Testujeme doplněk stravy Magnetrans® ultra 375 mg pro zajištění optimální hodnoty hořčíku v těle  

image
otestováno
Počet recenzí
77
jak jste hodnotily
5
48x
4
21x
3
6x
2
1x
1
1x
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 11. 10. 2022
do 20. 11. 2022

Magnetrans® ultra 375 mg 

Doplněk stravy pro zajištění optimální hladiny hořčíku v období jeho zvýšené potřeby (např. zvýšená mentální a fyzická zátěž, podpora energie a snížení míry únavy a vyčerpání). Produkt je vhodný pro vegany.

Dostatečný příjem magnézia (hořčíku) je prospěšný pro celkovou fyzickou i psychickou kondici. Jeho dlouhodobý deficit může negativně ovlivnit fungování organismu, a proto je důležité zabezpečit jeho optimální příjem. (375 mg odpovídá 100 % referenční hodnoty příjmu hořčíku, v souladu s nařízením EU č. 1169/2011).

Magnézium zajišťuje v organismu celou řadu důležitých tělesných funkcí:

  • přispívá k normální činnosti svalů
  • k normální psychické činnosti
  • k normální činnosti nervové soustavy
  • ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • k udržení normálního stavu kostí a zubů

Magnetrans® ultra 375 mg neobsahuje:

  • laktózu
  • lepek
  • cukr

Doplněk stravy. Před užitím si přečtěte příbalovou informaci. 

