Uklidní nervy i svaly – Magnesium B6 je ideálním doplňkem stravy pro každý den. Potvrzeno 91% z vás!

image
otestováno
Počet recenzí
34
jak jste hodnotily
5
25x
4
9x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 2. 2. 2018
do 1. 3. 2018

Vitamino - minerální přípravek s obsahem hořčíku a vitaminu B6.

Šumivé tablety mají pomerančově-broskvově-maracujovou příchuť. Vyznačují se výbornou rozpustností bez sedimentu.

Hořčík a vitamín B6 přispívají

  • ke správnému fungování nervového systému,
  • ke správné funkci psychiky,
  • ke snížení vyčerpání a únavy,
  • ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie.

O tom že hořčík napomáhá ke správnému fungování svalů a k udržení zdravých kostí a zubů není pochyb. 91% z vás, co měly možnost tento produkt otestovat hlásí spokojenost a výborné účinky.

25.2.2018
Šumivé tablety jsou velice vyhovující. Nápoj je z nich dobrý a doplním i tekutiny. Musím říct , že se cítím i méně unavena a to jsem zrovna nastoupila po mateřské do prace. Muže jít i o placebo efekt, ale i kdyby tak to funguje. Budu uživat pravidelne i nadale.

Vitamín B6  je rozpustný ve vodě, vylučuje se močí, tím pádem jeho předávkování nehrozí.

Nedostatek vitaminu B6 se projevuje např. cukáním víček, zapomětlivostí, záněty dutiny ústní. Nedostatek může být též způsoben působením některých léku. Deriváty vitamínu B6 se účastní metabolismu aminokyselin a sacharidů.

Doporučené dávkování: 1 tableta denně (rozpustit ve sklenici pitné vody).

Balení: 20 šumivých tablet.

 

 

Své hodnocení vkládejte nejpozději do 1. 3. 2018

Hodnocení
34
avatar
Zuzana
klad Jako veliké plus vidím to, že si tím doplním pitný režim. Takže pro mě je to veliké plus, vzhledem k tomu, že pitní režim docela flákám.
klad Chutná velmi dobře.. : ) takže s ním nemám problém .. : )
klad Působí na mě příjemně, jen si jej nesmí člověk dát večer... já to zkusila a nemohla jsem usnout..:D
avatar
Petra
klad Tohle rozpustné magnésko je super, rychle doplní tělu potřebný hořčík. Nemám příliš ráda polykání tablet, proto velice oceňuji tuto formou v podobě rozpustných šumivých tablet v podobě nápoje. Nápoj má příjemnou ovocnou příchuť. Pomáhá na únavu i na křeče.
avatar
Martina
klad Spánek, nervy, stres, na to vse je dobré magnesium...rozpustné je ideálni, pouzivam....Magnesium (hořčík) přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, je důležitý pro funkci nervového systému...tento navic tedy v pitne forme, coz lehce doplni nedostatek tekutin v tele, ktere potrebujeme neustale a zazene treba i zizen.
avatar
Jitka
klad O testování výrobku jsem se nehlásila, ale zkušenost s ním mám, a to pozitivní. Užívala jsem jej v těhotenství a moc mně pomohl proti bolestivým křečím lýtek, s překonáním únavy a hlavně s nepříjemnou nespavostí, kterou jsem hlavně ve třetím trimestru trpěla.
avatar
Petra
klad S tímto výrobkem mám jen ty nejlepší zkušenosti, velmi mi pomáhá při křečích a na doporučení lékařky i při migréně, když s ním zapiji prášek, účinek je rychlejší a kdo ví, co umí migréna, ví jak je to důležité. Troufnu si říct, že cítím i vitálnější a lépe snáším stres, který byl ke konci roku už nesnesitelný. Mohu skutečně jen doporučit. Navíc za velmi příznivou cenu :-)
avatar
Alena
klad Do testování jsem sice nebyla vybrána, ale s výrobkem mám dlouho zkušenost a to jen pozitivní, je super na svalovou unavu a pocit těžkých nohou a křeče, v těhotenství i mimo můj každodenní kamarád, při sportovním výkonu na něj nedám dopustit i pro děti :-D
avatar
Veronika
klad Chuťově moc dobré. Výborně dodává energii. Dokonce zvládne nahradit mou ,,nenahraditelnou,, dopolední kávu, bez které mě vždy bolela hlava. Cenu také chválím. A s největší pravděpodobností si pořídím další balení a to né jen pro sebe, ale i pro ostatní z rodiny.
avatar
Monika
příloha
klad Jsem naprosto spokojená. Hořčík se skutečně rychle rozpouští. Do minuty se může pít. Chuť je také akorát. Není to tak sladké jako jiné rozpustné vitamíny. Vyhovuje mi i jako těhotné, kdy mám větší potřebu (kvůli křečím) a vitamín B6 je dalším bonusem. Doporučuji.
avatar
Denisa
příloha
klad Získala jsem možnost testovat Magnesium s B6. Je to v rozpustných tabletách,takže mi to vyhovuje. Chuť není nijak vyrazná, ani sladká,takže taky fajn. Trpím na tetanii,takže super výrobek pro mě. Doporučuji. Určitě zůstanu věrná této rozpustné variantě.
klad Za mě nic negativního.
avatar
Radka
klad Tento výrobek všem vřele doporučuji. Chuť dobrá, ne preslazena lehce ovocna. Manželovi jsem ho dávala na noční služby a lépe je po fyzicke strance zvladal. Necitil se tolik unaveny. Nerad poliká prášky takže rozpustne tablety jsou dobrou variantou jak do nej vitaminy dostat.
avatar
Naďa
klad Děkuji za možnost testovat.
klad Magnesium B6 jsou velmi chutné, ne tak přeslazené rozpustné tablety s lehce ovocnou příjemnou příchutí. Rozpuštěné byli ve chvilince. Ideální balení 20ks v tubě.Protože mám náročnou práci, často trpím na únavu, bolesti hlavy a poslední dobou i křeče, zůstanu určitě věrná a budu si kupovat pro sebe i rodinu, co je používám hodně mi pomáhají.
avatar
Katka
klad Magnesium se asi nikdy neztratí.. to v rozpustné formě je určitě prima - lehce ovocná chuť, nepříliš sladká, zažene i žízeň. Rozpouští se rychle. Umím si představit, že pomůže na začínající bolest hlavy, určitě rychle při křečích a proti únavě. Doporučuji.
avatar
Iva
klad Dlouhou dobu jsem trpěla na křeče v dolních končetinách, přesnějí v lýtkách. Vždy mně tato křeč vzbudila uprostřed noci a i ráno mě noha, ve které jsem měla křeč bolela. Známá mi poradila, ať si koupím Magnesium B6 a já jsem ji poslechla. Uživám pravidelně a křeče už nemívám.
avatar
marie
klad Měla jsem možnost testovat Magnesium s B6. Rozpustná forma mne velmi oslovila, rozpouští se velmi rychle. Chuť je příjemná, není umělá ani příliš sladká. Dobře účinkuje na únavu, bolest hlavy. Jsem spokojená i s balením a mohu jen doporučit i do kabelky.
avatar
LUCIE
příloha
klad lvice
klad 16.2.2018
klad Byla jsem vybrána a měla jsem možnost testovat Magnesium s B6. Produkt se rozpouští velmi rychle. Chuť není příliš sladká ale, na mě působí umělě stejně je to s vůní. Dobře účinkuje na únavu a hlavně při bolest hlavy, nedráždí žaludek jako ostatní šumivé preparáty. Má praktické, uzavíratelné balením a mohu ho nosit neustále sebou vejde se i do malé kabelky.
klad chuť
avatar
JARMILA
příloha
klad děkuji Vám za možnost testovat přípravek Magnesium B6. vyhovuje mi forma, že se tablety rozpouštějí a nemusí se polykat.chuť mi až tak moc nevyhovuje, ale je vyvážena účinky, kterou Magnesium má. cítím se celkově lépe a ustoupily i křeče v nohách. doporučuji ho.
avatar
Šárka
klad Děkují že jsem mohla vyzkoušet Magnesium B6 protože použivam sačkový magnezium tak jsem byla zvědava jak bude chutnat rozpustné protože dost trpím křečemi a unávou mě chut vyhovuje a rýchle jsi je mužu kdekoliv mohu jem doporučit tento výrobek a není ani tak drahý že jsi ho muže dovolik každý
avatar
františek
klad Za možnost otestovat přípravek Magnesium B6 Vám děkuji. mile mě překvapila rychlost rozpouštění tablet (během okamžiku) a také chuťově nebyl nápoj špatný. mám za sebou několik dní a pozoruji mírné zlepšení křečí, které mě braly do nohou. budu pokračovat i po dobrání testovacího balení.
avatar
Iveta
příloha
klad Jsem velmi příjemně překvapená, jak se tablety rychle rozpouštějí a že dobře chutnají. Nemají tu umělou chuť jako ostatní rozpustné tablety. Beru už pár dní a řekla bych že křeče a únava se malinko zlepšily, a věřím tomu že když to bude déle, tak bude ještě větší zlepšení .
avatar
Klára
příloha
klad Jelikož často sportuji, mívám křeče a bývám ve stresu, tento výrobek je pro mě velmi nápomocné. Malé balení se vejde i do kabelky, tabletka je rozpuštěna během několika sekund a chuťově je také moc dobrý. Větší účinky nepozoruji, každopádně mi dodává energii.
Zobrazit více recenzí