkým zklamáním, že křen nemá svoji typickou palčivost, kterou máme všichni doma moc rádi, a proto i když tento druh výrobku na trhu patří mezi jedinečné, tak doporučit ho mohu jen těm, kdo mají rádi křen jemnější chuti. Ti pak mohou ocenit i jeho dostupnost a rychlost použití v kuchyni. Já budu dále používat klasicky strouhaný čerstvý křen.
příloha
klad Kladů má spoustu, ale jen pro lidi, kteří mají rádi křen jemnější chuti.
klad Křen nemá svoji typickou palčivost, kterou my doma máme rádi.
avatar
Zdeňka
Křen jsem použila v teplé kuchyni – na křenovou omáčku. Design balení průměrný a barevná kombinace nápisů velmi hezká, ale modrá barva popisků není moc výrazná a čitelná. Barva a vůně křenu příjemná. Konzistence je super, že je křen ve skleničce strouhaný a ne mixovaný. Trvanlivost dostatečně dlouhá. U mě bylo velkým zklamáním, že křen nemá svoji typickou palčivost, kterou máme všichni doma moc rádi, a proto i když tento druh výrobku na trhu patří mezi jedinečné, tak doporučit ho mohu jen těm, kdo mají rádi křen jemnější chuti. Ti pak mohou ocenit i jeho dostupnost a rychlost použití v kuchyni. Já budu dále používat klasicky strouhaný čerstvý křen.
příloha
klad Kladů má spoustu, ale jen pro lidi, kteří mají rádi křen jemnější chuti.
klad Křen nemá svoji typickou palčivost, kterou my doma máme rádi.
klad Údaj o minimální trvanlivost se velmi těžko na tmavě modrém víčku hledá a i když ho pak najdu, tak je téměř nečitelný.
klad Sytost modré barvy popisků na nálepce na skleničce není moc výrazná a čitelná.
avatar
Hana
Na první pohled je sklenička nevýrazně označená, klidně by v ní mohl být i strouhaný sýr. Křen zůstal i po otevření stálé bílý a nadýchaný. Jeho chuť je silná, ostrá, opravdu jako by byl právě čerstvě nastrouhaný. 100 g množství je přiměřené. Pro další použití, zejména za syrova bych dala přednost kratším vláknům.
příloha
klad vynikající chuť
klad čerstvost
klad po otevření je stále bílý a čerstvý, neoctovatí
klad 100 g množství
klad design skleničky, nevýrazně označený obsah
avatar
Hana
Obrázek na víčku skleničky jasně identifikuje obsah, že se jedná o křen. Křen byl i po otevření stále bílý, svojí nadýchanost však po pár dnech ztratil a začal se sesedat. Ostrost byla jemnější, ne tak výrazná jako u čerstvě nastrouhaného. Při použití pro rodinu bych uvítala větší množství.
příloha
klad označení skleničky,
klad kratší vlákna
klad jemnější ostrost, ale dostatečná
klad malé množství
klad po otevření ztratil nadýchanost
Zobrazit více recenzí