LipPLUS BOOSTER - nová éra plných rtů

image
otestováno
Počet recenzí
32
jak jste hodnotily
5
13x
4
10x
3
4x
2
2x
1
3x
doporučuje
72 %
Testováno v období
od 17. 11. 2015
do 8. 12. 2015

Toužíte po přirozeně plných rtech?

S přípravkem LipPLUS BOOSTER se váš sen může stát skutečností. Začíná nová éra dokonale plných rtů. Během několika minut po použití přípravku budou vaše rty o poznání větší, plnější, smyslně lesklé a navíc také jemné a vyhlazené.

Aktivní složky LipPLUS BOOSTER rty prokrví, zvýrazní jejich pigmentaci a dodají jim objem. Vitamín B zajistí potřebnou péči a ochranu pokožky.

Získejte dokonalé sexy rty za pár minut.

Aplikace: Používejte samostatně nebo jako bázi pod vaši oblíbenou rtěnku. Dodržujte kontury rtů a nepřetahujte. Po nanesení nechte chvíli ústa lehce pootevřená, rty mezi sebou nemněte. Za 4 minuty získáte plné a přirozeně zbarvené rty.

Více se dozvíte ZDE.

Jak dopadlo hodnocení naleznete ZDE.

Hodnocení
32
avatar
Zuzka
klad Super vec ktorú odporúčam každej žene.
klad
klad
klad :-D
avatar
Lucie
klad LipPLUS BOOSTER jsem mu ze začátku moc nevěřila, protože je toho na trhu tolik, že je těžké něčemu podobnému uvěřit. Ovšem zkusila jsme to aby la jsem nadšená z výsledku. Produkt opravdu funguje a splňuje to, co slibuje. Na rtech e příjemný a já s raduji z plných rtů
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Marika
klad Mám relativně úzké rty a nevím, zda se jedná o placebo efekt, ale skutečně se mi rty zdají opticky plnější. Po aplikaci rty lehce brní, noví mentolově, přípravek rty vyhlazuje. Přírodní barevný odstín je myslím ideální na běžné nošení. Doporučuji dalším uživatelkám.
avatar
Kamila
klad Rty si myslím mám normální. Ale až s LipPLUS BOOSTER jsem poznala, co to je mít hezké přímo nádherné rty k zulíbání. Moc se mi líbí příjemná vůně. Taková zvláštní, asi proto hodnotím výrobek jako zcela povedený a všem doporučuji. Ať máte rty ještě hezčí!!!!
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Bibika
klad Vřele všem doporučuji, neváhejte*heart*
klad
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad po nanesení na rty je to takový zvlastni pocit, mozna mentol.. vydrží dlouho a rty jsou skutečně krásné,... doporučuji :)
klad
avatar
eva
klad Nemám rty zrovna takové, jaké bych si přála a tak jsem s radostí vyzkoušela tento výrobek. Po nanesení rty slaboučce jakoby brněly ale je to pocit spíše příjemný. Prodává se v několika báječných, přesně mě vyhovujících odstínech. Krásně voní. Dobře se nanáší a poměrně dlouho vydrží. Jsem spokojená.
avatar
Daniela
klad Moc jsem tomu neveřila , ale po naneseni LipPLUS BOOSTER jsem měla opravdu vyhlazené , jemné, plnější a červenější rty . Nádherně voní a je bez chuti.Po naneseni na rty jsem cítila, jak pracuje porovnala bych to k mentolu. Velmi kladně hodnotím především právě přírodní zbarvení a mohu všem doporučit.
avatar
Anna
klad Nemám nějak úzké rty ale chtěla jsem o trochu zvětšit horní ret a tak jsem sáhla po tomto zvětšovači rtů a byla jsem zvědavá na výsledek..je pravda,že po prvním použití nějak moc rty nezvětší,ale po pravidelném a dlouhodobém používání nějaká změna byla vidět,takže tento zvětšovač rtů určitě doporučuji.
avatar
Monika
klad Na LipPLUS BOOSTER jsem se velmi těšila, protože mě příroda neobdařila příliš plnými rty a říkala jsem si, že konečně aspoň trošku zvýrazním rty. Potěšila mě příjemná vůně a fajn aplikátor. Výborně se na náší a po aplikaci rty nelepí.
klad Celkový dojem však není dobrý. Po nanešení rty brněly, což se dá přežít, když člověk doufá v hezký efekt. Nedokážu si však představit, že jdu na rande a dávám pusu partnerovi. Rty brní a pálí sice jen chvilku a výsledný efekt je sice fajn, rty jsou plnější a krásně červené, ale nevydrží příliš dlouho. Hlavně ale nestojí za popraskané rty, které jsem pak asi 3 dny léčila neustálým nanášením pomády. Po pár dnech jsem aplikaci zkoušela znovu a pak zase, ale rty pak byly vždy po nějaké době popraskané, takže to nebyla náhoda.
