LipPLUS BOOSTER - nová éra plných rtů

image
otestováno
Počet recenzí
32
jak jste hodnotily
5
13x
4
10x
3
4x
2
2x
1
3x
doporučuje
72 %
Testováno v období
od 17. 11. 2015
do 8. 12. 2015

Toužíte po přirozeně plných rtech?

S přípravkem LipPLUS BOOSTER se váš sen může stát skutečností. Začíná nová éra dokonale plných rtů. Během několika minut po použití přípravku budou vaše rty o poznání větší, plnější, smyslně lesklé a navíc také jemné a vyhlazené.

Aktivní složky LipPLUS BOOSTER rty prokrví, zvýrazní jejich pigmentaci a dodají jim objem. Vitamín B zajistí potřebnou péči a ochranu pokožky.

Získejte dokonalé sexy rty za pár minut.

Aplikace: Používejte samostatně nebo jako bázi pod vaši oblíbenou rtěnku. Dodržujte kontury rtů a nepřetahujte. Po nanesení nechte chvíli ústa lehce pootevřená, rty mezi sebou nemněte. Za 4 minuty získáte plné a přirozeně zbarvené rty.

Více se dozvíte ZDE.

Jak dopadlo hodnocení naleznete ZDE.

Hodnocení
32
avatar
Alena
klad .
avatar
Iveta
příloha příloha
klad příjemná parfemace, krásně se rty prokrvily a zčervenaly, není lepkavý,opravdu zvětší objem, zanechá lesklé rty,
klad po natření jsem pociťovala pálení, ale to po čtyřech minutách odeznělo,
klad na rtech moc nevydrží po hodině už to nebylo ono
avatar
vendula
klad Děkuji za možnost testování.Hned jak lesk dorazil jsem musela odzkoušet a musím říct že jsem spokojená.Nejen že má velice příjemnou vůni ale i jeho účinnost je super rty mají opravdu krásný objem jsou vyhlazené prokrvené. Menší mínus je že po nanesení trochu štípe ale to mi nijak nevadí :) Můžu doporučit :)
avatar
Michal
klad Hned na začatek musim říct, že jsem nečekala, že to bude fungovat. Ale byla jsem mile překvapena. Vyrobek ma přijemnou vuni, dobře se nanáší. Po naneseni na rty jsem citila lehounke mravenčeni až páleni, ale rozhodnė nic nepřijemneho. Po chvili se rty jakoby prokrvily a dostaly barvu vice do červena a trošičku nabraly na objemu. Mam ale velmi uzke rty, takze je mozne ze efekt u trochu plnějšich rtu by byl znatelnėjši.
klad Efekt vydrži opravdu kratkou dobu. Po ani ne hodince jsem mrkla do zrcadla a vše bylo pŕi starem.
avatar
Jitka
klad Po nanesení lesk neštípal ani nepálil, jen trošku "pracoval".
klad Měla jsem pocit eukalyptové vůně.
klad Rty byly plnější a smyslnější.
klad Přípravek byl na rtech příjemný a nevadil.
klad Pokud chcete aby na rtech vydržel co nejdéle, tak si neolizujte rty.
klad Po jídle je potřeba další aplikace.
avatar
Jana
příloha
klad Děkuji za možnost testování. Po nanesení bylo cítit takové mravenčení, ale efekt na rtech byl viditelný, což me opravdu překvapilo. Lesk má příjemnou vůni Jen škoda,že efekt nevydrží delší dobu.
avatar
simona
klad Wau funguje skvele . Moc jsem tomu neveřila , ale po naneseni LipPLUS BOOSTER jsem měla opravdu vyhlazené , jemné ,plnejší a červenejší rty . Nádherně voní a je bez chuti.Po naneseni na rty jsem cítila, jak pracuje porovnala bych to k mentolu nebo nečemu takovému na rtech . Neštípe ani nepálí na rtech je příjemny. Výsledny efekt mi vydržel přibližne hodinku .
avatar
Adéla
klad Moc děkuji za možnost testování.
klad LipPLUS BOOSTER jsem hned vyzkoušela, musím říc, že hezký voní a rty prokrví a také je udělá hezký lesklé s čím jsem spokojená.
klad Na to že LipPLUS BOOSTER opravdu štípe čekala bych větší efekt zvětšení. Nevím jestli jsem jediná, ale rty mi to nijak zvlášť největšího.
avatar
Věra
klad Děkuji za možnost testování. LipPLUS BOOSTER příjemně voní, prokrví a to zřejmě způsobí mravenčení které u mě trvalo 8 minut. Rty měly sytější barvu, byly jemné a leskly se. Rty se nesmí po nanesení 4 minuty dotýkat.
klad Čtyřminutové čekání až přípravek zaschne mě trochu obtěžovalo, lesk vydržel jen chvíli, plnější rty byly asi způsobené optickým klamem- leskem. Druhý den jsem měla sužší rty. Tento přípravek mě zklamal.
avatar
Vladimíra
klad Měla jsem možnost výrobek otestovat a děkuji za to. Splnil přesně, co měl, rty mi po něm nejdříve brněly (zda příjemně nebo ne, o tom by se dalo diskutovat, pro mě teda ne) a pak se mi skutečně "naoko zvětšily". Problém byl pouze v tom, že je mám už od přírody dost plné, takže jsem si po nanesení připadala trochu jako kachna, trochu jak lehká žena. A "objem" skutečně vydržel dlouho, ani pití ho nesmylo. Takže asi takhle - výrobek je to určitě super, ale ne pro mě :D. Díky vašemu testování vím, že mám být ráda za to, co mi dala sama přiroda :-).
klad Jak jsem již psala, nepřipadá mi vhodný pro ženy, které mají plné rty už od přírody, a chtějí jen objem zvýraznit. Vypadá to lacině. A vůně výrobku je taky celkem zvláštní - připomínalo mi to takovou tu mentolovou tyčinku, co se dává na nos, když máte rýmu - po uplynutí doby trvanlivosti :-D.
avatar
Andrea
klad Při prvním použití jsem musela po minutě přípravek setrit jak mi neprijemne brněly rty. Podruhé to již nebylo tak hrozné a na potřetí brnění již neprijemne ani nebylo. Brnění rty prokrvilo, sjednotilo barevne, a tim působily trošku plnější.
klad Na můj vkus dost drahá na to co 'předvedla' Nepříjemná mentolová chuť - taková jako desinfekce, což mně osobně bylo velmi nepříjemné. Na rtech musím mít něco 'chutného'
avatar
Iva
klad Děkuji za možnost testování. Bohužel mě výrobek zklamal. Po nanesení rty brněly a štípaly, což bylo sice nepříjemné, ale dá se to u takového přípravku očekávat. Bohužel na mě lesk neměl vůbec žádný účinek. Bylo to docela zklamání.
avatar
Lenka
klad Moc děkuji za možnost odzkoušet tento výrobek. Po otevření mě příjemně překvapila jeho vůně, po nanesení jsem se trošku vyděsila, protože rty začaly nepříjemně pálit a po chvilce mi to spíše připadalo jako mentol. Pak se ale vše zklidnilo a rty byly krásně červené - prokrvené, akorát bych řekla, že jsem neměla dojem plnějších rtů. Kladně bych zhodnotila, že v dalších dnech jsem neměla tak suché rty jak obyčejně mám v těchto chladných dne.
avatar
Ivana
klad Děkuji za možnost testování tohoto přípravku. Má příjemnou vůni a praktické balení. Rty byly po nanesení červenější.
klad Bohužel jsem nezaznamenala žádný účinek. Po nanesení mě rty nepříjemně pálily a zčervenaly. Výrobek bych si nekoupila.
avatar
Daniela
příloha příloha
klad Po nanesení LipPlus Boosteru rty nějakou dobu brněly, což nebylo úplně příjemné, ale člověk by si asi zvykl. Rty byly skutečně více prokrvené a červenější; díky tomu působily i mírně plnějším dojmem. Tento výrobek bude asi ženám vyhovovat individuálně dle reakce po nanesení na rty.
