Jak byste ohodnotila novou komedii s hvězdným hereckým obsazením Po čem muži touží?

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
5x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 9. 10. 2018
do 31. 10. 2018

Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona.

Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“  Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?

Hodnocení
6
avatar
Michaela
klad Film byl úžasný.Skveli herci, Anna Polívkova se skvěle prevtelila do mužské role.Skvely oddych s kamarádkami. Mam rada i Pavlu Tomicovou.ktera čarodějnici hrála také skvěle. Určitě film ještě jednou navštívím. Prostředí firmy je pekne. Skvele i to. Ze herci najdou k sobe i cestu na závěr.
avatar
Kristina
klad Tak české komedie nikdy nezklamou, člověk se pobaví, ale může se u toho trochu odreagovat. Český humor je prostě nenapodobitelny. Navíc takovéhle herecké obsazení zaručuje nejvyšší kvalitu. Speciálně filmy s Anickou Polivkovou jsou úplně top :D Dopurucuji , jděte na to kdo se chcete zasmát :)
avatar
Jarmila
klad Mám moc ráda české komedie s oblíbeným hereckým obsazením. Ráda se vždy v koně odreaguji od denodenních starostí. Film plný humoru, zábavy a překvapení. Hvězdné obsazení vždy pobaví. Vždy se těším. Vřele doporučuji, zasmála jsem se, prima film. Vřele doporučuji, určitě se na něj znovu podívám.
avatar
Jana
klad Líbil se mi humor, také herecký výkon Aničky Polívkové. Bylo moc hezky ztvárněné, jak je pro muže opravdu těžké pochopit ženu, když se ocitne v jejím těle a co vše to obnáší být ženou. Ráda se na tuto komedii podívám ještě jednou. Hezky podané a hezky ztvárněné, hezky obsazené :)
avatar
Marcela
klad Komedii s hvězdným hereckým obsazením Po čem muži touží jsem si plnými doušky vychutnala ve skvělé společnosti v krásném prostředí Lucerny při LMN s Petrou Lamlovou a hosty. Tato komedie je jedinečný herecký koncert všech . Musím vyzdvihnout úžasné výkony Anny Polévkové. Všem co se chtějí pobavit a zapomenout na starosti a shon doporučuji shlédnout. Z kina jsem odcházela se slzičkami od smíchu. Večer obohatil rozhovor s mnoha hereckými hosty a tvůrci této komedie.
příloha příloha
avatar
Lucie
klad Hodně skvělý film. Mám ráda naše české komedie a tato není vyjímkou. Líbí se mi herecké obsazení, které jako vždy tvoří prima skupinu. U filmu jsme se nasmála, je super a doporučuji se na něj dívat aspoň ve dvou, ať je co s kým komentovat :) doporučuji :)