Našim testerkám se první letošní Ladies Movie Night, kde se promítal film Příliš osobní známost, moc líbila

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotily
5
3x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 28. 1. 2020
do 16. 2. 2020

Příliš osobní známost

Natálie je svobodná třicátnice. Je šťastná, má dobrou kariéru a dlouholetou nejlepší kamarádku Simonu, které se právě obrátil život vzhůru nohama. Simona je čerstvě po rozvodu a snaží se vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci. Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem, pro kterého se stává múzou. Viktor je však posedlý nejen Simonou, ale i sexem, což zpočátku vypadá jako vysněný ráj…

Také Natáliin život nabírá nový směr. Když potkává okouzlujícího podnikatele, vdovce Marka a jeho dcerku, láska na sebe nenechá dlouho čekat. Až na to, že jejich vztah je pod drobnohledem Markovy tchýně Evy, která byla zvyklá pomáhat s výchovou vnučky, je jejich společné soužití téměř idylické. Do jejich životů však zasáhne nečekaná krize. Markova firma zkrachuje a zůstanou mu jen dluhy. Marek začíná hledat útěchu v alkoholu a jeho zoufalství se mění ve zlobu…Hodnocení
8
avatar
Michaela
Moc hezký český film s nádhernou písničkou. Který byl podle mě i zaměřený na vztahy v dnešní uspěchané době. Určitě doporučuji se na něj podívat, nebudete litovat.
klad Herci
klad Písnička
klad Nic
avatar
Eva
Fajn odpocinkovy film, poslední dobou jsou české filmy velmi povedené. tady se mi hodně líbí obsazení. skoro všichni moji oblíbenci. takže neváhejte a vyražte také do kina.
příloha
klad super hereké obsazení
klad fajn děj
klad vše dobré
avatar
Hana
Pěkný film určený především pro pobavení žen. Přibližuje život dnešních rozdílných žen, z niž jedna je klidnější, zodpovědnější, která chce mít uspořádaný rodinný život. Druhá má život svým způsobem zpackaný a hledá únik ve vztahu jiném a hodně hektickém. Třetí žena je generačně odlišná, přesto její věk přináší zajímavé chvilky. Všechny ženy by chtěly být konečně šťastné, ale zápletka nám ukazuje až dojímavé scény, jak je život zajímavý a nepředvídatelný.
klad pěkný film
klad nereálný návrat Natálie ke zkrachovanému podnikateli
avatar
Martina
Ladies movie night, s Petrou Lamlovou v Lucerne, je skvela akce, Eliska Balzerova je na tzv. stara kolena v kurzu a jde z jednoho filmu do druheho, jako v tomto pripade, kdy hraje opravdu uz sedivou babicku, ne sexy babicku Vilmu v klobouku jako v jinem filmu. Zajimave je obsazeni zahranicich hercu, muzu...ze Srbska a Chorvatska. Ja jsem cetla knihu slovenske autorky Evy Urbanikove, kterou je film inspirovany. Jako relax a oddechovy film je to idealni. Film podtrhuje i duet, ktery se jmenuje Příliš osobní známost od Ivana Taslera a IMT Smile.
klad Namet dle knihy
klad .
avatar
Renata
Skvělý film a i dobré herecké obsazení,moc se mě i manželovi líbil a určitě jsem si odpočinuly a musím napsat že ve film byl plný emočních scén ,prostě příběh ze života ,určitě mohu doporučit zajít do kina
klad celkově vše
klad nemám co dodat
avatar
Klára
Velmi jsem ocenila novou spolupráci značky loreal paris, kdy jsme získali na vyzkoušení pleťovou masku. Ohledně filmu - film se mi velice líbil a dokonce ukápla i slza. Skvělé zvolení herců.
klad film
klad dárečky
klad tombola v ceně lístku
klad malá kapacita wc
klad není možnost si dát na jeden věšáček 2 bundy - poplatek se za šatnu zdvojnásobuje
avatar
Tereza
Z tohoto filmu mám trochu rozporuplné dojmy. Na jedné straně skvělé scénky a dialogy Tatiany Vilhelmové, Petry Hřebíčkové a vlastně i dalších herců, na straně druhé se řešilo vážné téma alkoholismu. Tyto protipól mi prostě osobně neseděly. Herecké obsazení na jedničku. Ale kvůli výše zmíněnému hodnotím 50:50.
klad Herecké obsazení
klad Spousta vtipných momentů
klad Žánr komedie/drama
avatar
Renata
Účastním se s kamarádkami těchto akcí pravidelně, moc jsem se těšila i na tento film a nebyla jsem zklamaná. Může na první pohled působit jako povrchní komedie, ale zabývá se lehčí formou i vážnějšími tématy, které se týkají každého z nás. Vztahy v rodině, láska, partnerství, odpovědnost k sobě, dětem i rodičům, to vše je zde zmíněno. Herecké obsazení je vynikající a zahraniční herci v hlavních mužských rolích příjemně rozvířili české stojaté vody. Pěkná hudba, vtipné dialogy. Tvůrci si dali záležet a je to znát. Nejlepší je jako vždycky Eliška Balzerová.
klad Celkem vše
klad nic