avatar
Dana
klad LipPlus Booster,je vlastně lesk podporující zvětšení rtů. Aplikátor s houbičkou zajistí snadné nanášení. Po aplikaci dochází k prokrvení a aktivní složky, zřejmě na bázi výtažku z chilli (Volu Lips), účinkují formou"brnění" rtů. Toto brnění někomu nemusí být příjemné, pocit je to asi, jako když si dáte více chilli, které na rtech dost cítite... Po působení jsou rty plnější, nicméně neočekávejte žádný botoxový efekt aka "duck face". Díky pečujícím olejům jsou rty hladké, lesklé bez lepivého efektu. Lip Booster používám jako podklad pod rtěnku, a tak mi to maximálně vyhovuje.
klad Co mě u LipPlus Booster nevyhovuje je parfemace ala vanilka. Raději bych preferovala produkt bez parfemace. V případě, že bych si výrobek chtěla koupit, ocenila bych na stránkách Skinso/Lip Booster kompletní složení produktu, které jsem našla pouze na krabicče produktu.
příloha
avatar
Marie
klad Díky za možnost testování výrobku LipPlus Booster. Příjemně mě překvapila vůně výrobku a také to, že se rty k sobě nelepily a byly krásně vláčné, což bych hodnotila pozitivně. Také prokrvení rtů bylo výrazně vidět, alespoň zpočátku.
klad Naopak jsem byla zaskočena efektem pálení či brnění rtů, což jsem u jiného výrobku nezaznamenala. Dost mě zklamalo, že tento výrobek vydržel na rtech pouze krátkou dobu. Zkusila to i má dcera, která to hodnotila podobně jako já, též byla překvapená, že to „pálí“.
příloha
avatar
Veronika
klad Po nanesení přípravku jsem cítila menší brnění rtů a také pálení - to bych přirovnala k mentolce, takže nic co by nějak bolelo nebo se nedalo vydržet.
klad Po slibovaných 4 minutách se rty pěkně zabarvily do růžova a prokrvením se mírně nafoukly. Velmi kladně hodnotím především právě přírodní zbarvení.
klad Cena na trhu je opravdu vysoká. Výsledný efekt nafouknutých a zabarvených rtů není moc dlouhodobý, u mě byl efekt patrný cca 1 hodinu.
avatar
Věra
klad Děkuji za možnost testování. Výrobek má rychlý účinek, znatelný skoro okamžitě. Rty jsou na pohled červenější, lesklé, větší a připadají měkké a hebké. Výhodou příjemná vůně a praktické balení, které se vejde do každé kabelky.
klad Nevýhodou produktu je delší doba čekání na působení (doporučená doba 4 min) a nepříjemné mravenčení, po nanesení na rty. Mravenčení trvalo cca 15 minut. Efekt nevydrží dlouho.
příloha příloha
avatar
Daniela
klad Po nanesení LipPlus Boosteru rty nějakou dobu brněly, což nebylo úplně příjemné, ale člověk by si asi zvykl. Rty byly skutečně více prokrvené a červenější; díky tomu působily i mírně plnějším dojmem. Tento výrobek bude asi ženám vyhovovat individuálně dle reakce po nanesení na rty.
klad Tento výrobek bych si znovu asi nezakoupila, protože mi jeho nanášení nebylo příjemné ani po několikerém vyzkoušení; preferovala bych tedy příjemnější (ze subjektivního hlediska).
příloha příloha
avatar
Ivana
klad Děkuji za možnost testování tohoto přípravku. Má příjemnou vůni a praktické balení. Rty byly po nanesení červenější.
klad Bohužel jsem nezaznamenala žádný účinek. Po nanesení mě rty nepříjemně pálily a zčervenaly. Výrobek bych si nekoupila.
avatar
Lenka
klad Moc děkuji za možnost odzkoušet tento výrobek. Po otevření mě příjemně překvapila jeho vůně, po nanesení jsem se trošku vyděsila, protože rty začaly nepříjemně pálit a po chvilce mi to spíše připadalo jako mentol. Pak se ale vše zklidnilo a rty byly krásně červené - prokrvené, akorát bych řekla, že jsem neměla dojem plnějších rtů. Kladně bych zhodnotila, že v dalších dnech jsem neměla tak suché rty jak obyčejně mám v těchto chladných dne.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel