Jak se malým testerům líbily ekologické náplasti Leukoplast Eco Kids s obrázky zvířátek? Mrkněte na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
28
jak jste hodnotily
5
23x
4
5x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 23. 1. 2023
do 19. 2. 2023

Ekologické náplasti Leukoplast® Eco Kids

Víme, že musíme být udržitelnější. Proto jsme uvedli na trh ekologické, udržitelné náplasti Leukoplast® eco, které jsou vyrobené minimálně z 90 % z přírodních, obnovitelných materiálů*. V nabídce najdete celou řadu velikostí pro většinu drobných řezných ran a odřenin – včetně náplastí pro děti.

* Global Sustainability Study 2021 | Simon-Kucher & Partners, září 2021

Více informací o produktu najdete ZDE.


Hodnocení
28
avatar
Petra
Leukoplast Eco Kids má příjemný materiál a dobře přilne k pokožce. Největší přidanou hodnotu pro děti jsou samozřejmě zvířátka, která naší malou Zuzanku ihned zaujala. :-) Náplast má velice dobrou výdrž, držela jí na prstu celý den a i večer při koupání. Odstraňuje se také dobře a na pokožce nezůstává lepidlo. Jako další velký bonus je její ekologie, protože je 90 % vyrobena z přírodních a obnovitelných materiálů. Určitě jí nemáme doma naposledy.
klad Příjemný materiál
klad Neodlepuje se po stranách
klad Dvě velikosti v balení
klad Ekologická
klad Cena
klad Zvířátka na náplasti
příloha příloha
avatar
Andrea
Osobně jsem z náplastí nadšená. Velice mě zaujalo, že je lepivá část i v okolí měkkého polštářku. To značně napomáhá při uchycení samotné náplasti. Samotná náplast je velmi příjemná na dotyk, při kontaktu s vodou docela rychle schne. Pokud s ní člověk netráví třeba celý den ve vodě, vydrží přilepená několik dní.
klad design
klad cena
klad výdrž proti odlepení
klad asi nic
příloha
avatar
Kristýna
Mám dva syny a muže co pracuje rukama, takže náplasti se u nás skutečně upotřebí. Tyto se vzhledově velmi líbí dětem i mě. Nejsou ,,plastové” takže ranka pod nimi hezky dýchá. A také se díky tomu hned neodlepí. Za naši domacnost maximální spokojenost. Jen bychom potřebovali, aby byla krabicka ideálně bezedná :D
klad Design
klad Prodysnost
klad Vydrží dlouho na místě
klad Malé množství v balíčku
příloha
avatar
Standa
Leukoplast Eco Kids samozrejme potesila deti. U nas uz ani nevracime naplast do lekarnicky. Stale neco lepime.. Deti byly nadsene, zoo obrazky se libily. Mne se libi textilni a pruzny povrh, takze se naplast pekne natahne a pekne prilne k rance. Vydrzi i do druheho dne bez problemu, bez odlupovani. I nasledne sundavani je fajn, zadne rvani. Za nas super ;)
klad ekologicky vyrobek - 90% rozlozitelnost
klad textilni / prodysne
klad hezky design
klad 2 druhy velikosti v baleni
klad cena odpovida kvalite
příloha
avatar
Simona
Dětské náplastí eko mají krásný design pro děti .i když nejsou tak výrazné. Fajn je , že jsou dvě velikosti na menší rány i větší rány .Okraje se neodlepují jako u jiných náplastí .Výhoda je ,že jsou ekologické ,vyrobeno z přírodních a obnovitelných materiálu
klad Design
klad Neidlepují se
klad Eko
klad Méně výrazný design
příloha
avatar
Leona
Leukoplast Eco kids jsou naprosto perfektní. Líbí se mi, že je vyrobena z přírodních materiálů jak výrobek, tak i obal. Náplast se vůbec neodlepuje, krásně drží. Přitom, když je potřeba náplast vyměnit jde perfektně dolů. Úžasný design zvířátek, hned vykouzlí dětský úsměv na tváři a na bolístko se okamžitě zapomene.
klad Náplasti ve dvou velikostech
klad Úžasné obrázky
klad Přírodní materiál
klad Nic jsem nenašla
příloha
avatar
Petra
Skvělé náplasti, ať už pro děti nebo dospělé. Mají krásné obrázky a děti je chtějí mít. Náplasti skvěle drží a neodlepuji se ani po kontaktu s vodou. Vyhovovaly mi i šířky náplasti, pokryly ránu, kterou měly. Moc doporučuji, já i děti jsme spokojeni. V krabičce bych ocenila více kusů nálepek
klad Obrázky
klad Vyssi cena
příloha
avatar
Jitka
Náplasti mají pro děti líbivý design, jen je méně výrazný než na fotografii. Pěkně drží a to i po namočení což je u dětí opravdu důležité. Sundání je bezbolestné. Lepidlo nevadí citlivé pokožce. Jsou prodyšné. Cena je vyšší ale náplasti jsou kvalitní takže to tolik nevadí.
klad Rozložitelné
klad Sundáváni nebolí
klad Drží i když se namoci
klad Vyšší cena
příloha
avatar
Karolína
Mám ráda Eko věci, takže jsem ráda, že i náplasti pro děti si takové můžu vybrat. Dětem se líbí obrázek pandy, takže u nás náplasti frčí. Máme velkou spotřebu, proto oceňuji ekologičnost. Okraje se neodlepují, což většinou byl problém jiných dětských náplastí.
klad Jsou příjemné, drží
příloha
avatar
Zuzana
Leukoplast Eco Kids je velmi příjemná na omak - není zplastu, ale je textilní. Velmi dobře přilne k pokožce a překvapila mě její opravdu dobrá výdrž. V pohodě vydržela bez odlupování do druhého dne a držela i po následném delším koupání ve vaně, avšak začaly se už uvolňovat nitky, nicméně lepící část stále plnila svoji funkci skvěle. Lehce se odstraňuje z kůže, což je skvělé. A z plyšáků taky (dcera si hraje na veterinářku a náplasti lepí na vše). A jako bonus jsou vyrobeny z 90 % z obnovitelných zdrojů, takže jsou šetrné k životnímu prostředí. Za mě určitě doporučuji a budu kupovat dále.
klad Příjemný materiál
klad Velmi dobře drží na kůži
klad Vydrží i koupání ve vodě
klad Snadno se odstraňuje
klad Ekologický výrobek
klad Po koupání se začaly uvolňovat nitky
klad Potisk náplasti není tak výrazný jako na fotce
příloha
avatar
Marcela
Pro moji dvouletou dceru, která byla nedávno hospitalizována jsou tyhle naplásti skvělé. Má období “ošetřování” všech a všeho a spotřeba náplastí je aktuálně v naší domácnosti enormní. Když venku ošetří strom, náplast tam s čistým svědomím necháme. Skvělé jsou hlavně díky tomuto - z 90% rozložitelné - dobře lepí - i několikrát - při sundavání nebolí Jedinou nevýhodou je vyšší cena, jak už to u ECO výrobků bývá a je to velká škoda. Každopádně když se náplasti budou využívat pouze v případě k tomu určeném, tak se to ještě dá.
klad Rozložitelné
klad Nebolí při sundavání
klad Opakovaně dobře lepí
klad Vyssi cena
příloha
avatar
Hana
Náplasti od této značky jsou úplně skvělé. Nejenom, že vypadají krásně,jsou příjemné na omak a k tomu jsou ještě ekologicky šetrné, což je v dnešní době velice důležité. Náplasti jsou měkké, krásně přilnou, sundávali jsme asi po dvou dnech, úplně neporušenou náplast a konečně to nebylo s pláčem,jako skoro u každé druhé náplasti od jiných značek.
klad Design
klad Ekologické
klad Vysoká cena,ale zase za kvalitu si zaplatím
příloha
avatar
Andrea
Leukoplast Eco Kids oceňuji za skvělé uchycení na kůži, kdy se náplast ani po několika hodinách neodlupuje. Moje dvě děti ocenily krásné motivy zvířátek na náplastech. Použití bylo velice snadné, v jednom balení se nachází dostačující počet náplasti. Dále oceňuji složení náplasti.
klad Motiv
klad Balení
klad Nic
příloha
avatar
Tereza
Leukoplast jsme vyzkoušeli poprvé. Super bylo složení- ekologicky materiál. Líbila se nám přilnavost naplasti a zároveň šetrné uchycení náplasti na ráně. Okraje naplasti se neodlepovaly po delším používání. Náplast vydržela i po kontaktu s vodou oproti jiným naplastem. Mohu doporučit.
klad Prilnavost
