Podporujeme psí útulky díky kuchařce Česko vaří a pomáhá! Jdete do toho s námi?

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
13x
4
1x
3
2x
2
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 20. 10. 2016
do 16. 11. 2016

Česko vaří a pomáhá, je výjimečná kuchařka, ve které najdete 50 receptů na jednoduché a výborné dobroty. Vznikla na základě spolupráce s nadačním fondem Pes v nouzi a koupí každého výtisku tak přispějete 40 Kč na tento nadační fond. Deset z Vás tuto kuchařku od nás dostanou zcela zdarma a tak budou mít příležitost se podělit s námi o hodnocení a podpořit tak její koupi. 

Pomoc pro opuštěné chlupáče v útulcích

V kuchařce Česko vaří a pomáhá, spojilo své síly 25 osobností na pomoc opuštěným chlůpáčům v 5 útulcích. Podělili se v ní o své vlastní oblíbené recepty a na své si tak přijdou jak milovníci masa, zeleniny, tak i sladkých a sladkých dezertů. Kuchařka obsahuje mnoho zajímavých informací o samotných útulcích, o pomoci jim i o životě jednotlivých osobností. Na konci knihy najdete 4 antistresové omalovánky.

Kuchařka vznikla na základě více jak roční spolupráce s autorkou projektu Ivanou Tremlovou a nadačním fondem Pes v nouzi a jeho ředitelkou paní Evou Šteklovou. Společně pod portálem Dvacka pro chlupáče (aukce na pomoc útulkovým chlupáčům) se snaží získat peníze pro jednotlivé přidělené pejsky. Peníze z aukcí jdou přímo na účet nadačního fondu.

Ivana Tremlová již v roce 2015 vydala svou prvotinu s názvem "Kuchařka pro nejmenší", kterou zas tvořily maminky a je věnována miminkům od 4 měsíců do 2 let. Část výtěžku jde na Linku bezpečí a to 50 Kč z každé prodané knihy.

Kuchařky je možné zakoupit u všech dobrých knihkupců, v hypermarketu Albert, Makro nebo přes internet ZDE.
Navíc je možné koupit i e-knihu a mít jí tak hned, a to ZDE.

Více informací o celém projektu Česko vaří a pomáhá, najdete ZDE.

 

