Vykouzlete za pár minut sladký dezert nebo zmrzlinu s prémiovými mango kostkami NOWACO 

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
95
Přihlásit se můžete do
15. 3.
12:00
konec testování
21. 3. 2021

Koho hledáme

Hledáme 95 testerek z Prahy a okolí, které s námi ostestují Mango kostky NOWACO Premium a poté budou sdílet své recenze včetně fotografie pokrmu zde na webu a na svém profilu na sociálních sítích.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám prosím zašlete odkaz na váš Facebookový profil a odpovězte na otázku:

Jaké další druhy mraženého ovoce značka NOWACO nabízí? Nápovědu na otázku najdete TADY.

UPOZORŇUJEME: Redakce vybere náhodně 95 testerek, které si své produkty k testování vyzvednou v naší Pracovně ŽENY s.r.o. na adrese Karlínské náměstí 6, Praha 8.

Již 30 let přinášíme kvalitní produkty z moře přímo na váš stůl

Mango Nowaco

Náš příběh vám možná bude znít jako pohádka, ale vězte, že my tu pohádku žijeme už 30. rokem. Za všechno může jeden inzerát, který si podala dánská firma NOWACO v roce 1990 do československých novin. Mohl znít přibližně takto: Hledáme partnera pro obchodní zastoupení naší společnosti v Československu. Začali jsme doslova na zelené louce: v jedné kanceláři, bez auta, bez skladu, s jedním zaměstnancem. Podepsali jsme první smlouvy na vývoz másla, hovězího a drůbežího masa a věřili jsme, že všechno dobře dopadne..

Mango kostky NOWACO Premium  

Mango se sklízí nezralé, aby vydrželo mnohdy dvouměsíční plavbu po moři z Asie do Evropy, proto si ho často i vy kupujete nezralé a doma čekáte než vám dozraje, mnohdy se ani nedočkáte, protože mango jednoduše vyschne nebo začne hnít.

NOWACO Mango kostky premium je zamrazeno ve stavu nejvyšší zralosti, proto po šetrném rozmrznutí v lednici s ním můžete nakládat jako s čerstvým a zralým mangem.Více informací o produktu najdete TADY.