Milovnice kávy otestovaly automatický kávovar Krups Intuition Preference. Co na něj říkají? Přečtěte si jejich hodnocení

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotily
5
5x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 7. 2021
do 31. 7. 2021

Automatický kávovar Krups Intuition Preference

Prémiový automatický kávovar Krups Intuition Preference EA872A10 vás intuitivně provede procesem přípravy kávy od samého začátku až k dokonalému šálku espressa nebo cappuccina. Jeho světelné indikátory usnadňují použití: červené podsvícení vás provede nutnou údržbou, zatímco barevně nastavitelné podsvícení vás povede přípravou nápoje — pro rychlou a intuitivní navigaci.

Kávovar využívá technologii extrakce Quattro Force pro vynikající chuť kávy. Aktivní rychlé mletí zrn, hydraulické pěchování, optimalizovaná spařovací jednotka a samočisticím systém se postarají o vždy perfektní šálek.  

Potěší vás i možnost vlastního nastavení až 8 vašich oblíbených receptů. Vyberte si barvu kontrolky, typ a jas displeje a nastavte si velikost nápoje či intenzitu chuti kávy. Vaše nápoje budou připraveny jediným stisknutí tlačítka.     

Milujete cappuccino či caffè latte?   

Tak to vás Intuition Preference potěší! Na přípravu mléčné pěny je potřeba pouze hadička, která je součástí kávovaru. Hadička se zastrčí do hlavy kávovaru, druhý konec se ponoří do nádoby nebo přímo do kartonu s mlékem. Tím odpadá potřeba mléko přelévat přímo do mléčné části kávovaru, která se následně musí rozebírat a čistit. Hadičku je na závěr potřeba pouze propláchnout vodou - čištění mléčného okruhu kávovaru probíhá automaticky. Výsledkem je krémově hustá pěna a minimální požadavek na údržbu.    

Nejdůležitější parametry

 • Displej s technologií Smart Slide, který najdete i na chytrých telefonech
 • Barevná intuitivní navigace přípravy kávy i údržby
 • Tlak 15 bar
 • Příkon 1450 W
 • Objem zásobníku na vodu: 3 l
 • Objem zásobníku na kávová zrna: 250 g
 • Kovový mlýnek
 • Pět stupňů hrubosti mleté kávy
 • Tryska na horkou vodu
 • Nastavitelná teplota kávy
 • Qattro Force systém
 • Systém automatického čištění Krups
 • Záruka 10 let

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
5
avatar
Jana
Kávovar je úžasný! Má krásný design, přehledný display, jednoduché ovládání. Jsem nadšená! Zásobníky na kavová zrnka, kávovou sedlinu i vodu jsou dobře přístupné a pokud něco chybí nebo naopak přebývá, kávovar vše jasně oznámí. Kávu precizně připraví a její vůně se rozline po celém bytě. Lze připravit jednoduše také mléčné kávy a horkou vodu na čaj. A na závěr další velké plus čištění kávovaru probíhá automaticky. Kávovar Krups Intuition Preference prostě nemá chybu!
klad Automatické čištění
klad Volba hrubosti mletí zrn
klad Volba intenzity kávy
klad Jednoduchá příprava mléčných káv
klad Design
klad Přístupnost zásobníků
klad Přehledný dotykový display
klad Nic
příloha příloha
avatar
David
Naprosto jednoduchá příprava nápojů. Já mám rád kávové, manželka mléčné, oba se u nás vaří několikrát denně. Kávovr má jednoduchou údržbu, snadno se umývá, technologie na mletí kávy je super, káva má boží chut, sytou, jasnou s dobrými tóny. Už bychom nechtěli měnit.
klad výborná chuť kávy
klad větší rozměry
avatar
Katka
Tento kávovar se doslova stal mým kamarádem, důvěrníkem. Miluji ho. Těžko se mi líčí jeho technické vybavenosti, jsem žena, která prostě dokáže říct toto: byl to skvělý kup. Každé ráno na něho myslím, každý večer s ním usínám, přes den mi chybí. To se mi nestalo ještě s žádným mužem :-)))
klad skvělá káva
klad nevím
avatar
Milena
Tento kavovar me nadchnul. Varime na nem cela rodina. Spotreba kavy i mleka u nas vzrostla, protoze doted jsem kavu moc nepila :D Miluji latte machiato a muz zase capuccino. Petileta dcerka si zase sleha mlecnou penu ? Co se tyce cisteni, po priprave mlecnych kav jen proplachnu hadicku. Mlecny system cistim vecer, po posledni kave. Vse je velice jednoduche. Bohuzel se mi kavovar hned ctvrty den zaseknul pri priprave kavy, i kdyz mel vse, co potreboval. Musela jsem ho vytahnout ze zasuvky, protože prestal reagovat i displej. Od te doby je ale hz klid a ja doufam, ze se to uz opakovat nebude, protoze jinak je opravdu snovy.
klad Nadychana mlecna pena (je treba zvolit spravne mleko ale i z polotucneho trvanliveho to zvladne)
klad Vyborna chut kavy, uz nesladime.
klad Kavovar se po ctyrech dnech pouzivani zasekl ? ale vyresil to restart.
příloha příloha příloha
avatar
Věra
Kávovar přišel obratem, pěkně zabalený. Ihned po rozbalení mne naživo oslovil design, který je čistý. Všechny zásobníky - na vodu, na kávu i na kávovou sedlinu jsou velmi dobře dostupné a snadno se s nimi manipuluje. Káva je perfektně namletá i spařená, není "přepálená", sedlina je krásně suchá. Líbí se mi, že jednoduše připravím sobě i návštěvám bez zbytečného nastavování espresso, lungo i mléčné kávy a to vždy klidně i dvě najednou. Příprava mléčné kávy je překvapivě jednoduchá a i dětem přišel kávovar vhod, protože si neustále dělají mléčnou pěnu a jsou samy schopny kávovar po přípravě mléka propláchnout, což zahrnuje pouze stisk tlačítka a propláchnutí trubičky, ostatní udělá kávovar za vás. Také se díky němu zvýšila spotřeba čaje, protože děti baví i příprava horké vody. Display je velmi přehledný a intuitivní, světelné navádění je příjemné.
klad rychlé dodání
klad design
klad dotykové ovládání
klad možnost výběru druhů káv
klad jednoduchá příprava mléčné kávy
klad snadné čištění
klad možnost přípravy dvou káv najednou
klad suchá kávová sedlina
klad přístup k zásobníkům vody, kávy i sedliny
klad nikde neumím vyčíst, kolik ml má mléko při přípravě mléčných káv ve velikostech M, L, XL
příloha