Medový oční krém Pleva

image
otestováno
Počet recenzí
52
jak jste hodnotily
5
44x
4
7x
3
2
1x
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 19. 5. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá třetí, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne v pondělí 18. května v době od 9 do 9:30 hodin. Máme pro vás připraveno 25 medových očních krémů.  [*] [*] [*]

Přítel pro vaše oční okolí.

Med obsahuje minerální látky, bílkoviny, vitamíny a enzymy, které působí jako balzám pro vaši pokožku. Krém byl speciálně vyvinut na extrémně citlivou pleť. Blahodárné účinky medu jsme využili pro nejjemnější ošetření vašeho očního okolí. Medový oční krém je proto malý pomocník, který napomáhá ke zlepšení napětí, pružnosti a regeneraci pokožky kolem očí. Při dlouhodobém používání dokonce vyhlazuje mimické vrásky. Nezapomínejte na tyto důležité partie! Aby úsměv nezanechával vrásky.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
52
avatar
Věra
klad Medový oční krém Pleva je krásně voňavý a kromě toho je opravdu účinný. Obsahuje plno přírodních účinných látek, která napomáhá tomu, aby oční okolí působilo odpočinutějším dojmem. Pleva je pro mě tradiční výrobce, kterého velmi oceňuji! Jsem s jeho produkty naprosto spokojena!
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Marika
klad Chce se mi říci, prostě Pleva a to je záruka kvality. Všechny jejich produkty jsou sice vyrobené v malé dílně na východě Čech, ale jsou jistotou kvality za dle mého názoru až směšně nízké ceny. Oční krém byl velmi příjemný. Zázraky na počkání jsem nečekala, ale pleť kolem očí je viditelně vypnutá, krém nepodráždil, mohu doporučit.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad skvělýýýýý, doporučuji všem :)
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Daniela
klad Musím říct,že mě tento krém příjemně překvapil.Jeho lehce medová vůně a hladká konzistence je super. Snadno se nanáší a já i když mám velmi citlivé oči, nijak nedráždí. Pokožka je krásně vláčná a hydratovaná. Všem mohu s klidným svědomím jedině doporučit.
avatar
Monika
avatar
Ivana
avatar
Petra
avatar
Jaroslava
klad Děkuji za možnost testovat tento medový oční krém Pleva. Oční krém je velmi příjemný, snadno se roztírá. Pokožka po jeho nanešení zůstává dlouhou dobu svěží a hydratovaná. Jak krém působí na mimické vrásky, zatím nedokážu za tak krátkou dobu posoudit. Děkuji za možnost testovat a krěm můžu doporučit :)
avatar
Lucie
klad Musím říct,že mě tento krém příjemně překvapil.Jeho lehce medová vůně a hladká konzistence je super.Dobře se roztírá a je příjemný v očním okolí.Nevím jestli můžu posoudit,zda mi mizí vrásky,ale zdá se mi,že je pleť hladší a napíná se,tím se snad i vrásky vyhlazují.
avatar
Jana
klad Oční krém jsem otestovala a shledávám ho jako kvalitní a cenově přijatelný. Má příjemnou vůni po medu a hladkou konzistenci. Pokožka po jeho nanesesní zůstává dlouhou dobu svěží a hydratovaná, snadno se roztírá. Děkuji za možnost testovat.
avatar
Gabriela
klad Oční krém Pleva má příjemnou nevtíravou vůni, která není medově nasládlá. Nanáší se lehce,ikdyž se pomaleji vstřebává. Oční okolí zůstane vyživené a hydratované a po 14-denním užívání mi mírně zmizely tmavé kruhy pod očima i malé vrásky. Mohu tedy jen doporučit.
avatar
Lada
klad Medový oční krém Pleva jsem hodnotila a testovala společně se svojí mámou, protože já sama z něj nadšená nejsem, takža pro srovnání od více lidí... Krém má jemou vůni, ne příliš připomínající med, což hodnotím kladně. Máma si krém pochvaluje, má příjmně hydratovanou pleť v okolí očí. Krém ji nedráždí a pěkně vypíná pokožku.
klad Moje testování nedopadlo moc dobře. Přestože nejsem citlivá na krémy a moje pleť je normální, tento oční krém mě pálil nejen na očích (zkoušeno 2x), ale na celém obličeji (zkoušeno 3x). Proto nemůžu posoudit, jestli jsou při jeho používání dobré výsledky.
avatar
Andrea
klad Krém s krásně jemnou medovou vůní ulevil mým unaveným očím. Snadno se rozestírá a pokožka po jeho použití je krásně svěží, hydratovaná a vypnutá. Tento medový oční krém za sebe doporučuji všem ženám.
Zobrazit více recenzí