Staly se z našich testerek umělecké malířky, díky sadě Malování podle čísel? Podívejte se na jejich recenze a malby

image
otestováno
Počet recenzí
81
jak jste hodnotily
5
63x
4
14x
3
2x
2
1x
1
1x
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 23. 8. 2020
do 20. 9. 2020

Malování podle čísel - zábava a relax pro každého 

Malování podle čísel nejvíce připomíná omalovánky, jak je známe z dětství. Samozřejmě, že ne úplně stejné. Místo barevného vzoru, který byste měli obkreslit, dostanete jen plátno s očíslovanými ploškami. Každé číslo odpovídá konkrétní barvě, kterou použijete na vybarvení dané plošky. Prostě se držíte rozpisu podle čísel, malujete na šablonu a postupně se kocháte tím, jak Vám pod rukama vzniká krásně barevný obraz.

Více informací o produktu se dozvíte TADY.


Odměna za recenzi 

Po skončení testování klient vybere jednu z vložených recenzích a dané testerce budou vráceny peníze za její nákup. 


Hodnocení
81
avatar
Lenka
Super obrázky jeden hezčí než druhý, štětec dostačující,malování snadné i pro začátečníky ,doručení okamžité, a skvěle zabalené , doručené okamžitě ,obrázek vypadá super a příště si jistě další objednám .
klad kvalitní plátno
klad super barvy
klad rychlost doručení
klad snadné i pro začátečníky
klad nevím
avatar
Simona
Musím říci je služba je naprosto úžasná, komunikace se specialistami skvělá ihned odepíší v případě dotazů. Materiál je úžasný, takový jsem ještě neviděla, také oceňuji přidané háčky k obrazu. Budu ráda za podobnou akci a jistě tuto firmu i Vás doporučím dále.
klad Vše
klad nemohu vytknout vůbec nic
avatar
Lucie
Tento produkt jsem zakoupila k narozeninám, člověku který rád maluje. Zatím moje dojmy jsou velmi kladné. Barvy vypadají dobře i obrázek k vymalování. Moc děkuji za možnost vyzkoušet tuto sadu.
klad Cena
klad Nic
avatar
Amí
Docela dobrý pro zabavení. Doporučuji pro kreativní lidi. Výborný jako terapie barvami, doporučuji si takhle hodně s barvami experimentovat. Já osobně mám spíše radši antistresové omalovánky.
klad Zábavný
klad Kreativní tvorba
klad Činnost na dlouho
avatar
Hana
Zajímavý produkt pro klidné chvíle volného času. Je zajímavé zjistit, že i laik si "namaluje" krásný obrázek. Sympatické balení, které obsahuje vše, co je k malování potřeba. V neposlední řadě milé a bleskové jednání firmy.
klad Zajímavý nápad
klad zatím nic
avatar
Barbora
Malování je perfektní pro zabavení dětí. Teď v době karantén určitě opět využijeme. Malování půjde i méně zdárnému malíři. Pro děti doporučuji na začátek větší plátna.
klad Snadné pro děti
klad I pro méně zdatné malíře
klad Nic
avatar
Sandra
Služba super, super odreagování, po celodenním staráni o dětičky. Jen doporučuji koupit vlastní štětce. Barvy jsou naproso super. I platno. Je z toho krásný vytvor ktery mi visi v obyvaku
klad Barvy
klad Nápad
klad Výtvor
klad Štětce musela jsem si koupit sve
avatar
Michaela
Plátno, barvy, nabídka obrázků mě velmi nadchla. Objednala jsem si s rámem i bez rámu. Kdo je šikovnější, tak si rám zvládne vyrobit a plátno natáhnout sám. Zamrzelo mě, že část z vymalovaných dílků je nahoře na rámu,tudíž není vidět komplet celý obraz. Ale i bez uměleckého talentu se mi povedlo namalovat nádherný obraz ?
klad Vzhled
klad Snadné vybavování
klad Výběr vzorů
klad Nabídka s nebo bez rámu
klad Nic
avatar
Halina
Malování mě uklidnovalo a hezky jsem se u toho zrelaxovala. Vše dorazilo rychle, perfektně zabaleno. Krásně vyznačeno, jen sem tam, pokud byly menší políčka, tak ty čísla úplně neseděla umístěním (byla posunutá nebo se překrývala), ovšem to ani tolik nevadí. Plátno je kvalitní a tím, že již bylo napnuté na rámu, tak krásně drželo. Štětce mě zklamali, kvalita velmi špatná, na velké plochy to lze, ale na těch malých to bylo nejvíce poznat (jeden se dokonce rozpadl). Ke konci jsem si dokoupila jiné, které mi sedí více, ale to je spíše o preferencích. Barvy mi krásně seděli, ani moc husté, ani moc tekuté. Balené jsou v malých kapslích v řadě, což považuji za super nápad! Obzvláště, když je lze odstřihnout na jednotlivé kapsle a lépe se s tím pak manipuluje. Světlé barvy nezakryjí dokonale natištěnou grafiku, proto je potřeba dát i dvě vrstvy, což u některých barev vypadá zvláštně. Obraz jsem se rozhodla ještě trošku doupravit až mi to čas dovolí, takže barvy navíc jsou skvělým bonusem!
klad Snadná orientace
klad rychlost dodání
klad Více barev než je potřeba
klad Obrázek jako předloha
klad Super komunikace
klad natažené plátno
klad některé barvy moc nesedí
klad Nekvalitní štětce
příloha příloha
avatar
Kristyna
No mohu jen doporucit,ke to fakt super,clovek zapomene na vsechno pri tom malovani. Sice jsou dilky dost male,ale po dokonceni je obrazek jako od malire. Fakt super
klad VVsechno
klad Cena
avatar
Dita
Malování podle čísel mohu jen doporučit. Hlavní je to, že je malování vhodné i pro osoby, které začínají či nejsou rození malíři. Já jsem úmyslně vybrala snadný obrázek, abych mohla zapojit i svou 6-ti letou dcerku. Po vybalení obrázku jsem však byla trochu zaskočena drobnými detaily, které vyžadují pečlivost a soustředení. Štětec není pastelka či fixa a je složitejší nepřetahovat, nanést správné množství barvy. Obrázek jsme si tedy rozdělily. Já dělala drobné detaily a pro dcerku jsem obtáhla kraje větších částí a nechala ji vybarvit střed. Musím říci, že se při tom učila nepřetahovat, držet pěkně štětec a odhadnout množství použité barvy. Pro mě to byl po dlouhých měsících stresu krásný útěk do světa relaxu, vypla jsem hlavu a jen se každý večer těšila na malování. ZUTY nabízí nepřeberné množství obrazů. Doporučila bych malovat při denním světle či přímém a dobrém večerním osvětlení, aby byla čísla dobře viditelná. Někdy jsem měla problém přečíst titěrná označení u mini ploch.
klad materiál, barvy, které mi vystačily a i zbyly
klad snadná technika, zvládne s pomocí i dítě
klad relax
klad velká nabídka obrazů, možnost malování obrazu z zvlastní fotografie
klad rychlost dodání - do 3 dnů
klad možnost trénování technik malování, stínování
klad problém s objednáním, nevhodný (ač běžný) prohlížeč
klad u velmi malých detailů se hůře přečte číslo barvy
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha

Přílohy

MOV_8852.mp4
avatar
Monika
Skvělý nápad! I člověk jako já..bez většího přirozeného talentu, dokáže namalovat obraz, kterým se může pochlubit své rodině, přátelům, známým. Není to úplně jednoduché, nejde to samo, je to spousta práce a potřebného času, ale věřím, že výsledek nakonec každému udělá radost a některým třeba může změnit i život :)
klad komunikace obchodu
klad rychlost dodání
klad velký výběr obrázků, rozměrů
klad možnost kreslení dle vlastní fotografie
klad způsob dodání zboží - balení
klad možnost výběru dle obtížnosti
klad spousta práce a času
klad některá políčka příliš malá - nutná přesnost a trpělivost
příloha
avatar
Petra
O malování podle čísel jsem už uvažovala dlouho, proto jsem ráda, že jsem to mohla vyzkoušet. Je to moc uklidňující a i když neumím moc malovat tak i já můžu namalovat svůj obraz :-) Návod je skvěle napsaný, vše je krásně vysvětlené. Líbí se mi i nabídka obrazu podle vlastní fotografie.
klad relax
klad návod pečlivě napsaný
klad vše co potřebuji je v balení, nemusím nic dokupovat
klad možnost namalovat i obraz podle vlastní fotografie
klad vše ok
avatar
Dita
Obraz mi přišel hned druhý den od objednání. Obsah balení byl kompletní a je fajn, že byl přiložen i vzor obrázku. Plátno i barvy jsou kvalitní, štětce ujdou (používala jsem jen nejmenší). Malovalo se mi dobře ( na přiložené foto obrazu ještě pár míst chybí, ale už je skoro kompletní). Vhodné i jako dárek. Jsem spokojená a určitě někdy objednám zase ?
klad Komunikace se zakaznikem
klad Rychlost doručení
klad Kvalita barev a plátna
klad Časová náročnost
příloha
avatar
Simona
O víkendu objednáno a v pátek doručeno. Objednala jsem si variantu xxl s krásným motivem. Po objednání telefonát o tom, že obraz jde do tisku. Obraz byl perfektně zabalen jak papírový karton byl zabalen do folie , tak i samotný obraz. Vybrala jsem variantu napnutou na rám - rám je opravdu kvalitně zpracován. Plátno je kvalitní. V balení ze zadu obrazu byly barvy v malých kalíšcích s čísly plus tři štětce. Těmito štetci se dá obraz dobře zvládnou. Já jsem si dokoupila ještě sadu štětců z jejich eshopu a tyto štětce jsou opravdu kvalitnější než ty přibalené. Po domalování obrazu - mám již vyhlédnutý další k dokoupení. Samotné vybarvování je opravdu relax, je třeba u některých barev nanést dvě až tři vrstvy aby dílo bylo krásné.
klad zpracování
klad dostatek barev
klad doplnění barev zdarma
klad nebyla dostupná pasta na zafixování na eshopu
příloha příloha příloha
avatar
Monika
Objednala jsem si malování podle čísel na základě testování. Malování podle čísel jsem zkoušela kdysi už ze stránky Aliexpress. Obraz mi byl doručen cca do 3 dnů, dokonce mě ze stránky Zuty kontaktovali telefonem. Obraz přišel krásně zabalený, barvy byly vakuově balený a byl zde i návod). Samotné plátno není nijak špatné, ale není ani nejlepší. Tisk čísel je dost špatný (na některých místě nebylo označeno číslo, a někde se číslo vytisklo jinam než mělo). Co mě také zklamalo byly barvy (tmavé odstíny kryjí pěkně, ale světlé jako je oranžová a zelená nekryjí vůbec a na tom obrazu působí flekatě a nejde to pak překrýt). Barev v kalíšku bylo dostatečně. Musí se s barvami pracovat rychle, neboť rychle schnou. Určitě bych upravila název barev, neboť tohle nejsou umělecké akrylové barvy, ale barvy srovnatelné s Aliexpressem. Štětce jsme si musela zastřihnout neboť z nich trčely chlupy. Jinak malování podle čísel se mi velice líbí, ale tohle má ještě své mouchy, které by chtělo doladit.
klad balení
klad plátno
klad "umělecké" barvy - oranžová, zelená
klad štětce
klad tisk čísel
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Petra
Malování podle čísel je úžasný relax, navozuje v člověku klid a pohodu. Člověk se sice musí soustředit,aby sáhl do správného kelímku s barvou, ale výsledek stojí za to! Dokáže to opravdu každý...pro začátečníky je tu skvěle přehledný a jednoduchý návod. Nabízí se jako skvělý dárek pro jakoukoliv příležitost, líbí se mi možnost nechat si vytisknout vlastní obraz dle fotografie. Na webu naleznete nepřeberné množství různých odvětví stylu malování, od dětských motivů po zvířata, květiny,anděly i abstraktní obrazy. Obchod nabízí neustálé výhody či soutěže, nabízí akce a perfektně opečováv své zákazníky.
klad Rychlost dodání od vytvoření objednávky
klad Skvělá péče o zákazníka
klad Obrovský výběr motivů
klad Možnost volby velikosti obrazu
klad Výhody a akce pro zákazníky
klad Kvalitní provedení plátna
klad Krásné barvy, netečou, nevysychají
klad Kvalitní štětce
klad Fajn cena
klad Informace e-mailem chodí až příliš často
příloha příloha příloha
avatar
Veronika
Zboží přišlo bezpečně zabaleno a sada obsahovala všechny uvedené materiály bez jediné chyby. Objednala jsem si již napnuté plátno a vypadalo to i bez vymalování moc pěkně. Barvy jsou snadno aplikovatelné a dobře se s nimi pracuje. Zaslané štětce byly pro mou osobu dostačující (prostě jsem se smířila s tím, že nikdy nevymaluji okraje přesně :D ). Dodání se trošku zdrželo, ale jen proto, že neměly vhodný rám (tuto skutečnost mi telefonicky oznámili hned druhý den a i tak bylo zpoždění minimální).
klad Komunikace ze strany obchodu a jejich milý přístup.
klad Bohužel obchod zatím nenabízí možnost vyzvednout zásilku v Zásilkovně. Ale to je jen mou osobní averzí k České poště.
avatar
Hana
Velké zklamání a škoda peněz. Vetsina barev je nedostatečné krycích. Po prvním nátěru prosvítaji příslušná označení barev. Více nátěrů se negativně projeví na celkovém výsledku. Štětce jsou nekvalitní a brzy se začaly třepit. Ani jeden štětec, není dostatečně tenký, aby byly pěkně vybarveny tenké linie. Některé označení příslušné barvy je špatně čitelné.
klad Doba dodání
klad Komunikace obchodu
klad Nedostatečné krycí barvy
klad Nekvalitní štětce
klad Nečitelnost označení příslušných barev
avatar
Petra
Díky omalovánkám pro dospělé jsem konečně mohla namalovat něco, co nevypadá jako od šestiletého dítěte. Lze si vybrat z pěti obtížností, já jsem zvolila obtížnost 4, čísla a vymalovávané plošky jsou opravdu velmi drobné, nic pro lidi, kteří vidí špatně na blízko. Objednala jsem si plátno rovnou natažené na rámu. Balení obsahuje vše, co potřebujete včetně barviček a štětců.
klad vše, co potřebujete, je součást balení
klad pěkné motivy
klad velmi malá čísla, někdy jsou špatně k přečtení
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel