Jaké jsou recenze na Malování podle čísel z e-shopu Zuty.cz? Podívejte se na krásné obrazy od našich šikovných testerek

image
otestováno
Počet recenzí
100
jak jste hodnotily
5
76x
4
19x
3
3x
2
1
2x
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 7. 6. 2021
do 7. 7. 2021

Malování podle čísel - zábava a relax pro každého 

Malování podle čísel nejvíce připomíná omalovánky, jak je známe z dětství. Samozřejmě, že ne úplně stejné. Místo barevného vzoru, který byste měli obkreslit, dostanete jen plátno s očíslovanými ploškami. Každé číslo odpovídá konkrétní barvě, kterou použijete na vybarvení dané plošky. Prostě se držíte rozpisu podle čísel, malujete na šablonu a postupně se kocháte tím, jak Vám pod rukama vzniká krásně barevný obraz.Odměna za recenzi 

Po skončení testování klient vybere jednu z vložených recenzích a dané testerce budou vráceny peníze za její nákup. 


Na celou nabídku produktů Zuty.cz se můžete podívat TADY.Nezapomeňte Zuty.cz také sledovat na Facebooku nebo Instagramu


Hodnocení
100
avatar
Lenka
Nejen, že jsme žasla nad nabídkou, i když bych ji možná trochu rozšířila (např. hvězdná znamení), ale znáte to možnost volby je těžká, takže jsem nakonec byla ráda, že nabídka je taková jaká je, i tak jsem měla problém vybrat. Obrazy jsem kupovala jako dárek, pro relax a pro syna, aby "aktivně trávil čas" a zároveň namaloval obraz pro tatínka jako dárek k narozeninám (- kozoroh). Pro relaxaci byl obraz určený pro mě, takže se těším, až ho dokončím. A třetí obraz jsem koupila pro dceru jako dárek, a ta už "relaxuje" :-). Obrazy přišly perfektně zabalené, vše souhlasilo - barvy, štětce, jen bylo škoda, že jsme nemohli objednat některé výrobky - svrchní lak, speciální barvy, protože právě nebyly na skladě, a tak věřím, že příště budeme v objednávání první :-). Před tím, než začnete podívejte se na veškeré informace na stránkách Zuty, včetně videí - jsou poučná a ušetří různé nesnáze. Zuty myslí opravdu na vše, takže doufám, že nic nepokazíme a vše dopadne podle našich představ.
klad nabídka
klad relax
klad aktivita
klad balení balíčku
klad naskladnění
avatar
Naděžda
Jen chci ještě dodat, že obrázek není dohotoven, musela jsem hlídat vnučku, dcera byla po porodu dalšího vnoučete. Vybrala jsem si jednoduchý motiv vhodný do dětského pokojíku. Na jednom místě pod plátnem byl malý hrbolek a tenký štětec se brzy rozštěpil a těžko se vybarvovaly malé plošky.
klad nápad
klad motiv
klad očíslování malých plošek
klad brzké opotřebení tenkého štětce
příloha
avatar
Alžběta
Velice příjemná a relaxující aktivita. Plátno přišlo hezky zabalené, pevné, barvy krásně pigmentované a dostatek i na dvojitou vrstvu! Malování mě moc baví, ale nikdy mi moc nešlo - po domalování obrazů od Zuty jsem znovu chytla vášeň do malování.
klad dostatek barev
klad hezky pigmentované barvy
klad snadné použití
klad štětce v balení
klad krásně promyšlené obrazy
klad místy hůře čitelné kódy barev
avatar
Monika
Malování se zuty.cz je úžasný zážitek a odreagování. Výběr několika motivů a krásné a jasné barvičky. Určitě bych doporučila všem věkovým kategoriím. Nebude už nikdy nuda
klad Jasné barvy, velikost plátna
klad Cena
klad Vlastně ani nevím
avatar
Jitka
Malování podle čísel je dle dcery,která maluje super. Je to relax a to je fajn. Visilks jsou sice malá ale obrázek je úžasný. Barvy krásně kryjí a rychle zasychají. Štětce jsou úzké s tím pádem se dobře malují malé částečky. Na stránkách jsme si vybrali už další obrázek.
klad Motiv
klad Malé čísla
příloha
avatar
Lucie
Malováni podle čísel mě Hidne zajímalo, už jsem po něm několikrát pokukovala se záměrem koupit obraz jako dárek členům rodiny a tak jsem neváhala a možnost testování využila. Bohužel jsem si nejspíš vybrala těžký obraz, políčka jsou velmi malá a často jsem si přemalovala čísla ve vedlejších políčcích. Sestra , která jsem v malování zručnější s tím měla také problém. Štětce jsou velmi měkké a začaly se po prvních pár políčcích třepit, tím že jsou měkké tak je s nimi velmi těžké vymalovat malá políčka nebo nepřetáhnout. Nakonec jsem ráda, že jsem to jako dárek nepořídila. Ještě jsem obraz nedomalovala, doufám že mi vyjdou barvy, kterých je opravdu po skromnu.
klad Kvalitni plátno
klad Rychle doručení
klad Mekke štětce
klad Malo barev
avatar
Marta Bartošová
Od objednání po dodání vše proběhlo skvěle.Obraz doma připraven na "vybarvování".Barvy přiloženy,tak snad vystačí na celý obraz.Zatím jsem se do toho z neočekávaných zdr.důvodů nepustila,ale hned po první rehabilitaci na to vlítnu.
klad velmi pečlivě zabaleno
klad přiložený mustr
klad spolu s obrazem byly zaslány i barvy a štětce
klad snad jen to,že kontury jsou špatně znát ,tudíž budu muset mít brýle.Ale na druhou stranu,je to pro to,aby neprosvítalo po vymalování
příloha příloha příloha
avatar
Sessi
Na malování jsem se hodně těšila, vždy chtěla vyzkoušet. Proto jsem neváhala a objednala obraz. E-shop je přehledný a skýtá velký výběr. Bohužel jsem zvolila na mě jakož to začátečníka těžký motiv. Velmi malá políčka, která prostě nejde nepřetáhnout. Dost často jsem si i zamalovala okolní čísla. Je to prostě piplačka a doporučuji pořídit vlastní štětce.
klad Balení, rychlost doručení
klad Velký výběr
klad Velmi drobná políčka / čísla
příloha příloha
avatar
Jana
Perfektné maĺovanie na ukludnenie mysle. Jednoduché maĺovanie aj pre laikov. Hotový obraz je nádherný ako od maliara, každý ho obdivuje. Stránku ZUTY som odporučila všetkým kamoškám.
klad Všetko bolo výborné.
klad Žiadne zápory som nemala.
avatar
Lucie
Malování podle čísel je velmi originální dárek a doplněk do bytu, který si každý vybarví, takže může být pak hrdý na své dílo. Super je zejména možnost zvěčnit nějakou vlastní fotografii. Pokud si člověk nechá vyrobit obraz podle vlastní fotografie musí počítat s delší dobou dodání - musí se nejdřív s grafikem odsouhlasit podoba případně ještě zapracovat dodatky. Takže pokud spěcháte na dodání (potřebujete rychle dar), tak to není vhodné, ale na promyšlený dar, který bude zavčas objednaná je to ideální.
klad příjemný eshop
klad komunikace s grafikem
klad rychlé doručení
klad delší čas na dodání kvůli objednávce na míru
příloha
avatar
Blanka
Velice oceňuji rychlost dodání a výběr obrázků a úrovní. Těžko si vybrat jen jeden, takže nezůstane jen u jedné objednávky :-) Super barvy a je jich dostatek, skvělý relax.
klad Rychlost dodání
klad Velký výběr obrázku a úrovní
klad Skvělá komunikace
klad Super barvy
klad Přehledný web
klad Žádné zápory jsem neshledala
příloha
avatar
Ilona
Zatím jsem spokojená pouze s návrhem obrazu, neb jsem si objednala 1 obraz dle výběru a 1 obraz dle mé fotky. Muselo se trochu poupravovat, proto je asi potřeba delší doba při výrobě. Asi déle trvá než obraz zpracují, vypnou ba rám a namíchají potřebné barvy. Komunikace s výrobcem probíhá v pohodě, už se těším až obrazy dorazí a až vezmu štětec do ruky a začne tvůrčí dílo. Ráda se pak výsledkem pochlubím.
klad Návrh obrazu
klad Komunikace s prodejcem ohledně výroby
klad Trochu delší čas při výrobě
klad Zatím čekám na obrazy
avatar
Zuzana
Super relax pre každého. Nepotrebujete veľa a hneď je z vás umelec. Pôsobí výborne antistresujúco. Veľký výber rôznych obrázkov. V balení sú aj štetce a farby, presne tie a toľko, koľko potrebujete. Plátno je kvalitné a môžete si ho dať natiahnuť na rám.
klad veľký výber obrázkov
klad nič
příloha
avatar
Ľudmila
Zuty je super a malování podle čísel mně moc baví, je to velká zábava a taky to má uklidňující účinky, podobně jako antistresové omalovánky. V balení dostanete plátno, s rámem nebo bez, podle výběru, šťetce a všechny barvy, které potřebujete.
klad velký výběr
klad nic
příloha
avatar
Markéta
Prvně musím pochválit rychlost doručení zásilky - objednala jsem 7.6., v Zásilkovně na mne balíček čekal už 10. 6. Objednala jsem obraz Malování podle čísel - KOUSEK PIZZY 40 x 40 cm, včetně rámu a k tomu lak. Balíček byl velmi dobře zabalen, obraz po rozbalení byl bez poškození. Označen byl náročností 2 štětce z 5. Samotné malování vyžaduje klid a soustředění. Překvapilo mne, že to není zase tak jednoduché. Zatím ani ne po měsíci nemám hotovo. Doporučuji pro toho koho např. baví skládat puzzle (1000 ks a výše).
klad Super relax
klad Vydrží na dlouho
klad Bleskové doručení
klad Můžete použít jako dekoraci
klad Lze si objednat i obraz podle vlastní fotky
klad Přidala bych doporučení jaký použít štětec
příloha příloha příloha
avatar
Lucie
Malování podle čísel od ZUTY je jedinečné v tom, že si máte z čeho vybírat. Výběr témat k malování je nespočetný. Webové stránky jsou přehledné. Na výběr máte, zda si plátno necháte vypnout do rámu nebo si ho vypnete až doma a objednáte si pouze plátno. Barvičky přijdou v malinkatých kelímcích. Zpočátku máte pocit, že "to mi nemůže stačit" !!! Ale skutečnost je jiná, barvičky vám vždy vyjdou a je jich opravdu dost. Když obraz přijde, myslíte si, že z toho nikdy nemůže být to, co je na obrázku...a ono...může :-) Je potřeba barvou "nešetřit" a opravdu vybarvit číslem, které je dodáno. Je to úžasný relax a výsledek stojí za to. Je tedy potřeba také dost trpělivosti...takže to není relax pro malé děti. Ale mohou s obrazem pomoct :-) pak je to aktivita klidně pro celou rodinu.
klad Přehlednost webových stránek
klad veliký výběr témat
klad snadné rozlišení obtížnosti
klad dostatečné množství barev
klad barvy kryjí
klad čísla jsou dobře vidět
klad obrazy stojí za to
klad bez záporů
příloha
avatar
Iveta
Hned po otevření balení mě zaujalo dvojnásobné množství barev než na které jsem u obrazů jiných eshopů zvyklá. Odstíny barev, které se na obraze vyskytují nejčastěji, jsou přibaleny ve více kusech, abyste se nemuseli strachovat, když vidíte, že vám daný odstín v nádobce dochází. Další rozdíl vidím v konzistenci barev. U levnějších variant jsou barvy v poměrně husté, hrudkovité a špatně se s nimi někdy maluje. Konzistence barev obrazů Zuty je mi podstatně příjemnější, dobře se nanáší, ale zároveň i dobře kryje takže většinou není potřeba malovat plošku danou barvou dvakrát. U samotného plátna či přiložené štětců už moc velkých rozdílů oproti levnějším variantám nevidím. Kvalita plátna je poměrně dobrá, menší zklamání byly přiložené štětce u kterých jsem radši sáhla po vlastních. Přestože je malování podle čísel poměrně jednoduché, začátečníci můžou ocenit i přiložený podrobný návod jak takový malování vůbec začít. Celkově mě objednávka velice příjemně překvapila
klad Široký výběr motivů
klad Rychlé zpracování objednávky
klad Vše co je potřeba k vymalování obrazu je součástí balení
klad Dostatečné množství barev pro vymalování celého obrazu
klad Podrobný návod pro začátečníky
klad Přiložené štětce sice stačí na vymalování obrazu, kvůli jejich plastové a velice tenké rukojeti však není jejich používání úplně komfortní
příloha příloha příloha příloha
avatar
Juliána
Malování podle čísel je originální věc,určitě zabaví jak děti i dospělé. Napnutí plátna na jedničku ,štětce dobré i barev dost. Určitě zakoupím i budoucnu,ale lehčí obrázek,bohužel jsem zakoupila obtížnost tři a nestihla jsem vymalovat,je na to potřeba čas a prace mi to moc nedovolila,myslim,že i ideální na zimní dlouhé večery? Ale jinak jsem moc spokojená?
klad Provedení
klad Barvy
klad Štětce
klad Nic
příloha příloha
avatar
Lenka
Kvalita štětců - tenké jsou k použití, opravdu jen na jeden obraz Plátno bylo napnuté kvalitně. Tisk čísel a písmenek na plátně- některé špatně čitelné. Musela jsem zakoupit světelnou lupů. Ocenila bych, vytištěné jako návod k obrazu. Nicméně po emailové komunikaci mi byl návod zaslán v PDF. Zakoupím si další obraz - ano, je to bezvadná relaxace
klad Rychlost dodání
klad Komunikace a změna barviček na přání *****
klad Velice dobře zabaleno
klad Ochotný dopravce
klad nic
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Richard
Při malovaní podle čísel se zabavili i děti v mateřské škole. A to ani nemusíte mít talent, malovaní podle čísel zvládne každý bez problému. Je to skvělý způsob jak zabavit sebe, tak i děti v mateřské škole kde pracuji. Děti byli s malování podle čísel nadšené a rozhodně doporučuji každému kdo se chce s dětmi zabavit.
klad Originální dárek jak někoho potěšit
klad Nic
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel