Vyzkoušely jste přírodní doplněk stravy Mentis Zen. Nabil vás energií? Jak dopadlo testování?

image
otestováno
Počet recenzí
34
jak jste hodnotily
5
22x
4
9x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 30. 1. 2018
do 5. 3. 2018

Chcete se udržet v psychické pohodě? Pak byste měli dostatečně relaxovat a nenechat se rozházet kdejakou maličkostí. No jo, ale co když zrovna na relaxaci tak nějak nezbývá čas? Práce, rodina, přátelé, hypotéka, fotbal, služební cesty, umýt okna a zazimovat chatu. Dlouhým meditacím dnes, zdá se, doba nepřeje. Kdybychom tak měli při ruce meditaci v kostce… Nebo v pilulce!

25 žen mělo možnost otestovat tento unikátní doplněk stravy v podobě tobolek Mentis Zen.

 

Věříme, že výsledek 86% bude dostatečnou motivací, proč tyto absolutně přírodní dobíječe energie vyzkoušet. Působení je subjektivní a doba nástupu efektu se může lišit člověk od člověka. Důležité je vytrvat, výsledek potom opravdu stojí za to! To můžeme v rámci redakce potvrdit :)

"Asi po 14 dnech užívání jsem začala pociťovat účinky přírodního doplňku stravy Mentis Zen. Cítila jsem se méně unavená a tak i v lepší náladě i kvalita spánku se zlepšila. Užívala jsem jednu kapsli denně. Doporučuji vyzkoušet všem, kteří trpí únavou či bojují se stresem."

 

Mentis Zen je právě takovou meditací pro 21. století. Kombinuje účinky trojice extraktů přírodních adaptogenů – tedy rostlinných produktů, které zvyšují odolnost našeho organismu v situacích zavánějících stresem, úzkostí nebo vyčerpáním. Ačkoli se některé z jeho složek využívají již tisíce let, postupně zjišťujeme, že jejich účinky se skvěle hodí i do dnešní doby. Všechny složky Mentis Zen dokáží společně pozitivně ovlivnit stav našeho organismu.

*enzo* Složení

Ashwaganda (vitánie snodárná): Je jedna z nejúčinnějších bylin, kterou kdy ajurvédská medicína objevila. Pomáhá zvládat stres, přispívá k duševnímu zdraví a kvalitnímu spánku.  Má silné antidepresivní účinky a může se srovnávat i s dnešními léky používanými právě na zmírnění deprese a úzkosti.

Bakopa drobnolistá: Má výrazné antioxidační účinky, díky čemuž zlepšuje paměť a působí jako prevence infarktu, mozkových příhod a ostatních neurodegenerativních onemocnění.

Rozchodnice růžová:  Zlepšuje reakce těla na stres a únavu. Udržuje mozek v kondici a stimuluje nervový systém v boji proti únavě.

*enzo* Dávkování 

Doporučujeme užívat 1-2 kapsle denně spolu s jídlem obsahujícím tuky (např. vejce, ořechy, krillový olej).

*enzo* Upozornění

Skladujte v suchu a na tmavém místě při pokojové teplotě do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. 

 Své hodnocení vkládejte nejpozději do 5. 3. 2018

Hodnocení
34
avatar
Zuzka
klad Jednoduché dávkovanie, ktoré ma nabilo energiou. ODPORÚČAM
klad
klad
klad :-D
avatar
Lucie
klad přírodní doplněk stravy Mentis Zen mě naprosto uchvátil. Ze začátku jsem tomu samozřejmě nevěřila, ale byla jsem mile překvapené. Chuť je víceméně dobrá,a le mě jde hlavně o jeho účinky, které jsem v krátké době pocítila. Cítím se lépe a dokonce i má kůže vypadá lépe. Doporučuji
avatar
Lenka
klad Po cca 3 týdnech užívání na sobě pociťuji, že jsem méně unavená. Tobolky se dle mého názoru polykají bez problému. Určitě mám v plánu pokračovat v užívání tohoto doplňku. Doma mám Mentis Zen a Chill. :) cítím se i v lepší náladě. za mě
klad doporučuji :)
klad Žádná negativa jsem nenašla.
avatar
Ladislav
klad Vyzkoušel jsem přírodní nootropika Mentis Zen a bohužel musím říci, že slibovaný účinek se nedostavil, alespoň jsem žádnou změnu nepocítil. Možná, že u mne tento doplněk stravy nezabírá. Přípravek má pěkný obal.
klad Bez účinků, příliš velké tobolky, špatně se polykají. Přípravek je cítit, není to zrovna lákavá "vůně".
avatar
Zuzana
klad Asi po 14 dnech užívání jsem začala pociťovat účinky přírodního doplňku stravy Mentis Zen. Cítila jsem se méně unavená a tak i v lepší náladě i kvalita spánku se zlepšila. Užívala jsem jednu kapsli denně. Doporučuji vyzkoušet všem, kteří trpí únavou či bojují se stresem. :-)
avatar
Tereza
klad přírodní doplněk stravy Mentis Zen je opravdu dobrý doplněk stravy pro často unavené lidičky.Líbí se mi jeho složení i když jsou tobolky trochu větší.Po požití se člověk necítí nak unavený a naopak se těší na další práci.Rozhodně doporučuji - stojí za to si ho pořídit
avatar
Jarmila
klad Myslím, že jistý pozitivní účinek tohoto přípravku se dostavil. Určitě to není lék na dobrou náladu, ale malá pomoc k psychické pohodě to je. Je potřeba ale přidat správný celkový životní styl, životosprávu a dostatek pohybu. Mentis Zen pak může být tím prvním krokem
klad Tobolky by mohly být menší
avatar
Jaromír
klad Bohužel musí napsat, že avizovaný ůčinek se nedostavil. Ani po využívání celého balení. V letáku se píše nástup do 20 minut, což považuji za zcela přehnané.
avatar
Jirina
klad Doporucuji, a koupím si další balení , zpočátku jsem měla pocit, že žádnou změnu necítím, ale pak jsem začala užívat 2 pilulky denně a to už bylo znát, cítim se o mnohem lépe, nejsem podrážděná a mám dobrou náladu a také lépe spím , děkuji , jsem spokojená.
klad nemám , co bych přípravku vytkla. Děkuji
avatar
Jiřina
klad Přípravek - Mentis Zen , na mně asi nepůsobí , jsem z něj sklamaná , nevím jestli to není způsobeno i mou nemocí , byla jsem na marodce , s antibiotiky. A tak možná antibiotika způsobila, jsem na sobě nepoznala žádné účinky této pilulky. Přesto děkuji za možnost vyzkoušet něco nového.
klad nepocítila jsem žádnou změnu
avatar
Martina
klad Dobrala jsem již téměř celé balení přípravku. Působení na psychiku jsem zaznamenala až po delším užívání. V poslední době jsem byla ve stresu, což se podepsalo i na kvalitě spánku. Během užívání zavolej se mi spaní zlepšilo a cítila jsem se psychicky mnohem lépe. Za mne mohu Mentis Zen doporučit.
avatar
Michaela
klad Děkuji za možnost testovat.Jsem v poslední době vytizena doma.v praci.s dětmi..a únava se navečer dostavuje.Nechala jsem si celou delku času na testovani.protoze jsem chtěla opravdu dobrat temer vsechny tablety.Musim uznat.ze jsem cítila menší únavu.vydrzela jsem delší dobu pracovat.Doporucuji a koupím další balení.
klad Jediné na co si zvyknout jsou velké tobolky a chuť v puse po poziti.
avatar
Marta
klad Jelikož jsem poslední dobou velice unavená, bez energie a vyčerpaná, přemýšlela jsem zda koupit Mentis Zen či ne, hledala jsem na internetu recenze, a nakonec jsem se rozhodla zkusit tento produkt, určitě nelituji, během dvou dnů jsem byla čilá jako rybka. Cítila jsem se o 70% lépe než předtím.
avatar
miriam šuličová
klad Do každého testovania idem bez akýchkoľvek očakávaní. Chcem byť čo najobjektivnejsia. Beriem tento doplnok 1x denne. Nikdy nie však na lacno. A snažím sa, aby to bolo v jeden čas. A cca po 10dňoch mám pocit, že mám lepší spánok, a aj vnútorná pohoda je. Takže podľa mňa pomáha
příloha
avatar
Zdeňka
klad Vyzkoušela jsem přírodní doplněk stravy Mentis Zen a troufám si tvrdit, že mi pomohl s únavou. Cítím se po něm lépe. Zdá se mi, že i trochu déle spím. Bylinky asi fungují, jak mají. Beru 1 kapsli denně, což není tak otravné jako v případě některých léků, které se musí brát x-krát denně a klidně i ve více tabletách.
příloha
avatar
Hana
klad Myslím, že u mě nějaké změny po užívání nastaly...nejdříve jsem tomu moc nevěřila a myslela si , že nezabírá, po 14 dnech jsem se začala opravdu lépe soustředit i cítit. Unavená jsem ale stále..jenže to jsem vždycky v zimě..na to nic nepomůže, jen přicházející jaro. Určitě užíváním nikdo nic nezkazí, ale žádné závratné účinky to nemá.
avatar
Zdenka
klad O Mentis Zen jsem se dozvěděla až díky tomuto testování a musím říct, že nic lepšího jsem neměla a to jsem vyzkoušela velké množství přípravků, protože bývám často unavená. Cítila jsem se lépe po celý den a i spánek se mi zdál kvalitnější a nebyla jsem ráno unavená, tak jako dřív. Takže za mě tento výrobek můžu doporučit :-)
avatar
Mahulena
klad Naprosto super, měla jsem možnost mít ZEN a pokud člověk užívá pravidelně a delší dobu, pocity se dostaví. Naprostý klid a vyrovnanost. Soustředěnost na věci u kterých jsem dřív tolik soustředěná nebyla. Určitě doporučuji při náročném období. Za mě skvělé. Konečně jsem si zařadila do slovníku slovo nootropika
avatar
Lucie
klad Prvních 14 dní jsem nepocítila žádnou změnu, a to mě mrzelo. Těšila jsem se na doplněk stravy, který mě nabudí a nebudu tak unavená, ale pak jakoby se to otočilo a bylo mi lépe a lépe. Nebyla jsem tak unavená, otrávená a "protivná". Možná jsem si to vsugerovala, ale myslím, že to funguje :-) Děkuji za toto testování, koupím další balení a uvidím, jestli to bude pokračovat dál ;-) i jako prevenci bych tyto prášky doporučila. Velice cením, že jde o přírodní produkt. Děkuji
avatar
Alena
klad Děkuji za možnost testování produktu "Mentis zen". Vzhledem k tomu že jsem byla dlouho nemocná a po nemoci jsem se cítila pořád unavená tuto možnost jsem velmi přivítala.Užívala jsem podle doporučení 2 tabletky denně,ale s výsledku jsem byla docela zklamaná.Ano cítila jsem se lépe ale o moc ne.Přípravek by se podle mě musel brát dlouhodobě.
klad Docela vysoká cena na to že je v balení 30 dražé
příloha
Zobrazit více recenzí