Jak se vám líbila listopadová Ladies Movie Night, kde se promítal film Ženská na vrcholu? My už to víme

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
6x
4
1x
3
2x
2
1
doporučuje
78 %
Testováno v období
od 18. 11. 2019
do 31. 12. 2019

Ženská na vrcholu

Trochu svérázná svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena (Anna Polívková), odjíždí na popud své tety Ely (Jana Krausová) s nadšeným osmiletým synem Mikulášem strávit advent na horách, aby se tak vyhnula svému citovému problému. Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá ve vysokohorské chatě Samota. Tam potkává dva muže, ač o žádné seznamování opravdu nestojí. Jedním je horal a milovník adrenalinových sportů Richard (Martin Dejdar) a druhým, jeho bratr (Marek Němec), vážený člen horské služby, ale hlavně milovník žen a zábavy. Tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena ještě netuší, že její starostlivá milující matka (Jana Preissová) donutí protestujícího otce (Bolek Polívka), aby vyrazili na hory za nimi. Jsou Vánoce a rodina musí být přece pohromadě!

Trailer

Hodnocení
9
avatar
Věra
Československý film točený v krásné zimní krajině na Slovenku s fajn herci. Adventní/vánoční atmosféra filmu se hodí ke shlédnutí, když člověk nemá chuť nad něčím přemýšlet. Nenadchne, neurazí. Do kina bych už na to nešla.
klad krajina
klad příběh
avatar
Kamila
Film se mi líbil. Taková romantická oddechovka- Anička Polívková zahrála svou roli velice hezky. Venku ještě pravá zima nezačala, tak je i film nalým natěšením na pravou zimu se sněhem.
klad Anna jako herečka
klad nikdo nezahrál svou roli špatně
avatar
Petra
Herecké obsazení bylo skvělé, prostředí filmování a záběry z hor a přirody krásné. Ale jako děj nic moc. Nebyl to vyloženě dobrý film, ale zas úplně špatný také nebyl.Taková oddychový film.
klad herecké obsazení
klad filmové záběry
klad krásná příroda, prostředí
klad naladění na zimu
klad děj nic moc
avatar
Renata
Skvělá akce která se mě i manželovi moc líbila a určitě se budeme těšit na další akce pokud to výjde a jinak komedie která je opravdu super,a herecké obsazení perfektní prostě Vánoční film pro celou rodinu určitě doporučuji jít do kina bude se vám to líbit
klad celkově vše
klad nemám co dodat
avatar
Helena
Jsem trochu skeptická k českým filmům, ale v poslední době jsem viděla jich několik a byly naprosto exelentní. Film Ženská na vrcholu, patří k těm naprosto zdařilým. Nejenom výkonem skvělé Anničky Polívkové, ale překvapil mě i pan Dejdar, který hrál skvěle. Film byl nabitý gegy, takže se člověk smál skoro celý film, což je v dnešní době velmi ojedinělé. Nebyla žádná střílečka, žádní mrtví a přitom skvělý film. Je vidět, že se dá točit i bez násilí. Myslím si, že nejenom diváci, ale i herci si natáčení náležitě užili. Všem film doporučuji a kde ho viděl, myslím si, že se pobavil, jako já.
klad vše
klad těžko hledat
avatar
Žaneta
Listopadová Ladies Movie Night s promítáním filmu Ženská na vrcholu se opravdu povedla.Vzala jsem s sebou kamarádku a obě jsme si to opravdu užily.Líbila se mně celková organizace tohoto večera.Film,který měl dobré herecké obsazení nás pobavil.
klad atmosféra
klad film
klad prezentace firem
klad nic negativního nemám
avatar
Renata
Jsem milovnice českých komedií a i když jsem již viděla lepší, ani tato nezklamala. Má opravdu dobré a dobře zvolené herecké obsazení. Zápletky jsou vtipné a prostředí hor je překrásné. Film vás naladí do té správné zimní, skoro adventní nálady. Pěkná hudba, vtipné dialogy a pěkní chlapi :-).
klad Celkem vše
klad nic
avatar
Adéla
Líbilo se mi to, odeechové a pohodové především více pro nás ženy. Krásné záběry přírody a i vtipné. Za mě super
klad záběry
klad vtip
klad pohoda
klad nic
avatar
Klára
Moc se mi akce líbila a určitě s kamarádkami vyrazíme zase. Oceňuji prostory kina Lucerna. Skvělá byla paní moderátorka, která i vítala u vstupu a rozdávala lístky na tombolu a nabízela čokoládky. Dárečky od hostesek moc potěšily a navíc jsem v dané tombole i vyhrála. Což byla taková třešínka na dortu. Triumfem byl film Ženská na vrcholu, který se mi moc líbil. Sice očekávatelný konec, taková tipická slaďárna, ale mnohokrát jsme se zasmály a to jde především. Welcome drink byl připravený, jen bychom ocenily, u vstupu hostesku nebo někoho, kdo by nás "navedl". Například tam je šatna, tam se pak jde do sálu, zde tohle a támhle tohle. To mi trošku chybělo.
klad film
klad dárečky
klad tombola v ceně lístku
klad pořadatelka
klad uvedení do prostor
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel