Vybrané testerky vyzkoušely produkty Matcha Tea! Jak jim chutnalo se dozvíte z recenzí

image
otestováno
Počet recenzí
100
jak jste hodnotily
5
72x
4
24x
3
3x
2
1x
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 6. 2. 2022
do 28. 2. 2022

Matcha Tea

Matcha Tea jsou kvalitní japonské zelené čaje bohaté na antioxidanty, které podporují rychlost metabolismu. Kromě toho, že jsou čaje Matcha Tea ideální na doplnění energie, pozitivně ovlivňují schopnost koncentrace a uklidňují mysl. V naší nabídce naleznete kromě porcovaných čajů, které lze připravit jednoduše bez odměřování, také čaje určené k tradiční obřadní přípravě.   

  • 100% zelený čaj rozemletý na prášek, nikoliv pouhý výluh! Dovážený letecky z Japonska, což z něj činí skutečný originál se skvělou kvalitou.
  • Čistý přírodní produkt. Při jeho výrobě nedochází k fermentaci, nepřidávají se barviva, přísady ani konzervační látky.
  • Jeden šálek čaje matcha vydá za 10 šálků zeleného čaje. Energie, která vydrží až 6 hodin. A soustředěnější mysl či úsměv od ucha k uchu.
  • Vysoká hladina chlorofylu způsobuje pročišťující účinky a schopnost pomáhat vyplavovat toxiny a těžké kovy z těla.
  • Nápoj, který pomáhá při kontrole hmotnosti
  • Přes 30 % vlákniny v jedné porci čaje matcha.

Příprava "během minuty" a skvělá chuť.

Obsah balíčku:  

  • 1x Bio Matcha Tea Imperial 25x2g
  • 6x Bio Matcha Tea Shake mango
  • 1x Matcha Tea šejkr k přípravě


Upozornění: 

Čaj nepít nalačno, spíše po jídle.

V případě, že by čaj byl pro někoho příliš silný, lze dochutit např. limetkou nebo přidáním sirupu, např. bezového či maracuja. Recepty a více k přípravě najdete zde:  https://www.matchatea.cz/recepty


Více informací o Matcha Tea najdete TADY.

Hodnocení
100
avatar
Simona
Matcha je jemný prášok. Teplý čaj chutí ako zelený čaj, ktorý bežne pijem. Čaj som nemusela luhovať a tak som si mohla okamžite užiť jeho chuť a začať piť. Nakoľko na produkte nie je zloženie ani pomer, koľko čaj obsahuje Matchy tak mi neprišlo, že by som bola po vypití čaju nabudená ako napr. pri káve či klasickom zelenom čaji. Šejker nie je prispôsobený na teplotu, ktorá je odporúčaná. Plast sa pri 60 stupňovej nahrial a nebolo možné matchu dobre pretrepať.
klad praktické balenie
klad bez luhovania
klad šejker nepreteká
klad jemný prášok
klad usadeniny na dne šálky
klad nepociťovala som energiu
klad šejker nie je prispôsobený na vysokú teplotu
klad neni odporúčané dávkovanie
příloha
avatar
Simona
Mango matcha Shake mi viac chutil za studena, mangova chuť bola príjemná, aromaticka vôňa, vrecúško už je pripravené k otvoreniu, má mierny nástrih a tak nie je potrebné použiť silu, aby ste sa dostali k obsahu. Teplý Shake mi absolutne nechutil pri príprave v šejkri, ktorý nie je stavaný na teplotu 60 stupňov sa vypuklo dno a nebol stabilný.
klad jednoduchá príprava
klad mangová príchuť
klad obsahuje laktózu
klad veľa sachadirov a cukrov
klad zloženie neobsahuje pomer Matchy
klad aromatická umelá vôňa
příloha
avatar
Daniela
Nápoj ma veľmi milo prekvapil, má krásnu zelenú farbu a výraznú chuť. Ani po pridaní väčšieho nestratí na chuti ani na účinku. Príprava je naozaj jednoduchá a rýchla, oceňujem hlavne možnosť prípravy studeného aj teplého nápoja. Balenie je veľmi praktické a aj jeho gramáž je optimálna - 2g dodajú energiu, a v prípade ťažšieho dňa nie je problém si pripraviť dva až tri sáčky v priebehu dňa. Celkovo sa mi produkt veľmi páčil a môžem ho iba doporučiť!
klad jednoduchá príprava
klad teplá aj studená varianta
klad výborná chuť
avatar
Daniela
Shake je naozaj výborný, mangová príchuť nie je príliš silná a stále cez ňu vynikne chuť samotného matcha čaju. Príprava je naozaj rýchla a veľmi jednoduchá, stačí obsah sáčku nasypať do shakeru spolu s vodou a nápoj je takmer hotový. Taktiež oceňujem variabilitu - shake je super či už studený, tak aj teplý.
klad rýchlosť prípravy
klad nevšedná príchuť
avatar
Nikoleta
Matcha je veľmi zdravý čaj. Páči sa mi,že je tento čaj balený po porciach a stačí ho iba vysypať do shakera/pohára. Tento bio matcha čaj má krásnu zelenú farbu, je plný antioxidantov. Po vypití sa cítim hned lepšie. Mám zo seba pocit, že som do seba dala to, čo moje telo potrebuje.
klad poriciovaný
klad chutný
klad niekomu môže vadiť jej vôňa
avatar
Klára
Bio Matcha Tea Imperial piju každé ráno místo kávy a připravuji si tento nápoj teplý s rostliným mlékem. Proč Matcha tea? Když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná bylo mi jasné, že svojí milovanou kávu se budu snažit omezit na minimum. Hledala jsem lepší a zdravější variantu, která bude mít podobné povzbudivé účinky jako káva. Matcha tea jsem poprvé pila v Thajsku. Pamatuji si svůj první den v Bangkoku, kdy jsem se svým partnerem seděla v jedné kavárně a dala si tento čaj v studené verzi. Bylo to připravené jako shake s kokosovou vodou a banánem, a protože Asiati milují sladké, tak to bylo příšerně sladké ?. Až možná odporně ?, takže když mi pak moje kamarádka po x letech připravila matchu v Praze byla jsem mile překvapena, že to je opravdu lahodný zelený čaj. Zachutnalo mi to a teď době kojení matchu piji každé ráno místo kávy a buď si tento nápoj dopřávám teplý, nebo jako shake s kokosovou vodou.
klad rychlost přípravy
klad chuť
klad bio kvalita
příloha příloha
avatar
Klára
