Jak dopadlo testování parního generátoru Breville VIN411X, který vyžehlí vše od džínoviny po hedvábí bez nutnosti měnit teplotu? Mrkněte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
7
jak jste hodnotily
5
3x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 13. 4. 2022
do 24. 4. 2022

Žehlička Breville parní generátor VIN411X 

Žehlička Breville parní generátor VIN411Xkeramickým povrchem a technologií soleTEMP® vyžehlí vše od džínoviny po hedvábí bez nutnosti měnit teplotu. Technologie soleTEMP® garantuje, že se vaše prádlo nespálí. Stabilní proud páry o síle 115 g/min zajišťuje rychlé vyžehlení prádla.  

Díky možnosti svislého napařování parní generátor vyžehlí snadno závěsy, látky a oděvy. V průběhu žehlení navíc můžete kdykoliv využít funkci parního rázu o síle 245 g/min, čímž odstraní nepoddajné sklady s minimální námahou.

Parní generátor disponuje praktickou nádržkou na vodu s objemem 1,7l se snadným doplňováním a automatickým upozorněním na doplnění vody. Žehlit lze i klasicky bez páry, obratná žehlící plocha dokáže hladce klouzat všemi směry. Světelný indikátor pro automatického čištění upozorní, kdy je třeba zbavit se vodního kamene a dalších nečistot. Neocenitelná je i bezpečnostní funkce automatického vypnutí, která se aktivuje po 5 minutách nečinnosti přístroje. Přístroj se přepne do režimu spánku a všechny kontrolky zhasnou.

Původně australská značka Breville vznikla již ve 30. letech 20. století. Značka Breville je známá funkčními, a přitom elegantními technologickými produkty převážně v podobě malých kuchyňských spotřebičů. Díky osobitému stylu a chytrým funkcím šitých na míru pro potřeby uživatelů, si je oblíbily miliony zákazníků zejména na britských ostrovech.

Do testu jsme zařadili kvalitní zástupce sortimentu péče o oděvy, a to novou generaci inteligentních žehliček této značky.


Více informací o žehličkách najdete na mámedoma.cz nebo mámedoma.sk


Hodnocení
7
avatar
Věra
Žehlička je lehká, má dobrý výkon parního rázu, žehlící plocha lehce klouže po oblečení. Krásně vyžehlí bez rozdílů různé druhy textilu. Obsluha žehličky je jednoduchá. Možnost žehlení i bez páry. Automatické vypnutí při nečinnosti žehličky po pěti minutách.
klad velký zásobník na vodu
klad možnost uzamčení při přenosu žehličky
klad výhoda parního žehlení
klad přívodní kabel je kratší
avatar
Lada
Produkt mne milé překvapil lehkostí, dostatečnou délkou kabelu, rychlou přípravou k provozu, možností svislého žehlení a designem. Při manipulaci dobře klouže, nikde se nezachytává, nezanechává sklady a vytváří dostatečné množství páry. Poradí si i s prádlem, které bylo odloženo delší dobu a je tedy značně pomačkané. I tak bylo vše vyžehleno oproti žehlenú standardní žehličkou opravdu velkou rychlostí.
klad Design
klad Lehkost
klad Žehlící plocha
klad Množství páry
klad Vyšší hlučnost
příloha
avatar
Lenka
Žehlička je poměrně lehká a madlo se dobře drží. Voda pro páru není přímo v žehličce,ale externí nádobě. Při žehlení krásně přilne na žehlený materiál. Velmi oceňuji možnost svislého žehlení, ale u kterého by bylo potřeba mít delší šňůru. Napařovací nádoba je dostatečně velká a velkou předností je možnost uzamčení žehličky do stojan nejen při přenosu.
klad uzamčení do stojanu
klad svislé žehlení
klad dostatečně velká nádoba na vodu
klad krátká šňůra
příloha příloha příloha příloha
avatar
Michaela
skvěle se s nim manipuluje. Je jednoduchý na vládání. Mám vyžehleno rychleji. Nejlepší ej svisle žehlení.Nejlepší žehlička jakou jsem kdy měla. Važehlí i záclony. Nepotřebuju pokaždé vyndávat žehlící prkno. Jednoduchý na pochopení. Oravdu sjem moc spokojena.
klad rychlost
klad úspora času
klad jednoduchost
avatar
Andrea
Po zkušenosti s jiný parním generátorem je tento opravdu skvělý. Nemusím hlídat nastavení teploty což považuji za top. Žehlit zkusil i 13 tříletý syn bez obav spálení oblečení. Do nádržky se vejde víc vody. Svislé žehlení super, máme hodně košil. Uzamknutí a snadný přenos taky paráda. S tímto materiálem žehlící plochy to krásně klouže po jakémkoliv prádle. Jsem nadšená..vřele doporučuji těm kdo váhá s pořízením parního generátoru.
klad Dostačující délka kabelu.
klad Snadná manipulace
klad Svislé žehlení košil.
klad Uzamčení žehličky
klad Velká nádržka na vodu
klad Automatické přepínání teploty na druhu látky
příloha
avatar
Romana
Perfektní parní generátor. Byla jsem s manipulaci s žehličkou nadšená. A s výsledkem žehlení. Přes počáteční rozpaky, jak se žehličkou správně manipulovat jsem nadšená. Nečekala jsem, že to bude tak snadné a jednoduché. Oceňuji, že žehlička se k nádobě generátoru dá uzamknout a nemusím se bát, že nedopatřením spadne. A poprvé jsem si tady vyzkoušela svislé žehlení a byla jsem opravdu překvapená výsledkem. Nikdy bych nevěřila, že žehlení může být tak jednoduché a snadné. Ohledně absence nastavení teploty s ohledem na materiál oblečení, jsem byla trochu nervózní a byla jsem překvapená, jak žehlička si to sama automaticky hlídá a dovede regulovat. Celkový výsledek žehlení dokonalý. A hlavní klady. Elegance, jednoduchost a snadnost žehlení, snadná manipulace, kde při žehlení, dostačující délka přívodního kabelu a kabelu propojující žehličku s generátorem, takže při žehlení jsem nicítila žádné omezení. Snad poprvé pro mě bylo žehlení tak snadné a byla to pro mě zábava.
klad Je pěkná a elegantní.
klad Snadná manipulace
klad Perfektní výsledek
klad Příjemná do ruky.
klad Lehká
klad Super hladká žehlící plocha
klad Dostatečně dlouhé kabely připojuji i žehličku ke generátoru a také přívodní kabel do elektrické zásuvky.
klad Odkládací podložka na žehličku.
klad Na nic jsem nepřišla.
klad Přivítala bych obrázkový návod na použití.
příloha příloha příloha příloha
avatar
Tereza
Parní generátor pro velice snadné žehlení. Uzamčení při přenosu je opravdu skvělé, člověk nemusí mít strach s manipulací a ví, že zůstane tam kde má. Délka šňůry je dostačující. Po přečtení návodu bylo vše srozumitelné a ihned nastavené. Lehká manipulace se žehličkou, prádlo krásně vyžehlené. Perfekně klouže po látce, také mohu hravě napařovat i záclony a závěsy.
klad Vzhled
klad Velká nádoba na vodu
klad Silný napařovací výkon
klad Svislé žehlení
klad Samočištění
klad Při každém odložení do "stanice", nelze postavit svisle skrz kabel