Věnujte své pleti profesionální omlazující péči! Otestujte masážní přístroj na obličej Rowenta Lift Contour Massager

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
10
Přihlásit se můžete do
30. 5.
23:00
konec testování
15. 6. 2022

Koho hledáme

Hledáme 10 testerek či testerů z České republiky, kteří si zakoupí masážní přístroj na obličej Rowenta Lift Contour Massager LV7030F0 se slevou 40 %, tedy za 2 999 Kč a dopravou zdarma. Masážní přístroj na obličej Rowenta Lift Contour Massager doma otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu, na Heureka.cz a Homeandcook.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup masážního přístroje na obličej Rowenta Lift Contour Massager LV7030F0.

Redakce ze všech odpovědí vybere 10 testerek či testerů, kteří získají slevu 40 % na nákup masážního přístroje na obličej Rowenta.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením masážního přístroje na obličej Rowenta Lift Contour Massager LV7030F0 se slevou 40 %, tedy za 2 999 Kč a dopravou zdarma.

Masážní přístroj na obličej Rowenta Lift Contour Massager

Masážní přístroj na obličej Rowenta Lift Contour, klinicky ověřeno, péče o obličej a okolí očí, rituál proti stárnutí, pevnější pleť, rozjasňující účinek.

Navraťte pleti mladistvost a rozjasněnost díky masážnímu přístroji na kontury obličeje a oční okolí s účinkem proti stárnutí. Jeho klinicky ověřená technologie je inspirována profesionálními technikami masáže obličeje k zmírnění hlavních známek stárnutí tím, že zlepšuje rozjasněnost pleti, její sjednocenost, zářivost a pevnost. Stane se nedílnou součástí vaší každodenní péče o pleť. Dopřejte své pleti zmenšení pórů, rozptýlené známky únavy, pevnější pleť a pozvednuté kontury a také zmírnění váčků pod očima. Výsledkem je osvěžená a zářivá pleť, která je viditelně krásnější.  

ZÁŘIVÁ POKOŽKA: Masážní přístroj na obličej a kontury s technologií proti stárnutí je inspirovaný profesionálními technikami péče o pleť a rozjasňuje pleť

ZMENŠUJE PÓRY: Minimalizuje viditelnost pórů pro dokonalejší a zářivou pleť

OSVĚŽENÝ VZHLED: Rozptyluje známky únavy a vytváří odpočatý vzhled.

PEVNĚJŠÍ PLEŤ: Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu pro větší pevnost a hutnost pleti, pro pevněji působící pleť a pozvednuté kontury.

10LETÁ ZÁRUKA OPRAVITELNOSTI: nízké náklady, rychlé doručení z 6500 servisních středisek po celém světě v rámci našeho závazku přispět k ochraně životního prostředí a snížit tvorbu odpadu

ODPOČATÉ OČI: Masážní přístroj na obličej odvádí vodu z kontur očí k zmírnění otoků a váčků pod očima.

OBSAH BALENÍ: Lift Contour Massager, hlavice na kontury obličeje a krk, hlavice na kontury očí, napájecí stojan, pouzdro
Více informací o produktu najdete TADY.