Vybrané testerky získaly slevu 30 000 Kč na realizaci kuchyně od firmy Lightstyle. Jak to dopadlo?

image
otestováno
Počet recenzí
2
jak jste hodnotily
5
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
50 %
Testováno v období
od 31. 1. 2021
do 11. 4. 2021

Lightstyle - kuchyně německé a české výroby skvělé kvality 

Lightstyle se zabývá výrobou kuchyní a vestavěných skříní od roku 2001. Neustále hledá nové způsoby, jak vylepšovat pracovní procesy v rámci výroby a vyrábět vše s absolutním nadšením a potěšením. Každá kuchyně nebo vestavěná skříň je skutečným unikátem. Když vytváří novou kuchyň nebo přemýšlí nad zvoleným materiálem do daného prostředí, je důležité vědět, jak se bude v kuchyni vařit, čím vším bude namáhána a hlavně celkový vzhled interiéru.

Kuchyň je nejsložitější část nábytku v celém domě. Musí být praktická, funkční a navíc pěkná. Jednotlivé díly jsou namáhány mnohem více než kterýkoliv jiný nábytek. Proto je velmi důležité dbát na kvalitu materiálů a zpracování. Firma Lightstyle si zakládá na dokonalém technickém zpracování všech detailů a za kvalitu vám osobně ručí svým jménem.

Více informací o firmě Lightstyle se dozvíte TADY.

 


Hodnocení
2
avatar
Diana
Plánování naší nové kuchyně mělo par problému . Domluvila jsem si schůzku vzhledem k celkové situaci covid, bohužel jsme byli domluveni na konec ledna. V lednu jsem se již nedopsala tak bohužel nemohu hodnotit koukala jsem se i na ceny na stránkách a vizualizace je to moc hezké a ceny přijatelné. Jen vazne trochu komunikace.
klad Vzhled
klad Cena
klad Komunikace
avatar
Zdeňka
Plánování naší nové kuchyně proběhlo celkem hladce. Měla jsem v hlavě nějakou představu, které jsme na osobním setkání dodali jasnou podobu. Poté nám byla zaslána vizualizace návrhu s cenovou nabídkou. Všechny detaily, změny a připomínky jsme již řešili e-mailem nebo telefonicky. Po každé změně nám byla zaslána nová vizualizace i cenová nabídka. Přístup firmy byl vstřícný. Na všem jsme se bez problému domluvili. Trochu mi vadilo, že návrh jsme si museli sami vymyslet. Čekala jsem od firmy větší designerskou práci a radu ohledně barevných kombinací, materiálů a podobně. V současné době čekáme na výrobu kuchyně. Takže to hlavní, což je samotná realizace kuchyně, kvalita materiálu, montáž a jak jsme s kuchyní nakonec spokojeni, bohužel zatím nemohu hodnotit.
klad vstřícnost
klad komunikace
klad design kuchyně jsme si museli vymyslet sami