Testování pastilek Medistus® Antivirus je u konce. Co na ně říkají naše testerky? Přečtěte si recenze

image
otestováno
Počet recenzí
49
jak jste hodnotily
5
24x
4
20x
3
1x
2
1x
1
3x
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 11. 3. 2021
do 11. 4. 2021

Pastilky Medistus® Antivirus 

Zdravotnický prostředek vyšší bezpečnostní třídy (IIa) ve formě pastilek, určený k prevenci před infekcemi dýchacích cest vytvořením přetrvávající ochranné bariéry proti virům a bakteriím v ústech a hltanu.

Extrakt Kistosyn® 200, komplex účinných přírodních látek obsažený v pastilkách Medistus® Antivirus, vytváří ochranný film na sliznici úst a hltanu. Tato bariéra vede k fyzikální (mechanické) ochraně proti virům a bakteriím, které způsobují respirační infekce, a tím napomáhá zabránit jejich proniknutí do tělesných buněk a jejich dalšímu šíření.

Různé in vitro (laboratorní) studie podporují antivirový účinek pastilek Medistus® Antivirus. Obsažený komplex účinných přírodních látek podporuje bariérovou funkci sliznice dutiny ústní a hltanu tím, že na nich vytváří ochranný film. V důsledku toho se sliznice úst a hltanu zvlhčí a vnější dráždění může být významně sníženo.

Chraňte se na místech se zvýšeným rizikem infekce – u lékaře, při nákupech, ve veřejných dopravních prostředcích, v pracovním kolektivu.


Respirátor na tvář, pastilka do úst, vaše dvojitá ochrana.


Více informací o pastilkách Medistus® Antivirus najdete TADY.


Hodnocení
49
avatar
Markéta
Pastilky Medistus® Antivirus mi zachutnaly po prvním užití , super ovocná chuť a po chvíli cucání změknutí pastilky je příjemné ,oproti tvrdým pastilkám jiných firem . Brala jsem preventivně po práci a jízdě MHD . Dala jsem testovat 14-leté dceři ,která delší dobu pokašlávala a musím říci , že po dvou dnech braní 3 krát denně ,dceru kašel přešel .
klad chuť , konzistence
klad chybí info , zda je možné hned pít a jíst po požití pastilky
avatar
Liana
Pastilky jsou chuťově velmi dobré. Mají ovocnou příchuť s mátou. Zvlhčují sliznici. Jejich účinek nyní nedokážu úplně posoudit. Jsem nyní na distanční výuce, proto s kolektivem nepřijdu do styku. Chodím jen do obchodu. Určitě je doporučím kolegům a koupím si je, až se zase vrátím normálně do práce. Děkuji za vyzkoušení.
klad Ovocno mátová osvěžující příchuť
klad Zvlhčení sliznice v krku
klad Možná cena.
klad Častější cucání.
avatar
Jiřule
Antivirové pastilky,chuťově jsou skvělé. Myslím, že každý by měl vyzkoušet. Opravdu jsem proti těmto výrobkům skepticka, ale nejsem proti vyzkoušení. A opravdu mě mile překvapili. Jsou přírodní což mají u mě další plus. Jsou vhodné i pro děti, což je další,
klad Skvělá chuť
klad Přírodní složení
klad Není co vytknout
avatar
Markéta
Antivirové pastilky jsem vyzkoušela,protože v dnešní době je důležité ochránit se před infekcí.Tabletu jsem si vycucala vždy než jsem šla na nákup.Při cucání mě překvapila svěží,ale nepálivá chut.Pastilky při cucání nemají tendeci lepit se na zuby.Při užívání tablet zatím virům odolávám.
klad -svěžest
klad -nic
avatar
Vladimíra
Pastilky Medistus® Antivirus jsou v balení po 10 kusech. Vyhovuje mi jejich kruhovitý tvar s mírnou prohlubní a hladkým povrchem, takže neodřou patro ani jazyk. Jejich chuť je velmi příjemná, sladce navinulá a důležitým benefitem je to, že vytvářejí ochrannou bariéru proti virům a bakteriím v ústech a hltanu, což v současné době koronaviru je důležité.
příloha
klad chuť
klad hladký povrch pastilek
klad -
avatar
Zuzana
No úvod musím říct že jsem byla k testování trochu skeptická a myslela si ze v dnesni době koronavirove je toto jen marketingový těch jak dostat z lidi peníze. Nicméně účinky tohoto přípravku vyvedly z omylu. Jednak jsem často měla v jarním období problémy se zánětem nosohltanu. Moje praktická lékařka delala již mnoho testu. Ukázalo se oslabení imunity s náchylnosti na respirační onemocnění. A jelikož jsem pravidelně přípravek užívala. Letos i přes stejné podmínky jako předešlé roku neměla problém s onemocnění. Mohu tedy konstatovat že za mě přípravek doporučuji!
klad Prakticke balení
klad Velikost pastilek
klad Ucinnost
klad Chut
klad Možná počet pastylek v jednom balení byly mohl být vyšší
avatar
Alena
Měla jsem možnost testovat zdravotnický prostředek - pastilky Medistus Antivirus. Účinnost pastilky po “vycucání” mají ochranou formu přibližně 2 hodiny. Beru si ji vždy před nákupem nebo když jdu někam kde je velké množství lidí. Chuť pustilek je zajímavě osvěžující.
klad Osvěžující chuť
klad Více zvlhčená sliznice
klad Nic
avatar
Michala
Antivirové pastilky Medistus Antivirus jsou měkké želatinové pastilky. Mají výbornou přírodní bylinkovou chuť. Měla jsem po nich velmi dobrý pocit ochrany před viry. Určitě tyto výborné měkké bylinkové pastilky Medistus Antivirus doporučuji k vyzkoušení.
příloha
klad Měkké želatinové
klad Výborná bylinková chuť
klad Zvýšený pocit ochrany před viry
klad O ničem nevím
avatar
Alena
Pastilky používám v současné době v obchodě, kde je větší koncentrace lidí najednou. Mám dobrý pocit, když pro svoji ochranu zdraví dělám i něco navíc. Nejedná se chuťově o "bonbón", je opravdu znát, že je to zdravotnický prostředek. Chutˇ je větrová a osobně tam cítím takový "lékařský ocásek". Beru si je pro zvýšený pocit ochrany před respiračními infekcemi. S účinkem jsem spokojená.
klad forma, způsob užívání
klad nic
avatar
Viktorie
Po použití pastilek mám v ústní dutině příjemný pocit. Pastilky mají zajímavý vzhled (sice kulaté, ale z jedné strany lehce prohnuté), chuť je příjemná a oceňuji, že není příliš výrazná, jelikož každému chutná něco jiného, ale díky dané chuti věřím, že výrobek najde širší okruh uživatelů. Sice nedokážu posoudit, zda mě tento výrobek skutečně ochrání před víry, ale věřím, že posílí imunitu.
klad chuť
klad tvar
klad nic
avatar
Kateřina
Medivictus jsou měkké cucavé tobolky, tak trošku, jak když si dáte želatýnový bonbon. V podstatě je bez příchuti, nečekejte žádné pálení, prototo chutnají i těm, co nemají rádi pálivé. užívám jako prevenci, jako ochranu dýchací cest. Takže než vyrazím do města, tak si vycucám pastilku.
příloha
klad jemná chuť
klad super jako prevence
klad jsem spokojená
avatar
Alena
Pastilky Medistus® Antivirus jsou chuťově velmi dobré. Příjemně mě překvapilo, že není pastilka úplně tvrdá a při rozpouštění v ústech je tak zvláštní. Jak jsem se dočetla, tak jsou pastilky bez cukru, bez lepku a bez laktózy, takže si jejich ochranu může dopřát každý. Používám je hlavně v práci a před návštěvou obchodu. Myslím, že jako podpora ochrany a prevence před bakteriemi a viry jsou skvělou volbou.
příloha
klad chuť
klad konzistence
klad bez cukru, bez lepku a bez laktózy
klad není co vytknout
avatar
Alena
V dnešní době snad není nikdo kdo by se nechtěl chránit před COVIDEM. Já také, proto jsem se přihlásila do testování. Zda opravdu ochrání, by chtělo prověřit delším časem než nám bylo testováním dáno. Mohu zhodnotit jen chuť, ta mě překvapila příjemně. Žádné nežádoucí účinky jsem také neměla. Negativně bych jen cenu, ta je vyšší, hlavně při delším časovém období po které se bude přípravek užívat. I balení by mohlo být větší, bylo by to ekologičtější a praktičtější, aby člověk nemusel na pořád myslet na dokupování.
klad příjemná chut
klad pocit ochrany
klad vysoká cena
klad malé balení
avatar
Tereza
Pastilky hodnotím velmi pozitivně. Cítím se s nimi jistější a více chráněná. Vyhovuje mi jejich příjemná pendreková chuť i to ,že jsou tvrdší, přitom gelové a dobře se cucají. Mám po nich svěží dech a zároveň se cítím více v bezpečí vůči okolním virům. S produktem jsem velmi spokojena a určitě bych ho doporučila i ostatním.
klad pocit bezpečí
klad svěží dech
klad chuť
klad ochrana proti virům
klad vše je v pořádku
avatar
Tereza
Pastilky Medistus Antivirus mě zaujaly svým složením, kterým mě chrání před škodlivými bakteriemi a viry. To rozhodně v dnešní současné situaci využiji. Prevence před infekcí dýchacích cest není nikdy dost. Také mě zaujala výrazná svěží chuť po ovoci.
klad Složení
klad Chuť
klad Velikost balení
avatar
Hana
Antivirové pastilky Medistus® Antivirus jsou chuťově celkem příjemné, bylinková příchuť, pastilka se v ústech dobře rozpouští a přestože je výrazně barevná, nijak nebarví jazyk ani dutinu ústní. Co se týká účinku, nezaznamenala jsem žádný rozdíl oproti dnům, kdy jsem pastilky neužívala
příloha
klad nic
klad ucinek
avatar
Mirka
Určitě mají pastilky něco do sebe. Pokaždé když nosím respirátor bolí mě v krku. Pak si dám pastilky. Sice chut nic moc. Ale vždy mě po pastilce v krku přestane bolet. Tak cucám po 4h hodinách .A fakt to zabírá. V tehle době je dobré vědět ,že něco takového se prodává. Akorát ta chut by mohla být nějakého ovoce.
klad balení
klad chut pastilek
avatar
Denisa
Pastilky mají velmi příjemnou nakyslou chuť. Oceňuji, že jsou pastilky gumové a nepoškrábou ústa. Po pravidelném každodenním užívání během pár dnů cítím zvýšený pocit ochrany. Když musím do obchodu, k doktorovi vezmu si pastilku a mám pocit, že bacily na mě nemohou :)
klad Chuť
klad Konzistence
klad Balení
klad Vzhled
klad Nic
avatar
Markéta
Měla jsem možnost vyzkoušet pastilky, které jsem do té doby neznala. Zaujal mě obal, díky kterému je vidět, že mají pastilky svěží chuť. Pastilky jsou velikostně tak akorát, snadně se cucají. Mám ráda i svěží, pálivější chutě, ale tyto pastilky ani nedráždily krk. Akorát jsem prodělávala virozu a myslím si, že pastilky přispěly k tomu, že jsem se dříve cítila v pořádku.
klad velikost balení
klad vůně a chuť
klad účinnost
klad nic
avatar
Jana
Je to velmi zajímavý produkt. Když už musím někam mezi lidi, poskytuje mi to pocit bezpečí a ochrany. Chuť je docela příjemná, čekala jsem něco víc „nemocničního“ nebo „dezinfekčního.“ Jedno balení mi vystačí při mých kontaktech asi na týden. Maximum doporučené denní dávky jsem nikdy nevyužila.
příloha
klad dobrá chuť
klad jsou měkké, dobře se cucají
klad praktické balení
klad malé balení, uvítala bych i větší
Zobrazit více recenzí