klad Tento výrobek bych si znovu asi nezakoupila, protože mi jeho nanášení nebylo příjemné ani po několikerém vyzkoušení; preferovala bych tedy příjemnější (ze subjektivního hlediska).
avatar
Věra
příloha příloha
klad Děkuji za možnost testování. Výrobek má rychlý účinek, znatelný skoro okamžitě. Rty jsou na pohled červenější, lesklé, větší a připadají měkké a hebké. Výhodou příjemná vůně a praktické balení, které se vejde do každé kabelky.
klad Nevýhodou produktu je delší doba čekání na působení (doporučená doba 4 min) a nepříjemné mravenčení, po nanesení na rty. Mravenčení trvalo cca 15 minut. Efekt nevydrží dlouho.
avatar
Veronika
klad Po nanesení přípravku jsem cítila menší brnění rtů a také pálení - to bych přirovnala k mentolce, takže nic co by nějak bolelo nebo se nedalo vydržet.
klad Po slibovaných 4 minutách se rty pěkně zabarvily do růžova a prokrvením se mírně nafoukly. Velmi kladně hodnotím především právě přírodní zbarvení.
klad Cena na trhu je opravdu vysoká. Výsledný efekt nafouknutých a zabarvených rtů není moc dlouhodobý, u mě byl efekt patrný cca 1 hodinu.
avatar
Marie
příloha
klad Díky za možnost testování výrobku LipPlus Booster. Příjemně mě překvapila vůně výrobku a také to, že se rty k sobě nelepily a byly krásně vláčné, což bych hodnotila pozitivně. Také prokrvení rtů bylo výrazně vidět, alespoň zpočátku.
klad Naopak jsem byla zaskočena efektem pálení či brnění rtů, což jsem u jiného výrobku nezaznamenala. Dost mě zklamalo, že tento výrobek vydržel na rtech pouze krátkou dobu. Zkusila to i má dcera, která to hodnotila podobně jako já, též byla překvapená, že to „pálí“.
avatar
Dana
příloha
klad LipPlus Booster,je vlastně lesk podporující zvětšení rtů. Aplikátor s houbičkou zajistí snadné nanášení. Po aplikaci dochází k prokrvení a aktivní složky, zřejmě na bázi výtažku z chilli (Volu Lips), účinkují formou"brnění" rtů. Toto brnění někomu nemusí být příjemné, pocit je to asi, jako když si dáte více chilli, které na rtech dost cítite... Po působení jsou rty plnější, nicméně neočekávejte žádný botoxový efekt aka "duck face". Díky pečujícím olejům jsou rty hladké, lesklé bez lepivého efektu. Lip Booster používám jako podklad pod rtěnku, a tak mi to maximálně vyhovuje.
klad Co mě u LipPlus Booster nevyhovuje je parfemace ala vanilka. Raději bych preferovala produkt bez parfemace. V případě, že bych si výrobek chtěla koupit, ocenila bych na stránkách Skinso/Lip Booster kompletní složení produktu, které jsem našla pouze na krabicče produktu.
avatar
Monika
klad Na LipPLUS BOOSTER jsem se velmi těšila, protože mě příroda neobdařila příliš plnými rty a říkala jsem si, že konečně aspoň trošku zvýrazním rty. Potěšila mě příjemná vůně a fajn aplikátor. Výborně se na náší a po aplikaci rty nelepí.
klad Celkový dojem však není dobrý. Po nanešení rty brněly, což se dá přežít, když člověk doufá v hezký efekt. Nedokážu si však představit, že jdu na rande a dávám pusu partnerovi. Rty brní a pálí sice jen chvilku a výsledný efekt je sice fajn, rty jsou plnější a krásně červené, ale nevydrží příliš dlouho. Hlavně ale nestojí za popraskané rty, které jsem pak asi 3 dny léčila neustálým nanášením pomády. Po pár dnech jsem aplikaci zkoušela znovu a pak zase, ale rty pak byly vždy po nějaké době popraskané, takže to nebyla náhoda.
Zobrazit více recenzí