Maxim Vláčkodráha KrisKros - 40 dílů

image
otestováno
Počet recenzí
50
jak jste hodnotily
5
45x
4
5x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 22. 8. 2014
do 30. 11. -0001

 [*] [*] [*] Testovací výzva padne ve čtvrtek 21. srpna mezi 15 a 17 hodinou. Jednu z deseti stavebnic můžete získat pro domácí testování, pokud splníte obě podmínky testovacího klíče:

1. napíšete nám jméno svého dítěte, které je ve věku 3 až 6 let

a 2. budete v pořadí "každá druhá".

[*] [*] [*]

Vláčkodráha KrisKros je stavebnice, která nastartuje zábavu spojenou se zážitky na dřevěné železnici. S postupem času zjistíte, že pokud najdete zalíbení v našich hračkách, dá se vaše mini město průběžně obohacovat celou řadou doplňků, které z Vás udělají velké stavitele železnic, strojvedoucí, záchranáře, policisty a starosty měst. Rozměr sestavené stavebnice: 60x50cm.

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou a bezpečností.

Více o produktu se dozvíte ZDE.

 

Nabídka pro vás:

Pokud jste neuspěly v testování, můžete si vláčkodráhu zakoupit za zvýhodněnou cenu. [:)] Podívejte do sekce UŠETŘI.

Hodnocení
50
avatar
Eliška
klad S vláčky si můj syn opravdu velice vyhraje. Je fajn, že všechny značky se k sobě hodí, takže pokud už doma něco máte, klidně další díly můžete dokoupit. A navíc je to výborný tip pro příbuzné, co kupovat k oslavám.
avatar
Ludmila
avatar
Anna
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Jana
klad Kompaktně zabalený produkt. Pozitivně hodnotím minimum umělých hmot použitých při výrobě. Kvalitní zpracování. Velmi hezký design i při zachování klasických tvarů. Dřevěný materiál je příjemný. Velmi zajímavé je použití magnetů spojujících mašinku a vagónky. Díky absenci elektroniky vláčkodráha vyžaduje aktivní zapojení dítěte i jeho fantazie. Dokáže zaujmout na dlouhou dobu. U nás maximální využití a spokojenost, Kubík byl nadšen.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Adéla
klad Vláčkodráha dorazila dnes, přesně v den Andulčin třetích narozenin, takže radost byla veliká, dcera coby milovnice klučičích hraček po vláčku skočila a neviděla, neslyšela :) Dřevěné hračky mám ráda, vydrží mnohem víc, než plastové a k této dráze se dají dokoupit další komponenty, což my určitě využijeme :)
avatar
Dagmar
avatar
Iveta
klad Kvalitní dřevěná vláčkodráha od výrobce, který dbá i na bezpečnost dětí. Splňuje všechny mé požadavky na hračku, jako je nezávadnost, bezpečnost, rozvoj dítěte... Dcera si vydrží hrát dlouho, je do hry zabraná, povídá a zpíva si. Prostě tahle vláčkodráha jí baví. Líbí se mi možnost dokoupení dalších dílů. Dobře se skládá. Takovým hračkám tleskám a rozhodně doporučuji. Děkuji za možnost testování.
avatar
Alena
klad Každý den jsem vyhlížela pošťáka s vláčkodráhou a najednou jsme se dočkali :-) překvapila mě malá krabička :-O jsem si říkala ajaj, tak to asi nebude moc velké..ale po rozbalení jsem zjistila, že vláčkodráha je tak skvěle a skladně poskládaná do krabice, že je vhodná i na cestování a nezabere tolik místa. Tomášek byl ve školce takže jsem měla čas v klidu si ji prohlédnout - každý kousek byl dokonale opracovaný, vyhlazený, oblý. Kvalita byla na první pohled znát a co si budeme vykládat - dřevo je dřevo! Odpoledne se na ni vrhli (můj muž i syn) a až do večera jsem měla klid :-) vlastně každý den se vláčkodráze věnují. Skládají ji pokaždé jinak a hodně si u ni vyhrají. Tom se ji naučil stavět během pár pokusů a nyní postaví pokaždé jiný tvar, jinak poskládá stromy atd. Baví ho to a já velice děkuji za možnost toto testovat. Tato hračka nám vydrží ještě hodně moc dlouho a ještě abych nezapomněla - úžasné je to, že se dají dokoupit další a další dílky. Ježíšek určitě nějaké dokoupí ;-)
avatar
Olga
klad Jakmile zazvonil pán s vláčkodráhou, už jí v ruce neměl a odnášel si jí syn. Vláčkodráha vypadá moc pěkně, rozvíjí jemnou motoriku a smysl pro esetetično. Dítě si musí koleje sestavit samo a skládá se jako puzzle (stejné zářezy), což pro malé dítě není jednoduché. Ale přijde na to hned. Vláčky se spojují pomocí magnetu, takže zase jednodušší a pevnější spojení vláčků. Za nás doporučuji.
avatar
Marketa
klad Vlackodrahu hodnotim velmi pozitivne..Je bytelna,kvalitni a vypada velmi dobre.Krystufek ji kazdou chvilku sklada jinak a hodne si s ni vyhraje.Rozviji jeho fantaziia libi se mi i jeji barevnost.Krystufek je z ni opravdu nadseny.
avatar
Zuzka
avatar
Šárka
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Andrea
klad Syn má z vláčkodráhy velikou radost a hraje si s ní každý den. Vláčkodráha ze dřeva vypadá velice odolně a kvalitně a určitě se hned nerozbije jako plastové hračky. Systém skládání ve formě puzzle je skvělý nápad. Tříletý syn ještě nedokáže složit dráhu podle návodu, nicméně mu nic nebrání skládat si dráhu podle vlastní fantazie. Jen tedy mu ještě nejdou moc dobře dílky od sebe rozdělávat, ale to není chyba výrobce.. Je to proto, že syn ještě neví, že to má jednoduše vyháknou od sebe, ale většinou to dělá silou a pak se zlobí, že mu to nejde :-) Spojení vláčku na magnety je také skvělé, jednoduché a drží. Děkujeme za možnost testování, jsme moc spokojení a určitě se u nás vláčky hned tak neomrzí :-)
avatar
Lucie
klad Kvalitní dřevěná hráčka-vláčkodráha je perfektní dárek pro všechny generace bez ohledu na pohlaví.
klad Na první, druhý i třetí pohled kvalitní výrobek. Poctivě jsme testovali týden a žádná část není ulomená ani nechybí. Je pravdou, že &#8217stromy&#8217, figurky a domeček děti k hraní nepotřebují.
klad Vláčkodráha jako taková, má obrovský úspěch, syn hned po probuzení běží k šuplíku a staví koleje. Odpoledne (po příchodu ze školky) se k němu přidává dcera. Musím se přiznat, že moje maličkost si s vláčkem taky docela vyhraje a manžela snad nemusím zmiňovat-tam je to jasné. O víkendu k nám jezdí bratr a ten si s vláčkodrahou a synem vydržel hrát v kuse dvě hodiny.
klad Velmi kladně hodnotím možnost dokoupit komponenty a tím vytvořit vláčkodrahu podle svých představ. Další významné plus, vláček je magnetický, takže i dvouleté dítě dokáže za mašinku zařadit vagóny a jet :-)
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Petra
avatar
Andrea
klad S vláčkodráhou jsem nejen spokojená jako já jakožto maminka, která dbá u hraček nejen na bezpečnost, ale hlavně kvalitu, tak i moje čtyřletá dcerka, která ji nechce spustit z ruky. Vláčkodráha je vyrobená z velmi kvalitního tvrdého dřeva, takže nehrozí žádné opotřebení či zranění dítěte. Jednotlivé koleje do sebe snadno zapadají a dítě si tak zábavnou formou procvičuje motoriku ruky a co víc, koleje si může dítě postavit dle vlastní fantazie. U nás vláčkodráha splnila očekávání a můžeme ji jen a jen doporučit. Navíc ji lze kdykoliv složit do malé skladné krabičky a vzít kamkoliv s sebou, neboť není ani nijak těžká :)
avatar
Jana
klad Vláčkodráha se u nás testuje s velkým nadšením. Jen co přišel balíček, tak se syn s radostí pustil do skládání dráhy a od té doby je v provozu každý den. Vláčkodráhu máme podloženou pojízdnou deskou, kterou syn v pohodě zasune pod stolek nebo pod postel. Na vláčkodráze oceňuji, že si ji i malé dítě dokáže složit. Je bezpečná, kvalitní a hlavně dřevěná. Lze k ní dokoupit další příslušenství (koleje, mašinky, atd.). Výrobek doporučuji.
avatar
Romana
avatar
Lenka
avatar
Jaroslav
avatar
Michal
avatar
Michala
avatar
Olga
avatar
Renata
avatar
Petra
avatar
Monika
avatar
Jaroslava
klad tuto vláčkodráhu máme moc rádi, děti si s ní rají rády a je to u nás snad nejoblíbenější hračka. dá se všelijak možně různě poskládat, takže dítě zapojí i trochu fantazie :)
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Petra
klad Skvělá vláčkodráha, se kterou si vyhrají ti nejmenší kluci, i starší a uchvátí i tatínky. Krásné provedení a opravdu kvalitní zpracování, moc hezky vypadá, mašinky se dají díky magnetům snadno spojit za sebe. Tahle vláčkodráha baví všechny kluky - malé i velké.
avatar
Michaela
klad Doporučuji moc super nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
klad Doporučuji moc super nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Daniela
klad Maxim Vláčkodráha - 40 dílů od společnosti KrisKros se mi moc líbí. Je to bezvadná, zábavná hračka. Vláčkodráha vypadá moc pěkně, je vyrobená z velmi kvalitního tvrdého dřeva, takže nehrozí žádné opotřebení či zranění dítěte. Jednotlivé koleje do sebe snadno zapadají a dítě si tak zábavnou formou procvičuje motoriku rukou. Rozhodně ji doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Anna
klad Maxim Vláčkodráha KrisKros - 40 dílů má nádherný design :-) děti si s ní vyhrají :-) je vyrobena z kvalitního tvrdého dřeva :-) líbí se mi i možnost dokoupení různých doplnků a vláčkodráhu si rozšířit :-)
avatar
Kamila
klad 40 - cetidílná Maxim Vláčkodráha od společnosti KrisKros se mi moc líbí. Je to bezvadná, zábavná hračka. Vypadá moc pěkně, je vyrobená z velmi kvalitního tvrdého dřeva, takže nehrozí žádné opotřebení či zranění dítěte. Jednotlivé koleje do sebe snadno zapadají a dítě si tak zábavnou formou procvičuje motoriku rukou. Rozhodně ji doporučuji.
avatar
Kamila
klad 40 - cetidílná Maxim Vláčkodráha od společnosti KrisKros se mi moc líbí. Je to bezvadná, zábavná hračka. Vypadá moc pěkně, je vyrobená z velmi kvalitního tvrdého dřeva, takže nehrozí žádné opotřebení či zranění dítěte. Jednotlivé koleje do sebe snadno zapadají a dítě si tak zábavnou formou procvičuje motoriku rukou. Rozhodně ji doporučuji.
avatar
Jana
klad přímo tuto vláčkodráhu nemáme (už jsme předtím pořídili od dvou konkurenčních značek), ale máme různé vychytávky k vláčkům od této značky a jednotlivé díly kolejí, výhybky a doplňky jako vodopád, vodní věž, padací most a podobně, které jsou jak designově, tak funkčně vychytané. Mohu doporučit
klad dobrý poměr cena kvalita
avatar
Hana
klad 40 - cetidílná Maxim Vláčkodráha od společnosti KrisKros se mi moc líbí. Je to bezvadná, zábavná hračka. Vypadá moc pěkně, je vyrobená z velmi kvalitního tvrdého dřeva, takže nehrozí žádné opotřebení či zranění dítěte. Jednotlivé koleje do sebe snadno zapadají a dítě si tak zábavnou formou procvičuje motoriku rukou. Rozhodně ji doporučuji.