Testování kuchyňského robota Bosch MUM Serie 2 je v plném proudu! Už jsme zvědavé na videorecenze od našich testerek

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
20
konec testování
25. 4. 2021


MUM Serie 2: nejkompaktnější kuchyňský robot Bosch s všestranným využitím

Malý, ale neuvěřitelně šikovný.

Je to ideální „startovací“ robot, menší domácnosti nadchne rozměry.

Robot MUM Serie 2 je vylepšeným nástupcem historicky nejúspěšnější řady robotů Bosch MUM4, které patří i po 40 letech na evropském trhu mezi nejoblíbenější modely u zákazníků. Serie 2 má však ještě silnější motor a je kompaktnější – i při objemu mísy 3,8 l zvládne perfektně zpracovat dokonce větší množství těsta (2,4 kg piškotového nebo 1,7 kg kynutého). Proto tohoto velmi účinného pomocníka ocení především domácnosti, kde je kladen důraz na úsporu místa v kuchyni a zároveň vysoký výkon. Tento robot v atraktivním designu se bude na kuchyňské lince skvěle vyjímat, v případě potřeby ho lze ale díky nízké váze a kompaktním rozměrům kdykoliv snadno a rychle uklidit.

3D planetární míchání   

Perfektní výsledky díky 3D planetárnímu míchání, které dokonale kopíruje přirozený pohyb ruky při hnětení a míchání.

3D planetární míchání zajišťuje pohyb nástrojů do tří směrů, zatímco pohon se otáčí naopak. Díky tomu se směs účinně odmíchává z boků, ze dna i ze středu mísy a těsto je krásně nadýchané.

Silný motor Bosch

S výkonným motorem zpracujete i těžká těsta. Užijte si dokonalé výsledky pečení od samotného začátku. Díky výkonnému motoru můžete snadno a rychle promíchat velké množství přísad. Žádné čekání, žádné přepracování, žádné kompromisy.

Mísa o objemu 3,8l

Velká mísa pro optimální přípravu těsta. Ideální mísu nemůžete posuzovat pouze podle její velikosti. Pro nejlepší výsledky je důležitý vnitřní tvar, který opisují použité nástavce. Vysoce kvalitní nerezová mísa o objemu 3,8 l je vhodná jak pro malé množství, tak i pro zpracování až 2,4 kg piškotového těsta nebo 1,7 kg kynutého těsta.

4 rychlostní stupně

Jednoduchá příprava díky 4 rychlostním stupňům. Správná rychlost je při přípravě pokrmů základem úspěchu. Díky 4 různým rychlostním stupňům zpracujete suroviny rychle a snadno.

Bezpečné používán

Gumové nožičky pro lepší stabilitu i bezpečnost - zajistí výjimečnou stabilitu kuchyňského robota a zamezí jeho pohybu. Elektronická pojistka opětovného zapnutí brání neočekávanému spuštění motoru.

Cukrářská sada pro všechny pekařské výzvy

Kreativní nápady na pečení a vaření vyžadují speciální příslušenství. Cukrářská sada zaručuje perfektní výsledky a snadnou manipulaci: míchací metla, šlehací metla a hnětací hák vám pomohou snadno připravit dezerty, koláče a poradí si i s opravdu těžkými těsty.

Jednoduché uložení kabelu

Kabel už nebude překážet. Kuchyňský robot umožňuje pohodlné a  jednoduché uložení kabelu do speciální přihrádky.

Široký výběr příslušenství

Nápadům na pečení ani přípravu dalších pokrmů se meze nekladou. Nabídka dokoupitelného příslušenství je opravdu široká a uspokojí každou kulinářskou výzvu.

MUM Serie 2 je vylepšení nástupce řady MUM4, který si získal celé generace od kuchařek začátečnic po velmi zkušené, které jednoduše ocení poměr cena výkon (platí samozřejmě i pro kuchaře :).
Více informací o robotu Bosch najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Veronika T.
avatar
ajrinka
avatar
Dominika G.
avatar
Kateřina H.
avatar
Andrea Š.
avatar
Daniela K.
avatar
Inka T
avatar
Naďa 4
avatar
Bibi H.
avatar
Kristýna Č.
zobrazit všechny přihlášené