Masážní balzám s propolisem Pleva

image
otestováno
Počet recenzí
53
jak jste hodnotily
5
50x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 23. 1. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá třetí , která se přihlásí po testovací výzvě. Testovací výzva padne ve čtvrtek 22. ledna mezi 11 a 12 hodin. Celkem se bude testovat 15 masážních balzámů s propolisem.  [*] [*] [*]

...

Balzám byl vyvinut pro každodenní úlevu končetin i celého těla. Už žádné bolesti, rychle uleví celému tělu. Vynikající na bolesti kloubů, svalů, šlach a unavených nohou.

Jedinečné složení prokrvuje pokožku a zabezpečuje přísun účinných látek na potřebná místa. Propolis má lokálně anestetické vlastnosti k omezení místních bolestí, zázvorový /ginger/ extrakt příznivě ovlivňuje místní prokrvení, je mírně hřejivý.

Jako účinná látka je mj. metylsulfonylmethan, což je vysoce biologicky aktivní, snižuje bolest při zánětlivých procesech v kloubech, šlachách, ve svalstvu a pohyblivém aparátu. Ke zlepšení stavu kloubů přispívá chondroitin sulfát.

Perfektní masáž odlehčí unavené končetiny.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
53
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Jana
klad Masážní balzám s propolisem mě velmi oslovil. Už při otevření krabičky mě příjemně překvapil "dávkovač". Tento způsob aplikace mě vyhovuej daleko víc než když je krém v kelímku. Moc se mi líbí jednoduchý design obalu. Oceňuji přidaný propolis, který má na bolest blahodárné účinky. Balzám mě svým účinkem mile překvapil. Mohu doporučit.
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Zuzana
klad Masážní krém od Plevy jsem hned dnes po vyzvednutí otestovala na příteli a jeho bolavá záda. Oceňuji dávkování - s pumpičkou, nemůže se stát, že omylem nadávkujete víc balzámu. Vůně i konzistence jsou příjemné, přípravek se lehce nanáší, pokožka po něm není mastná, ani ulepená a hlavně ulevil od bolesti :), jako první nastoupil chladivý efekt, který se po rozetření změnil v příjemné prohřátí. S nadšením jsem zjistila, že přípravky Pleva lze zakoupit v mé oblíbené drogérii :-). Za naší domácnost můžu jen doporučit :)
avatar
Adéla
klad Značku Pleva jsem objevila díky Ženám s.r.o. a její produkty jsem si velmi oblíbila. Tento balzám je další z řady produktů, který nezklamal. Má příjemnou konzistenci, rychle se vstřebává a zanechává příjemně chladivý pocit. Já jsem ho použila na bolavé klouby u prstů na ruce, se kterými mám dlouhodobé prolémy a opravdu zmírnil bolest! Za mě mohu jen doporučit!
avatar
Dagmar
avatar
Ivana
klad Masážní balzám jsem původně zamýšlela použít jen na mé těžké nohy,které mým sedavým zaměstnáním velice trpí,ale zkusila jsem i na bolavou krční páteř.Na obou partiích došlo k veliké úlevě a příjemnému prohřátí.Balení s pumpičkou je ideální k aplikaci kdykoliv a kdekoliv.Velikou úlevu pocítil též můj manžel na bolavé rameno.Brožurku s produkty mám již přečtenou a určitě od této značky nějaké pořídím.Balzám se mi osvědčil a proto doporučuji všem,kdo o něm přemýšlejí.
avatar
Petra
klad Vzhled a pumpička na dávkování super věc. Rychle se vstřebává a krásně voní. Testovala jsem na manželovi kterého bolí záda a koleno a chválil si to. Takže mohu jen doporučit.
avatar
Alena
klad Nejprve bych chtěla kladně ohodnotit firmu Pleva, od které přímo masážní balzám s přáníčkem a miničokoládou došel. Velice to potěšilo. Masážní balzám příjemně voní a snadno se roztírá. Já si ho mažu na bolesti kříže a syn na nohy po fotbalových trénincích. Je příjemně hřejivý a řekla bych, že opravdu bolest zmírňuje. Takže doporučuji.
avatar
Lena
avatar
Zuzka
avatar
Alena
klad určitě tento balzám doporučím kamarádkám. Velmi dobře se nanáší. Krásně voní. Použila jsem ho u sebe na unavené nohy. Dost je namáhám a tento balzám perfektně pomohl. Manžel byl trochu skeptický, ale při odmetání sněhu si namohl záda a jak byl rád za tento balzám. krásně se mu ulevilo.
avatar
Věra
klad Měla jsem možnost testovat Pleva masážní balzám s propolisem. Nejdříve chci pochválit velmi praktické balení s pumpičkou, kde opravdu nic nepřijde na zmar! :) Dále děkuji za průvodní dopis, kde byly popsány pozitivní účinky balzámu. Musím také zmínit, že mě velice potěsilo přiložené přání o tom, že se zboží balilo s radostí a přiložená čokoládka mini Milka :). Masážní balzám Pleva jsem vyzkoušela večer na mé "těžké" nohy, na které občas trpím a je to velmi nepříjemné. Balzám se dobře vstřebává a má krásnou "větrovou" vůni. Po aplikaci na pokožku mě nejdříve příjemne chladil a po chvíli začal hřát. Myslím, že mi nohy dokonale prokrvil, protože ten pocit tíhy odezněl a mě se ulevilo. S balzámem jsem velmi spokojená, jako i s celým přístupem firmy Pleva - viz také přiložené kartičky s pozitivní afirmací :-)
avatar
Eva
Zobrazit více recenzí