Testerky věnovaly své pleti profesionální omlazující péči s masážním přístrojem Rowenta Lift Contour Massager. A jak jej hodnotí?

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
6x
4
3
3x
2
1x
1
doporučuje
60 %
Testováno v období
od 30. 5. 2022
do 31. 7. 2022

Masážní přístroj na obličej Rowenta Lift Contour Massager

Masážní přístroj na obličej Rowenta Lift Contour, klinicky ověřeno, péče o obličej a okolí očí, rituál proti stárnutí, pevnější pleť, rozjasňující účinek.

Navraťte pleti mladistvost a rozjasněnost díky masážnímu přístroji na kontury obličeje a oční okolí s účinkem proti stárnutí. Jeho klinicky ověřená technologie je inspirována profesionálními technikami masáže obličeje k zmírnění hlavních známek stárnutí tím, že zlepšuje rozjasněnost pleti, její sjednocenost, zářivost a pevnost. Stane se nedílnou součástí vaší každodenní péče o pleť. Dopřejte své pleti zmenšení pórů, rozptýlené známky únavy, pevnější pleť a pozvednuté kontury a také zmírnění váčků pod očima. Výsledkem je osvěžená a zářivá pleť, která je viditelně krásnější.  

ZÁŘIVÁ POKOŽKA: Masážní přístroj na obličej a kontury s technologií proti stárnutí je inspirovaný profesionálními technikami péče o pleť a rozjasňuje pleť

ZMENŠUJE PÓRY: Minimalizuje viditelnost pórů pro dokonalejší a zářivou pleť

OSVĚŽENÝ VZHLED: Rozptyluje známky únavy a vytváří odpočatý vzhled.

PEVNĚJŠÍ PLEŤ: Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu pro větší pevnost a hutnost pleti, pro pevněji působící pleť a pozvednuté kontury.

10LETÁ ZÁRUKA OPRAVITELNOSTI: nízké náklady, rychlé doručení z 6500 servisních středisek po celém světě v rámci našeho závazku přispět k ochraně životního prostředí a snížit tvorbu odpadu

ODPOČATÉ OČI: Masážní přístroj na obličej odvádí vodu z kontur očí k zmírnění otoků a váčků pod očima.

OBSAH BALENÍ: Lift Contour Massager, hlavice na kontury obličeje a krk, hlavice na kontury očí, napájecí stojan, pouzdro
Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Alena
Při použití je masáž příjemná, ale jedná se pouze o masáž, bohužel nepozoruji slíbený efekt, oceňuji dva nástavce, zejména na oční okolí. Bohužel není voděodolny, což je velká škoda. Plus je použití bez kabelu. Chybí český návod, ani v aj není dostatečný. Takže výkon je slabší, čekala jsem více.
klad Použití bez kabelu
klad Dvě výměnné hlavice
klad Chybí návod v češtině
klad Není voděodolný
klad Slabý vykon
avatar
Jířa
Úžasný strojek, který nahradí ruce kosmetičky. Používám 10 dní každý den a na proceduru se vysloveně těším. Velmi příjemné, pleť vypnutá, oživená. Používám po nanešení séra a krému. Doporučuji, investice se vyplatí. Určitě budu dál strojek používat a stane se mým parťákem každý večer.
klad Použití bez kabelu
klad Omyvatelné hlavice
klad Krásný vzhled
klad Není český návod
klad Vice informací o způsobu použití(směr otáčení hlavice na kterou stranu obličeje atd)
příloha
avatar
Nicola
Dobrý den, po použití cítím osvěžení a dobře působí na kontury. O efektu na vrásky je však brzo dělat nějaké závěry, ale pleť vypadá dobře. Zatím se mi trochu nepohodlně používá na oční okolí, ale možná se naučím časem. Zklamal mi barevný vzhled přístroje a kontraindikace bych info uvítala předem.
klad Lze použít bez kabelu
klad Omyvatelné hlavice
klad Má příjemný tvar do ruky
klad Barevný design - přechod ve spodní části působí lacině
klad Zřejmě obsahuje nikl a nebylo sděleno v jaké části
klad Nemá se používat s implantáty zubů a chybí info předem
klad Chybí český návod, naopak v RJ přiložen
klad Prospekt se nevejde do etue
klad Není info jak masírovat krk nebo čelo…
klad Ani návod v AJ není podrobný (kdy požít boost, jak masírovat krk?)
příloha příloha příloha
avatar
Tereza
Přístroj jsem chtěla hlavně z důvodu, protože mi docela poslední dobou klesala pleť a připadala mi unavená a taková povadlá. Navíc mi se optický začala dělat jakoby podbradek. Přístroj mi se všemi těmito problémy pomohl. Pleť po použití vypadá svěží a je i pevnější. Potíží je jednoduché a velmi příjemné. Jsem maximálně spokojená, jelikož splnil má očekávání.
klad Jednoduché použití.
klad Příjemný při použití
klad Splnilo očekávání
klad Trochu červená pleť, ale rychle to zmizi
avatar
Hana
Přístroj je krasny, bohužel očekávání mnohem větší než výkon samotný. Přístroj pouze masíruje obličej. Jde o kuličky rotující po tváři. Používala jsem poctivě, bohužel nevidím žádný ze slibovanych efektu. Neřeším žádný kosmetický problém, pouze oživení a zpevnění pleti. Masaz obličeje příjemná, efekt přechodný. Lze využít na zapracování kosmetických produktu do pleti.
klad Vítám nástavec na oční okoli, ktere nejvíce potřebuji řešit, madaz je příjemná, obsluha jednoduchá. Přístroj vypadá krasně.
klad Příjemná masáž
klad Krasny vzhled
klad Za mě slabý vykon, Jestli vůbec, tak prechodny efekt
klad Chybí česky návod .
avatar
Gabriela
Jsem už starší ročník a masážní přístroj používám třetí týden. Zatím mohu konstatovat, že výrobek přišel v rekordním čase, krásně a účelně zabalen. Manipulace je jednoduchá a příjemná. Simuluje masáž kosmetičky, jen nemusíte do salónu, ale využijete času třeba při sledování televize. Už nyní pozoruji zpevnění kontur, což byl můj největší problém. Při dlouhodobějším používání očekávám další pozitivní změny a těším se na ně.
klad Design
klad -
příloha
avatar
Monika
Určitě Lift Contour Massager doporučuji, pro zralou pleť ( 44 let) je přístroj naprostá paráda. Mívám ranní otoky kolem očí a na to tedy opravdu pomáhá. Celkové zpevnění kontur a rozzáření obličeje zaznamenalo i okolí. Za mně přístroj dodržel, co slibuje.
klad pomáhá na otoky kolem očí
klad zpevňuje kontury
klad trochu sem tam zavrže
avatar
Edita
Masážní přístroj má pěkný design, zlatá barva je luxusní. Zapínám si ho večer u televize po nanesení očního a nočního krému. Pleť je po masáži příjemná na dotek a taková odpočatá. Snadno se obsluhuje a udržuje. Jen bych uvítala návod v českém jazyce.
klad design
klad snadná obsluha
klad snadná údržba
klad pleť je po masáži příjemná na dotek
klad nebyl návod v českém jazyce
příloha příloha
avatar
Nikola
Mrzí mě to, ale tato novinka je pro mě zklamáním. Jednak chyběl CZ psaný manuál, byl k dispozici pouze obrázek, který pro mě nebyl dostatečný. Chtěla jsem výrobek využít ve sprše pro úsporu času, ale není plně voděodolný, voděodolná je pouze hlavice. V ruce mi přijde těžký. Při samotné aplikaci mi brněl obličej a přecházelo to až do šumu v uších, nebylo to příjemné, příště bych volila bezvibrační přístroje. Na pleti jsem nezaznamenala žádnou změnu. Krásný je zlatý design i se zlatou cestovní taštičkou. To ovšem za ty peníze rozhodně nestačí.
klad luxusní balení
klad ocenila bych, kdyby byl plně voděodolný, voděodolná je pouze hlavice
klad vibrace mi byly nepříjemné, příště bych volila přístroj bezvibrační
klad nebyl pro mě dostatečný obrázkový manuál, ocenila bych psaný v CZ
avatar
Marie
Můj věk je se přes veškerou mou snahu na pleti projevuje ať chci, či nechci. Proto jsem se rozhodla pro vyzkoušení masážního přístroje na obličej Rowenta Lift Contour Massager LV7030F0 a jsem moc ráda, že jsem to udělala. Po několika prvních použitích mi příjde, že pleť jaksi ožila a je vitálnější. Používám přístroj dále a dá se říci i v pravidelné rovině a můj pocit? Opravdu si připadám v obličeji mladší.
klad Balení - hezký vzhled
klad Praktičnost - přístroj padne hezky do ruky
klad Snadná manipulace
klad nám nic
příloha příloha příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel