Otestovali jsme novou mobilní aplikaci Kuc Kuc: Lékárna v mobilu! Jak to dopadlo?

image
otestováno
Počet recenzí
91
jak jste hodnotily
5
24x
4
40x
3
21x
2
3x
1
3x
doporučuje
70 %
Testováno v období
od 27. 3. 2023
do 12. 4. 2023

Kuc Kuc: Lékarna v mobilu  

Kuc Kuc je služba, která lidem ulevuje od zdravotních obtíží, usnadňuje jim život a zbavuje je starostí.

To vše díky personalizovaným zdravotním radám a doručování léků ze 76 lékáren už do 60 minut až domů. V blízké budoucnosti i těch na předpis.  


Více informací o aplikaci se dozvíte TADY.


Hodnocení
91
avatar
Nicole
Pokud aplikace KUC KUC vylepší svou aplikaci a customer care, myslím si, že může reálně konkurovat Pilulce a dalších firmám, u kterých je možné nakoupit léky online. Aplikace je jednoduchá na ovládání a věřím, že při dalších updatech bude personalizovaná, což se hodí, když zaponete třeba název svých léků. Objednání je jednoduché, bohužel však je omezený výběr. Potěší levná doprava – 29 Kč, co už mě ale nepotěšilo, bylo následné ticho, jelikož jsem nevěděla v který den a kdy dorazí zásilka. Nakonec jsem se sama spojila se zákaznickým servisem a delivery proběhlo v pořádku. Cením dárek v podobě vitamínů.
klad doprava jen za 29 Kč
klad dárek k nákupu
klad balení jednoduše a ekologicky, tj. nebyla zbytečně velká krabice a x papírů v ní
klad jednoduchá aplikace na ovládání
klad omezený výběr produktů
klad symbol polohy je u vyhledávacího pole – působí zmatečně
klad po objednání nepřišel žádný e-mail o termínu doručení
příloha příloha
avatar
Jana
Stažení a registrace aplikace je rychlá, aplikace je přehledná. Zatím, ale dle mého aplikace nenabízí co slibuje. Určitě chybí vyfiltrování nedostupného zboží. Co se týče cen tak ty jsou o trochu vyšší než třeba jinde. Malý výběr sortimentu (zatím). S objednávkou a následným zpracováním to byl jeden velký problém. Objednávka s komplikacema mi byla doručena po nějakých 19 dnech. Komunikace s paní ohledně objednávky byla příjemná a profesionální. Určitě je ještě na čem zapracovat a to hodně, chápu, že je aplikace ještě ve vývinu proto se to dá omluvit. Ale až se vychytá všechno kolem aplikace a ostatní věci, tak to bude bomba. Určitě do budoucna aplikace ještě vyzkouším a dám jim ještě šanci.
klad levná doprava
klad přehledná aplikace
klad vitamíny zdarma
klad malý výběr sortimentu
klad nemožnost vyfiltrovat nedostupné zboží
klad vyšší ceny
příloha
avatar
Kristina
Stažení aplikace bylo velmi jednoduché a rychlé. Líbí se mi volba “mám problém s” .. a volba věku. Aplikace je přehledná. Mínusem je menší výběr, dostupnost a cena. Chybí mi nabídka sortimentu pro zvířata. Překvapilo mě opravdu rychlé dodání. I tak bych aplikaci určitě doporučila.
klad Přehlednost
klad Rychlost dodání
klad Motiv
klad Dostupnost
klad Sortiment
klad Cena
příloha
avatar
Jana
Stažení aplikace bylo rychlé a bylo bez problémů. Některé z léků nebyly bohužel dostupné, takže jsem si nemohla koupit. Ceny jsou trošku vyšší než na trhu, rychlost dodání snad garantují do dvou dnů. Vidím ale výhodu v tom, že pokud nemáte možnost se nikam pro léky dojít, dovezu vám je domů. Aplikace je jinak přehledná.
klad Možnost více profilů
klad Filtr dle věku
klad Snadná instalace
klad Zabere málo místa na paměti
klad Cena dopravy
klad Možnost scanu čárového kodu
klad Vyšší ceny oproti trhu
klad Nedozvíme se stav objednávky
klad Ani kdy mi budou objednávku doručovat
klad Nedá se filtrovat dostupnost konkrétních produktů
klad Mají omezenou nabídku zboží
klad Nyní hodně produktů nedostupných
klad Název trošku poupravit? Chytrá lékárna by zněla lépe??
příloha příloha
avatar
Kristýna
Stažení aplikace je lehke rychle a bezplatné. Ceny jsou teda docela vyšší ale za to kvalitní produkty. Ceny dopravy ty jsou zase levné je to super pak člověku ani nevadí tolik ty vyšší ceny. Aplikace je přehledná. Je super že se dá vyhledávat podle věku takže např. Při nakupování pro děti je to výhoda
klad Prehlednost aplikace
klad Doručení do 60min
klad Vyšši ceny
příloha příloha
avatar
Nikola
Nápad na aplikaci super - moc lékáren appky nemá. Měla jsem ale menší problém s doručením, jelikož jsem objednávala 2 dny před svátky, nevěděla jsem, kdy se objednávka doručí. V budoucnu bych uvítala věrnostní program, nebo akce a slevy, případně cashback, jako jiné lékárny taky nabízí.
klad design
klad dárek k nákupu
klad jednoduchost používání
klad prehlednost
klad scan čárových kódů
klad vyhledávání dle problémů
klad dostupná cena dopravy
klad Doručení do Zásilkovny
klad nedá se vyfiltrovat dostupné zboží
klad nedozvím se stav objednavky
klad žádná historie nákupů
klad vyšší ceny
klad omezený sortiment
klad žádné info o dni doručení
příloha
avatar
Michaela
Stažení je rychlé, bez problému. Některé léky bohužel nejsou dostupné, ale myslím, že pokud se to osvědčí, tak se to rozjede a bude v nabídce mnohem víc. Rychlost dodání byla do dvou dnů. Co se týče ceny, extra velké rozdíly jsem nezaznamenala. Nicméně bych i tak doporučila.
klad Rychlost dodání
klad Přehlednost
klad Menší nabídka
avatar
Petra
Stažení aplikace je rychlé a bezproblémové. Samotná aplikace je přehledná. Super je, že lze vyhledávat kromě konkrétního produktu i podle věku a daného problému. Lze také uložit profily jednotlivých členů rodiny. Fajn je doručení do 60 min, případně do druhého dne. Ceny dopravy jsou překvapivě nízké - možná se v budoucnu zvýší. K prvnímu nákupu je dárek v podobě vitamínů. Nevýhodou jsou vyšší ceny a mnoho produktů bylo nedostupných. Určitě ještě někdy objednám
klad Přehlednost webu
klad doručení do 60 min
klad ceny dopravy
klad možnost scanu čárového kódu
klad dárek k první objednávce
klad vyhledávání podle věku a problému
klad Vyšší ceny
klad Hodně produktů nedostupných
příloha
avatar
Marina
Super aplikace na lékárnu v telefonu - něco takového ještě na trhu nebylo a rozhodně v tom vidím potenciál. Různé léčiva a podobné byly snadno najitelné, v aplikaci se jde hezky vyznat a její vzhled mi je příjemný. Zatím hodně malý výběr zboží, ale věřím, že časem se toho doplní více - co beru jako minus byl ale fakt, že spousta věcí vůbec nebyla, a to ani v odeslání dnes ani do druhého dne - nabídka tak byla docela omezená. I bohužel ceny produktů mi přišly dražší.
klad Vzhled aplikace, dobré rozdělení produktů
klad Dárek k objednávce zdarma, hezky zabaleno
klad Omezený sortiment a vyšší ceny
příloha
avatar
Jarmila
Přehledné, dostatečný výběr produktů a co bylo super, je doručení kurýrem do hodiny. Ceny jsou trochu vyšší než v běžné lékárně, ale pokud nemáte možnost si nikam jinam dojít, rozhodně oceníte rychlý dovoz. Proces objednávky byl bez problému a velice intuitivní.
klad design a jednoduchost
klad výběr produktů
klad expres doručení
klad omezené hodiny dovozu
klad vyšší ceny produktů
avatar
Lukáš
S aplikací Kuc Kuc: Lékárna v mobilu jsem byl spokojen, všechno bylo přehledné. Jediné co, neuměl jsem si vyfiltrovat pouze dostupné produkty a po vytvoření objednávky jsem nenašel žádný přehled mých objednávek. Celkově je to povedená aplikace a také s doručením nebyl problém.
klad celkově aplikace
klad chybí přehled mých objednávek
avatar
Tomáš
V aplikaci se mi líbí vyhledávání pomoci "mám problém s". Jen pro prvním použití mě zarazilo že je nejdřív výběr věku. Ceny léků nejsou přestřelené, cena dopravy víc než příznivá. Výběr léků mi přišel menší. Velice se mi líbí možnost volby dopravy přes wolt express, který doručí léky do hodiny od objednání, takže při nějakém problémů se ke mě dostanou léky velmi brzo. Při objednávání jsem měl problém s platbou, která se nespárovala s objednávkou. Při řešení byli na lince příjemní a problém se podařilo úspěšně vyřešit.
klad Možnost dopravy wolt express
klad Cena dopravy
klad Vyhledávání
klad Malý výběr
avatar
Klára
Aplikace je přehledná vše je hezky srovnané a dá se v ní vyznat. Jednoduché hledání. Skvělá možnost zadání co vás trápí stačí zadat věk pro koho léky potřebujete a pak jaký je problém kašel horečka atd skvěle vám poradí. A rychlé doručení je taky úžasný do dvou dnů pokud nebydlíte někde blízko .
klad Přehled
klad Jednoduché hledání
klad Zdá se mi že je malý výběr ale věřím že to se vychytá ještě časem
příloha
avatar
jan
Pro mě osobně je aplikace neprehledna, maji maly vyber a i z toho, co maji, bylo plno veci nedostupnych. Ceny jsou o hodne vyssi a to v radech desetikorun, nez jinde. Nevidim pro sebe žádnou vyhodu pouzivat tuto aplikaci k dalsimu nakupu. Klady vidim ve snadne instalaci, ze zabere malo mista a k nakupu prilozili darek.
klad Snadna instalace
klad Zabere malo mista
klad Darek k nakupu
klad Ceny
klad Maly vyber
klad Jmeno, chytra lekarna nebo lekarna v mobilu zni mnohem lepe
příloha
avatar
Anna
Aplikace velmi pekna dobre se v ni hledá, vse co jsem potrebovala pro nachlazeni jsem si objednala a druhy den rychle dorucila zasilkovna. Velice dobra zkusenost. Platba a doprava na jednicku! Chvalima jistě pouziji i v budoucnu. Ceny jako v kamene prodejně.
klad App
klad Doruceni
příloha
avatar
Jana
Aplikace dle mého zaplňuje místo na trhu, protože doposud tady něco podbného ještě nebylo. Vyzdvihnout musím zejména doručení do 60 minut-pokud jste nemocní, že ani nemůžete vstát z postele, tak je to pomocník doslova k nezaplacení. Dále je skvělá levná doprava - jen za 29 Kč, ale trochu se obávám, že je to jen teď, při zavedení aplikace jako novinky. Základních léků a doplňku je tady dostatek, ostatních věcí je už méně...
klad Rychlost rozvozu
klad Velký výběr základních léků
klad levná doprava
klad rozváží jen někde
příloha
avatar
Martina
Aplikace je přehledná a lehko se v ni vyhledává. Nabízí široký sortiment a levnú dopravu vzhledem k rychlosti doručení. Líbí se mi vyhledávání dle potíží nebo druhu léku. Potěšilo mě, že jsem k prvnímu nákupu dostala vitamíny jako dárek a slevu pro někoho blízkeho. Jediná nevýhoda je, že když jsem byla zrovna nemocná, tak léky, které jsem potřebovala, byli v nabídce s doručením do druhého dne a to mám lekárnu blíž.
klad Cena dopravy
klad Sortiment - množstvo výrobků
klad Snadné vyhledavani
klad Nektere leky s doručením do druhého dne
příloha příloha
avatar
František
Pohodové objednání léků s rychlým doručením nebo uložením na zasilkovně. Jednoduché hledání léku dle obtíží a profilů - děti, dospělí ... Ideální pro nemocné, v budoucnu se prý plánuje i dovoz léků na předpis, což je pro nemocného ideální že nemusí ještě navštívit lékárnu po návštěvě doktora.
klad Rychlé doručení - jen 29 Kč
klad Možnost profilů
klad Filtrování dle věku
klad Drobné optimalizace - nezobrazuje se čitelný celý text, viz screenshot
příloha příloha
avatar
Monika
Je to první aplikace kde si můžu zakoupit léky. Je to skvělé! Vše rozdělené podle toho co vás trápí, přehledné, veliký výběr. Pokud nevíte co si dát na konkrétní problém, zadáte jaký máte problém a zobrazí se vám možnosti a je jen ba vás co si vyberete. Nemusíte nikam chodit, zásilka dorazí až domů. Za mě palec nahoru.
klad Prehlednost, jednoduchost
klad Není nic
příloha příloha
avatar
Markéta
V aplikaci velmi oceňuji možnost nastavení různých profilů osob, kterým budou léčiva objednávána. Aplikace je přehledná a uživatelsky přívětivá. Ocenila bych při filtrování produktů možnost filtrovat pouze produkty, které jsou skladem, a naopak si myslím, že například filtrování dle sukl kódu či atc čísla je pro běžného uživatele zcela nadbytečné. V aplikaci také velmi postrádám seznam objednávek a jejich aktuální stav. Proces samotného objednání zboží a jeho platby je intuitivní a přehledný, což velmi oceňuji. Ráda bych také ocenila zákaznický servis, kdy se mnou byla objednávka telefonicky konzultována (dotaz ohledně trvanlivosti zboží).
klad Možnost scanu čárového kódu
klad přehlednost
klad Design
klad Nastaveni vice členů, pro které se bude nakupovat
klad Absence seznamu objednávek a jejich aktuálního stavu
klad Nemožnost vyfiltrování produktu, které jsou skladem
příloha příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel