Víkend plný soutěží, odměn a užitečných rad u Malvíka v Hostivicíh

image
otestováno
Počet recenzí
22
jak jste hodnotily
5
19x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 7. 9. 2018
do 15. 9. 2018

Víme, jak složitý může být výběr produktů pro vaše malé miláčky. Chtěli bychom vám poskytnout co nejvíce informací a rad, které vám pomohou vybrat ten nejvhodnější výrobek. A přesně proto jsme se rozhodli pro vás uspořádat testovací víkend v Malvíku.

Během tohoto víkendu bude pro vás přichystáno testování produktů, prezentace novinek, různá školení a demonstrace používání, zábavné úkoly a soutěžení o hodnotné ceny. Během akce budete sbírat body, které budete moci potom směnit za odměny nebo slevu na váš nákup. Záleží tedy na vás a vaší šikovnosti co si odnesete domů. Také vás čekají jedinečné cenové nabídky na určité produkty.

V celém areálu Malvíka budou rozmístěna různá stanoviště jednotlivých značek. Při vstupu dostanete kartičku se seznamem, na kterou budete sbírat body za plnění úkolů, účast či za otestování produktů. S těmito body nakonec můžete přijít na stanoviště směnárny a tam si vyberete z dárků podle hodnoty vašich bodů.

A co si budete moci vyzkoušet?

Například vás čeká testování kočárků v reálných podmínkách venku před prodejnou s nákladem a přes překážky. Také bude připravena zkušební dráha pro odrážedla nebo stanoviště s kosmetikou, elektronikou, nosítka .... apod.

Hodnocení
22
avatar
Barbora
klad Krásná akce Malviku a . Na každém stanovišti byli velmi milí lidé, spousta novinek, propagačních materiálů a vzorečků. Pokud jsme neměli zájem o daný produkt, nikdo nikterak nezdržoval a nebyl vtíravý. Naopak v případě zájmu se nám všichni naplno věnovali.
klad Nakonec jsme i pořídili krásnou zimní výbavu Elodie Details s ještě krásnější slevou 20% a v tombole vyhráli noční světlo ovečku Zazu, na níž jsem měla zálusk na stanovišti téže značky.
klad Více takových akci.
klad Děkujeme Malvíku :)
klad Nebylo jednoduché zaparkovat a uvítali bychom nějaké obcerstvovaci stanoviště ( čistá voda s ovocem).
avatar
Barbora
klad Testovací sobotní dopoledne jsme si užili celá rodina. Vyzkoušeli jsme elektrokolo se skvělými vozíky Thule - jsou fakt dobrý :-). Výborný byl stánek s instruktáží správného čištění zoubků Curaprox, kde jsme dokonce dostali kartáčky. Příjemné jsou také obdržené vzorečky od Weledy, kosmetika je výborná.
klad Rozhodně chybělo občerstvení, slabá byla celková organizace, především nedostatek personálu. A i obsah obdrženého balíčku podle mě neodpovídal avizované hodnotě 300,-.
avatar
Lucie
klad Na testovacím den do Malvíku jsem vyrazila s pěti měsíční dceruškou a přítelem. Na začátku jsme dostali kartičku se seznamem stánků, u které jsme museli obejít, aby jsme získali slevu na nákup která mohla dosáhnout až do výše 20%. Zjistila jsem, že některé značky vůbec neznám, a úplně nejvíc mě překvapilo Mléčko Lipanek, které je vhodné již pro děti od šesti měsíců. V balíčku od Ženy s.r.o jsme dostali různé vzorečky, prospekty a žíňečku která se nám určitě hodí. Jsem moc ráda že jsme se mohli zúčastnit s ještě dostat takovýto “bonus” :)
avatar
Blanka
klad Testovací den v Malvíku mne velmi potěšil. Líbilo se nám tam. Děkuji velmi za dárkový balíček, který, já, jsem ocenila, dárek mi udělal radost, pravě teď se hodí. Sbírali jsme body, díky kterým jsme získali nejen slevu na nákup, ale i super výhru z tomboly. Prostředí bylo velmi hezké, milé. Uvnitř i venku se procházelo dobře, zaměstnanci byli ochotní. Jednotlivé stánky byly dobře koncipované. Od vystavovatelů bylo možnost získat zajímavé informace, možnost vyzkoušení a ukázky výrobků, popřípadě i drobné dárky a vzorečky. Zaujal mne stánek s českými plenkami MonPeri, líbilo se nám u Curaprox s přínosnými informacemi a vyzkoušením si čistění zoubků, inspirovala mne firma Thule svými kočárky, od stánku Yookido se od zábavných hraček nechtělo jít pryč, firma Medela i kosmetika Weleda jsou nám známé a především Weledu ráda používám. Měli jsme možnost ochutnat mlíčko Lipánek a to opravdu chutnalo, Kočárková dráha a hlavně odrážela/dětská kola od First Bike nám díky možností vyzkoušení v rozhodování velmi pomohlo. Získali jsme ukázky a informace ohledně autosedaček ….a mnoho dalších ukázek bylo během akce k dispozici. Byl to dobrý nápad , mít možnost vyzkoušet si . Líbilo se nám i herní stanoviště a dárky od časopisu Sluníčko a také vytištěná fotografie od časopisu Maminka.Celkově vše bylo promyšleno dobře a účast na další této akci doporučuji. Byl to hezký den a velmi příjemně strávený čas. Děkujeme Ženy sro. za pozvání.
příloha
avatar
Petra
klad Moc příjemná akce, kde jsme si mohli prohlédnout a vyzkoušet různé produkty pro děti. Oceňuji dětský koutek v prodejně. Přijeli jsme se synem 5 let a s dcerkou 17 měsíců a i ty si testování užili. Vyzkoušeli jsme si běh s kočárkem, odrazedla, jízdu s kočárko/skatem, vyfotili se na titulku maminky a naučili jak se správně čistí zuby. Moc se nám akce líbila a dokonce jsme vyhráli v tombole super cenu.
příloha příloha
avatar
Pavlína
klad Na testování jsem vyrazila s manželem a synkem - rok a 10 měsíců, (a třetí měsíc těhu). Byla jsem mile překvapena, dostali jsme kartičku na sbírání razítek na stanovištích... pár vystavovatelů bylo přeškrtnutých, což mě trochu mrzelo, chyběl mi moc stánek s šátky a nosítky, jak se psalo v nabídce akce. Jinak jsme vše prošli, bylo to super a i synek to vydržel. Skvělé dětské hřiště, i když houpačky by potřebovaly trochu údržby. Nejvíc mě nadchl stánek Curopraxu venku, slečny byly moc milé, vše ukázaly, předvedly, spokojenost:) i jsme si něco málo nakoupili a dokonce i vyhráli v tombole. Takže za mě palec nahoru a určitě se zase rádi přijedeme podívat :)
klad trochu mě zarazila zima v budově, příště bych ji, už kvůli miminkům, snížila (klimatizaci).
klad dále mi chyběl stánek s občerstvením, nemyslím nic zadarmo, ale za peníze, ještě, že je kousek vedle Penny :))
klad dále mě trochu zarazil balíček, který jsem vyhrála, čekala jsem více vzorečků nebo nějaký upomínkový předmět, ale i tak super :) moc děkuji!
avatar
Denisa
klad Do obchodu Malvík jsem dorazila se svým přítelem . Nakoupili jsme spoustu věciček pro naše budou miminko :) také jsme si mohli otestovat spoustu kočárku a také
klad skvělou kosmetiku weleda . Všichni na akci byli moc příjemný :) odnesla jsem si spoustu vzorečků . Bylo to moc krásné odpoledne .
klad Žádnou negativní vlastnost jsem nepostřehla . Já jsem si akci velmi užila .
avatar
Denisa
klad Do Malvíka jsme vyrazili s rodinou a přáteli. Všichni byli moc milí a vstřícní. Starší děti ocenili zejména hry a také čištění zoubků. Je velmi fajn, že pro těhotné mají po předloženi průkazky dáreček. Dozveděla jsem se spoustu nových věcí a na konci jsme si i nakoupili.
klad Nic zásadního jen možná bych uvítala možnost koupit nějaké občerstvení pro nás i děti
avatar
Pavla
klad Na akci jsme vyrazili celá rodina a bylo to fajn.Starší dcera byla nadšená,že může sbírat "body" do kartičky a pak si vylosovala výhru.Já se dozvěděla něco nového a objevila skvělé věci.Všichni byli příjemný,vstřícný.Pro těhotné nebo malá miminka jsou tyto testovací dny super.
klad Mě asi nejvíc potěšil stánek Curaprox.Opravdu zkušené,znalé slečny/paní.Moc nám pomohli ohledně čištění zoubků ????
klad Bohužel jsem též nikde nenarazila na to uváděné občerstvení,ani pití,které by se upřímně hodilo.
klad A druhý postřeh je k balíčku k testování.Ten mě upřímně nenadchnul.Myslela jsem,že bude mít spojitost s touto akcí( tedy,že v něm bude od vystavovatelů-třeba Weledy,MonPeri...).Toto mi přišlo takový odflaknutý
avatar
Daniela
klad S Malvíkem jsem se setkala zatím pouze jako s internetovým obchodem, když jsem hledala, kde bych mohla pořídit výbavičku pro mimčo. Velice jsem tedy uvítala testovací víkend, kde jsem se dozvěděla hodně zajímavých informací o jednotlivých výrobcích, vyzkoušela si různé typy kočárků a autosedaček a to vše v příjemném prostředí s pohodovými lidmi, kteří mi nic nenutili. Odnesla jsem si poměrně dost různých vzorků a hodnotná výhra v tombole udělala opravdu radost. Těším se na jejich další akci, tuším, že říkali v listopadu :-)
klad Celkové zázemí prodejny je skvělé a návštěvníky bez auta jistě potěší, že zastávka autobusu je pouze pár kroků.
klad Na můj vkus byla v prodejně klimatizace na příliš nízkou teplotu ...
klad V upoutávce na akci je zmíněno občerstvení - nikde jsem si ho nevšimla, ale cíleně jsem ho nevyhledávala, tak jsem ho možná přehlédla ....
avatar
Zuzana
klad Na akci jsem vyrazila s přítelem a synem 2 měsíce a bylo to opravdu velmi fajn. Skvěle organizované, zůčastnili jsme se soutěže o lístky do tomboly, takže jsme pročli téměř věechny stanoviště. Dozvěděli jsme se plno nových informací, vyzkoušeli si kočárky i jak se správně čistí zuby, ochutnali sušené mléko, vyfotili se na titulku časopisu Maminka, získali dárečky a nakonec i vyhráli hezký dar v tombole a ještě jsme získali slevu 20% na celý nákup. Bylo to hezky strávené dopoledne a příště půjdeme určitě zas!
klad Jediná výhrada, mysleli jsme že na akci bude i občerstvení, ale ničeho jsme si nevšimli.
příloha
avatar
Hana
klad V Malvíku nakupuji už dlouho a ráda se tam vracím. Testování bylo bezvadné. Dozvěděli jsme se něco nového, dostali dárečky, prospekty, časopisy. Personál usměvavý a ochotný. Vše rádi vysvětlí a dobře poradí. Dcerka si moc užila venkovní hřiště i vnitřní dětský koutek. Dokonce máme typ na první dárek pod stromeček, kolo First Bike. Dcreka si ho vyzkoušela a mic se jí líbilo ????
avatar
Marie
klad Velmi příjemně strávený čas ve společnosti milých lidí. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací a mohla jsem si vyzkoušet spoustu nových a neznámých věcí. Tato nevšední akce se mi moc líbila a stejně tak i mému synku, který si jednotlivá stanoviště opravdu užil. Moc děkuji a doufám, že tuto akci zase někdy zopakujete.
příloha příloha příloha
avatar
Šárka
klad Navštívili jsme s naší těhulkou testovací víkend od Malvíka v Hostivicích u Prahy. Bylo krásné počasí, dostaly jsme dáreček, testry a viděly i vyzkoušely spoustu užitečných věcí pro miminko. Určitě nám to pomůže v rozhodování co koupit. Těšíme se na další takový víkend, který už navštívíme i s naším miminkem, skvělá akce.
avatar
Lucie
klad Moc jsme si to užili. Dozvěděla jsem se i něco nového. Byly tam zajímavé věci a úžasní lidé na stáncích kteří měli trpělivost když jme odbihali od stánku k dítěti aby něco nerozbilo. I nadhernou fotecku jsme si odnesli. Mohlo by to být častěji. Super akce.
klad Žádnou výtku nemám.
příloha
avatar
Pavla
klad Super akce,nevedela jsem co od toho ocekavat a velmi mile me prekvapilo co vse je zase na trhu noveho pro deti i maminky.dostali jsme plno darecku,z kterych mame radost a dobre poslouzi.deti si vyhrali a my jsme se take skvele
klad pobavili. Tesim se na dalsi akci.
příloha
avatar
Nikola
klad Ahojte, práve vstrebávam pocity z tohto krásneho dňa , ktorý sme prežili v Hostiviciach. Odniesli sme si super dárečky, nový kočík, štastné deti(unaveného tatínka)???? a natešenú maminu. Fakt ďakujeme za každé jedno stanovšte kde sme sa mohli zastavit a vyskúšat si kočíky, autosedačky, hračky, pomôcky pre detičky i maminky.
klad A čo musím spomenuť ludí, úplne milosť z každej strany. Bol to príjemný nákup. Ďakujeme.
klad Nemám čo vytknúť
avatar
Michaela
klad Perfektní akce. Vzala jsem s sebou nastávající maminku, takže se toho spousty dozvěděla, posbírala informační letáčky, dostala dárky a rovnou i nakoupila se slevou. Prostory Malvíka znám a vyhovují mi. Úžasné hřiště pro děti! I pro ty nejmenší. Syn se vyřádil.
klad Někteří lidé na stanovištích byli už trochu nepříjemní. Hlavně u Yookidoo.
avatar
Veronika
klad Úžasná akce, na stanovištích příjemní lidé, spousty vzorečků. Mnoho novinek, které ani běžně v kamenných obchodech nekoupíte. Určitě spousty užitečných produktů a rad. Pro děti uvnitř hrací koutek a venku dětské hřišťátko, takže i ratolest se vyřádila. Moc jsme si to užili.
klad Trošku problém s parkováním, docela rychle se to plnilo. Možná jsem si jen nevšimla, ale neviděla jsem stánek třeba s možností koupit něco k pití či něco malého k zobnutí.
avatar
Sabina
klad Super akce pro maminky. Hodně užitečných informací a malé dárečky. Doporučuji i pro maminky s dětmi, přijemné prostředí. Využili jsme hned slevu kterou jsme získali.
klad V příštím roce bych prosila ztlumit klimatizací uvnitř, byla tam dost zima, obzvláště pro malá miminka.
Zobrazit více recenzí