Medový oční krém Pleva

image
otestováno
Počet recenzí
52
jak jste hodnotily
5
44x
4
7x
3
2
1x
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 19. 5. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá třetí, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne v pondělí 18. května v době od 9 do 9:30 hodin. Máme pro vás připraveno 25 medových očních krémů.  [*] [*] [*]

Přítel pro vaše oční okolí.

Med obsahuje minerální látky, bílkoviny, vitamíny a enzymy, které působí jako balzám pro vaši pokožku. Krém byl speciálně vyvinut na extrémně citlivou pleť. Blahodárné účinky medu jsme využili pro nejjemnější ošetření vašeho očního okolí. Medový oční krém je proto malý pomocník, který napomáhá ke zlepšení napětí, pružnosti a regeneraci pokožky kolem očí. Při dlouhodobém používání dokonce vyhlazuje mimické vrásky. Nezapomínejte na tyto důležité partie! Aby úsměv nezanechával vrásky.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
52
avatar
Dita
klad Krém mi byl velmi rychle doručen. Je jen mírně medově parfemovaný. Textura je řídká, ale při nanášení se krém vstřebává pomalu a má velmi hydratační a vyživující vlastnosti. Jednou se mi stalo, že mě okolí očí jemně pálilo, ale další den bylo vše v pořádku. Krém doporučuji, jen bych uvítala jiný typ dávkovače.
avatar
Anna
klad Oční krém značky Pleva příjemně voní po medu.Oční okolí rozjasňuje už při prvním použití.Jemné vrásky kolem očí jsou po použití krému méně viditelné díky tomu,že krém dobře hydratuje.Tento krém tak jednoznačně doporučuji.
avatar
Adéla
avatar
Lenka
klad Medový oční krém Pleva se dobře roztírá. Má jemnou parfemaci. Nedraždí oči, tudíž je vhodný i pro citlivou pleť. Jestli dokáže zredukovat vrásky nemůžu objektivně posoudit, jelikož žádné výraznější v očním okolí nemám.
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
renata
avatar
Anna
klad Do krémíku jsem se zamilovala, opravdu. Má krásnou jemnou texturu, příjemnou vůni a vůbec nedráždí oči. Nanáším každý večer a jsme naprosto spokojená, pokožka okolo očí je krásně jemná a hydratovaná. Docela rychle se vstřebává :)
klad Balení, preferovala bych balení v tubičce, nezdá se mi to moc hygienické sahat rukama do krému na oči. A navíc se mi ten spodní kelímek začíná nějak podezřele hýbat, snad kalíšek s krémem nevypadne...
avatar
Iveta
klad S očním krémem jsem spokojená, dobře se roztírá, nezůstává dlouho na pleti. Přesto, že mám citlivou pleť, tak žádnou negativní reakci na krém nemám. Naopak oblast okolo očí je na dotek příjemná, jemná. Jak krém působí na mimické vrásky, zatím nepoznám, to ho používám krátkou dobu. Celkově jsem byla příjemně překvapená a s tímto očním krémem jsem spokojená. Určitě ho doporučuji.
avatar
Hana
klad Výrobky Pleva mám už vyzkoušené a vždy jsem byla velmi spokojená. Oční medový krém jsem neznala a také nezklamal. Velmi jemná konzistence, příjemná medová vůně a velmi dobré zvláčňující účinky. Používám na noc i během dne a pokožka kolem očí je vláčná bez šupinek a suché kůže. Jemně vyhladí a ošetří oční okolí. Med je blahodárný. Balení je velmi pěkné, luxusní. Je to užitečný a vděčný dárek pro každou ženu. Kosmetiku Pleva mohu jen a jen doporučit.
avatar
Jana
avatar
Dominika
avatar
Renáta
klad Oční krém Pleva má příjemnou medovou vůni. Jeho nanášení je velmi snadné, krém se trochu pomaleji vstřebává, což ale není vůbec na škodu. Kůže v okolí očí je na první pohled vyživená a hydratovaná, doufám, že při jeho dlouhodobějším používání zmizí drobnější drobnější vrásky z očního okolí. Mohu jen doporučit.
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Marcela
klad S výrobky Pleva jsem byla dosud vždy spokojena, a tento oční krém opět nezklamal. Známá jemná parfemace, dobře se roztírá i vstřebává, kůže je příjemně hydratovaná a vláčná. Jestli působí proti vráskám zatím nedokážu posoudit, určitě je potřeba používat delší dobu. Tuto kosmetiku mohu opět jen doporučit!
avatar
Renáta
klad Medový oční krém Pleva má zajímavé trojúhelníkové balení, příjemně voní, snadno se roztírá a nedráždí oči. Po týdnu používání mám kůži okolo očí na dotek jemnější a pružnější. Uvidím po dlouhodobějším používání, zda mi zmírní i vrásky kolem očí.
avatar
Magdaléna
klad Na začátku testování jsem provedla zkoušku na alergickou reakci na zápěstí (byla negativní), tak jsem se s radostí pustila do testování. Krém má příjemnou vůni, dobře se rozetíra a u mně tedy i příjemně chladil oblast kolem očí. Některé výrobky od firmy Pleva jsem si již zakoupila po prvním testování a byla jsem s nimi maximálně spokojená. Oční krém můžu taky jen doporučit :)
avatar
Martina
klad Oční krém je velmi příjemný, dobře se roztírá. Nevstřebá se ihned, proto dovoluje provést při aplikaci krému zároveň jemnou masáž očního okolí. Hydratace pleti je po použití viditelná, nedráždí, nechtěně jsem si kapku krému nanesla přímo do očí :) a nenastala žádná reakce, žádné podráždění. Vítám také to, že krém není v tubičce, ale v kelímku, takže nemusím bojovat s vytlačováním zbytků krému a mám přehled, kolik krému ještě zbývá. Určitě doporučuji!
avatar
Helena
klad Od značky Pleva se již jeden přípravek tady testoval a měl také pozitivní hodnocení. Rovněž tento oční krém je dobré kvality, dobře se roztírá a nedráždí moji velmi intolerantní pleť, což velice vysoko hodnotím a právě z toho důvodu mi velice vyhovuje. Mám hodně mimických vrásek, které jsou viditelné hlavně při smíchu, takže také nedokáži za tak krátkou dobu posoudit do jaké míry dokáže vyhladit vrásky kolem očního okolí. Mám z krému radost a určitě bych ho doporučila. Jen takovou malinkou technickou poznámku, lépe by se aplikovat z tuby nebo dávkovače, ale to nemá žádný vliv na jeho kvalitu.
Zobrazit více recenzí