Staly se z našich testerek umělecké malířky, díky sadě Malování podle čísel? Podívejte se na jejich recenze a malby

image
otestováno
Počet recenzí
79
jak jste hodnotily
5
61x
4
14x
3
2x
2
1x
1
1x
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 23. 8. 2020
do 20. 9. 2020

Malování podle čísel - zábava a relax pro každého 

Malování podle čísel nejvíce připomíná omalovánky, jak je známe z dětství. Samozřejmě, že ne úplně stejné. Místo barevného vzoru, který byste měli obkreslit, dostanete jen plátno s očíslovanými ploškami. Každé číslo odpovídá konkrétní barvě, kterou použijete na vybarvení dané plošky. Prostě se držíte rozpisu podle čísel, malujete na šablonu a postupně se kocháte tím, jak Vám pod rukama vzniká krásně barevný obraz.

Více informací o produktu se dozvíte TADY.


Odměna za recenzi 

Po skončení testování klient vybere jednu z vložených recenzích a dané testerce budou vráceny peníze za její nákup. 


Hodnocení
79
avatar
Renata
Za mě lepší, než třeba antistresové omalovánky. Moc se mi tento způsob malování líbí a to jsem tyto omalovánky koupila vlastně dětem. Je to zábavné a napínavé. Jaký vyjde finální obrázek, jestli se mi barvy nerozpijí jedna do druhé, jaké budou barevné kombinace... No prostě opravdu skvělý způsob, jak zabavit děti vyššho věku a nebo si užít pár volných chvil. Vede děti k pčelivosti a trpělivosti. Moc fajn záležitost.
klad celý výrobek
klad -
avatar
Marcela
Produkt je skvělý nápad na odreagování po pracovním vytížení. Překvapilo mě perfektní zpracování platna a barev. Barvy jsou oproti obrázku trochu jiné, ale nevadí to.
příloha
klad Sleva 33% na vybraný produkt
klad Rychlost dodání
klad Kontaktnost e shopu
klad Spokojenost s balením
klad Není upozornění, že pro malování je vhodné pro osoby s dobrým zrakem. Čáry vymezující pole pro vybarvení jsou dost tenké a málo výrazné. Pro osoby s vadou zraku ne moc vhodné.
avatar
Jana
Mám malé dítě, takže chvilek pro sebe si velmi vážím. Malování podle čísel je velmi relaxační, nemusíte nad ničím moc přemýšlet, zároveň vám pod rukama vzniká něco pěkného. Štětce i barvy se dobře používají, občas je potřeba trochu barvu rozředit vodou, ale to ničemu nevadí. Určitě doporučuju.
příloha
klad intuituvnost používání
klad cena je vyšší
avatar
Miluška
Byla to super zábava a měla jsem z malování velkou radost. Nejprve jsem odsouhlasila navrh grafika-milovala jsem podle fotky našeho kocourka.Šlo mi to velmi lehce a na závěr jsem pak dílko dotvořila dle svých představ.:)
příloha příloha
klad Snadnost malování a hlavně připravené barvy
klad Vše ok
avatar
Kristýna
Dnes jsem si vyzvedla svojí objednanou sadu - modrou sovičku s kvetinami a pustila jsem se okamžitě do vybarvování. Mám hrozně ráda barvení podle čísel, takže půlku obrázku mám vybarvenou, ani nevím jak :-). Hrozně mě nadchlo že plátno na stole bez problémů drží a rohy se neohýbají. Je super, že v balení je více stejné barvy, takže se nemusí při malování šetřit aby obrázek nebyl flekatý. K sadě jsou i štětce co je velké plus, akorát jsem j musela několikrát trošičku sestříhávat, protože při utření štětce do kapesníku po umytí barvy se některé štětinky trošku pohly a dělaly by neplechu při malování okrajů nebo úzkých částí. Jediné, co trochu snižuje celkový dojem je jako u všech produktů placení poštovného. Mě občas odradí od nákupu, protože se někdy stane že poštovné a balné je stejně drahé jako objednávaný produkt
klad Barvy - více barev, nemusí se ři malování šetřit
klad štětce k balení zdarma
klad obrázek
klad méně kvalitní štětce - štětinky
avatar
Lucie
Má objednávka byla doručena opravdu v rychlém vyřízení, SUPER domluva,barvy, štětce i plátno odpovídá přesně tomu,jak je podáváno, spokojenost mohu jen doporučit ???
klad Rychle doručení,
klad Příjemná komunikace
klad Není nic co by mi vadilo.
avatar
Nikola
Každý na to má jiný názor, ale pro mě je to oddechovka. Vybrala jsem si střední zátěž a velice mě to bavilo. Sem tam je to sice miniaturní, ale dokáže to zabavit na dlouho
klad celek vypadá velice dobře
klad nic
avatar
Hana
Komunikace obchodů skvělá taktéž rychlost dodání. Všechno dokonale zabaleno. Nechala jsem si to vypnout na rám a dobře jsem udělala. Po počátečním strachu jsem se do toho pustila a skvělé. Jak jsem začala tak si musím hlídat čas j to skvělá zábava.Určitě to není poslední obraz. Jen kocour si nemyslí že je to skvělá věc.
klad Rychlost dodání
klad Balení
klad Barvy
klad Rám
klad Štětce.Jeden měl ohlé štětinky sice jen 3,ale nedá se s tím malovat.
avatar
Lucia
Od 1.komunikace s obchodem vše bylo naprosto v pořádku. Během týdne jsem mela obrazy doma. Baleni obsahovalo platna, barvy a štětce, zvlášť ke každému obrazu a vytisknutou predlohu. Malování podle čísel mě chytlo, vždy ve volne chvilce jsem malovala. Plátno je pevne, barev je dostatek. Vysledny obraz krasny.
příloha
klad Vse
klad Vse bylo v pořádku
avatar
Kateřina
Přehledný web, volají na potvrzení objednávky a upozorňují na případné barevné nesrovnalosti, velmi milá paní na telefonu. Balíček přišel velmi dobře zabalen a rychleji než avizovali, což jsem byla velmi překvapena, bohužel však nenapsali firmu na etiketu, ač mi to potvrdili, tak jsme se s přepravcem naháněli. Produkt jako takový vypadá velmi dobře, člověk u toho tráví hodiny, aniž by se koukal na hodinky :-) Není to ale nic pro netrpělivé lidi. Jsem velmi zvědavá na výsledek. Jako obraz jsem si vybrala střední obtížnost a občas jsou tam tak malá políčka, že není ani možné přečíst, které označení barvy by tam mělo být, tak by mě zajímalo, jak vypadá plátno pro velmi pokročilé, jak se v tom dá zorientovat. V orientaci však samozřejmě pomáhá i přiložená vytištěný předloha.
klad kvalitní provedení
klad rychlé dodání
klad rámování přímo u nich
klad občas špatně čitelný kód barvy
klad nedodržení zapsání firmy na etiketu
avatar
Martina
Malování je velmi zábavné a účinné při prožívání stresu. Vybrala jsem obrázek Darovaný strom pro mojí dceru. Dcera to velmi ocenila, nyní je na dovolené, tak obrázek odpočívá. Obsah je super s barvičkami , plátno jsem si objednala napnuté, rychlost dodání super a ještě si telefonicky ověřili mojí objednávku. Komunikaci chválím.
příloha příloha
klad Velký výběr obrázků
klad Rychlé dodání
klad Komunikace
klad Nemám žádné zápory
avatar
Eva
Plátno jsem si vybrali již s rámem a balení obsahovalo vše co je k malování potřeba,takže nemusíte shánět štětce a barvičky vše máte pěkně připraveno v balení.Lhůta dodání je rychlá po odsouhlasení návrhu, máte obraz brzo doma a může začít legrace. Na první pohled to vypadá děsivě, ale není se čeho obávat,vše máte pěkně a čitelně označeno.V balení máte sadu 3 štětců a barvy je taky dostatek, tak se Vám nestane, že by pochybělo.
klad jednoduchost
klad rychlost dodání
klad komunikace
klad nic
avatar
Lenka
Je to úžasný relax. Rychlé dodání objednávky. Určitě objednám znovu - skvělý dárek k Vánocům či narozeninám ?. Jen potíž spočívá v tom, že je na výběr spousta motivů a já nerozhodný člověk ?, tak mi výběr dal celkem zabrat.
příloha
klad Motiv
klad Kvalita provedení
klad Krásné barvy
klad Kvalitní štětce
klad Pěkná dekorace
klad Nemůžu nic vytknout
avatar
Sylva
Výborné pro relaxaci a soustředění, skvělá zábava.Kvalitní plátno vypnuté na rámu.Dostatečné množství barev a štětců.Se štětci se dobře malovalo i menší plochy.
příloha
klad Zábava a soustředění
klad Není nic co by se mi nelíbilo
avatar
Jitka
Objednání i doručení proběhlo rychle a bezproblémově. Již jeden obrázek mám namalovaný, plátno,předtisk i barvy perfektně připravené. Malování obrazu je tak zábavné, dokonce i pro děti.
klad Motiv
klad Připravené plátno
klad Barvy
klad Rychlé doručení
klad Nic
avatar
Karla
Objednávka proběhla bez problémů.Vybrala jsem si obraz dle své vlastní fotografie.Následně mi volala paní ze zuty,že fotografii předá grafikovi,který ji upraví a prepošle ke schválení.Poté mi byla přeposlána ukázka, jak bude vypadat obraz podle mé fotografie,převedený na pole pro malování podle čísel .I přesto, že se mi náhled tak docela nelíbil, přeposlala jsem znovu email, co bych vylepšila na obraze.Znovu to předala grafikovi a následně opět volala paní ze zuty.cz zdali to bude už v pořádku. Do dvou dní mi byl obraz poslán.Teď čeká, jenom na vymalování.
klad Rychlost
klad Skvělá komunikace
klad Milé jednání
klad Nic vše proběhlo na jedničku
avatar
Jana
Objednala jsem si 4 obrazy, z toho byl jeden podle vlastní fotografie. Komunikace se grafikem byla velmi rychlá a i když byl obraz "na míru" tak celá zásilka dorazila rychle. Zatím zkouším malovat první. Barvy jsou přesně jako na originálním obrázku, velikosti štětců přesně odpovídají všem políčkám, které potřebuji vymalovat. Musela jsem si to nejdřív otestovat, ale jde to čím dál rychleji. Těším se na další!
příloha
klad plátno, barvy, termín dodání, cena
klad nic mě nenapadá
avatar
Katka
Úplně první věc, volala mi paní ze Zuty, pro kontrolu objednávky a, že budou odesílat, trošku mě to rozhodilo, ale spadá to asi pod péči o zákazníka. Balení dorazilo 3 dny od objednání, neskutečná rychlost. Už při rozbalování budil balíček dobrý dojem - tak jak přišel by se dal rovnou předat jako dárek. Škrábanec na krabici jsem způsobila já stěhováním. I přesto bylo plátno uvnitř v perfektním stavu. Součástí balíčku jsou, kromě faktury a plátna - barvy, štětce - nepotěší, neurazí, já je musela zastřihnout, občas plandal chlup, ale asi by kvalitnější štětce znamenaly taky vyšší cenu, hotový obrázek (hodí se při kontrole barev a když si jako já občas zamalujete číslo a nevíte jakou barvou do políčka a návod, tam jsem úplně nepochopila proč je 2x za sebou totéž. Při malování doporučuji rozhodně alespoň dvě vrstvy barvy, lépe to pak kryje. Občas nebylo jasné která barva patří kam, některá čísla na plátně byla nečitelná. Nicméně mohu doporučit všem milovníkům puzllí, omalovánek a malování.
příloha příloha
klad výsledek je náderný
klad rychlost dopravy
klad překvapila mě fialová na hnědém medvědovi, ale nakonec to fungovalo
klad občas jsem si nebyla jistá, která barva kam, kvůli divně natisklým číslům
klad štětce jsou takový střed
avatar
Lea
Komunikace s obchodem byla na špičkové úrovni a zaslání doslova bleskové. Obraz byl kvalitně natištěn a barev bylo dostatek, dokonce mi ještě zbyly, takže je využiji na své další projekty. Vybrala jsem obraz, který měl téměř tu nejvyšší obtížnost, ale nakonec jsem ho dokončila překvapivě rychle a snadno, což mě potěšilo. Obraz je opravdu krásný a není kýčovitý, takže krásně zapadne do interiéru. Rozhodně mohu jedině doporučit.
příloha
klad Komunikace
klad Rychlé zaslání
klad Kvalita obrazu a barev
klad Nemám co vytknout
avatar
Lenka
rázky dva a ještě určitě dokoupím na dlouhé zimní večery. Vše je kvalitní a obrázek nádherný. Paní z e-shopu byla velice milá, protože jsem u první objednávky objednala i barvy navíc a vysvětlila, že vše je součástí balení. Ideálně bych ještě k malování potřebovala svůj pokoj, abych měla naprostý klid. Kdo viděl výsleMám velmi ráda tento druh odreagování. A jsem maximálně spokojená. Koupila jsem si obdek, byl nadšen, takže v letošním roce mám i vymyslené dárky na vánoce. Doporučuji všem
příloha
klad Naprosto vše
klad Krásný výsledek
klad Nic mne nenapadá
Zobrazit více recenzí