Metalické šperky Zlaté tetování

image
otestováno
Počet recenzí
48
jak jste hodnotily
5
26x
4
4x
3
5x
2
9x
1
4x
doporučuje
63 %
Testováno v období
od 17. 7. 2015
do 1. 1. 1970

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá třetí, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve čtvrtek 16. července mezi 14 a 14:30 hodin. Připraveno je pro vás 20 zlatých tetování v různých motivech. 

Zlaté tetování jsou inovativní metalické šperky inspirované slunnou Californií.

Zlaté tetování je ideální na pláž, večírky, festivaly, koncerty nebo k bazénu... kdekoliv můžete oslnit svým novým nepřehlédnutelným tetováním. 

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Jak dopadlo hodnocení zlatého tetování se můžete podívat ZDE.

Hodnocení
48
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Marie
klad Nádherné tetování, krásně se třpytí a vzory jsou také krásné. Mně při jeden arch formáty A5. Napřed jsem byla zklamaná, tetování se hned zkrabatilo a vypadalo to, že nic nevydrží, ale opak je pravdou celo zlaté tetování vydrželo v reprezentativním stavu 6 dní. S tetováním se stříbrnými prvky to bylo horší, to slezlo už za 3 dny. A dostala jsem hodně komplimentů a dotazů, kde jsem tetování koupila :)
avatar
Věra
avatar
Martina
avatar
renata
avatar
Lucie
klad Myslím, že je to celkově docela pěkný nápad, jen by ho chtělo dopilovat. Tím myslím hlavně hvalitu a dobu výdrže tetování. Mohlo by se líbit puberťačkám na nějaké diskotéky nebo malým holčičkám na hraní, pro dospělé ženy je to opravdu jen taková legrácka. Abych to shrnula ošklivé to není, jen to moc nevydrží a cena je zbytečně vysoká.
klad Tentokrát začnu negativy, trochu mě zklamaly vzory, které přišly. Všechny jsou na jedno brdo, moc se s nimi podle mě vymyslet nedá, ale třeba jsem jen málo kreativní. Životnost "tetování" je opravdu krtátká, už první den, i když jsem na něj dávala pozor, se začalo loupat a to jsem aplikovala podle návodu, který mi mimochodem dost chyběl a musela jsem ho hledat na internetu. Celkově tetování vypadá lacině, prostě jen taková legrace na vyzkoušení, ale peníze bych do něj neinvestovala.
avatar
Dagmar
avatar
Věra
klad Konečně i mně dorazilo zlaté tetování. Přišel mi stejný dekor jako Deeaně. Použití je opravdu snadné jako u dětských tetovaček. Na fotografiích zde na webu "tetování" vypadá hezky, ale vzor, který jsem obdržela působí poněkud lacině. Možná jiný motiv by vypadal lépe.
avatar
Alena
avatar
Dominika
avatar
Marcela
klad Dorazili tetovačky celkem pěkného vzoru. Je s nimi velmi lehká manipulace. Odlepit průhlednou folii, dát na ruku, potřít mokrou žínkou a čekat cca 30 vteřit. Pak odlepit zbytek papíru. Tím asi končí všechna pozitiva.
klad tetování došlo bohužel bez návodu, ten se musel dohledat na PC. Tetovačky po nalepení hodně připomínají ty dětské, které si moje děti tetují z různých bonbonů. Hodně se krabatí a tetování nevydrželo první koupání. Velké zklamání, kvalita neodpovídá tak velké ceně.
avatar
Marika
klad Dnes mi konečně dorazilo zlaté "tetování", které jsem otestovala a přikládám fotografie. Na tetování oceňuji zdravotní nezávadnost a snadné použití, kdy se tetování přiloží na ruku, vlhkým hadříkem namočí a po 30 vteřinách už se může papírek sloupnout.
klad Jsem bohužel zklamaná výběrem vzorů. Motivy připomínají laciné řetízky v barvě šmuku. Chybí návod. Ten jsem si našla na stránkách dodavatele a postupovala přesně krok od kroku. Přesto se vzorek krabatí a nevypadá to nejlépe. Nedovedu si představit, jaký by byl výsledný efekt u větších vzorů. Na ruce vypadá tetování spíš jako samolepka, obtisk, vůbec ne nějak přirozeně.
avatar
Lenka
klad Tetování dorazilo bohužel bez návodu. Oficiální fotografie jsou hezké, ale ve výsledku tetování vypadá laxině, připomíná mi tetování přiložené ke žvýkačce pro malé děti... Výdrž je max. 2 dny a to je opravdu málo. Čekala jsem cenu max. 50 Kč, po shlédnutí stránek jsem byla nepříjemně překvapená. Bohužel nemohu doporučit.
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
guest
klad Děkuji za možnost otestovat. Co se mi líbí je snadné a rychlé použití. Tím ovšem pozitiva bohužel končí...
klad Bohužel mám stejnou zkušenost jako předchozí uživatelka. Tetování nevypadá jako na obrázku, jsou vidět průhledné okraje a tetování se krabatí. Z ceny tetování jsem hodně rozpačitá a určitě bych si ho nekoupila.
avatar
Lenka
avatar
Jana
klad Na testování jsem se strašně těšila,jelikož je to velká novinka,ale jsem zklamaná.Přišly mi 4 tlusté pásky bez návodu,ten jsem si musela vyhledat na netu.První motiv se mi vůbec nepodařilo obtisknout,lístečky lítaly všude,takže to vypadalo děsně,musela jsem odstranit a pokusila jsem se dát jiný motiv,to už bylo lepší.Druhý den už to trochu mizí.Uvítala bych jiné motivy,možná bych byla spokojenější,ale momentálně nic moc :(
avatar
Jitka
Zobrazit více recenzí