Metalické šperky Zlaté tetování

image
otestováno
Počet recenzí
48
jak jste hodnotily
5
26x
4
4x
3
5x
2
9x
1
4x
doporučuje
63 %
Testováno v období
od 17. 7. 2015
do 1. 1. 1970

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá třetí, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve čtvrtek 16. července mezi 14 a 14:30 hodin. Připraveno je pro vás 20 zlatých tetování v různých motivech. 

Zlaté tetování jsou inovativní metalické šperky inspirované slunnou Californií.

Zlaté tetování je ideální na pláž, večírky, festivaly, koncerty nebo k bazénu... kdekoliv můžete oslnit svým novým nepřehlédnutelným tetováním. 

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Jak dopadlo hodnocení zlatého tetování se můžete podívat ZDE.

Hodnocení
48
avatar
Hana
klad Metalické šperky Zlaté tetování jsou opravdu pěkné a hlavně ted v létě naprosto krásn vyniknou na opálené kůži. Já sama žádné tetování reálné nemám, ale chtěla bych a tak si aspon zatím vystačím s tímto. Moc se mi líbí a je levné určitě doporučuji..
avatar
Zuzka
klad Tieto tetovania v metalickej farbe sú priamo stvorené na leto. Krásne vyniknú na opálenej pokožke. Odporúčam
klad
klad :-D
avatar
Lucie
klad Metalické šperky Zlaté tetování jsou opravdu pěkné a hlavně ted v létě naprosto krásn vyniknou na opálené kůži. Já sama žádné tetování reálné nemám, ale chtěla bych a tak si aspon zatím vystačím s tímto. Moc se mi líbí a je levné :) určitě doporučuji
avatar
Věra
klad Metalické šperky Zlaté tetování vypadá na obrázcích hezky, ale u moře příliš dlouho nevydrží. Ale na druhou stranu na opálené tělo na takovou letní párty...ve zlatavé barvě to může být parádní doplněk, který nemůžete nikde vytratit. Takže vyzkoušet se to musí! :))))
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Metalické šperky Zlaté tetování je hezké a moc es mi líbí. Myslím si, ale, že je vhodné spíš pro mladé slečny ještě školou povinné. Na tetování oceňuji zdravotní nezávadnost a snadné použití, kdy se tetování přiloží na ruku, vlhkým hadříkem namočí a po 30 vteřinách už se může papírek sloupnout. Určitě ho všem mladým slečnám doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Krása, velice překvapilo, Za mě vřele doporučuji:-D
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Martin
avatar
Martin
avatar
Monika
avatar
eva
avatar
Renata
avatar
Marcela
klad K testování jsem přistupovala trochu skepticky, když jsem si zde přečetla hodnocení. Ale musím říct, že mně se tetování líbí. Přišlo mi velice pěkné, 4 proužky, dva zlaté, dva stříbrné. Jsou decentní, žádné zbytečné kudrlinky. Na ruce vypadalo velice pěkně, vydrželo 3 dny. Průhledné okraje vůbec vidět nebyli, takže tetování vypadalo velice pěkně. Takže já byla s tetováním spokojená.
klad Škoda, že tetování nemá návod. Mohl by být třeba natištěný z druhé strany. A cena je hrozně vysoká. Určitě bych si ho za tu cenu nekoupila.
avatar
Romana
klad Dojmy z tohoto testování jsou poněkud rozpačité. Očekávala bych, že tetování bude mít u sebe návod, jak ho aplikovat, to se bohužel nestalo. Motivy se mi celkem líbily, ale kvalita mi přišla pokulhávající. Celkově jsem čekala o dost víc, takhle je to dobrá srandička, ale bohužel nic, za co bych chtěla utrácet.
avatar
Dana
klad Celkem mě potěšil design tetování. Aplikace proběhla hladce, návod jsem si musela vygooglovat a přijde mi, že konkurence má návod mnohem přehlednější. Tetování po aplikacivypadalo hezky, v horkých dnech múže suplovat náramky, které v horku raději vynechávám. Tetování vydrželo 4 dny a čtvrtý den už bylo slušně odrbané, a to jsem se nemazala tělovým mlékem, tak jak jsem zvyklá. Na promo fotkách na pláži vypadalo suprově, avšak nedovedu si představit, že kvůli tetování bych nepoužila krém s ochranným faktorem. Nicméně jsem ráda, že jsem tetování mohla vyzkoušet.
klad Shrnuti:
klad - Absence návodu,
klad -Délka výdrže
klad -Cena je celkem vysoká
příloha příloha
avatar
Helena
klad Těšila jsem se, že tetování vyzkouším na dovolené, bohužel to nevyšlo a obálka na mne čekala po návratu domů. Přišli mi dva sloni a dva pásky ve zlaté a stříbrné barvě (viz foto). Po přečtení prvních hodnocení jsem byla trochu skeptická, ale nakonec jsem byla mile překvapená. Aplikace je velmi snadná a rychlá. Dodržela jsem zákaz používání tělových mlék a olejů, díky tomu tetování vydrželo slibovaných 7 dní, i když po 5. dni už nebylo až tak pěkné jako předtím. Kamarád mi tetování velice chválil, že je to neobvyklý a vkusný doplněk. :) Tetování se jistě hodí na různé akce, večírky, plesy, je to velmi pěkná ozdoba, rozhodně ale nedoporučuji na pláž. Kvůli tropickému počasí, které trvalo celou dobu testu, se 3. den začal vzor z vnější strany kotníku odlupovat, jelikož jsem si občas „odložila“ kotník na druhou nohu a pak se mi třpytilo i koleno druhé nohy. :) Za to mohl pot, který vzor namočil. Fotila jsem ihned po nalepení, na další fotce je vzor 5. den od nalepení a na poslední je vzor z vnější strany, kde se začal postupně drolit.
klad Jako negativum vidím přehnaně vysokou cenu, sice za vhodných podmínek může tetování vydržet slibovaných 5-7 dní, ale i tak bych řekla, že je cena poměrně dost vysoká. Některé vzory jsou navíc dost velké a pro drobnější postavy je potom problém takový vzor vhodně umístit.
příloha příloha příloha příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel