Videla už jste muzikál Mamma Mia! Here We Go Again? Napište nám, jak se vám líbil

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
5x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 14. 7. 2018
do 31. 8. 2018

Idylický řecký ostrov, holka na vdávání, jedna potrhlá matka, tři potenciální otcové a nesmrtelná ABBA. Jak se to rýmuje? Náramně. Divadelní muzikálovou show Mamma Mia! obsahující všechny zmíněné ingredience vidělo v osmi různých jazykových verzích přes 30 miliónů lidí. Jejich řady teď geometricky narostou, protože tvůrci původního muzikálu se „své dítě“ rozhodli pojmout jako celovečerní film. A aby Mamma Mia! na stříbrném plátně dostala punc mimořádnosti, obsadili do hlavních rolí Meryl Streep a Pierce Brosnana.

Je to přesně deset let, co muzikál Mamma Mia! zboural kina po celém světě. Jen u nás se na tom „ničení“ podílelo skoro 750 tisíc diváků, kteří od té doby sní věčný sen o pokračování. Sice to trvalo relativně dlouho, zato v pokračování Mamma Mia! Here We Go Again dostanete hned dva příběhy v jednom!

Hodnocení
10
avatar
Jana
klad Miluji první díl. A i druhý se mi líbil. Není už možná tolik komediální, jako díl předchozí. Ale líbily se mi velmi přechody mezi současností a příběhem Dony v minulosti. Opět krásně doplněné hity skupiny Abba. Líbilo se mi herecké ztvárnění od všech mladých herců, kdy se opravdu přibližovali svým předlohám. Zejména Lily James byla skvělá. Pro mě je to příjemná komedie, kterou si mile ráda pustím doma a hezky di u ní odpočinu.
avatar
Hana
klad Jsem moc ráda, že jsem šla na pokračování úspěšného muzikálu.Velice mě mile překvapil.Dokonce se mi líbil víc oproti jedničce.Mám moc ráda písničky ze skupiny ABBA,tak jsem si to užila.A hlavně mě dostal konec filmu,bylo to velice emotivní a dojalo mě to
avatar
Iveta
klad Jsem moc ráda, že jsem šla na pokračování úspěšného muzikálu.Velice mě mile překvapil.Dokonce se mi líbil víc oproti jedničce.Mám moc ráda písničky ze skupiny ABBA,tak jsem si to užila.A hlavně mě dostal konec filmu,bylo to velice emotivní a dojalo mě to
avatar
Jani
klad První díl se mi oproti dvojce líbil mnohem víc, ale i tak jsem byla spokojená. Písničky od ABBY mám moc ráda. Jednička byla pro mne taková víc zábavná a chce se mi u ní vždy tančit. Druhý díl byl za mě smutnější, trošku doják. Celkově taková letní oddychovka :)
avatar
Petra
klad Kdo má rád ABBU, komu se líbila jednička, ten si přijde na své i tentokrát. Dějová linka nenásilně navazuje, a hudba je stále stejně chytlavá. Také herecké obsazení je, stejně jako v prvním díle, úchvatné. Celé dílo má mnoho pozitivní energie a vyvolá vám úsměv na rtech.
avatar
Martina
klad Perfektni, ABBA navzdy, po jednicce jsem si nemohla nechat ujit ani dvojku...Amanda Seyfried skvele zpiva a proste skupina ABBA je nesmrtelna, tento druhy dil zpestrila i pritomnost Cher a jeji verze pisne Fernando. Tentokra se nenatacelo v Recku, ale v Chorvatsku, takze mohou cekat napor turistu a milovniku skupiny ABBA...
avatar
Zuzka
klad Muzikál pokračovania Mamma Mia! bol veselý príbeh, ktorý ma chytil za srdce. Obsadenie bolo vcelku fakt. Celý film ušiel ani neviem ako. :-D Prestrihy medzi dvoma časovými líniami boli plynulé a samotný príbeh nadväzoval na prvý a dával zmysel. :-D
avatar
Marika
klad Na film jsem do kina vyrazila s mamkou, tak jako v případě prvního dílu a musím říci, že jsme se bavily. Určitě nečekejte sofistikovaný snímek a naopak čekejte řadu slabších míst. Překvapí vás ale nové milé herecké role, kvalitní zpěv a dojemné situace.
avatar
Alexis
klad Děj se opět odehrává na krásném řeckém ostrůvku. Lily James coby mladá Donna opravdu příjemně překvapila.
klad Tvůrci se nenamáhali podívat na první film, než se pustili do vymýšlení dalšího. Takže vše, co jsme se dozvěděli o minulosti Donny, je v druhém filmu nakonec poněkud jinak. Film bohužel spadá mezi všechna pokračování, která byla natočena s dlouhým časovým odstupem od prvního úspěšného filmu, takže pak nemají ten šmrnc, vyznívají depresivně a zdaleka nedosahují kvalit prvního filmu.
příloha
avatar
Bára
klad U filmu jsem se smála, brečela a měla tolik emocí, jak snad nikdy. Ten film je naprosto dokonalý a člověk si uvědomuje, jak jsou ženy silné a jak si vážíme toho, co máme. Opravdu doporučuji. Herci úžasní, hudba skvělá, příběh a prostředí dokonalé. Už jsem viděla dvakrát a šla bych znovu!