Testeři se rozhodli skončit s únavou a vyčerpáním. Pomohl jim doplněk stravy Magne B6 Forte? To se dozvíte v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
94
jak jste hodnotily
5
72x
4
14x
3
7x
2
1
1x
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 10. 2. 2022
do 20. 3. 2022

Magne B6 Forte, restart pro vaše tělo i mysl!

Magne B6 Forte je doplněk stravy s osvědčenou kombinaci hořčíku a vitamínu B6 na podporu psychiky, nervů, energie a na snížení únavy a vyčerpaní.

Obsahuje citrát hořčíku pro jeho efektivní doplnění. 

Hořčík a vitamín B6 přispívají k snížení míry únavy a vyčerpání, k normální psychické a nervové činnosti a k normálnímu energetického metabolismu.

Doporučené denní dávkování

Přípravek je určen pro dospělé, kteří užívají 1 tabletu 2x denně. K dosažení příznivého účinku je zapotřebí dodržovat uvedené dávkování. 2 tablety Magne B6 Forte obsahují: Hořčík 200 mg (53% RHP*) Vitamín B6 4 mg (286% RHP*)

* Referenční hodnota příjmu. 

Vhodný jako doplněk vyvážené stravy

Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nadměrná konzumace může ohrozit vaše zdraví. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a dbejte na vyvážený jídelníček i zdravý životní styl.

Vhodné je dlouhodobé užívání.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
94
avatar
Natálie
Doplněk stravy Magne B6 se dobře dávkuje stačí užívat jen 2x denně - ráno a večer, pomohl mi s únavou, mám mnohem více energie a křeče v nohách které mívám. Pilulky se mi dobře zapíjejí a polykají. Balení je malé a praktické, má malé platíčka takže je nosím všude s sebou
klad Male tablety
klad Jednoduché a praktické dávkování
klad snadné polykání
klad Nic
avatar
Tomáš
Měl jsem možnost testovat Magne B6 Forte. Tablety se užívají 2x denně. Lehko se polykají. V poslední době užívám hodně středu a přišlo my vhod užívání tablet. Cítím se svěže, víc v pohodě. Design obalů je hezky, veškeré potřebné informace obsahuje. Určitě doporučuji a budu i nadále kupovat.
klad Velikost tablet
klad Účinek
klad Design
klad Nic
avatar
Olga Zvolska
Dobry den. S pripravkem B6 Forte jsem moc spokojena. Po uzivani vsech tablet mi zmizely nocni krece v nohou, kterymi jsem casto trpela. Nebot jsem po operaci patere, uvitala jsem, ze je ve slozeni take vitamin B6, ktery je pro me nezbytny pro zdravew fungovani nervove soustavy.
klad Hezke baleni
klad Ucinky
klad Slozeni
klad Moc velka velikost tablety
klad Davkovani 2x denne
avatar
Anna
Dobrý den,přípravek jsem začala užívat hned jak jsem obdržela. Bohužel nemohu na 100% ohodnotit účinky tohoto preparátů,vzhledem k tomu,že jsem po 14ti dnech onemocněla respirační onemocněním a po třech týdnech se mi vrátilo.V každém případě je dávkování a podání velmi jednoduché a kombinace s vitamínem B6 je taky velice rozumná
klad Obál,dávkování,reklamované účinek
klad Žádná negativa jsem nezaznamenala
avatar
Sabina
S Magne B6 jsem byla velice spokojená. Po pár dnech používání dvou tablet denně mi zmizel tik v oku ,který mě dlouho době trápil a také jsem nebyla tak unavená Tabletky jsou malé a dobře se polykají i dětem. Určitě koupím další balení a doporučíme přátelum a budu brát i nadále.
klad Male tabletky.
avatar
Anna
Jsem maminka na mateřské dovolené a díky magne B6 forte jsem méně unavená a také mám více energie a chodím spát až večer. A to se mi předtím bohužel nestavalo. Je to zázrak hned kupuju další balení a také mě přestaly tolik bolet nohy. Dekuji za tenhle zázrak
klad Jednoduché a praktické dávkování
klad Vše Ok
příloha
avatar
Marie
Doplněk stravy Magne B6 je pohodlný, protože stačí 2 tabletky denně - ráno , když vstanu a večer, než jdu spát. Produkt mému tělu pomáhá lépe fungovat a zvládat každodenní stresové situace v práci i v životě. Mám více energie a cítím se celkově mnohem lépe s lepší náladou. Určitě doporučuji všem, kteří mají náročné dny a potřebují malou pomoc pro své tělo.
klad dávkování
klad velikost tabletek
klad dobrá nálada
klad více energie
klad nic
příloha
avatar
Kateřina
Magne B6 Forte je za mě jeden z nejdůležitějších doplňků stravy. Dříve jsem užívala šumivé tablety, ale odrazovala mě jejich chuť. V porovnaní s nimi navíc jedna tabletka obsahuje mnohonásobně více hořčíku a pohodlnost při užívání, kdy tabletku pouze 2x denně polknu nemusím ani komentovat. Naprosto spokojená a určitě bych neměnila.
klad potahovaná tableta, snadno se polyká
klad lepší soustředěnost při práci
klad mnohem rychlejší probuzení
klad zvládla bych balení, které by obsahovalo více tablet
avatar
Hana
B6 určitě doporučuji, trpěla jsem únavou a křeče přes den v nohách, tam určitě vidím zlepšení. Taky bych řekla, že psychické rozpoložení lepší. Tablety jsem užívala 2x denně po dobu 3 týdnu. Je u nich velmi jednoduché dávkování a jsou v hezkém balení.
klad Hezké baleni
klad Účinné
klad Jednoduché dávkování
klad Nemám co vytknout
avatar
Denisa
Tablety mi přijdou vyhovující jak v jednoduchém dávkování po 2 tabletách denně, ale i jejich velikostí. Výsledky užívání - jsem méně unavená, nebolí mě tolik hlava. Také jsem měla mravenčení v nohou a to zmizelo úplně. Určitě bych ho doporučila rodině a známým.
klad Vzhled balení
klad Jednoduché dávkování
klad Nic
avatar
Katuš
Magne B6 Forte s vitamínem B6 a hořčíkem mi v posledním měsíci hodně pomohlo. Mám denně po práci jeden až dva tréninky. Budím se často vyčerpaná, unavená a mám často křeče. Od doby, kdy beru jednu tabletku ráno a druhou večer tyto obtíže mizí. Mám více energie a lépe se mi usíná. Skvělé je, že tabletky lze snadno polykat a nedrhnou vás v krku. Jsou tedy určitě vhodné i pro mladistvé.
klad Snadno se polykají
klad Rychlý účinek
klad Odeznívající svalové i klasické křeče
klad Zmírňuje únavu i stres
avatar
Markéta
Tento doplněk stravy kupuju už poměrně dlouho. Speciálně teď po covidu si myslím, že mi dost pomohl doplnit hořčík, protože dlouhodobé průjmy - no nic moc :) co se týká únavy - myslím že to pomáhá, protože teď skoro měsíc nespím kvůli nemocné dcerce, ale necítím se k smrti vyčerpaná
klad velikost tablet
příloha
avatar
Katka
Měla jsem možnost vyzkoušet doplněk stravy Magne B6 FORTE, a velice mile mě překvapil. Účinek byl znát celkem rychle, již po týdnu užívání. Jsem méně unavená, mám více energie.Hlavně při mém zaměstnání, kde v práci celý den stojím, tak trpím hodně na křeče v nohách a Magne B6 forte mi od těch křečí pomáhá. Dávkování je také jednoduché, jen 2 tabletky denně (beru 1 ráno a 1 večer). Navíc obsahuje hořčík s kombinací vitamínu B6. Doporučuji tento produkt, za mě veliká spokojenost.
klad Obsahuje vitamín B6 a hořčík
klad Velikost balení tak akorát
klad Rychlý účinek
klad Odstraňuje únavu
klad Snadné dávkování
klad Žádné jsem nezaznamenala
příloha
avatar
Zuzana
Po používání přípravku Magne B6 Forte se už necítím tak unavená. Jsem ráda za zkušenost s přípravkem a určitě si koupím další. Doporučuji všem co trpí únavou, vyčerpáním či psychické nepohody. Jediné co mě osobně vadí, je veliká tableta, bohužel nejsem praskomil ale da se to. DOPORUČUJI
klad Davkovani
klad Ucinek
klad Na mě moc veliká tableta
avatar
Kateřina
Magne B6 Forte mě nijak nepřekvapilo, už jednou jsem tento přípravek užívala, jen ne tablety, ale rozpustný prášek, což bylo dle mého lepší. Složení přípravku je asi v pořádku, ikdyž na mě možná zbytečně moc plnidel. Kombinace s vitaminem B6 je rozumná. Účinky jsem ale nijak zvlášť nepocítila, nezaznamenala. Ale na vyzkoušení bych ho doporučila určitě každému.
klad Design obalu
klad Velikost tablet
klad Tablety bez chuti
klad Účinky jsem žádné nezaznamenala
klad Složení, zbytečně moc plnidel
příloha příloha
avatar
Lucie
Tabletky na Magne B6 Forte jsem vždycky chtěla vyzkoušet. Byla jsem zvědavá na účinky proti únavě. Péče o malé dítě a další 2 starší je někdy hodně vyčerpávající. Tabletky se snadno užívají 2x denně. Přitažlivé je i množství obsažených vitamínů. Avšak za mě je výsledkem trošku zklamání, žádnou změnu jsem na sobě nepozorovala.
klad Snadné užívání 2x denně (kdykoliv, není nutné před nebo po jídle)
klad Vysoký obsah vitamínů
klad Snadno se polykají a nevytváří v ústech žádnou pachuť
klad Účinnost
příloha
avatar
Trice
Magne B6 Forte ráda párkrát do roka využívám. Mám pocit, že se díky přípravku cítím méně unavená. Hořčík se mi navíc hodí po sportovní aktivitě a proti křečím v nohách. Tablety mají vhodnou velikost a žádnou chuť, nedělá mi problém je spolknout i když šumivé tablety mám radši.
klad účinek
avatar
Kristyna
Díky Magie B6 Forte se ráno probouzím méně unavenější než na začátku, dále nejsem tolik v nervech při učení na zkoušky jako předtím. K tomu mi pomohl vitamín B6 a hořčík, který obsahuje tento malý poklad. Dále musím vystihnout jak jednoduše se užívá. Stačí zapít 2 tabletky denně a hotovo. Já je užívala hned ráno jednu před příchodem do práce a druhou hned po práci. Tyto tabletky se snadno zapíjejí , jelikož sou malé a tím pádem nedochází k dávivému efektu, který u jiných léků mám. Jediné co mi chybělo byla příchuť například citronu.
klad obal
klad design
klad složení
klad bez zápachu
klad bez příchutě
příloha příloha
avatar
Andrea
Hořčík je pro mě naprosto nezbytný doplněk stravy. V zaměstnání vykonávám převážně titěrnou manuální práci, a občas mívám nepříjemné mravenčení v rukou, převážně v noci. Po užívání Magne B6 Forte tato nepříjemnost téměř zmizela, také bych řekla že spánek se velmi zlepšil.
klad Jednoduché dávkování
klad účinnost
klad cena
avatar
Jana Drastíková
Když jsem se dozvěděla o výrobku, který kombinuje magnesium a vitamín B6, hned jsem ho chtěla vyzkoušet. Magne B6 Forte mě velmi mile překvapil. Za prvé, oceňuji praktické balení. Tobolky si můžu vzít do kabelky a nezaberou moc místa. V případě, že si tobolku zapomenu hned ráno vzít, mám ji u sebe celý den. Jako velké pozitivum vnímám, že se nížila míra křečí a celkové únavy.
klad Jednoduchost užívání
klad Ustaly křeče ve svalech
klad Snížila se míra únavy a vyčerpání
Zobrazit více recenzí