Mikrohadřík na vodní kámen Vileda

image
otestováno
Počet recenzí
55
jak jste hodnotily
5
33x
4
16x
3
3x
2
3x
1
doporučuje
89 %
Testováno v období
od 24. 6. 2014
do 30. 6. 2014

Testujeme už dnes, tj. v pondělí 7. 7. 2014! Přidáte se?

[*] [*] [*] Testovací výzva padne v pondělí 7. července a máme pro vás 45 mikrohadříků na vodní kámen Vileda. Vyhrává prvních čtyřicepět, které se přihlásí po testovací výzvě! [*] [*] [*]

Garantovaný lesk a čistota!

Abrazivní povrch s mikročástečkami titanu lépe odstraní vodní kámen a zároveň povrch nepoškrábe a nezanechá šmouhy. Má vynikající savost, jednoduše se ždíme a schne 2krát rychleji než bavlna.

Balení: 1 ks

 

Značka Vileda je dnes nejznámější značkou výrobků na úklid v České republice. Vznikla v roce 1948, kdy byla vynalezena první netkaná utěrka na okno připomínající kůži.

Portfolio značky Vileda zahrnuje veškeré výrobky, které ve své domácnosti potřebujete k udržení čistého a útulného domova.

Výrobky Vileda jsou známé svojí kvalitou, dlouhou životností a neustálými inovacemi, na kterých nepřetržitě pracuje vývojové centrum společnosti Freudenberg.

Společnost Freudenberg pod značkou Vileda vyrábí a prodává kvalitní prostředky pro domácnost jako jsou mopy, smetáky, hadříky, houbičky, žehlící prkna a další. 

Proudukty pod značkou Vileda jsou dnes k dostání ve více než 50 zemích světa.

Více se dozvíte ZDE.

Ty, které neuspěly v testování, si můžou houbičky zakoupit za zvýhodněnou cenu ;-) Podívejte do sekce UŠETŘI.

Chcete získat reference z ostatních testovaných produktů Vileda?

Jak naše testerky hodnotily PUR houbičky se podívejte ZDE.

