Otestovaly jsme zdravé pochoutky Lifefood. A jak vám chutnaly? Mrkněte

image
otestováno
Počet recenzí
30
jak jste hodnotily
5
27x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 30. 6. 2017
do 28. 7. 2017

Užijte si léto s dobrotami od Lifefood! Připravily jsme pro vás pět novinek, kterým prostě neodoláte. Snacky Lifefood nejenže báječně chutnají, ale také obsahují spoustu vitamínů, minerálů a jiných důležitých živin. To díky prémiovým BIO ingrediencím a šetrnému zpracování za teplot do 45°C.

V testovacím balíčku od Lifefood naleznete tři druhy „chlebů“ Life Crackers. Voňavé a chuťově vymazlené, to jsou olivové, italské a rozmarýnové placky. Ideální svačinka na cesty či na party s přáteli. Pokud máte ráda sladké, zvedněte si náladu jablečnými lněnkami se skořicí z řady Life Sweets. Klasická sestava „štrůdlu“ v originálním podání!

 

A když zatoužíte po něčem výjimečném, dejte si Rawsage. Pikantní snack chuťově připomíná tradiční klobásku, ale nenechte se zmást – jeho základ tvoří sušená rajčata, ořechy a koření.

Všechny produkty Lifefood jsou v raw BIO kvalitě. Neobsahují přidaný cukr, lepek, laktózu, sóju, plnidla či jakákoliv aditiva. K dostání v obchodech se zdravou výživu nebo na stránkách Lifefood.

Testovací balíček Lifefood obsahuje

*enzo* Life Sweets lněnky jablečné se skořicí BIO RAW,

*enzo* Life placky olivové BIO RAW,

*enzo* Life placky rozmarýnové BIO RAW,

*enzo* Life placky italské BIO RAW,

*enzo* Rawsage BIO RAW.

Více informací ZDE.

 

Hodnocení
30
avatar
Petra
klad Výrobky této značky dobře znám. Často navštěvuji jejich stránky a objednávám si dobroty, které nabízí. Jejich slané placičky různých chutí jsou nepřekonatelné a na jakýkoliv výšlap a výlet sebou beru jejich sladké tyčinky nebo bio raw koláčky různých chutí. Ještě se nám nestalo, abychom nebyli spokojeni. Doporučuji.
avatar
zdeňka
klad Tyčinky Rawsage jsem už měla možnost ochutnat. Jsou velice dobré a v dobré kvalitě. Beru si je, když jedu někam na výlet. Zatím jsem ochutnala lněnky jablečné se skořicí BIO RAW, ty mi moc chutnaly, chuť jablek a skořice je výrazná, ale jsou moc dobré. Dále jsem měla Life placky olivové BIO RAW a ty mi taky moc chutnaly. Určitě doporučuji.
avatar
Renata
klad Má oblíbená značka různých pochoutek. Na výběr opravdu široké množství výrobků. Tyčinky kupujeme nejčastěji. Dobré, měkké šťavnaté. Do batohu, do kabelky, dětem do školy. Žádné umělé cukry ani ostatní nežádoucí přídavky. Energie dodaná přirozenou, přírodní cestou.
avatar
Jana
příloha příloha
klad Dnes dopoledne jsem si vyzvedla snacky Lifefood. Neznala jsem je, proto jsem byla celá natěšená na to, až je vyzkoušíme. Samotné zabalení je moc hezké, uvažuji, že pokud se bude takto prodávat, využiji ho pro kamarádku jako dárek.
klad A teď k samotným výrobkům. Musím říct, že něco tak dobrého jsem nečekala. Balíčk obsahoval tři druhy chlebíčků, které mi svou chutí připomněli cestu po Itálii a Španělsku. Už jejich vůně, hlavně u varianty s rajčaty, dávala tušit, že to bude něco moc dobrého. A také bylo. Rozmarín, olivy, rajčata a další byly skvěle nakombinovány. Na závěr jsme ochutnali jablečný štrůdl. Nebyl samozřejmě jako ten náš klasický, v troubě pečený, ale i tak voněl a moc chutnal.
klad Oceňuji, že výrobky jsou v bio kvalitě, navíc bez přidaného cukru, laktózy, sóji, lepku a ostatních zbytečností, kterých jsou potraviny plné. Rawsage jsem nestihla ochutnat, prý byl jako klobáska - přítel ochutnal, položil na stůl a pejsek dojedl...
klad Za mě tedy naprostá spokojenost, určitě si budeme tuto zdravou pochoutku nadále kupovat.
avatar
Jana
příloha příloha
klad Chutné a i zdravé-nejdříve jsem tomu nevěřila. Ale po ochutnání--mňamka a doporučila bych to všem. My to doma ochutnali všichni-a to podotýkám,že přítel je masožravec, a náš pejsek taktéž. Opravdu všem to chutnalo a určitě bych to doporučila. Štrůdlíček luxusní a i ty ostatní nemají chybu. Musím se porozhlídnout, zda to u nás prodávají. *angel*
avatar
Petra
klad Pravidelně si kupujeme jablečné lněnky se skořicí v Raw kvalitě a nemůžeme si je vynachválit. Je to nejlepší způsob jak si zamlsat bez výčitek a ještě doplnit vitamíny a zasytit se. Mají je v každé dobré zdravé výživě ale kupuji i na eshopu spolu s dalšími produkty Lifefood
avatar
Eva
klad Krásné balení, krabička přímo umožňuje vidět produkt, tak, jak ve skutečnosti vypadá. Co se týče chuti, chutná přesně podle toho, z jakých surovin je. Rajčatové věci chutnají po rajčatech, jablečné po jablkách. to se dnes jen tak nevidí. Dokážou zasytit, takže super jako dobrota k televizi a taky jako svačinka.
klad Jak už to u kvalitních výrobků bývá, jejich cena je vysoká. Při spotřebě dobrot, jakou v domácnosti máme, bych to tímto směrem dlouho neutáhla. ale za kvalitu se platí a v tomto případě, je jasné, proč.
avatar
Jarka
klad Výrobky v bio kvalitě , dobrá a zdravá mňamka vhodná na cesty ,na svačinu do práce, malé balení vhodné do kabelky, je to nejlepší způsob jak si zamlsat bez výčitek. Co se týče chuti, z jakých surovin je, rajčatová po rajčatech, určitě dokážou zasytit. Velký výběr výrobků. Vše na přírodní bázi.
klad Jejich cena je vysoká, zase jsou to určitě kvalitní výrobky. Každý si najde ale výrobek, který jim bude vyhovovat.
avatar
Lenka
klad Všechny výrobky v balíčku Lifefood byly chuťově vyvážené. Nejvíce mě chutnaly rozmarýnové a italské placky. Olivové mě moc neoslovily. Jablečné lněnky se skořicí nejsou moc sladké, tudíž hodnotím tak 50:50. Některé výrobky určitě zakoupím jako rychlou a zdravou svačinku do kabelky.
avatar
Adéla
příloha příloha
klad V pondělí jsem si vyzvedla svůj testovací balíček a v úterý už nebylo co testovat. Zaujalo mě krásné balení, takže určitě by bylo super jako dárek pro milovnice zdravé stravy. Všechny produkty byly výborné a jen se po nich zaprášilo. Co se týče placek, mně nejvíc chutnaly ty italské, výrazná chuť rajčat, bylinek a koření + ořechy, chutalo to jako pizza a překvapilo mě, že dvě placky mě plně zasytily. Lněnky jablečné taky výborné, ta chuť je výrazná a moc dobrá i bez přidaného cukru a dalších zbytečností. Rawsage bych hodnotila taktéž nejvyšším počtem bodů, chuť výborná, kombinace sušených rajčat a para ořechů je top a i další příchutě placek byly moc dobré. Celkově mám z tohoto testování jen ty nejlepší dojmy, všechny výrobky mi moc chutnaly, navíc jsou Raw, Bio a bez přidaných cukrů a dalších zbytečností. A v neposlední řadě jde o Českou firmu, kterou velmi ráda podpořím. Někomu se může zdát cena vyšší, ale jde o kvalitní výrobky a za kvalitu se holt platí :) Doporučuji všem vyzkoušet!
avatar
Lenka
klad Na testování jsem se moc těšila, protože produkty Lifefood znám a jsem velmi ráda, že je to česká firma. Pro všechny, kteří mají rádi zdravou stravu bez cukrů, aditiv a lepku, určitě doporučuji. Nejvíce chutnaly lněnky jablečné se skořicí. Jsou i nápaditě balené, stočené do praktické ruličky. Ač mám olivy velmi ráda, tak tentokrát mne olivové placky moc neoslovily, zato italské a rozmarýnové ano. Samotné balení všech výrobků je velmi pěkné, takže i jako dárek rozhodně potěší. Překvapivě příjemnou chuť měl i snack Rawsage, který opravdu chutnal jako klobáska. U všech výrobků v bio kvalitě je třeba počítat s vyšší cenou, která je nejen za chlebíky Life Crackers, ale za všechny výrobky této firmy. Platíte však za kvalitu, a ne ledajakou, takže cena jí odpovídá.
klad Olivové chlebíky mi moc nechutnaly, zdály se být mírně nahořklé. Někomu se bude jistě zdát cena vysoká, ale dnes se prostě za kvalitu platí.
avatar
Zdena
příloha
klad Moc jsem se na toto testování těšila. Skoro jsem nestihla vyzvednout. O víkendu byla velká rodinná testovací ochutnávka. Nejvíce nám chutnalo skořicové pokušení. Italské placky se dají přirovnat k pizze a chutnalo i vnoučatům. Olivové moc nemusím, takže jsem je přenechala manželovi. Raw tyčinka byla skvělá a chuť rajčat byla znát. Rozmarýnové placičky si určitě opět koupím, protože mě doslova nadchly:-D
avatar
Michaela
klad Jabléčné se skořicí a italské nám celkem chutnali. Děti bavilo si jablečné odmotávat jako šneka. Slané děti ochutnali ale zaujalo to spíš dospělé. Balíček vypadál moc pěkně
klad Moc nás nezaujala olivová příchuť protože nám připadali příliš slané a co se týká rozmarýnových tak to nebylo špatné ale ani nijak chuťově zajímavé
avatar
Vladimír
příloha
klad Pochoutky Lifefood jsme testovali v rámci rodiny a nejvíce nám z placek chutnaly rozmarýnové placky, mají vynikající pikantní chuť, také italské jsou moc dobré, olivové, na to jak máme rádi samotné olivy, nám moc nechutnaly, chutnaly hořce, sladké mlsání - lněnky jablečné nemají chybu, jsou výtečné a zajímavě formované do odvíjecí ruličky, ale úplná bomba je tyčinka Rawsage, která je perfektně okořeněná a chilli jí dodává jemnou pálivost. Určitě si budeme tyto výrobky kupovat.
avatar
Dádinka
klad Ochutnala jsem pouze italské placky,ty jsou celkem dobré,ale nic extra a Jablečné se skořicí a jsou naprostá bomba! Moc jsme si pochutnaly se synkem.Opravdu to připomíná štrůdl,který moc miluju.Ty olivové mě anii moc nelákají,protože olivy nejím,tak nemohu posoudit.
avatar
Michaela
klad Děkuji za toto testování. Nejsem vyloženě odpůrce toho boomu zelených superpotravin, věřím, že zdravé to je, ale moje slovanské chuťové buňky jsou prostě jinak nastaveny. A tak jdete do tvrdého, když jste vybrali mě :-D A hodnotím kladně 3 a půl výrobku z pěti. To jde. Ferrari mezi produkty byla tyčinka RawSage, nepřipomínala mi tedy klobásku, ale spíše mojí oblíbenou česnečku jak mi ki dělával můj áta, když byl mezi námi. Naprosto jednoduchá, hodně česnelu a majoránky a maggi a opražené houstičky. Tyčinka rawsage hodně pálila, obsahuje chilli papričky. Chilli urychluje metabolismus, a dokonce jsem se po tomto výrobku ani neosypala v obličeji, jak to po "hot" a "chilli" bývá. A chutnaly nám moc jablečné lněnky se skořicí. Jen bych pro moje chuťové preference do rawsage dala míň chilli a do lněnek víc skořice. Skořice mi připomíná vůni vánoc. A chutnaly mi rajčatové, ty jsou opravdu jak výlet do itálie. Jsou tam cítit poctivá sušená rajčátka, a ne "kečup albert quality", který rajče viděl jen zdálky. Nechutnaly mi vůbec olivové, možnà že to byly spíš černé olivy ty jsou hořké. Olivový olej na salát mám moc ráda, ale kuličky ani zelené mi nejedou. Ale oceňuji že to vážně chutnalo po olivách. A rozmarýn mě prvně nezaujal, ale když jsem ochutnala olivy, tak jsem rozmarýn zkusila na sušenku plátek sýra a to docela dobře chutnalo. Jako ochucené suchary.
klad No jen detail, já si všimla např. u lněnek chyby na obalu, že ačkoliv je tam percentuální zastoupení jablíček menší, než semínek, tak jsou jablíčka na prvním místě. Říkali ba streamu, v A DOST! že je pravidlo že se na výrobky do složení mají suroviny psát sestupně podle toho, jaké procentní zastoupení ve výrobku mají.
avatar
Olga
klad Jsem ráda že jsem měla možnost ochutnat RAW potraviny. Velmi milé mně překvapili. Nejvíce mě chutnají Rawsage a italské placky. Mají moc dobrou a výraznou chuť. Jablečné lněnký se skořicí jsou zdravou a chutnou alternativou ke klasickým pečeným moučníkům. U všech těch placek bych uvítala větší balení.
avatar
Gabriela
klad Děkuji za možnost testování RAW dobrůtek z balíčku Lifefood Nejvíce mě i dětem chutnaly sladcí šneci, připomínající český strůdl, pak rozmarýnové a italské placky. Olivové mě připadaly trochu hořké a jablečné lněnky takové průměrné. Je to skvělá svačinka, praktická na cesty a hlavně zdravá.
avatar
Michaela
příloha příloha
klad Děkuji za možnost testování balíčku Lifefood. Byla jsem mile překvapena balením, které je přímo dárkové a uvítala bych, kdyby šlo takto i koupit. Nejvíce mi chutnaly krekry italské, připomínající pizzu. Také mi chutnaly olivové, i když olivy moc nejím, tak mě překvapivě oslovily. Rozmarýnové jsou chuťově dobré, jen na můj vkus dost suché, i oproti ostatním. Sladké jablečné opravdu připomínají štrůdl, jsou výborným mlsáním. Tyčinka Rawsage chutnala jako klobáska, jen na mě byla moc pikantní, tak jsem ji přenechala manželovi, kterému chutnala.
avatar
Lucia
klad Tyto krekry jsou skvělá alternativa oproti klasickým. Přikusovala jsem si je většinou k zeleninovému salátu. Zamilovala jsem si hlavně ty s rozmarýnem a snack tyčinku, jelikož sušené rajčata mám v oblibě. Ostatní jsou ale taky chuťově vyvážené a výborné. A moc chválím balení s věnováním, to potěšilo :)
Zobrazit více recenzí