Otestovaly jsme optickou herní myš Marvo M513! Jaké jsou názory vybraných testerek? 

image
otestováno
Počet recenzí
12
jak jste hodnotily
5
8x
4
3x
3
1x
2
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 22. 2. 2021
do 9. 4. 2021

Herní myš Marvo M513

Optická herní myš Marvo M513 má vyšší profil pro podporu dlaně aMarvo M513 její boční strany jsou tvořeny strukturovanými částmi, aby během hry neklouzala z ruky. Je vhodná pro všechny styly úchopu a vy tak budete mít perfektní kontrolu nad každým pohybem. Oku bude lahodit decentní RGB podsvícení po obvodu myši a scrollovacího kolečka a také pod logem škorpióna. Pokud si k myši zároveň nainstalujete software, můžete si ji dokonale vyladit a naprogramovat si tlačítka, podsvícení, rozlišení nebo nahrát makra.

Software

Díky softwaru se myš stane přesně takovou, jakou ji chcete mít. Pro každé ze sedmi tlačítek můžete nastavit jeho funkci. Pokud vám nevyhovují přednastavené úrovně rozlišení, jednoduše si zvolíte jiné. Nastavit lze také např. rychlost dvojkliku nebo rychlost scrollování. Do softwaru mohou být nahrána také makra, která přiřadíte libovolnému tlačítku, takže několika krokové příkazy zvládnete stiskem jediného tlačítka. 

Podsvícení

Pro každou úroveň DPI si můžete nastavit jinou barvu podsvícení a to buď z přednastavených barev nebo si můžete nastavit vlastní barvu z celé palety RGB tedy z 16.8 milionů barev. Zvolit si můžete také efekt a jeho rychlost nebo jas. Podsvícení je možné i vypnout.

Marvo M513Snadné ovládání rozlišení i podsvícení

Abyste si mohli myš snadno přizpůsobovat i během hry a nepřišli o vítězství, nachází se pod scrollovacím kolečkem tlačítko pro přepínání jednotlivých úrovní rozlišení a tlačítko pro změnu efektu podsvícení.

Specifikace

  • Senzor: optický
  • Rozlišení: 800/1600/2400/3200/4000/4800 DPI (defaultně), přes software 500 - 6400 DPI
  • Počet tlačítek: 7 (programovatelných)
  • Životnost tlačítek: 3 mil. kliknutí
  • Podsvícení: RGB
  • Připojení: USB 2.0
  • Délka kabelu: 1.6 m
  • Rozměry: 131 x 70 x 42 mm
  • Kompatibilní s: Windows 7 a vyšší 

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
12
avatar
Honza
Myš Marvo se snadno nainstaluje k zařízení. Myš je citlivá na pohyb, ale vše si jde v nastavení přizpůsobit podle sebe. Rychle reaguje a nepřeklikávám se s ní. Podsvícení myši je příjemné a nebije do očí. Líbí se mi a doporučuji tuto herní myš vyzkoušet i ostatním.
klad design
klad podsvícení
klad reakce
klad instalace
klad drátová myš
avatar
Alice
Software vytvořený pro tuto myš je sice přehledný, ale pro uložení prvků trvá poměrně dlouho. Takže na rychlé přecvakávání to není. Určitě oceňuji možnosti přednastavení DPI, takže ve hrách nemusíte zdlouhavě vyhledávat citlivost myši, která vám sedne. Co mě zklamalo je RGB podsvícení, kde jsou nastavené pouze určité módy. Myš pro velké ruce padne, ti ostatní to budou mít horší, ale možná jde o zvyk. U mě každopádně nepochodila. Také je docela těžká a ergonomické zpracování mě také nějak neoslnilo. Podtrženo sečteno, myš je vhodná pro méně náročné uživatele.
klad jednoduchý program
klad opletený kabel proti zamotávání
klad možnosti nastavení DPI
klad nastavitelná boční tlačítka
klad pomalá reakce programu
klad velikost
klad kvalita
klad málo RGB možností
příloha příloha
avatar
Pavla
Chtěla bych velice pochválit propracované ergonomické řešení myši. Je větší než běžná myš, ale padne přesně do ruky. Toto se opravdu povedlo. Barevná schémata a styly svícení jsou také velice povedené, je super, že si mohu navolit DPI a zároveň pak i přes samostatné tlačítko změnit barevné schéma, případně jej úplně vypnout. Samotný software je v angličtině, což je malé mínus, ale je jednoduché a intuitivně se dá poznat, co se zrovna nastavuje. Popisy jsou jednoduché a ovládání také. Produkt je opravdu top. Doma už mám žádost na koupi dalších 2 :D
klad ergonomické zpracování
klad barevná schémata
klad rychlost a jednoduchost změny tlačítek
klad software pouze v ang
příloha příloha příloha
avatar
Jolana
Tahle myš , mě bavila. Při hraní her jsem využila kompletně všech 7 tlačítek , které jsou perfektně naprogramovat , přesně na to , má co potřebujete . Vždy jsem hrála na klasické myšce, ale tahle vážně stála za to . Co se týče barevného podsvícení , lze také naprogramovat podl libosti . Nám svítí do červena . Při hraní velice rychle reaguje . Jediné co bych vytknula , je velikost pro mě jako pro ženu bych snesla myš menší velikost .
klad 7 aktivních tlačítek , barevné podsvícení .
klad Velikost
příloha příloha
avatar
Blanka
Myš Marvo M513 je standardní dobře padnoucí myš i do velké ruky, jako mám já. Její štíhlejší provedení se pohodlně drží, tlačítka jsou v dobrém dosahu prstů a dobře se mačkají a to včetně rolovacího kolečka. Oceňuji opletený kabel. Velmi příjemný je materiál povrchu myši, který neklouže. Výhodou je pak appka s možností nastavení podsvícení ( např vlastní barva pro každý krok DPI) DPI samotné je také v dobré rozsahu. Myš se dobře drží i při celodenní práci a večerním hraní :D. Software pro programování je dobrý a jednoduchý.
klad materiál povrchu je příjemný
klad rozsah DPI
klad protiskluzové provedení boků
klad velikost myši
klad trochu hlučnější L/P tlačíka, ale neruší.
avatar
Pavla
Celkově mě myš nadchla. Zkusila sem ji na notebooku i herním počítači. Programování tlačítek je naprosto úžasné, jelikož jsem myš měla nastavenou přesně podle svých přestav. Doladí se k potřebám každého. Barvy myši jsou nádherné a kromě funkčnosti, taky krásně vypadá. Za mě jeden z nejlepších produktů, které sem měla :)
klad Velmi krásný vzhled
klad Barvy myši
klad Programovatelné tlačítka
klad Dobře se v ruce drží a neklouže
klad Připojení klasicky přes USB kabel
klad Ráda bych něco řekla, ale opravdu nevím , naprosto mě nadchla !
příloha
avatar
Helena
Myš obsahuje tlačítko nejenom na změnu, ale i na vypnutí podsvícení, což je super to se hodí. Dále je super, že má 5 tlačítek bez problémů použitelné na hry. Myš je velká a ideální pro větší ruku, také tvarově a materiálově musím pochválit. Narazila jsem na problém, že po připojení do herního poítače začala zlobit USB klávesnice, občas některé klávesy nereagují a jindy se znak napíše třeba 10krát, nevím zda je to kusová vada myši nebo problém v PC, ale jiné myši to nedělají a klávesnice je OK.
klad Materíál
klad Opletený kabel
klad 5 tlačítek
klad Velikost a tvar
klad Problém s kompatibilitou?
avatar
Lenka
Marvo myš je jedinečná již svým tvarem, příjemná na dotek a i podsvícení jemné a velmi příjemné. Při prvním použití si ji zamilujete, vše funguje jak má, software je jednoduchý k instalaci a nastavení tlačítek přesně dle vašich potřeb. Výběr této myši byl ten nej a nebudeme již měnit zpět :)
klad tvar
klad příjemnost
klad funkčnost
klad nic
avatar
Jana
Od první chvíle, co jsem myš chytla do ruky z ní mám velmi dobrý pocit, nejen, že dobře padne do ruky, ale také je tichá, má na výběr více režimů citlivosti, má pletený kabel, hezky barevně svítí a barevné režimi je možné přepínat. S myší jsem tedy velmi spokojená a můžu říct, že kvalita odpovídá ceně a pokud uvažujete nad koupí nové herní myši, tuhle můžu jedině doporučit.
klad Dobře se drží v ruce
klad Více režimů citlivosti
klad Barevné režimy
klad Tichá
klad Nenašla jsem negativum
příloha příloha
avatar
Jana
Jednoduché a rychlé nastavení softwaru myši, která je rozhodně rychlejší než běžná kancelářská myš. Dobře se drží i přes malou dlaň. Bok myši je pogumovaný, takže neklouže z ruky. Klikat a přepínat jde bez problémů, s rychlou reakcí. Podsvícení je příjemným bonusem.
klad design
klad podsvícení
klad software
klad -
avatar
Kateřina
velká myš, skvělé ovládání, rychlá odezva tlačítek, bez nutnosti instalace pomocí flashdisku, barevné podsvícení na tři režimy, které dodává myši na efektu, přesný kurzor, který dobře funguje i bez podložení, opletený kabel, který se tolik nekroutí, možnost nastavení citlivosti. S myší se mi velmi dobře pracuje.
klad Vzhled
klad RGB podsvícení
klad Opletený kabel
klad Přesnost kurzoru
klad hlasitost tlačítek
příloha
avatar
Edita
Na první pohled pěkná, dobře ergonomicky tvarovaná. Má sympatický textilií obalený kabel, působí bytelně. Dobře padne do ruky, ovládací tlačítka mají optimální citlivost. Zbytečná je funkce změn barevného svícení. Měla by mít laserový a ne pouze optický snímač.
klad působí bytelně
klad dobře egonomicky tvarovaná
klad textilií obalený kabel
klad intuitivní tlačítka
klad změny barevného svícení
klad pouze optický snímač
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel