Jak budou naše testerky spokojené s páskami na prsa od značky Lifties? Sledujte, jak dopadne naše testování!

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
9. 6. 2023

Lifties - pásky na prsa a doplňkový sortiment 

Naše česká značka Lifties nabízí speciálně navržené pásky na prsa. Tyto pásky pomáhají udržet prsa v zafixované poloze a slouží jako neviditelná podprsenka pod oblečení, do kterého se ta klasická nehodí. K těmto páskám nabízíme i doplňkový sortiment, ve kterém nabízíme 2 typy ochran na bradavky - textilní jednorázové a silikonové, které vydrží i více než 25 použití.  Dalšími produkty jsou oboustranné lepicí pásky na oblečení a v neposlední řadě odstraňovací sprej.

Vyjít bez podprsenky nemusí být vždy ideální, a proto existují Lifties! Naše páska na prsa je přilnavý proužek látky speciálně navržený pro udržení prsou v zafixované poloze, kterou si sama zvolíte. Pomáhá držet prsa nadzvednutá a vytvarovaná tak, aby vytvořila pevný a líbivý dekolt. Naše pásky jsou voděodolné a potuvzdorné! Je to zkrátka doopravdy spolehlivá neviditelná samodržící podprsenka!

Balení obsahuje: 1x páska, 1x ochrany bradavek, odstraňovací sprej, oboustranné lepicí pásky na oblečení.

Pozor! Pro vybrané testerky jsme připravili speciální workshop “Jak aplikovat pásky na prsa”. Worskhop proběhne koncem května. Bližší informace budou zaslány v informačním mailu.


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
zlato
avatar
Timea P.
avatar
Pegas1632
avatar
Monika M.
avatar
VeniH
avatar
Lenka K.
avatar
Kamila P.
avatar
Valerie V.
avatar
Barbora M.
avatar
Vája D.
zobrazit všechny přihlášené
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel