Máte v plánu novou kuchyň? Získejte slevu 30 000 Kč na realizaci vaší vysněné kuchyně od firmy Lightstyle

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
3
Přihlásit se můžete do
31. 1.
12:00
konec testování
28. 2. 2021

Koho hledáme

Hledáme 3 testerky nebo testery, kteří mají v plánu pořídit si novou kuchyň a rádi by využili slevu 30 000 Kč. Sleva platí při koupi nad 120 000Kč.

Po realizaci kuchyně bude tester psát recenzi k nám na web a na www.recenze-kuchyne.cz.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám napište, jak vypadá vaše vysněná kuchyně a zda máte opravdu zájem o novou kuchyň od Lightstyle.

Redakce vybere první tři přihlášené testery, kteří projeví skutečný zájem o koupi nové kuchyně se slevou 30 000 Kč. 

Lightstyle - kuchyně německé a české výroby skvělé kvality 

Lightstyle se zabývá výrobou kuchyní a vestavěných skříní od roku 2001. Neustále hledá nové způsoby, jak vylepšovat pracovní procesy v rámci výroby a vyrábět vše s absolutním nadšením a potěšením. Každá kuchyně nebo vestavěná skříň je skutečným unikátem. Když vytváří novou kuchyň nebo přemýšlí nad zvoleným materiálem do daného prostředí, je důležité vědět, jak se bude v kuchyni vařit, čím vším bude namáhána a hlavně celkový vzhled interiéru.

Kuchyň je nejsložitější část nábytku v celém domě. Musí být praktická, funkční a navíc pěkná. Jednotlivé díly jsou namáhány mnohem více než kterýkoliv jiný nábytek. Proto je velmi důležité dbát na kvalitu materiálů a zpracování. Firma Lightstyle si zakládá na dokonalém technickém zpracování všech detailů a za kvalitu vám osobně ručí svým jménem.

Více informací o firmě Lightstyle se dozvíte TADY.