Testerky si připravují čerstvou šťávu s maximem vitamínů a zdravých látek díky výkonnému elektrickému lisu na citrusy G21 Active

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
30
konec testování
15. 3. 2021

Lis na citrusy G21 Active

Připravte si k snídani nebo na chuť během dne čerstvý citrusový fresh za zlomek sekundy. Rychle, pohodlně a bez námahy s elektrickým lisem na citrusy G21 Active v elegantním nerezovém provedení. Sklenice zdravé šťávy pro krásné ráno, a to za pár sekund!

G21 Active

Proč je tak oblíbený?      

  • má chytře řešené ovládání pákovým ramenem – vložte půlku citrusu, zatlačte a šťáva teče přímo do sklenice
  • dva nástavce pro různé velikosti citrusů – ať už máte doma citrony malé nebo velké, mandarinky či pomeranče, lis na citrusy G21 Active si s nimi poradí
  • nerezové provedení z něj dělá odolný spotřebič, který si můžete vzít i na víkend bez obav, že se cestou poškodí. Navíc mu to taky opravdu sluší!
  • pojistka proti odkapávání – díky ní je lisování citrusů čisté a příjemné. Žádné kapky z kuchyňské linky utírat nemusíte.
  • výkon 160 W, tichý chod – nebude vás rušit a na šťávu nemusíte čekat. Lis na citrusy pracuje rychle a spolehlivě.

Pracnost a minimální, dávka vitamínů maximální     

Provedení a promyšlené řešení jednoduchého, přitom však výkonného přístroje vám zajistí plnou dávku vitamínů z každého citronu či pomeranče. Podle velikosti plodů můžete vybírat ze dvou lisovacích nástavců, jejichž výměna je absolutně snadná.

Nebaví váš číst návody? Nevadí, práce s G21 Active je snadná

Půlku citrusu vložte na kužel, zmáčkněte víko s pákou, čímž zároveň spustíte elektrické lisování. Šťáva okamžitě naplní připravenou nádobku nebo sklenici. Jednodušeji už to nejde :-)

Krásný design a nerezové provedení

Celý elektrický lis na citrusy je z nerezu, takže je jednak opravdu odolný, druhak mu to náramně sluší. Z nerezu je i sítko, kterému proto neuškodí ani mytí v myčce. G21 Active je ale nejen odolný, výkonný a hezký, navíc umí pracovat tiše, takže si klidně připravte sklenici ranní šťávy i v době, kdy zbytek rodiny spí.

 

V rámci uživatelského testování s Testuj.to jej nyní můžete mít už za 530 Kč, takže oproti běžné ceně ušetříte 769 Kč. Takže zbývá pogratulovat ke skvělé volbě a popřát jen jediné – „Na zdraví!”


 

Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Michaelaritschel
avatar
Vicov208
avatar
Nicole S.
avatar
Ivetka1
avatar
alienka003
avatar
Martina S.
avatar
Eva J.
avatar
Mac.
avatar
Misuna
avatar
Marika Č.
zobrazit všechny přihlášené