Hodnocení
55
avatar
Adéla
klad Testování proběhlo v naprosté pohodě, hadřík jsem vyzkoušela dle návodu a neshledala jsem žádnou chybičku. Překvapil mě veliký rozměr hadříku. Krásně vyčistil vodní kámen, takže doporučuji vyzkoušet.
avatar
Dagmar
klad Moc děkuji za hadřík. Co má splňovat, tak to opravdu beze zbytku plní. Vodní kámen z vodovodních baterií vyčistí opravdu snadno, rychle a bez jakékoholiv poškrábání. Všem vřele doporučuji. Za sebe jsem naprosto spokojená. :)
avatar
Michaela
klad Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet tento hadřík na vodní kámen. Je skvělý na fleky od tvrdé vody a poradí si i s menšími usazeninami vodního kamene. Sice se musí dost zabrat, aby šel kámen trochu dolů, ale výsledek pak stojí za to. Dobře se s ním pracuje, protože je akorát silný. Je fajn, že se dá použít opakovaně.
klad Trochu mě mrzelo, že po vybalení v něm zůstaly docela velké díry od těch plastových poutek, snad se to časem zacelí. Co se týče té drsné a jemné strany, tak jsem to chvíli zkoumala, nejde to moc rozeznat, ale tak logicky jsem si odvodila, že drsnější bude ta potištěná strana. :) Na horší nános vodního kamene určitě nestačí, což je škoda. Možná, kdyby ta "drsná" strana byla ještě drsnější, šlo by to snad lépe. Nedočetla jsem se také, zda je možno spolu s hadříkem použít i čistící prostředek. Aby to např. nenarušilo jeho účinky. To by totiž mohlo možná vyřešit problém s usazenějším vodním kamenem...
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Marie
klad Moc děkuji za možnost testovat tento hadřík. S použitím jsem maximálně spokojená. Pěkně myje i leští. Zkoušela jsem na vanu a umyvadla. Umyvadla umyl bezvadně, ale na vaně by to chtělo ještě nějakého toho chemického pomocníčka, ale za mě super.
avatar
Renata
avatar
Jana
klad Hadřík Vileda na vodní kámen je zajímavý nápad.Při použití dobře účinkoval na baterie i obklady.Dobře vyčistil čerstvé skvrny, na hrubší vrstvu vodního kamene méně účinný, ale to bylo možné očekávat. Velmi vhodný pro denní použití na volně přístupných a viditelných místech.Jeho životnost zatím není možné ověřit.Vřele doporučuji pro běžný úklid v kuchyni a koupelně.
avatar
Věra
klad Hadřík se mi moc líbí sice po jeho rozbalení se mi zdál až příliš tvrdý a drsný, ale po namočení krásně změknul. Vodní kámen odstranil až po použití chemického přípravku, přesto hodnotím kladně a doporučuji.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Adéla
klad Dobrý den, tak hadřík jsem vyzkoušela na náš vodní kámen doma a musím říct, že jsem byla mile překvapena a vodní kamen opravdu zmizel. Jsem ráda,že mohu hadřík používát opakovaně.....Takže za mě určitě doporučuji!!! (:
avatar
Eva
klad Hadřík má velké rozměry, což se určitě hodí pro jakékoliv použití k úklidu v domácnosti. Na vodní kámen doma moc netrpíme, na drobné nánosy byl zcela dostačující. Baterie se pěkně lesknou. Budu ho využívat hlavně jako klasický hadřík.
klad Na kovový odtok vany trochu pomohl, ale zcela vyčistit se nepodařilo. Nános je zde už dosti veliký. Hadřík alespoň trochu pomohl, část nánosu ze ztratilo, ale na pořádnou práci by k tomu chtělo přidat ještě nějaké čistící prostředky.
avatar
renata
avatar
Monika
avatar
Anna
klad Super hadříček. Jsem velice spokojená. Je pěkně pevný a drsnější strana je super. Já jsem hadříček vyzkoušela na sprchovém koutě a musím říci, že se pěkně leskne, jenom odtok a odpad by potřebovali drobet více pomoci.
avatar
Andrea
klad Je fakt perfektní. Používáme jej na čištění skel a kovových rámů od vodního kamene u sprchového koutu a je to fakt paráda. Až tak jsem to nečekala. Asi vyzkouším i další vychytávky, pokud budou stejně dobré jako hadřík, bude to fakt paráda. Můžu jen doporučit.
avatar
Zuzana
klad Hadříček jsem hned po tom, co dorazil vyzkoušela v koupelně a hele - malý zázrak :), místa, kde byl jemný povlak vodního kamene byly po pužití fakt čisté a lesklé. Na větší usazeniny budu muset použít něco jiné, ale veřím, že pak, pravidelním používaním hadříku nebudu nic dalšího potřebovat. všem ženám vřele doporučuji :)
avatar
Adéla
klad Hadřík jsem dnes poprvé vyskoušela, s vodním kamenem se potýkám neustále, máme tady tvrdou vodu a pokud se hned neutře, po zaschnutí nechává fleky, a musím použít čistící chemické prostředky na odstranění. Takže hadřík prošel dnes zatěžkávací zkouškou a uspěl tak napůl. Menší nánosy ostranil v pohodě, větší a starší nánosy bohužel jen z části a musí se dočistit pomocí chemie.
avatar
Dagmar
avatar
Květa
klad Já jsem tedy s hadříkem Vileda hodně spokojená,vodní kámen skvěle odstranil a vyčistil nádherně.Vodovodní baterie nyní vypadají jako úplně nové,ale je fakt,že jsme na nich tolik vodního kamene neměli,protože se je snažím udržovat suché a čisté,takže vodní kámen nemá takovou šanci.Nicméně zkoušela jsem vyčistit i tchýni v kuchyni vodovodní baterii,kde teda kamene bylo požehnaně a po asi 4 minutovém zásahu baterie hodně prokoukla,hadřík ji neodstranil úplně,ale z 90 procent ano.Takže já u tohoto hadříku zůstávám i nadále.Tchýně už ho má taky,koupila ho za 69 kč.
avatar
Taťána
klad Děkuji za možnost testovat mikrohadřík Vileda na vodní kámen. Máme průsvitný sprchový kout, který se velmi špatně udržuje a tak jsem byla zvědavá, jestli si s vodním kamenem na sklech poradí. Krásně a jednoduše se skla umyla a už je třetí den od umytí a stále jsou jako by se sprchový kout nepoužíval, kapky stékají a sklo je čisté. Doporučuji.
avatar
Ivana
klad Jsem moc ráda,že jsem měla možnost vyzkoušet tento mikrohadřík na vodní kámen.Na slabé vrstvičky vodního kamene je hadřík opravdu skvělý při častém a opakovaném používání.Na silnější vrstvu však doporučuji použít některý z chemických přípravků.Na to hadřík nestačí.
klad Proto je nejlepší hadřík opravdu používat často a hlavně pravidelně,nedochází pak k usazení větší vrstvy.
klad Už při menším nánosu je potřeba vynaložit více síly na vydrhnutí,ale zase výsledek stojí za to
avatar
Eva
klad Další příjemné testování. K hadříku jsem měla předsudky, ale mile mne překvapil. Asi je logické, že velké nánosy vodního kamene neodstraní, ale čerstvější usazeniny bez problému. Doporučuji na jednoduchou pravidelnou údržbu :-)
avatar
Lenka
klad Na slabém vodním kameni si hadřík suprově poradil,větší vodní kámen neodstranil :-( Ale i takmhadřík je super...Jsem ráda že jsem měla možnost tento hadřík otestovat ;-) Na pravidelnou udržbu je super ;-)
avatar
veronika
klad děkuji za možnost testování, hadřík je dostatečně veliky na očitění i větších ploch, testovala jsem na vodovodních bateriích, vyčištěno skvěle, na kachličkách v koupelne,kde byl nános i staršího kamene,tak hadřík na to moc nestačil, asi na běžnou udržbu je super, na starší a vetší nánosy asi samotný nezabere. Za mě určitě ano na běžnou udžbu a odstranění kamene.
avatar
Lucie
klad Celkem mi překvapily po vybalení hadříku poměrně znatelné dírky, které způsobilo přicvaknutí k papíru sponkami. Ale jen tak na okraj. S hadříkem jsem spokojená, vodní kámen opravdu odstranil. Jen si nejsem jistá, zda by odstranil i nějakou silnější vrstvu. Každopádně takové klasické mytí zvládl v pořádku. Určitě ho do domácnosti doporučuji.
avatar
Alena
klad Dekuju za možnost vyzkoušení hadříku..Zaujal me abrazivní povrch, který má odstranit vodní kámen,druhá strana hadříku je měkká na lesklé povrchy
klad Vodní kámen neodstranil :(
avatar
Alena
klad Tak jsem hadřík také vyzkoušela a musím napsat, že souhlasím s ostaními testovatelkami. Vodní kámen jsem docela snadným způsobem odstranila z naší koupelnové baterie. Velikost i materiál hadříku mi vyhovoval, neměla jsem problém.
avatar
Dominika
avatar
Blanka
klad Tento hadřík neznám,ale určitě bude super,alespoň podle toho,co jsem se o něm dočetla. Vyčistí a nepoškrábe, tak ,to je fajn. Máme tvrdou vodu,tak s vodním kamenem hodně bojujeme. Kupuji různé chemické přípravky,ale to je pořád chemie,tohle by bylo ekologičtější.
avatar
Miroslava
klad S hadříkem jsem byla spokojená, vodovodní baterie krásně naleštil. Vyhovoval mi i jeho rozměr a to, že je rychleschnoucí. Je výborný na běžný úklid a průběžné odstraňování vodního kamene. Na větší vrstvu vodního kamene je potřeba přidat chemii.
avatar
Zuzka
klad Super nápad
klad s běžnými malými skrvnami si poradí
klad je veliký
klad příjemný
klad zatím vypadá odolně - kvalitně
klad Shrnuto: Na běžné otírání je super, ale na velký úklid bez prostředků to není :-//
klad Staré nebo velké nánosy vodního kamene bohužel neodstranil. Ještě by mě zajímala cena, ta by o případné koupi rozhodovala, protože si zatím nejsem moc jistá jestli bych do něj šla znovu...
avatar
Jana
klad Máme hodně tvrdou vodu, takže usazeniny se u nás vytváří hodně rychle. Vyzkoušela jsem v koupelně, baterie se v místech, kde nebyla velká usazenina, krásně leskne, ale na velkou usazeninu jedno mytí nestačí, možná po více pokusech kámen nevydrží a odkráčí :) Při častějším použití tedy vodní kámen určitě mít šanci nebude, ale chce to začít používat hadřík včas, nebo odstranit velké nánosy něčím drsnějším.
klad Drsnější strana bych čekala drsnější, téměř se mi nepodařilo poznat, která ze stran má být ta "drsnější", hadřík mi přišel z obou stran cca stejně drsný. Neodstraní starší větší nánosy (rozhodně ne na jeden pokus). Přikládám fotky před a po použití hadříku na baterii.
avatar
Marcela
klad Za sebe jsem byla spokojena. Hadřík velmi dobře odstranil běžný vodní kámen v koupelně a použila jsem ho i v kuchyni na dřez. Horší zkušenost už byla s větším vodním kamenem. Ale kdo by taky čekal, že jen hadřík bez chemie odstraní silný nános. Zhrnuto: na běžný vodní kámen fajn, jinak je potřeba použít i chemie.
avatar
Věra
klad Dekuji za moznost testovani mikrohadriku. Mikrohadrik je velmi pevny a z kvalitniho materialu. Po namoceni mi prisel jako trosku gumovy. Slaby vodni kamen odstrani bez problemu jen stacilo vice pritlacit :) Krasne nalesti.
avatar
Viera
avatar
Lenka
klad Hadřík jsem ihned otestovala a jako plus bych hodnotila, že je kvalitní, dle mého názoru dlouho vydrží (uvidíme časem...). Po otření leštící částí se povrch krásně leskne. Další plus přiděluji rychlému schnutí.
klad Vůči tomuto hadříku jsem byla poměrně skeptická, protože vodní kámen se mi zatím nepodařilo odstranit ničím jiným než chemickými prostředky. I po vyzkoušení musím konstatovat, že zůstanu u svých osvědčených přípravků, protože hadřík vodní kámen prostě neodstranil.
avatar
Helena
klad Měla jsem možnost otestovat,a byla jsem velice spokojená,hadřík jsem vyzkoušela nejen v koupelně ale také v kuchyni a musím říct že mě velice mile překvapil,jak je praktický a jak je účinný,vřele doporučuji
avatar
Martina
klad Zdravím, děkuji za možnost testování tohoto mikrohadříku na vodní kámen.
klad První, co jsem mohla kladně hodnotit byl rozměr. Je větší než jsem čekala. Slibuje že: Jenoduše se ždíme
klad Nepoškrábe, nezanechá šmouhy
klad Schne 2 krát rychleji než bavlna,
klad garantovaný lesk a čistota,
klad Vynikající savost. ..Zkoušela jsem na slabém vodním kameni a s tím si bez velkého drhnutí poradil. Takže mohu doporučit a na stupnici 1-10 dávám 8 :)
avatar
Renáta
klad Vyzkoušela jsem hadřík na vodní kámen od Viledy a jelikož doma nemám veliké nánosy vodního kamene, tak si s běžným kamenem hadřík hravě poradil. Líbí se mi, že je hadr velký a odolný. Nemohu posoudit, jestli funguje i na větší nánosy. U mě funguje, takže si ho do budoucna určitě ještě pořídím.
avatar
Stanislava
klad Zkusila jsem mikrohadříkem Vileda vyčistit nerezový dřez a nerezovou digestoř, obě se krásně lesknou, nemusela jsem použít chemické čistící prostředky, baterie nemám zašlé od vodního kamene, tak nemůžu posoudit, ale na koupelnu a kuchyň je hadřík ideální, není potřena používat hubku s drátěnkou nebo agresivní chemikálie, pro mne výborné.
avatar
Helena
klad Hadřík jsem vyzkoušela a to to nejprve, jak se píše v popisu na baterie a musím říci, že se tady osvědčil nejvíce, díky němu se blýskají jako nové. Co se týká odstranění vodního kamene, tak tady nemohu hodnotit, protože jsem v bytě žádný na ničem nenašla. Také jsem vyzkoušela omýt dlaždice v koupelně a zůstaly také krásně lesklé. Tak by to hodnotila jako hadřík pro pěkný lesk.
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
guest
klad Ještě jednou děkuji ŽENÁM s.r.o. za možnost testování! Výrobky Vileda pravidelně kupuji, vím, že jsem kvalitní a i tento hadřík nebyl výjimka. Hadřík má 2 povrchy - jeden je abrazivní pro odstranění vodního kamene, druhý je měkký, pro otření vody. Rozměry jsou 34x33 cm, což mi maximálně vyhovuje.
klad S odstraněním vodního kamene díky své hrubší části si tento hadřík moc neporadil... Netvrdím, že vůbec, ale je potřeba použít nějaký chemický přípravek, jinak se vodního kamene nezbavíte.
avatar
Petr
klad Děkuji za možnost testování. Tento hadřík je šikovný pomocník na úklid. Krásně vyleští vanu a kachličky. Na vodní kámen bohužel nestačil...
avatar
Miloslava
klad Hadřík včera dorazil a hned jsem se pustila do testování. Ihned po rozbalení mě zaujal abrazivní povrch, který by měl vodní kámen odstranit. Hadřík dle mého vydrží déle než obyčejné hadry, co máme doma, takže i když nemohu doporučit na vodní kámen, doporučuji jako univerzální hadřík. Díky své druhé leštící straně je to skvělý pomocník na lesklé povrchy.
klad Bohužel i já se přidávám ke zkušenosti, že vodní kámen jsem s hadříkem neodstranila. Abrazivní část po namočení změkne, takže by to snad ani nebylo možné. Při použití nasucho taktéž bez výsledku...
avatar
Tereza
klad Hadřík je super, vodní kámen poměrně dobře odstranil, ale je to i tím, že kamene moc nebylo - ale při větší vrstvě by se nejspíš mohlo stát, že bych musela pořádně drhnout.
klad Za mě ale super a děkuji za možnost testování. :)
avatar
Alena
klad Rozeznat na hadříku tu abrazivní stranu byl docela problém. Hadřík mi přišel poměrně z obou stran stejně hladký. A tak jsem to vzala selským rozumem a za abrazivní brala tu s těmi hvězdičkami (či co to je). Slabší vrstva vodního kamene šla poměrně snadno. Horší to bylo už s větším nánosem, ale je možné že jsem použila méně fyzické síly. I tak jsem ráda, že jsem hadřík mohla vyzkoušet.
avatar
veronika
klad Dnes som sa pustila do čistenia kúpeľne. Samozrejme bez použitia čistiaceho prostriedku, výlučne len s použitím čistej vody a super handričky na odstránenie vodného kameňa. Na moje prekvapenie išiel vodný kameň celkom jednoducho dole. Následne som ňou vyleštila vodovodné batérie a teraz sa lesknú ako nové :) určite túto handričku doporučujem. od dnes je mojim verným pomocníkom pri čistení kúpeľne.
avatar
Romana
avatar
Táňa
klad Hadřík jsem měla je užasný praktický a dobrý pomocník bez chemie....určitě bych ho všem doporučila. Po pokusech jsem si ho oblíbila o proti ostatních chemických a zapachajcích prostředcích...určitě si ho oblíbí i ostaní :-)
avatar
Jaroslav
avatar
Michala