Proč Matcha tea? Když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná bylo mi jasné, že svojí milovanou kávu se budu snažit omezit na minimum. Hledala jsem lepší a zdravější variantu, která bude mít podobné účinky jako káva. Matcha tea jsem poprvé pila v Thajsku. Pamatuji si svůj první den v Bangkoku, kdy jsem se svým partnerem seděla v jedné kavárně a dala si tento čaj v studené verzi. Bylo to připravené jako shake s kokosovou vodou a banánem, a protože Asiati milují sladké, tak to bylo příšerně sladké ?. Až možná odporně ?, takže když mi pak moje kamarádka po x letech připravila matchu v Praze byla jsem mile překvapena, že to je opravdu lahodný zelený čaj. Zachutnalo mi to a teď době kojení matchu piji každé ráno místo kávy a buď si tento nápoj dopřávám teplý, nebo jako shake s kokosovou vodou. Nejvíc mi chutná matcha tea shake s mangem, nebo úplně bez příchutě, který si pak dělám, jako teplý nápoj.
klad Chutná to opravdu jako mango
příloha příloha
avatar
Lucie
Chutná velmi dobře, má hustší konzistenci než ostatní matcha čaje. Chuť je velmi jemná, lahodná a hustá. Nápoj zasytí, tak vynahradí malou svačinu. Přísun energie z jednoho nápoje mi vydrží cca na 4 hodiny. Dá se různě kombinovat s jiným ovocem i zeleninou a tak vytvořit smoothie. Příprava jednoduchá a rychlá. Otevřete, nasypete do šejkru, zalijete vodou, promícháte a pijete.
klad lahodná krémová chuť
klad zasytí
klad jednoduchá příprava
klad příchuť nepůsobí uměle
avatar
Lucie
Vynikající chuť, hustší než ostatní Matcha Tea, které jsem doposud pila. Nezanechává takovou pachuť jako některé zelené čaje. Energie z ranní dávky čaje mi vydrží celé dopoledne, nemám pocit únavy v porovnání po konzumaci jiného zeleného čaje, či kávy. Zrychluje metabolismus, po 14 dnech užívání (2x / den) zaznamenávám úbytek objemu v oblasti břicha, který mi zůstal po porodu. Toto přikláním k tomu, že jsem nabytá energií a mám chuť se více pohybovat. Doporučuji vyzkoušet všem, i těm, kteří zelený čaj nepijí.
klad lahodná chuť
klad jednoduchá příprava v šejkru i bez něho
klad možno pít za studena i jako teplý nápoj, vhodný na cestu
klad dodává tělu dostatek energie oproti porcovanému, sypanému čaji, šálku kávy v jedné dávce
klad rozdělávání jedné porce sáčku - někdy čajový prášek vylétl ven. Při odstřižení sáčku se nestávalo.
avatar
lenka
Po otevření sáčku,jsem byla ohromena vůní. Krásně Bio Má cha Tea Shake mango voní. Příprava je velmi jednoduchá,sáček jsem vysypala do shake,zalila vodou a nápoj byl hotov.Tedy za studena. Doporučuji i jak je v návodu, přidávat sirup, Agavovy, Javorový pro zjemnění a zvýraznění chuti.
klad Rychlost přípravy, vůně. Konzistence nápoje
klad Zemitá chuť.
příloha
avatar
Andrea
Matcha tea Mango shake pro mě byl velikým překvapením. Nižší sladkost, ale osvěžující chuť manga. V kombinaci s mlékem (jde i s vodou) je to úžasná dopolední svačina. Snadno se smíchá v shakeru za studena a dodá dlouhodobě energii stejně jako samotný matcha tea. Dokonce jsem odbourala i pití kávy.
klad Chuť, balení, snadná příprava
klad Dlouhodobá energie
klad Není nic, co by se mi nelíbilo
avatar
Andrea
Matcha tea jsem začala pít místo kávy po obědě v práci. Výrobce uvádí, že se nemá pít na lačno. Jeho příprava je velmi jednoduchá, je balený v praktických sáčcích a snadno se v shakeru (který byl přiložen) rozmíchá a to i za studena. Pro zlepšení chuti (ta je sama o sobě velmi osvěžující) jsem ho sladila čekankovým sirupem a citrónem. Vypití jednoho sáčku mě „nakoplo“ na celé odpoledne. Žádná únava, zlepšení koncentrace a snad ani stres! Skvělé. Matcha má i zrychlovat metabolismus a zlepšovat cholesterol. Jsem naprosto spokojená, matcha je lepší než káva. Praktické balení v malých sáčcích je ideální do kabelky a mohu ho mít stále po ruce.
klad Naprostá spokojenost - chuť, balení, praktická příprava
klad Není nic, co by se mi nelíbilo
avatar
Tereza
Výrobek má úžasnou chuť, příprava nemůže být jednodušší, vše je hotové okamžitě,nemusím složitě vařit vodu na určitý počet stupňů. Skvělý šejkr mi umožňuje vzít si nápoj s sebou přicestování, sportování, do zaměstnání Nabije mě vždy velkým přívalem energie. Více mi chutná studený,ale i teplý je moc dobrý.
klad Vynikající chuť
klad Snadná příprava
klad Energetická bomba
klad Děti-pubertáci mi ho pořád pijí
příloha příloha
avatar
Markéta
Dobrý den, měla jsem možnost vyzkoušet Matcha tea mango, je super, že se může za tepla i za studena, vyzkoušela jsem obojí za mě lepší za studena, je velmi osvěžující a cítím se po něm velmi dobře.Plná energie. Za mě opravdu super a budu určitě objednávat.
klad Praktičnost balení
klad zatím nic
avatar
Alena
Imperial matcha byl pro me velkym prekvapenim. Skvela, silna chut. Opravdovy nabijec. Nicmene pravdou je, ze ta silna chut by mohla byt pro nekoho trochu ostrejsi a intenzivni obzvlaste pak pro zacatecniky, kteri s matchou teprve zacinaji. Za me jako milovnika tohoto zeleneho caje davam palec nahoru
klad Intenzivni chut
klad Nakopavac
avatar
Tereza
Čaj má skvělou chuť, dodal mi energii a sílu při boji s covidem. Připravuje se velmi snadno, více mi chutná vlažný nebo chladný čaj. Jsem s výrobkem velice spokojená a všem ho vřele doporučuji. Určitě ho budu do budoucna nadále užívat a ráda ochutnám i jiné příchutě a produkty.
klad Vynikající chuť
klad Snadná příprava
klad Možnost výběru příchutí
klad Žádné
příloha příloha příloha
avatar
Petra
Oproti klasickymu zelenymu čajů je to 100 a 1. Opravdu vypiju každý ráno tento čaj a nabije mě to po probdělé noci. Bála jsem se chuti, ale velmi mě překvapila. Není vůbec potřeba přidávat limetku či jiné dochucovadla, čaj je chutný sám o sobě. Čaj mi vyhovuje teplý, ale studeny je taky dobrý jen po ranu preferuji teplou verzi.
klad Praktické baleni
klad Rychlost přípravy
klad Chut
klad Dobití emergie
klad Cena
avatar
Petra
skvělá chuť. Shake je připraven během par vteřin, takže s tím nemá člověk práci. Shake mě zasytí, takže naprosto vyhovující, když člověk nemá čas jako dopolední nebo odpolední svacinka. Po vypiti se člověk cítí uvolněný a dobity energii. Za mě doporučuji každému
klad Chuť
klad Zasytí
avatar
Veronika
Jeho príprava je jednoduchá a rýchla. Ja ho zalievam s teplou vodou , nakoľko preferujem teplý čaj.Oproti klasickému zelenému čaju má výraznejšiu a horkejšiu chuť, ale pridať si k tomu trochu citrónu alebo limetky tak je to lepšie. Balienie je super lebo nie je z toho toľko odpadu ako zo sáčkového čaju. Dávam si ho po raňajkách aby mi to hneď naštartovalo deň , a necítila sa byť unavená. Nekoľko musím fumgovať v práci a aj doma potom.
klad Všetko
klad Chuť
avatar
Sandra
Musím se přiznat,že z počátku mě vůbec nezaujala chuť,která pro mě byla neobvyklá. Ale neodradilo mě to a zkusila jsem to dále. Člověk si na neobvyklou chuť rychle zvykne a musím říci,že mi to zachutnalo. Když srovnám s shakem,tak ten mi chutnal i teplý,ale klasický Matcha Tea mi chutná jen studený. Velmi se mi líbí praktičnost balení. Každá dávka je zvlášť v sáčku,takže má člověk pojem o tom,kolik si za den připraví gramů. Co se týká energie,tak jsem byla mile překvapena,načerpání jsem pocítila už první den užití. Mohu jen vřele doporučit.
klad Rychlí nástup zvýšené energie
klad Rychlá příprava
klad Uzasne balení přímo nadavkovane
klad Snad jen to,že si člověk na chuť musí zvyknout
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel