Naši malí testeři s rodiči ohodnotili svačinový set Mepal s veselým designem!

image
otestováno
Počet recenzí
15
jak jste hodnotily
5
11x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 2. 10. 2022
do 23. 10. 2022

Mepal Svačinový set pro děti Campus Unicorn 

Svačinový set pro děti do školy a na cesty – láhev a box s oblíbeným designem je velmi praktický díky přihrádkám a příboru. Je vhodný na svačiny a obědy a vyrobený z nezávadného plastu bez BPA.

Holandská společnost Mepal vyrábí stylové a funkční nádobí, úložné produkty do kuchyně, lahve, termosky a jídelní boxy včetně speciální řady pro děti. Produkty Mepal jsou praktické, mají široké využití, jak do domácnosti, na piknik, na zahradu, na cestování i do práce.

Krátce po svém založení v polovině 50. let začala společnost Mepal navrhovat vlastní výrobky, které mají svůj vlastní osobitý styl, tzn. vše musí být funkční, praktické a krásné.

Všechny materiály splňují vysoké standardy, jsou zdravotně nezávadné a výroba i partneři jsou certifikováni ISO. 


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
15
avatar
Monika
Svačinový box jsem objednala pro svou dceru, kterou už v krabici uchvátila svým designem. Více jí však zaujala lahvička, která se otevírá stlačením tlačítka, což jí baví a přimělo jí to i k častějšímu pití. Bála jsem se, že lahvičku ani boxík ve dvou letech neotevře, ale zbytečně. Vše jde lehce a přitom je to bytelné. Když jsem lahvičku viděla poprvé, napadlo mě, jak to budu čistit. Víčko lahvičky jde rozdělat na několik dílů, které jdou krásně umýt. V boxíku jsou další přihrádky, Které mohou sloužit na ovoce, zeleninu a nebo je můžete vyndat. Výhodou je i přibalená vidlička. Jedinou nevýhodou je, že víčko od boxu není přidělané k mističce. Dceři již několikrát spadlo, ale plast je velmi odolný a tak se nic nestane. Za mě super sada jak pro malé, tak pro velké děti.
klad Roztomilý design
klad Snadná manipulace
klad Láhev se otevírá tlačítkem, což děti baví
klad Kvalitní zpracování bez BPA
klad Přihrádky a vidlička v boxu
klad Víčko lahve jde rozložit a umýt
klad Víčko boxu není přidělané k misce
příloha příloha
avatar
Eva
U tohoto svačinového/obědového setu na cesty jsou kvalita a vzhled je pěkné a v pořádku, je to praktické a šikovné na procházky, výlety,atd s dítětem/dětmi, akorát co mi vadí,tak je způsob provedení a vyndávání pítka,to mi přijde zbytečne složité. Jinak za mě a za moje dítě v pořádku.
klad Praktické na jídlo a pití na výlety, procházky,atd.
klad Složité nastavování pítka
avatar
Petra
Láhev i krabička jsou opravdu designově hezké, dcera je nadšená. Láhev drží, nevytéká. Krabička se sama v batohu ani jednou neotevřela, jídlo z přihrádek nepřepadává. Obojí si dcera otevře sama. Velikost je akorát. Sada se dobře myje i bez myčky. Můžu vřele doporučit.
klad otevírání lahvičky
klad desing
příloha příloha
avatar
Kateřina
Krabicka i lahvicka je barevna-libi se detem, musim vyzdvihnout to, ze se krabicka skvele otevira i 3 lete dceri. S lahvi zapasi, ale taky otevre. Lahvicka po uzavreni netece. Krabicka ma po otevreni jeste uvnitr dvojmisku, ktera lze vytahnout. Nicmene je hodne prakticka, treba na ovoce, zeleninu, nebo jen proto, aby se oddelilo jidlo. Obsahuje i vidlicku. Krabicka drzi hezky i zavrena.
klad Barevnost
klad Snadne otevirani
klad Vybavenost krabicky
avatar
lenka procházková
Rodič : krásně barevný, lehce omyvatelný set na svåču, oceňuji dělítko uvnitř boxu. Dítě : motiv, box a láhev má málo kdo, perfetní uzáver boxu i láhve. Dítě oceňuje mini vidličku, k napichování - jablko, hrozno. Vejde se pečivo, ovoce, zelenina a tyčinka.
klad Barevnost
klad ZAvirani boxu
klad Nic ?
příloha
avatar
Lucie
Svačinový set jsme si já i dcera oblíbili na první pohled. Velmi mile mě překvapilo, že obojí lze mýt v myčce a barvy krásně drží. Obojí vypadá stále jako nové a to používáme denně. Praktické na cestování, delší procházky nebo hraní na hřišti. Do boxu se vleze i větší svačinka. Set jsem vybrala pro dceru, která má 1,5 roku a krásně sama zvládne z láhve pít i ji zavřít. Ale jsem přesvědčená, že si ji oblíbí i starší děti, vzhled je opravdu krásný. Jediné co bych vytkla tak hrdlo lahve by mohlo být širší, aby se dala jednodušeji vymýt, ale tento nedostatek za mě vyřešila myčka a mám to tedy úplně bez práce. Mohu s radostí doporučit.
klad vzhled
klad praktičnost
klad jednoduché a intuitivní otvírání/zavírání
klad lze mýt v myčce
klad zavřená láhev neteče
klad užší hrdlo láhve
příloha
avatar
Lucia
Dceři se hrozně líbí. Je krásně barevný což ji imponuje. Z mého pohledu je box na jídlo dobře řešený a jako plus je součástí i vidlička, která velikostí se akorát vejde do dětských malých ručiček. Jako další plus vidím v tom, že se víko dá úplně odebrat ,takže se dítěti během jídla nezavírá. ?
klad Barevnost
klad Vidlička
klad Flaška
klad Víko
avatar
Katina
Parádní set stvořený pro line rodiče a chytre děti! Motiv jednorožce s druhou, kouzelnou hůlkou v cukrové vatě si naše princezna zamilovala. Pití je praktické a krabička vůbec nezaostává, přihrádky jsou akorát na to aby se rozdělila třeba okurka, hrozno a namazany chleba, prostě pecka!
klad Praktičnost
klad Láhev neteče
klad Krabička s přihrádky
klad Stejný motiv - dítě si lehce pozná co je jeho
klad Boží vidlička ke krabičce
příloha příloha
avatar
Michaela
Svačinová láhev a svačinový box jsou skvělé. Dcerka si tuto láhev velmi oblíbila. Perfektní je, že neteče a dcerka si ji může zlehka sama otevřít a napít. Umývání lahve jde také dobře. Láhev nechytá pachy po předchozím napoji. Na boxíku se mě líbí přihrádky, že se dají oddělit potraviny a i přesto, že je box různě pohozen v batohu, tak se potraviny nesmíchají a jsou krásně oddělené.
klad Velikost a obrázek
avatar
Káťa
Velmi jednoduché plnění díky velkému otvoru, příjemná do ruky, hezký vzhled, dcera je nadšená, největší plus především pro mě je, že lahev opravdu neteče, to je při výběru lahve na pití důležitý požadavek číslo jedna. Jediný minus je zavírání lahve, malá holčička si neuvědomí, že má špinavé ruce, protože z lahve pije hlavně venku, a lahev zavře samozřejmě dlaní, to jediné mi vadí, jelikož se všechny bacily a nečistoty dostanou do úst. Co se tyče boxiku, perfektní je dělení v něm a cestovní vidlička, vršek, tedy víčko by mohlo být z jedné strany na pevno.
klad Vzhled
klad Údržba
klad Netekoucí
klad Zavírání lahve
klad Víčko boxu, které se celé dá vyjmout a občas spadne dceři na zem
avatar
Marcela
Svacinovy set nám ulehčil spoustu nehod a váhy v dětském batužku. Miska s přihrádkami je dostatečně veliká pro bohatou svačinu a zároveň malá, aby se vešla do batohu a nezabralo místo. Snadno si box otevře i dvouleté dítě, které zároveň baví veselý motiv. Přihráhrádky jsou dokonalé pro přichystané ovoce, které se nepomačká a je v bezpečí. Vidličku zatím neberem, ale věřím, že pro jiné děti bude skvělá. Lahev ze setu je odolná, veselá, snadno zavíratelná a obsluhu opět zvládá dvouleté dítě. Jenom jsem nepřišla na to, jak se čistí. A jestli to vůbec jde.
klad Jednoduchá obsluha
klad Odolnost
klad Vzhled
klad Nízká váha
klad Nezatěžuje životní prostředí
klad Miska nesmí do mikrovlnky
klad Pítko od lahve nelze čistit
avatar
Adéla
Svačinový set je moc krásný a bytelný. Líbí se mi vnitřní uspořádání boxu i to, že je součástí malá vidlička. Box lze použít jako velkou krabičku nebo s použitím dělícího miniboxu (získají se tak tři různé prostory). Lahev je lehká, přesto odolná. Jako velké plus hodnotím, že set lze mýt v myčce a to, že pítko lahve lze rozebrat a vyčistit. Krásný design už je jen třešničkou na dortu. Je vidět, že Mepal si dává záležet na kvalitě i vzhledu výrobků, který děti i rodiče baví.
klad Kvalitní zpracování a odolnost
klad Design
klad Praktičnost
klad Možnost mýt v myčce
klad Zatím jsem nenašla žádné zápory. Uvidime, zda obrázky vydrží i pravidelné mytí v myčce
příloha
avatar
Romana
Já i dcerky jsme nadšené. Konečně láhev, co je lehká a neteče. Zavírání je dobře udělané. Dobře se láhev udržuje. Miska je také fajn, velmi se mi líbí přihrádky. Dcera již několikrát byla se školkou na výletě a vždy byla nadšená z misky. V příhrádkách měla oddělené ovoce a zeleninu. Takže rohlík nebyl rozmočený a ,,oslizlý´´ Určitě pořídím i další pro mladší dcerku. Je teda fakt, že bych uvítala i láhev s větším objemem.
klad design
klad neteče
klad zavírání
klad objem
avatar
Hana
Mepal svačinový set Unicorn, byl pro naší dcerku, prvňačku, jasná volba. Miluje koně a všechny jednorožce a byla ze setu nadšená. I mně se na první pohled vše moc líbí. Věci jsou zabalené v hezké krabičce, doporučuji i jako dárek. Kromě krásných barev a obrázků mně zaujala i váha krabičky a láhve, jsou opravdu lehoučké. Krabička se snadno otevírá i zavírá, zvládne bez problémů i šestileté dítě. Dělící přihrádky jsou super, dáváme pestré svačiny a hodí se i příbor. V případě potřeby lze přihrádky vyndat. Láhev se otevírá stiskem jednoho tlačítka a jde to opět snadno a hlavně neteče, když nemá ! Myji v myčce na nádobí. Za nás velká jednička s hvězdičkou :)
klad design
klad lehká váha
klad přihrádky v boxu
klad příbor
klad lahev těsní a neteče
klad zdravotně nazávadný materiál
klad mytí v myčce na nádobí
klad nic
avatar
Kamila
Nejdřív mi otevírání lahvičky přišlo pro malé ručky těžké, ale dvěma palečky je to ok a navíc je menší riziko, že se sama otevře v tašce. Víčko lahve a samotná savička se docela špatně vymývají - ocenila bych, kdyby byl přiložen kartáček, kterým by se dal očistit mechanismus zevnitř. Super členění uvnitř krabičky a vidlička! Dceři dělá v autě trošku problém samostatné víčko krabičky - často jí spadne na zem.
klad design
klad barevnost
klad bytelnost
klad vnitřní miska krabičky
klad bez BPA!!!
klad víčko krabičky by mohlo být připevněno k misce
klad špatné mytí víčka lahve
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel