Barevný displej, intuitivní světelné indikátory, výběr z 15 nápojů a prémiový design! Testerky získaly díky našemu testování 40% slevu na automatický kávovar Krups Intuition Preference Plus 

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
4x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 26. 9. 2021
do 20. 10. 2021

Automatický kávovar Krups Intuition Preference Plus 

Prémiový automatický kávovar Krups Intuition Preference Plus EA875U10 vás intuitivně provede procesem přípravy kávy od samého začátku až k dokonalému šálku espressa nebo cappuccina. Jeho světelné indikátory usnadňují použití: červené podsvícení vás provede nutnou údržbou, zatímco barevně nastavitelné podsvícení vás povede přípravou nápoje — pro rychlou a intuitivní navigaci.

Kávovar využívá technologii extrakce Quattro Force pro vynikající chuť kávy. Aktivní rychlé mletí zrn, hydraulické pěchování, optimalizovaná spařovací jednotka a samočisticí systém se postarají vždy o perfektní šálek.

Potěší vás i možnost vlastního nastavení: Krups Intuition Preference Plus nabízí možnost uložení dvou profilů se sedmi individuálně nastavitelnými recepty na každý profil pro snadnou a rychlou přípravu vašich oblíbených nápojů. Vyberte si barvu kontrolky, typ a jas displeje a nastavte si velikost nápoje či intenzitu chuti kávy. Vaše nápoje budou připraveny jediným stisknutí tlačítka.

Milujete cappuccino či caffe latte?

Na přípravu mléčné pěny je potřeba pouze hadička, která je součástí kávovaru. Hadička se zastrčí do hlavy kávovaru, druhý konec se ponoří do nádoby nebo přímo do kartonu s mlékem. Tím odpadá potřeba mléko přelévat přímo do mléčné části kávovaru, která se následně musí rozebírat a čistit. Hadičku je na závěr potřeba pouze propláchnout vodou - čištění mléčného okruhu kávovaru probíhá automaticky. Výsledkem je krémově hustá pěna a minimální požadavek na údržbu. Tento model obsahuje 600ml nádobu na mléko. 

  

Nejdůležitější parametry

 • Displej s technologií Smart Slide, který najdete i na chytrých telefonech
 • Barevná intuitivní navigace přípravy kávy i údržby
 • Tlak 15 bar
 • Příkon 1450 W
 • Objem zásobníku na vodu: 3 l
 • Objem zásobníku na kávová zrna: 250 g
 • Kovový mlýnek
 • Pět stupňů hrubosti mleté kávy
 • Tryska na horkou vodu
 • Nastavitelná teplota kávy
 • Qattro Force systém
 • Systém automatického čištění Krups
 • 600ml nádoba na mléko součástí balení
 • Záruka 10 let


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
6
avatar
Aneta
Kavovar neni vubec hlucny, rychla priprava kavy. Vse je hezky viditelne. Mlecna pena vzdy krasne naslehana bez bublinek. Vzdy po pouziti peny se krasne omyva. Tento.design se hodi do kazdeho interieru.rychla volba druhu kavy na velkem displeji s obrazky.
klad Rychlost
klad Jednoduchost
klad Prakticnost
klad Zadne
avatar
Iva Olivie
Opravdu výborný a zároveň stylový kávovar s efektivním, avšak decentním podsvícením. Pro nás nerozhodné je tak široký výběr již pomalu na škodu, velice dlouho se rozhodujeme, který typ kávy a jakou intenzitu a velikost si vybrat :) příprava jednotlivých káv je důkladná, poněkud zdlouhavější, avšak naprosto přesně dle italských norem přípravy, tam není co vytknout, kde má být našlehaná pěna, je výborná hustá krémová pěna, u espressa je také vše v pořádku, káva na jedničku. Objemy šálků jsou na můj vkus moc malé, u většiny si dávám dvojitou porci, ale je to věc osobní preference, asi mimo italský standard. U vel. M, L, XL by mohly být uvedeny spíš hodnoty v ml. V návodu je však vše detailně rozepsáno, včetně popisu jednotlivých druhů káv. Vzhledem k celkovému konceptu je přístroj poněkud hlučnější než si člověk před zapnutím představuje. Přesto kávovar doporučujeme, opravdu stojí za to, je to zážitek a potěšení pro celou rodinu i návštěvy.
klad design
klad jednoduché uvedení do provozu
klad popis jednotlivých druhů nápojů i jejich variant v návodu / manuálu
klad informativní a ilustrační displej
klad jednoduchá obsluha
klad kvalitní pěna, příprava kávy na jedničku
klad velký výběr nápojů vč. intenzity a objemu
klad 3 stupně horké vody na přípravu různých druhů čajů
klad 2 stejné nápoje lze připravit najednou (nebo dvojitou dávku - rychleji než u varianty doppio)
klad dá se připravit spousta káv po sobě (i 10) bez potřeby doplňování vody, kávy, odstraňování odpadu
klad mléčná pěna pro děti (např. na kakao)
klad větší děti jsou schopny připravit kávu celé rodině, dělají to s nadšením
klad možnost uložení oblíbených variant do vlastního profilu
klad velikost šálku by mohla být uvedena v ml, namísto označení M, L, XL
klad poněkud hlučnější než by člověk při pohledu na kávovar očekával
klad nutnost ručního čištění trysek a hadičky po mléčných nápojích
klad v manuálu je zmínka o automatickém zapnutí kávovaru - časovač- ale v kávovaru na displeji jsme toto tlačítko nenašli
klad káva doppio se připravuje na 2x po sobě, je to tedy 2x delší čekání, nenamele to dvojnásobné množství kávy najednou
klad nahřívání šálku chybí nám všem, je však možné hrneček prvně nahřát vodou z programu černý čaj
avatar
Kristin
Špičkový kávovar do domácnosti, který by mohl značku Krups pozvednout a hlouběji začlenit do povědomí společnosti. Na své si s tímto kávovarem přijde každý, na výběr je 15 nápojů o volitelné intenzitě kávy a vel. šálku (objemu vody, mléka). Design je nadčasový, jemné podsvícení dokresluje atmosféru během přípravy, poté co si uživatel dle obrázků, jak z menu oblíbené kavárny, vybere, a následně se těší na výsledek. Ovládání je jednoduché, kávovar komunikuje, uživatel netápe. Své oblíbené varianty si může uložit pod své jméno. Dokonce lze zadat čas, kdy si přeje kávu mít hotovou, jen si ji vyzvednout:) početná návštěva je také hladce obsloužena. Velký zásobník na kávu a vodu je také velmi komfortní, není třeba stále něco doplňovat. Jedná se o nadčasový přístroj, který se rychle stává nepostradatelným, tu největší nevýhodu shledáváme pouze v tom, že se rapidně zvyšuje množství kávy, co každý z nás za den vypije, když pro to stačí udělat tak málo :)
klad elegantní minimalistický design
klad zajímavé promo akce, 10letá záruka
klad příjemná zákaznická podpora, vstřícnost, rychlé odeslání z obchodu homeandcook.cz
klad kvalitní materiály, zpracování
klad snadné nastavení i čištění dle obrázků a textu přímo na displeji
klad kávovar na vše potřebné upozorňuje, uživatel je dobře informován
klad široká nabídka nápojů i s ilustrativními obrázky, u každého je možnost nastavit intenzitu kávy a množství vody
klad efektivní podsvícení, možnost osobního profilu s vlastní barvou
klad možnost časování - místo budíku Vás probudí kávovar Vaším oblíbeným nápojem, pecka
klad krémová pěna
klad lahodná káva díky technologii a kvalitnímu mlýnku
klad velký objem nádržky na vodu, která má praktický úchop
klad stylová nádoba na mléko, kterou však není nutné použít
klad snadné doplňování kávy
klad mi tedy při výrobě mléčného nápoje trysky neprskají, vše se připravuje hladce
klad zvládá i 2 nápoje najednou a to i když jde o mléčné nápoje, musí však jít o naprosto shodné nápoje (nebo jeden do velkého hrnku, pokud někdo preferuje dvojitou kávu)
klad mřížka, na kterou se pokládají šálky, je z plastu, tudíž je náchylná k poškrábání, ocenila bych spíš, kdyby byla z nerezu
klad otisky prstů na chromové části, která se nastavuje dle vel. hrníčků
klad nádržka na vodu se zasouvá zezadu, osobně bych ocenila z boku nebo zepředu, ale to je osobní preference, věděla jsem o tom dopředu
klad u tak propracovaného kávovaru postrádám možnost nahřívání hrníčku
klad při výrobě nápoje je kávovar překvapivě hlučný
klad výroba nápoje trvá delší dobu, při každém zapnutí kávovaru je nutný proplach
klad nutnost ručního čištění hadičky na mléko, ocenila bych také automatický proplach horkou vodou
klad nutnost propláchnutí trysek po každém mléčném nápoji
avatar
Michaela
Automaticky kávovar Krups Intuition Preference plus EA875U10 šedá & milk spot je designový a skvelý do každej domácnosti. Chcela by som vyzdvihnúť obrovský výber nápojov (15). A dispaly kavovaru sa im podaril. Chuť kávy je skvelá. Možné nastaviť intenzitu kávy a 5 stupňov mletosti. Kávovar môžem len doporučiť. Jeho údržba je ľahká a sám Vám pomôže a navedie Vás na dispaly čo je potrebné. Som rada že som kávovar poriadila do našej domácnosti.
klad Display s technológiou
klad Desing kávovaru
klad Systém automatického čistení
klad Nastaviteľná teplota kávy
klad Veľký výber možnosti kávy a teplých nápojov
klad Milk spot trošku prská
příloha

Přílohy

IMG_5345.MOV
avatar
Sabina Oskinová
Kávovar mne velmi mile překvapil svým dotykovým displejem, designem, kvalitou zpracování a přípravou nápojů. Na výběr je 15 druhů nápojů a každý z nich si můžete nastavit podle vaší chuti. Ať už množstvím kávy nebo mléka či vody. Tyto nápoje si můžete uložit do jednoho ze dvou profilů, pro rychlý výběr a přidat můžete i poznámku. Raději bych však poznámku napsala sama, jelikož předepsané mi nevyhovují. Ve svém profilu si můžete také nastavit nebo vypnout barevné podsvícení. Quatro Force funguje jak má, kávová sedlina je ideálně stlačená a pro případ špatně tekoucí vody přes kávu, lze přenastavit mlýnek. Mléko se přidá přes externí hadičku, kterou můžete dát buď do nádobky, která byla v příslušenství kávovaru nebo do krabice s mlékem. Po každém použití musíte hadičku odpojit, propláchnout a pak propláchnout i výpusť, aby se mlékem neucpala. Údržba je snadná, led zasvítí červeně a na displeji se ukáže problém, který můžete přes videa ihned vyřešit. Za mě rozhodně doporučuji.
klad Množství nápojů
klad Sestavení nápoje podle chuťových preferencí
klad Možnost profilů
klad Podsvícení
klad Dotykový displej
klad Video návody
klad Červené světlo při problému
klad Nevyhovující návod na první spuštění
klad Jde vidět každý otisk prstu
klad Mléčná pěna prská
klad Pomalejší příprava nápoje
klad Nenašla jsem rysku na nádobě na vodu
příloha

Přílohy

IMG_1965.MOV
avatar
Věra
-praktický kávovar s příjemným designem a velkým výběrem různých druhů nápojů -snadné uvedení do provozu a základní nastavení -v základním příslušenství jsou čistící tablety, odvápňovací prostředek a vodní filtr -oceňuji nastavení síly kávy a její velikosti a možnost uložení tohoto nastavení do vlastního profilu - s možností barevného odlišení (světlem) a slovního odlišení nabídky v profilu (slabá, silná, ráno, večer apod.) -při přípravě mléčné pěny bohužel docela "prská" a je zastříkaná celá sklenice -chybí mi automatický proplach mléčné hadice, která se vždy musí sundat a umýt ručně
klad možnost uložení vlastního nastavení do vlastního profilu
klad jednoduchost uvedení do provozu a základního nastavení
klad velký výběr nápojů
klad široké příslušenství (tablety, odvápňovač, filtr)
klad prská při přípravě mléčné pěny
klad manuální čištění mléčného vedení
příloha příloha