Hodnocení
16
avatar
Kamila
klad Kuchařka Česko vaří a pomáhá! je dobře napsaná, skvěle se podle ní vaří. Pokrmy jsou rychlé. Najdeme zde masitá jídla, tak i bezmasá. Líbí se mi lehké pokrmy. Jídla doma chutnají. Kuchařka je skvělá a doporučuji ji!!!!!! Vařit podle ní zvládne každý.
avatar
Nikola
klad Dostala jsem darem a moc mile mne překvapila. Recepty jsou lákavé a je jich dost a různé druhy jídel. Navíc je udělaná pro dobrou věc - pro zvířata z útulků - to mne potěšilo nejvíce. :-) Má hezké zpracování a dobrá je srozumitelnost receptů. :-) Jen si ji kupte :-)
avatar
Zuzana
klad V této knize Česko vaří a pomáhá je celkem 50 receptů na rychlé, dobré pokrmy s masem, taktéž si přídou na své i vegetariáni a nechybí i sladké dezerty. Je vyjmečná i kuchařským projektem, který spojil 25 osobností - lidí s dobrým srdcem, kterým nejsou potřeby a pomoc opuštěným, týraným pejskům a kočičkám z útulků, lhostejné
avatar
Daniela
klad Kuchařce Česko vaří a pomáhá! je nejen dobrá kuchařka plná dobrých receptů, ale je to také skvělý projekt, který pomáhá, a který stojí za to podpořit. Recepty jsou velmi lehké a z dostupných surovin, takže si každý může doma uvařit to na co má zrovna chuť a v pohodě to zvládne. Líbí se mi i obrázky. Rozhodně doporučuji.
avatar
Jana
klad Kuchařka se mi moc líbí, našla jsem tam dost receptů, které musím vyzkoušet. Například mě zaujal recept od Patricie Solaříkové na Ovocný Cheesecake nebo se mi sbíhají sliny na pečenou hlívu s bramborovo celerovým pyré a ještě zkusím perníčky podle receptu z kuchařky, vypadají na obrázku moc dobře. Fakt moc pěkně zpracovaná knížka a určitě každý si tam najde nějaké recepty, které ho zaujmou a bude je chtít vyzkoušet.
avatar
Marie
klad Kuchařka je krásně udělaná.Líbí se mi že jsou k recptům dané obrázky.Tato kuchařka mě inspirovala a jsem moc ráda že jsem byla vybrána pro testování.Také mě potěšili antistresové omalovánky a to že podporují pejsky.Opravdu jí všem moc doporučuji,je to dobrá investice.
klad nic negativního *pss:-)s*
avatar
Lucie
klad Kuchařka je opravdu super. Moc se mi líbí, že u každého receptu je i fotografie jídla, knížka je barevná a přehledná. Recepty mě moc zaujaly, hlavně oceňuji, že jsou zde i zdravá jídla. Recepty jsou velmi lehké a z dostupných surovin, takže si každý může doma uvařit/upéct to na co má zrovna chuť :) Líbí se mi i že jsou zde slavné osobnosti a informace o útulcích. Nejlepší na této kuchařce je to, že výtěžek je na pomoc pejskům, což moc oceňuji! :) Na konci knížky jsou antistresové omalovánky, takže už se těším až si je vybarvím :) Celkově se mi kuchařka hrozně moc líbí a určitě ji budu doporučovat ostatním známým :) Děkuji za možnost testovat.
avatar
Květoslava
klad Kuchařku jsem vytestovala a jsem za tuto příležitost moooc ráda. Kuchařka mi vzhledově příjde spíše jako knížka, ale není neberu to jako problém. Již jsem pár receptů vyzkoušela a celé mojí rodině chutnalo. Určitě se pustím i do dalších receptů, jen co nakoupím potřebné suroviny pro jejich přípravu. Jinak celé zpracování kuchařky oceňuji, barevně to ladí a každý recept je od nějaké osobnosti. K tomu obrázky pejsků a informace pro ty, kteří chtějí pomoci více. Na posledních stránkách je pár antistresových omalovánek, což mi udělalo radost též. Za mě velmi podařená kuchařka, ale hlavní je, že je na pomoct pejskům :-)
klad nic
avatar
Vlasta
klad Jsem moc ráda, že jsem mohla testovat knihu Česko vaří a pomáhá, je opravdu moc pěkná, některé recepty znám, ale jsou tam i takové, které neznám a ráda vyzkouším.Máme moc rádi sladké,tak se chystám udělat Fitness Cheeseake a Ovocný Cheeseake, nebo mě zaujaly Palačinky s kokosem a banánem a na vánoce zkusím Citronové sušenky, u nás prostě sladké frčí :) A navíc krásné obrázky pejsků, kniha je bez chybičky
avatar
Miroslava
klad Několik receptů mě zaujalo, např. Rychlokynuté vláčné koláče, Pudinkové šátečky, Dýňové katbanátky....
klad Jednoduše popsaný postup, hezké fotografie. U každého receptu něco málo informací o autorovi.
klad Některé recepty mě nezaujaly ani názvem ani obrázkem, ale to asi máme každá z nás podle toho, co preferujeme. Takže další kuchařka s pár recepty, které vyzkouším. Ale velké plus za pomoc pejskům.
avatar
Martin
klad Kniha Česko vaří a pomáhá je opravdu moc pěkná. Najdete v ní spoustu receptů jak na sladká tak i na slaná jídla. Už jsem si dvě vybral a rád bych je o víkendu zrealizoval. Knihu ocenila i moje přítelkyně, která má moc ráda pejsky a je ráda, že se jim takto pomáhá. Cena za knihu je velmi příznivá (já bych ji ocenil na víc :-) tak ji všem doporučuji.
avatar
Naděžda
klad Velmi děkuji za možnost testování kuchařky, ze které mám ohromnou radost. Kniha je pěkně ilustrovaná, jsou v ní jednoduché recepty z dostupných surovin. Můžeme si uvařit něco masitého i upéci sladké nebo slané moučníky. Už se těším, až si podle ní něco uvařím a upeču. Těší mě, že je to také na podporu psů. Mám ráda všechna zvířata, proto jim pomoc velmi přeji.
avatar
Stanislav
klad Musím poděkovat za krásnou kuchařku ktéra y přišla hned jak jse m rozbalil tak jse se hned začetl a vyzkoušel recept na kolačky ktery tam byl je to dobře rozepsané a podle receptu se kolače povedly rád knižku doporučují se krasna a krasna ilustrace obrazky se strašně libily protože má ríd zvířata
avatar
Kateřina
klad Kuchařka přišla, hned jsem studovala, inspirace obrovská, radost velká v tom, že recepty jsou zdravé nápadité jednoduché dá se říct, i přítel študoval a dával úkoly s toho vařit a co by si dal :-)), děkuji a pejskům hodně lásky a teplých domovů přejeme *heart*:-D
avatar
Petra
klad Kuchařka se mi dostala do ruky náhodou a protože mám ráda herečku Patricii S. s radostí jsem si jí prohlédla a velmi se mi líbí. Obsahuje recepty,které si může připravit každý a takové kuchařky mám ráda, je i moc hezky graficky řešená a to že její koupí pomáháte je skvělý nápad.
avatar
Hana
klad Vřele doporučuji nových a mnu neznámých receptíků je dost a už jen to že to je na podporu Psů. Také mám doma 2 nechtěné a jsou mým motorem do života. Nikdy bych neměnila , jsou to moje zlatíčka . A když vařím mám je vždy při sobě . Takže jen směla dál s takovými počiny.