klad Vydrz
klad Kvalita
klad Material
klad Jen 2 velikosti naplasti
příloha
avatar
Eva
Leukoplast Eco Kids zaujali jak mě tak mého syna , který byl z nich nadšený právě pro hezký dětsky motiv , který je u věci pro děti hodně důležitý. Pro mě bylo velké plus , leukoplast je vyrobený minimálně z 90% z přírodních , obnovitelných materiálu. Polštářek je vyrobený ze 100% rostlinného materiálu . Co je velké plus ,že polštářek nelepí k ráně a neobsahuje latex. Takže odlepování leukoplastu není bolestivé a pro děti traumatizující. Ale na drobný ráně leukoplast krásně drží . Za mě určitě doporučuji .
klad motiv
klad materiál
klad složení
klad nic jsem nenašla
příloha
avatar
Martina
Náplast dobře přilne a neodlepuje se ani při běžných činnostech, je jemná a s líbivým potiskem zvířátek, který ale na druhou stranu není příliš výrazný. Velmi oceňuji ekologické balení a použité přírodní materiály, zejména bambusová vlákna, která jsou měkká a hodně savá. Co bych vytkla je, že se náplast nesmí namočit, jinak je její odstranění dost bolestivé a na pokožce zůstanou zbytky lepidla.
klad Ekologické balení
klad Přírodní bambusová vlákna
klad Přilnavost
klad Zvířátkový potisk
klad Různé velikosti v balení
klad Bolestivé odstranění
příloha příloha
avatar
Péťa
Dcerka si bohužel často trhá kůžičky a loupe záděrky, tak máme doma velkou spotřebu náplastí. Je velmi vybírává, co se obrázků týče. Z náplastí se zvířátky byla naprosto nadšená a byly jí moc příjemné, nechtěla je sundat. Já jsem velmi ocenila, že se náplasti neodlepovaly okraje.
klad kvalita náplasti
klad neodlepují se
klad krásné provedení
klad příjemný materiál
klad v každé krabičce bych brala 1 velikost
příloha příloha
avatar
Markéta
Náplast je pevnější a víte o tom, že ji máte, ale za to je pevná, krásně drží a neodlepuje se. Syn ji měl na pořezané ruce a vydržela mu se neodlepovat celý den ve škole. Co se ekologie týká jsou náplasti v papírové eko krabičče a samotné náplasti jsou vyrobené z nějaké pevné textilie, co je vzhledem k ekologii také super. Náplasti můžu jen doporučit a to jak pro děti tak i pro dospělé, obrázky na náplasti jsou jemné a nevýrazné na větší vzdálenost.
klad spolehlivé uchycení
klad pevný textilní materiál
klad dobrá ochrana rány
klad různé velikosti náplastí
klad ekologická nezávadnost
klad je tvrdší
příloha příloha příloha
avatar
Eliška
Náplast Eco Kids mě velice mile překvapila. Dcerka byla nadšená z obrázků, a samozřejmě chtěla zalepit každé malé bouchnutí. Byla jsem spokojená s tím jak dobře náplast drží, a přesto jde sundat bez toho aby dcera řvala jak tur. To býval problém u jiných náplastí. Ty co drží nejdou slepit a zůstávalo lepidlo i na kůži. Ta náplast která šla dobře slepit ale nedržela vůbec. Tady bych řekla že je to akorát dobře drží, ale nejde dolů i s "kůží" ? Ekologické provedení je bonus navíc a chválím ?
klad Dobře drží
klad Dobře jde sundat
klad Ekologický produkt i obal
klad Pěkné obrázky
klad Nic
příloha
avatar
Linda
Dvě děti, které neustále něco tvoří, vyrábí, zkouší, to je radost a taky to znamená velkou spotřebu náplastí :) A to ne ledajakých, ale dětských. Menších a s obrázky. Protože náplasti se jim musí líbit (to není z mé hlavy). Leukoplast Eco Kids splňuje tento požadavek, je ve více velikostních variantách a dobře drží. Drží i při další činnosti, neodchlipuje se. A navíc, dáváme přednost eco friendly výrobkům :)
klad ekofriendly
klad dobře drží
klad dětem se líbí
klad velikosti
klad světlejší obrázek než na krabičce
příloha příloha příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel