Viděla jste romantický film Půlnoční láska? A co na něj říkáte? Dejte nám na něj recenzi

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
2x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 23. 5. 2018
do 31. 8. 2018

Katie (Bella Thorne) trpí přecitlivělostí na denní světlo, vzácnou život ohrožující chorobou. Od dětství je celé dny zavřená ve svém domě a ven může vyjít jedině v noci. Její život se změní, když jedné letní noci potká Charlieho (Patrick Schwarzenegger), svou platonickou lásku, se kterým začne prožívat neobyčejný vztah.

Hodnocení
6
avatar
Hana
klad Film se mi moc líbil,byl velice emotivní a je smutné, že existuje taková nemoc.Musí to být hrozné pro tu dotyčnou osobu, která tím trpí.Nemám ráda filmy, který končí špatně,ale bohužel to patří k životu a naštěstí nemám v okolí nikoho kdo tím trpí,tak jsem tomu ráda
avatar
Iveta
klad Film se mi moc líbil,byl velice emotivní a je smutné, že existuje taková nemoc.Musí to být hrozné pro tu dotyčnou osobu, která tím trpí.Nemám ráda filmy, který končí špatně,ale bohužel to patří k životu a naštěstí nemám v okolí nikoho kdo tím trpí,tak jsem tomu ráda
avatar
Marika
klad Mám raději filmy s dobrým koncem. Ale život ty happyendy ne vždy přináší a už vůbec ne lidem s fatální diagnozou. Je to smutné, že něco takového vůbec existuje a takové filmy jsou dobré, abychom si uvědomili, jak dobře se máme, i když se občas v drobnostech nedaří.
avatar
Alexis
klad Hlavním smyslem filmu bylo nejspíš poukázat na existenci onemocnění zvaného Xeroderma Pigmentosum, kterým onemocní 1 z 250 000 dle Wikipedie. Lidé s touto nemocí opravdu nemohou na sluníčko a dožívají se tak 30 let, ale narozdíl od hlavní hrdinky filmu po kontaktu se slunečními paprsky už nevypadají tak dobře. Ale to by asi zas na film nikdo nechtěl koukat a romantika by rychle vzala roha (viz mnou přiložený obrázek).
klad Jeden z těch romantických filmů, kde si snadno domyslíte zápletku i konec už na začátku. Nic moc překvapivého na něm není. A mladému Schwarzeneggerovi jsem nevěřila ani ťuk, jeho herecký výkon byl takový nijaký.
příloha
avatar
Alena
klad Krásný romantický film, kde jediné oko nezůstane suché. Příběh mladé lásky, která musí překonávat úskalí, o kterých se běžným lidem ani nezdá. Oceňuji ztvárnění role Katie i obecně postavu jako takovou, která čelí nepřízni osudu. Určitě doporučuji, kapesníčky při ruce :-)
avatar
Marcela
klad Tento žánr je kombinován romantikou s dramatem. Miluji tyto filmové díla plné hloubky . Film , který Vám uvízne v mysli. Hlavní hrdinkou je sedmnáctiletá Katie , kterou jedinečně ztvárnila Anabella Avery Thorne. Katie trpí vzácným a nevyléčitelným onemocněním při kterém je i sebemenší vystavení slunečnímu světlu smrtelné. Od dětství je celé dny zavřená ve svém domě a ven může vyjít jedině v noci. Společnost jí dělá nejlepší kamarádka a její otec, který o ní pečuje, chrání ji, učí ji a také ji fotografuje. Fotografování je jeho vášní. Ketie vyrůstá bez maminky, která jí zemřela když Katie byla malá holčička. Po mamince tíhne k lásce k hudbě. Sama se díky internetu a mamince naučí hrát na kytaru .Skládá si vlastní texty i hudbu.Vypisuje se tak z každodenních citů a prožitků. Část Katiina svět se otevírá na místním nádraží kde s radostí hraje pro cestující na kytaru. Její život se prudce změní, když jedné letní noci potká Charlieho Patrick Schwarzenegger svou platonickou lásku, se kterým začne prožívat neobyčejný vztah plný lásky, poznání, života, splněných snů.....
klad Více neprozradím Tento film si zaslouží Vaší návštěvu....
klad Velice silný příběh, který Vás zasáhne.
klad I smrt Vás může obohatit.
příloha