Doporučené dávkování pro dospělé a dospívající od 12 let: Vezměte si jednu kapsli  denně s odpovídajícím množstvím tekutiny (tj. sklenice vody).Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
77
avatar
Monika
Magnetrans ultra tablety 375 mg jsem užívala vždy ráno s ostatními vitamíny. Chuťově neutrální, design ok. Oceňuji jednotlivě balené tablety, takže si člověk může vzít s sebou na cesty jen potřebné množství. Výsledky moc zatím žádné necítím, ale asi je potřeba vitamíny užívat ještě delší dobu.
klad oddělitelné tablety
klad velikost balení
avatar
Zuzana
Tabletky jsem užívala večer, když jsem byla opravdu unavená. Navíc mě začaly brát křeče do chodidla, a zatím to vypadá, že magnezium zabírá a křeče jsou přinejmenším méně časté. Také mám pocit, že stres je snesitelnější a nálada i celkové nastavení organismu (energie atd) jde nahoru.
klad snadné použití
klad nic
avatar
Marie
Výborný produkt, opravdu omezil mojí únavu. Pracuji na 12h. směny a toto mi celkem pomohlo, chodím domů vyčerpaná.... . Navíc se mi líbí, že se dají v pohodě spolknout, neboť já mám s tímto dost velký problém. Určitě zase zakoupím. Akorát se podívám po větším balení.
klad Velikost kapslí
klad Dobře se polykají
klad Nic
avatar
Pavlína
Po užívání tohoto doplňku jsem se cítila opravdu lépe, neměla jsem křeče v nohách, nepocitovala jsem tolik únavy a nebyla jsem tak podrážděná. Nervozita ustoupila cítila jsem se lépe. Tablety jsem brala celkem nepravidelně ? a i tak se účinek dostavil.
klad Účinek
klad Dávkování 1 tablety
klad Nic
avatar
Ildikó
Měla jsem možnost vyzkoušet Magnetrans ultra tablety 375 mg. Chuťově je neutrální. Tablety se lehce polykaji.Velikost je vyhovující. Bohužel v poslední době jsem hodně vyčerpaná, kvůli tomu jsem začala používat horčík. Po pravidelném užívání cítím se líp, mám víc energie. Brala jsem ráno. Určitě doporučuji.
klad Lehce se polyká
klad Velikost vyhovuje
klad Proti vyčerpanosti
klad Nic
avatar
Anna
Produkt Magnetrans ultra je opravdu nápomocen. V jedné kapslí se zakrývá pomoc na celý jeden den. Doporučuji každému, kdo má problém s křečmi, únavou a celkovým vyčerpáním. Přípravek je také vhodný, pro sportovci při regeneraci či pro studenty při zvýšení odolnosti vůči stresu.
klad Snadné použití, jednoduchý design
avatar
Jana
Je baleno v praktickém balení, užívala jsem jednu tabletu ráno když jsem se cítila úplně rozlámaná a zapíjela vodou. Po pár dnech jsem po požití cítila úlevu, v práci mě nechytají křeče do nohou, nejsem tak unavená a tím pádem ve stresu a vzteklá. Tabletky si moc chválím.
klad Dávkování jen jedna tableta
klad Úleva od bolesti
klad Nic
avatar
Alena
Přípravek ke mně přišel v nejvhodnější dobu. Jsem neustále unavená, bohužel nevím z čeho, buď z práce nebo podzimní únava, ale přetrvává to už dlouho. Trápí mě to a proto jsem ráda, že jsem mohla zkusit. Design mně přijde trochu zastaralý, dobré, že jdou tobolky od sebe oddělit, takže si můžu z plata vzít zabalených kolik chci a nemusím brát celé plato.
klad účinek
klad na co se používá.
klad design
příloha
avatar
Marcela
S přípravkem Magnetrans ultra jsem spokojena a určitě bych produkt doporučila. Líbí se mi obal, který je srozumitelný a velkými písmeny napsané informace o produktu. Snadnost užívání jen 1 tableta denně. Pro větší účinek je určitě potřeba užívat delší dobu, ale i tak se cítím méně unavená,nejsem tak vyčerpaná.
klad Snadnost užívání
klad 1 tableta denně
klad Nemám výhrady
avatar
Veronika
Krabička je přiměřeně velká, praktické balení. Hořčík jsem užívala vždy ráno, účinek jsem zaznamenala přibližně po týdnu. Snížila se u mne míra únavy, nervozity. Myslím si, že po delším pravidelném užívání se tento efekt ještě více projeví. Dále oceňuji velikost kapslí, které se dobře polykají.
klad Balení
klad Velikost kapslí
avatar
Magdaléna
Tablety Magnetrans ultra jsou zabalené v klasické placaté středně velké krabičce, takže se dá skladovat naprosto všude. Velice oceňuji praktické rozložení a uložení tablet na platíčku, kdy každá tableta je klasicky v plastovém krytu, ale každá kapsle se dá jednotlivě vytrhnout, takže si ji například můžete vzít na cestování a nemusíte nosit celé balení. Tablety užívám většinou večer na regeneraci, ale někdy i ráno s ostatními vitamíny. Snadno se zapíjejí a nezasekávají se v krku. Výsledky zatím žádné necítím, ale je potřeba vitamíny užívat pravidelně delší dobu.
klad neobsahují laktózu
klad vhodné pro vegany
klad praktické platíčko
klad snadné zapíjení
klad složení
klad stačí jedna tableta denně
příloha
avatar
Petra
Má praktické balení, dá se odtrhávat a vzít si jen pár tablet např. na cestu. Oceňuji, že se bere jen jedna tableta denně. Únava se zmírnila, cítím se přes den (navíc takto na podzim) o dost lépe, ale trochu je potíž večer usnout. Určitě tedy je třeba brát tabletu po ránu.
klad očividně pomáhá
klad horší usínání
avatar
Vojtěch
Malé a kompaktní balení, které lehce najde své místo. Tabletky jsem užíval zejména ráno před prací a různými tréninky a cvičením. Během celého dne jsem necítil téměř žádné výkyvy nálad či nervozitu (s přihlédnutím zejména k pracovním okolnostem). Taktéž po cvičení se nedostavila svalová únava. Celkově jsem byl příjemně překvapen.
klad Účinnost produktu
klad Jednoduché dávkování
klad Pomocník při sportu
klad Trochu větší tabletky
avatar
Zdeňka
Balení zcela vyhovovalo, praktické a skladné. Užívala jsem večer na regeneraci, účinek znatelný, zejména snížení únavy a lepší odolnost vůči stresu, vymizení křečí. Měla jsem dojem, že prospívá i mé fyzické kondici, zelpšení bylo znatelné při tréninku i regeneraci. Celková spokojenost.
klad balení
klad účinnost
avatar
Lenka
Praktické balení, kapsle se dobře polykají. Užívám ráno/dopoledne. Trpěla jsem na svalové křeče, to se teď dost zlepšilo. Jestli se zlepšila odolnost vůči stresu či podráždění, tak to zatím za tak krátkou dobu užívání nedokážu přesně určit (užívám necelý měsíc).
klad účinky
klad balení
klad užívání
klad asi bude dražší cena
avatar
Tereza
A kapslemi Magnetrans jsem velmi spokojená. Cítím se odpočinutější, nejsem tolik ve stresu a celkově jsem více v pohodě. Velmi mi vyhovuje, že magnezium je v kapslích, tudíž jen spolku a hotovo. Nemusím na nic myslet. Určitě doporusím ostatním a sama si ráda znovu zakoupím.
klad dávkování
avatar
Linda
Magnetrans Ultra jsem užívala v tabletách. Užívání bylo pohodlné a polykaly se velmi snadno. Během jejich užívání jsem zaznamenala větší psychickou pohodu a snazší usínání. Celkově jsem si přišla v lepší psychické kondici, a to jsem i dříve vstávala a zařadila cvičení do běžně už tak nabitého dne.
klad Měla jsem lepší psychický pocit
klad nic
avatar
Magdalena
Baleni je celkem prakticke, kapsle se snadno polykaji. Ocenuji to ze jsou veganske. Po prvnim baleni nezaznamenala jsem zmenu v urovni pocitovane unavy nebo stresu, nicmene zmizely trapici mne nocni krece lytek a pocit “neklidnych” nohou - coz povazuji za vyznamny plus.
klad Snadne do polknuti
klad Dobre efekty v boji se svalovyma krecema
avatar
Nikola
Balení produktu je klasické, každá tobolka oddělena, v balení je celkem 20 tobolek, pro mě ideální na měsíc, protože se snažím užívat hořčík pravidelně, ale občas na to zapomenu. Efekt hořčíku splnil mé očekávání, dodal mi při dětech energii, kterou jsem potřebovala a moje svalové křeče, které se nedávno vrátili přestali. Doporučuji
klad Účinek
klad Balení 20 tobolek
klad Někdo by možná upřednostnil 30 tobolek v balení jako měsíční balení
avatar
Alice Pekařová
Na první pohled pěkné balení, ideální velikost platíček, je tobolky byly trošku větší, než jsem zvyklá. Ale nic, co by se nedalo zvládnout. Užívala jsem každé ráno a musím říct, že jsem po pár dnech užívání začala pociťovat na večer menší únavu. Na křeče příliš často netrpím, každopádně po dobu užívání žádná nepřišla a i rekonvalescence po větší fyzické zátěži byla rychlejší, než obvykle. Za mě můžu Magnetrans® ultra tablety 375 mg rozhodně doporučit.
klad obal
klad velikost platíčka
klad prokazatelný účinek
klad velikost tobolek
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel