Vyzkoušely jste motivační mapu, která může být cestou k vašemu cíli

image
otestováno
Počet recenzí
11
jak jste hodnotily
5
3x
4
5x
3
3x
2
1
doporučuje
73 %
Testováno v období
od 8. 12. 2017
do 7. 1. 2018

Motivační mapa MAPyourDREAMS je revolučním motivačním nástrojem zaměřeným na dlouhodobé i krátkodobé cíle.

Vaše cesta za splněnými cíli dostala hodnocení 75%

Základní myšlenkou je mít mapu denně na očích a dostávat tak své přání do podvědomí.

Díky systematickému rozložení políček můžeme mapovat své sny na jeden rok dopředu. Každý den po celý rok nás doprovází motivační citáty, abychom nesešli z cesty.

Na testerky čeká motivační mapa v bílé barvě. *gift*

Hodnocení
11
avatar
Michaela
klad Spíš bych brala nějaké konkrétní tipy na cíle, než neurčité motivační citáty. Třeba: čistit si zuby každý den, každý den si 30 minut číst, 30 minut chůze... atd... něco konkrétního, ne tak všeobecného.
avatar
Lucie
klad Tak popravdě jsem si o motivační mapě nic moc neslibovala, ale když jsem si ji pořídila, tak mě mile překvapila a nelituji, že jsem si ji koupila. U nás doma ji nevyužívám jen já,a le i partner si ji rád přečte a mé děti taky. Dokonce už má zohýbané rohy, tak moc je u nás oblíbená
avatar
alena
klad Oceňuji nápad, ale bohužel celkově jsem byla z mapy zklamaná. Očekávala jsem, že bude "více motivační" a hlavně přehlednější...
klad Líbí se mi: 1) nápad jako takový 2) možnost označit zemi, kam se chci podívat
klad 1) formát mapy (je zbytečně velká)
klad 2) motivační citáty v každém dni (zbytečně zakrývají pole, kam si lze napsat své sny a cíle)
klad 3) způsob posouvání se mezi jednotlivými dny (cik cak = je to matoucí
avatar
Marie
klad Mapa je moc skvělý nápad! Je moc příjemné mít stále svůj cíl před očima a každý den se tak soustředit na splnění předem určeného úkolu. Mapa je sice poněkud větší, ale o to více úkolů pojme. Jsem moc ráda, že jsem byla vybrána a mapu jsem mohla testovat, snad se do roka naučím italský jazyk a můj plán bude úspěšný, hlavní je vytrvat a nevzdat se.
příloha
avatar
Alena
klad Motivační mapa je super nápad. Líbí se mi celkové provedení mapy. Díky tomu, ze u jednotlivých měsíců není pevně natištěný konkrétní měsíc a rok, můžete začít své sny plánovat kdykoli. Zajímavý je i nápad, ze se začínají jednotlivé dny počítat odspodu nahoru, vzbuzuje se tím ve mně pocit, že se posouvám v plnění svých cílů vzhůru. Líbí se mi také motivační citáty v jednotlivých dnech a možnost označit státy, které chci navštívit.
klad Doporučení: v levé straně jsou body "naučím se", "pořídím si" a "navštívím", kam můžeme vypisovat své cíle. Doplnila bych "zvládnu", kam se toho dle mého dá hodně zahrnout. V pravé straně bych pak upravila text "za rok jsem" na "zvládla jsem" či "podařilo se mi" :-) Děkuji moc za testování, mapa již má čestné místo v naší předsíni u zrcadla, mám ji tak denně na očích ;-)
klad Formát je příliš velký, volila bych menší, takto velká mapka se hůře umisťuje tak, aby byla stále na očích. U každého 7. dne v měsíci je tisková chyba, chybí tam závorka (jen upozorňuji pro případnou úpravu). U zemí mi chybí některé země jako např. Quadeloupe, kam se moc chci podívat.
příloha příloha
avatar
Michaela
avatar
Kamila
klad Jedná se o velice inspirující věc. Tak jednoduchá věc a dokáže se podle ní splnit spousta snů ... už to přestávají být jen sny. Sny se stávají fakty. Mně taková věcička chybí...měla bych si pořídit malou nástěnku a tam své sny zapisovat. Dávat k tomu smajlíky, mračouny!!!!
avatar
Marika
klad Docela zajímavá pomůcka ke splnění snů, cílů, ke zlepšení osobního rozvoje a tak dál. Má hezké zpracování, nicméně formát je poněkud větší. Pokud už tzv. nevíte co by jako dárek, je to docela dobrý a originální nápad, který potěší vaši kamarádku. :-)
avatar
Taťjana
klad Své sny a přání jsem si kdysi začala sepisovat a snažím si je alespoň trochu plnit. Proto jsem přivítala možnost vyzkoušet motivační mapu. Nápad s citáty je zajímavý, nicméně pro mě spíš tak na přečtení a chvilkové zauvažovíní. Co se mi moc líbí je možnost označení si zemí, do kterých se chci podívat. Mapa je určitě skvělým dárkem pro každého, kdo chce dosáhnout svých cílů nebo se o to alespon pokusit. Je hezky vypracovaná, balení v "rouře" vypadá také zajímavě.
klad Moc velký formát. Menší, např. A4, by byl vhodnější.
avatar
Jana
klad Je to naprosto skvělý nápad, napsat si své sny, cíle,prostě to, co chceš.
klad Líbí se mi citáty i návod k použití. Mapa je na pevném papíře, není nijak ilustrovaná, prostě je jednoduchá, jasná a výstižná.
klad Pokud cestujete, je tu seznam zemí, které si můžete označit, že navštívíte.
klad Mapa je dobrým dárkem pro plánovače, snílky, prostě lidi, co chtějí mít své sny napsané a denně se motivovat. Navíc je v hezkém tubusu.
klad Formát. Uvítala bych klidně poloviční, abych si mohla dát mapku k pracovnímu stolu. Nevadilo by mi ani mít "list" na každý měsíc.
příloha příloha příloha
avatar
Anna
klad Tohle znám zvláště ted v zimě že mi chybí motivace včas vstávat a něco dělat proto bych tuto motivační mapu určitě využila,možná by mi pomohla k větší motivaci a snaze dosáhnout svých vytyčených cílů..proč ne tyto věci jsou praktické a účelné..je dobré je zkusit..