Uklidní nervy i svaly – Magnesium B6 je ideálním doplňkem stravy pro každý den. Potvrzeno 91% z vás!

image
otestováno
Počet recenzí
34
jak jste hodnotily
5
25x
4
9x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 2. 2. 2018
do 1. 3. 2018

Vitamino - minerální přípravek s obsahem hořčíku a vitaminu B6.

Šumivé tablety mají pomerančově-broskvově-maracujovou příchuť. Vyznačují se výbornou rozpustností bez sedimentu.

Hořčík a vitamín B6 přispívají

  • ke správnému fungování nervového systému,
  • ke správné funkci psychiky,
  • ke snížení vyčerpání a únavy,
  • ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie.

O tom že hořčík napomáhá ke správnému fungování svalů a k udržení zdravých kostí a zubů není pochyb. 91% z vás, co měly možnost tento produkt otestovat hlásí spokojenost a výborné účinky.

25.2.2018
Šumivé tablety jsou velice vyhovující. Nápoj je z nich dobrý a doplním i tekutiny. Musím říct , že se cítím i méně unavena a to jsem zrovna nastoupila po mateřské do prace. Muže jít i o placebo efekt, ale i kdyby tak to funguje. Budu uživat pravidelne i nadale.

Vitamín B6  je rozpustný ve vodě, vylučuje se močí, tím pádem jeho předávkování nehrozí.

Nedostatek vitaminu B6 se projevuje např. cukáním víček, zapomětlivostí, záněty dutiny ústní. Nedostatek může být též způsoben působením některých léku. Deriváty vitamínu B6 se účastní metabolismu aminokyselin a sacharidů.

Doporučené dávkování: 1 tableta denně (rozpustit ve sklenici pitné vody).

Balení: 20 šumivých tablet.

 

 

Své hodnocení vkládejte nejpozději do 1. 3. 2018

Hodnocení
34
avatar
Zuzka
klad Super príjem vitamínov, energie. Odporúčam vyskúšať.
klad
klad
klad :-D
avatar
Dádinka
klad Mám psychické problémy a magnésium mi bylo doporučeno lékařem.
klad Mám ráda,když se vitamíny dají rozpustit ve vodě a pak vypít. Je to opravdu osvěžující a chutná to dobře.Nesnáším polykání tablet,proto je rozpustná forma pro mě plus.
klad Působí proti únavě,celkově uvolnuje.Jsem moc spokojená s tímto přípravkem.
avatar
Lucie
klad Magnesium B6 beru každý den na doporučení mé kamarádky, ale taky lékařky. Dlouho jsem trpěla únavou, nic mě nebavilo a stále mě přemáhal spánek a nevěděla jsem co s tím. Naštěstí Magnesium mi moc pomohlo a já mám ted energie za dva. určitě koupím druhé balení
avatar
Šárka
klad Magnézium užívám pravidelně, hlavně během těhotenství jsem brala koňské dávky tablet, rozpustné tablety jsou lepší k užívání, mají osvěžující chuť.Pusobi dobře na psychiku a únavu.Je dobré užívat spolu s vápníkem pro lepší vstřebávání.Je fajn, že magnézium je v kombinaci s vitamínem B6, který je taky důležitý pro tělo.Doporucuji koupit,je to lepší než tablety a navíc osvěží super ovocná příchuť.
avatar
Petra
klad Dříve jsem brala tablety magnezia. Nedávno jsem zkusila koupit tyto šumivé tablety Magnesium B6 a jsem za tuto změnu ráda. Tablety se dobře rozpouštějí, mají dobrou chuť. Hořčík beru hlavně kvůli únavě a Magnesium B6 mi zabírá. Stačí mi jedna tableta každé ráno.
avatar
Zuzana
klad Jsem opravdu ráda, že jsem mohla vyzkoušet rozpustné tablety Magnesium B6. Tablety obsahují hořčík, což je dalším důvodem, proč vyzkoušet tyto tablety. Přípravek jsem testovala opravdu denně dle návodu a mohu říci, že se opravdu cítím méně unavená, neobjevují se křeče v nohou, při velmi částem sportu se svaly rychleji regenerují. Tablety se rychle rozpouští, nápoj z nich mi chutná i vůně je příjemná.
klad Jediné, co bych vytkla, je, že úplně nerozpustí a dně sklenice zůstává sediment.
avatar
Petra
klad S Magnesium B6 jsem velice spokojená. Tablety se velice dobře rozpouštějí ve vodě, ale na dně skleničky zůstává sediment, což nevím, jestli je dobře nebo ne. Jinak chuť je dobrá a pomáhá proti křečím. Budu pokračovat i nadále v jeho užívání. A doporučuji ostatním.
avatar
Michaela
klad S tabletami Magnesium B6 jsem spokojena. Jsou v praktickém balení a vyhovuje mi,že se dají rozpustit ve vodě. Dále je skvělé,že jsou s přírodním sladidlem - stevií. Pravděpodobně zakoupím i další balení těchto šumivých tablet. Mohu všem jen doporučit.
klad Produkt mi bohužel přišel se zpožděním a tak jsem ho nemohla zatím příliš otestovat.
příloha
avatar
MVDr. Lucie
klad i já jsem nakonec po malém zdržení mohla testovat šumivé tablety Magnesium B6. tabletky se velmi dobře ve vodě rozpouštějí, ale zanechávají mírný zákal na dně skleničky, což ovšem není na závadu. mají příjemnou ovocnou chuť a v jejich užívání budu i nadále pokračovat.
příloha
avatar
Anna
klad Šumivé tablety jsou velice vyhovující. Nápoj je z nich dobrý a doplním i tekutiny. Musím říct , že se cítím i méně unavena a to jsem zrovna nastoupila po mateřské do prace. Muže jít i o placebo efekt, ale i kdyby tak to funguje. Budu uživat pravidelne i nadale.
avatar
Adéla
klad Tablety hořčíku užívám pravidelně už delší dobu, protože trpím na křeče končetin. Tyto jsem zkoušela poprvé, chuť je celkem dobrá, spíš kyselejší, vůně broskvová a tablety se opravdu rychle rozpouštějí. Sice po rozpuštění na dně zůstává trochu sedimentu, ale to mi nijak zásadně nevadí a vypiju vždy i to.
klad Momentálně doma všichni marodíme, takže do sebe sypem vitamíny horem dolem, takže nám magnésium přišlo vhod a testujeme celá rodina :)
avatar
Lenka
klad Minerální přípravek s obsahem hořčíku a vitaminu B6 mě velmi zaujal, protože jsem těhotná a doplnění hořčíku je v těhotenství velmi vítané. Myslím si, že nejsem teď tak unavená, co beru denně 1 tabletu. Tableta se rozpustí dříve než za 5 minut, jak se píše v návodu. Chuť pomerančově-broskvově-maracujovou necítím, spíš bych řekla, že je lehce nahořklá nevýrazná, ale nevadí mi. Přípravek určitě využiju celý, věřím, že mému tělu prospívá.
klad Tablety se vyznačují výbornou rozpustností bez sedimentu - tuto větu bych upravila- sice se perfektně rozpustí, ale na dně skleničky nějaký sediment vždy zůstane a já nevím, zda ho mám vypít (není nikterak chuťově dobrý) a nebo ho mám vylít -nevím, zda ten sediment je jen nějaké "rozpoštědlo či co" a nebo zda je to právě ta léčivá látka, takže ho radši piju. To je jediné mínus výrobku, které vidím. Viz. foto v příloze.
příloha příloha
avatar
Lucie
klad Tabletky hořčíku a B6 užívám pravidelně každý den. Oproti ostatním se tato velmi rychle rozpustí. Chuť příjemná. Kombinace s vit B6 je doporučovaná i mým lékařem kardiologem. U mě působí pozitivně v období zvýšeného stresu a únavy. Budu pokračovat zakoupením dalšího balení.
avatar
Kateřina
klad Děkuji za možnost testovat tento výrobek. Tabletky se celkem rychle rozpouštějí ve sklenici vody, chutově je nápoj dobrý. Zatím nepozoruji žádné změny, ale to bude tím, že výrobek zkouším jen pár dní. Určitě si pořídím další balení, abych v kúře mohla pokračovat.
avatar
Klára
klad Jelikož často sportuji, mívám křeče a bývám ve stresu, tento výrobek je pro mě velmi nápomocné. Malé balení se vejde i do kabelky, tabletka je rozpuštěna během několika sekund a chuťově je také moc dobrý. Větší účinky nepozoruji, každopádně mi dodává energii.
příloha
avatar
Iveta
klad Jsem velmi příjemně překvapená, jak se tablety rychle rozpouštějí a že dobře chutnají. Nemají tu umělou chuť jako ostatní rozpustné tablety. Beru už pár dní a řekla bych že křeče a únava se malinko zlepšily, a věřím tomu že když to bude déle, tak bude ještě větší zlepšení .
příloha
avatar
františek
klad Za možnost otestovat přípravek Magnesium B6 Vám děkuji. mile mě překvapila rychlost rozpouštění tablet (během okamžiku) a také chuťově nebyl nápoj špatný. mám za sebou několik dní a pozoruji mírné zlepšení křečí, které mě braly do nohou. budu pokračovat i po dobrání testovacího balení.
avatar
Šárka
klad Děkují že jsem mohla vyzkoušet Magnesium B6 protože použivam sačkový magnezium tak jsem byla zvědava jak bude chutnat rozpustné protože dost trpím křečemi a unávou mě chut vyhovuje a rýchle jsi je mužu kdekoliv mohu jem doporučit tento výrobek a není ani tak drahý že jsi ho muže dovolik každý
avatar
JARMILA
klad děkuji Vám za možnost testovat přípravek Magnesium B6. vyhovuje mi forma, že se tablety rozpouštějí a nemusí se polykat.chuť mi až tak moc nevyhovuje, ale je vyvážena účinky, kterou Magnesium má. cítím se celkově lépe a ustoupily i křeče v nohách. doporučuji ho.
příloha
avatar
LUCIE
klad lvice
klad 16.2.2018
klad Byla jsem vybrána a měla jsem možnost testovat Magnesium s B6. Produkt se rozpouští velmi rychle. Chuť není příliš sladká ale, na mě působí umělě stejně je to s vůní. Dobře účinkuje na únavu a hlavně při bolest hlavy, nedráždí žaludek jako ostatní šumivé preparáty. Má praktické, uzavíratelné balením a mohu ho nosit neustále sebou vejde se i do malé kabelky.
klad chuť
příloha
Zobrazit více recenzí