Právě testujeme všestranného kuchyňského robota Lauben Kitchen Machine 1200BC s bohatým příslušenstvím. Těšíte se na recenze?

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
7. 12. 2022

Kuchyňský robot Lauben Kitchen Machine 1200BC   

Lauben Kitchen Machine 1200BC je kuchyňský robot s bohatým příslušenstvím, díky kterému se za vás hravě postará o spoustu kuchyňských prací a zároveň vám ušetří místo v kuchyni. 

Míchání, šlehání, hnětení těsta i mletí masa, o to vše se spolehlivě postará spolehlivý měděný motor o výkonu 1200W a vysokozátěžové celokovové převody. Robot disponuje technologií EffectiMix® , která zajišťuje planetární mixovací pohyb a rovnoměrný výsledek.   

Díky systému SpeedPrecision® máte na výběr z 8 přesně kalibrovaných rychlostí a možnosti PULSE pro přesné výsledky. Hlavní mixovací nádoba je vyrobena z nerezové oceli a má kapacitu 5l. Robot jsme doplnili o mixovací sklenici z tvrzeného skla s víkem pro přidávání ingrediencí. Můžete ho tak využít k přípravě studených či vlažných polévek nebo čerstvých smoothies.

Bezpečnost je vždy na prvním místě, proto je Lauben Kitchen Machine opatřen pojistkou, která ho spustí jen, je-li správně uzavřen, protiskluzovými nožkami a pojistkou proti přehřátí. Správné usazení mísy bude hračka díky barevnému indikátoru.

Robot vás potěší i snadným ovládáním pomocí jediného tlačítka, nízkou hlučností a dvěma barevnými provedeními. Protože moc dobře víme, že není jednoduché každý den vymýšlet, čím nakrmíte rodinu či sebe, přidali jsme do balení kuchařku s recepty pro inspiraci.


Více informací o produktu najdete TADY.

 

Vybrané testerky

avatar
Lucie F.
avatar
Zdenča1
avatar
Miriam P.
avatar
Linda M.
avatar
Markéta B.
avatar
Julie A.
avatar
Dominika R.
avatar
Lucie S.
avatar
Věra T.
avatar
Lucie M.
zobrazit všechny přihlášené
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel