Mikrohadřík na vodní kámen Vileda

image
otestováno
Počet recenzí
55
jak jste hodnotily
5
33x
4
16x
3
3x
2
3x
1
doporučuje
89 %
Testováno v období
od 24. 6. 2014
do 30. 6. 2014

Testujeme už dnes, tj. v pondělí 7. 7. 2014! Přidáte se?

[*] [*] [*] Testovací výzva padne v pondělí 7. července a máme pro vás 45 mikrohadříků na vodní kámen Vileda. Vyhrává prvních čtyřicepět, které se přihlásí po testovací výzvě! [*] [*] [*]

Garantovaný lesk a čistota!

Abrazivní povrch s mikročástečkami titanu lépe odstraní vodní kámen a zároveň povrch nepoškrábe a nezanechá šmouhy. Má vynikající savost, jednoduše se ždíme a schne 2krát rychleji než bavlna.

Balení: 1 ks

 

Značka Vileda je dnes nejznámější značkou výrobků na úklid v České republice. Vznikla v roce 1948, kdy byla vynalezena první netkaná utěrka na okno připomínající kůži.

Portfolio značky Vileda zahrnuje veškeré výrobky, které ve své domácnosti potřebujete k udržení čistého a útulného domova.

Výrobky Vileda jsou známé svojí kvalitou, dlouhou životností a neustálými inovacemi, na kterých nepřetržitě pracuje vývojové centrum společnosti Freudenberg.

Společnost Freudenberg pod značkou Vileda vyrábí a prodává kvalitní prostředky pro domácnost jako jsou mopy, smetáky, hadříky, houbičky, žehlící prkna a další. 

Proudukty pod značkou Vileda jsou dnes k dostání ve více než 50 zemích světa.

Více se dozvíte ZDE.

Ty, které neuspěly v testování, si můžou houbičky zakoupit za zvýhodněnou cenu ;-) Podívejte do sekce UŠETŘI.

Chcete získat reference z ostatních testovaných produktů Vileda?

Jak naše testerky hodnotily PUR houbičky se podívejte ZDE.

Hodnocení
55
avatar
Adéla
klad Testování proběhlo v naprosté pohodě, hadřík jsem vyzkoušela dle návodu a neshledala jsem žádnou chybičku. Překvapil mě veliký rozměr hadříku. Krásně vyčistil vodní kámen, takže doporučuji vyzkoušet.
avatar
Dagmar
klad Moc děkuji za hadřík. Co má splňovat, tak to opravdu beze zbytku plní. Vodní kámen z vodovodních baterií vyčistí opravdu snadno, rychle a bez jakékoholiv poškrábání. Všem vřele doporučuji. Za sebe jsem naprosto spokojená. :)
avatar
Michaela
klad Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet tento hadřík na vodní kámen. Je skvělý na fleky od tvrdé vody a poradí si i s menšími usazeninami vodního kamene. Sice se musí dost zabrat, aby šel kámen trochu dolů, ale výsledek pak stojí za to. Dobře se s ním pracuje, protože je akorát silný. Je fajn, že se dá použít opakovaně.
klad Trochu mě mrzelo, že po vybalení v něm zůstaly docela velké díry od těch plastových poutek, snad se to časem zacelí. Co se týče té drsné a jemné strany, tak jsem to chvíli zkoumala, nejde to moc rozeznat, ale tak logicky jsem si odvodila, že drsnější bude ta potištěná strana. :) Na horší nános vodního kamene určitě nestačí, což je škoda. Možná, kdyby ta "drsná" strana byla ještě drsnější, šlo by to snad lépe. Nedočetla jsem se také, zda je možno spolu s hadříkem použít i čistící prostředek. Aby to např. nenarušilo jeho účinky. To by totiž mohlo možná vyřešit problém s usazenějším vodním kamenem...
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Marie
klad Moc děkuji za možnost testovat tento hadřík. S použitím jsem maximálně spokojená. Pěkně myje i leští. Zkoušela jsem na vanu a umyvadla. Umyvadla umyl bezvadně, ale na vaně by to chtělo ještě nějakého toho chemického pomocníčka, ale za mě super.
avatar
Renata
avatar
Jana
klad Hadřík Vileda na vodní kámen je zajímavý nápad.Při použití dobře účinkoval na baterie i obklady.Dobře vyčistil čerstvé skvrny, na hrubší vrstvu vodního kamene méně účinný, ale to bylo možné očekávat. Velmi vhodný pro denní použití na volně přístupných a viditelných místech.Jeho životnost zatím není možné ověřit.Vřele doporučuji pro běžný úklid v kuchyni a koupelně.
avatar
Věra
klad Hadřík se mi moc líbí sice po jeho rozbalení se mi zdál až příliš tvrdý a drsný, ale po namočení krásně změknul. Vodní kámen odstranil až po použití chemického přípravku, přesto hodnotím kladně a doporučuji.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Adéla
klad Dobrý den, tak hadřík jsem vyzkoušela na náš vodní kámen doma a musím říct, že jsem byla mile překvapena a vodní kamen opravdu zmizel. Jsem ráda,že mohu hadřík používát opakovaně.....Takže za mě určitě doporučuji!!! (:
avatar
Eva
klad Hadřík má velké rozměry, což se určitě hodí pro jakékoliv použití k úklidu v domácnosti. Na vodní kámen doma moc netrpíme, na drobné nánosy byl zcela dostačující. Baterie se pěkně lesknou. Budu ho využívat hlavně jako klasický hadřík.
klad Na kovový odtok vany trochu pomohl, ale zcela vyčistit se nepodařilo. Nános je zde už dosti veliký. Hadřík alespoň trochu pomohl, část nánosu ze ztratilo, ale na pořádnou práci by k tomu chtělo přidat ještě nějaké čistící prostředky.
avatar
renata
avatar
Monika
avatar
Anna
klad Super hadříček. Jsem velice spokojená. Je pěkně pevný a drsnější strana je super. Já jsem hadříček vyzkoušela na sprchovém koutě a musím říci, že se pěkně leskne, jenom odtok a odpad by potřebovali drobet více pomoci.
avatar
Andrea
klad Je fakt perfektní. Používáme jej na čištění skel a kovových rámů od vodního kamene u sprchového koutu a je to fakt paráda. Až tak jsem to nečekala. Asi vyzkouším i další vychytávky, pokud budou stejně dobré jako hadřík, bude to fakt paráda. Můžu jen doporučit.
avatar
Zuzana
klad Hadříček jsem hned po tom, co dorazil vyzkoušela v koupelně a hele - malý zázrak :), místa, kde byl jemný povlak vodního kamene byly po pužití fakt čisté a lesklé. Na větší usazeniny budu muset použít něco jiné, ale veřím, že pak, pravidelním používaním hadříku nebudu nic dalšího potřebovat. všem ženám vřele doporučuji :)
avatar
Adéla
klad Hadřík jsem dnes poprvé vyskoušela, s vodním kamenem se potýkám neustále, máme tady tvrdou vodu a pokud se hned neutře, po zaschnutí nechává fleky, a musím použít čistící chemické prostředky na odstranění. Takže hadřík prošel dnes zatěžkávací zkouškou a uspěl tak napůl. Menší nánosy ostranil v pohodě, větší a starší nánosy bohužel jen z části a musí se dočistit pomocí chemie.
avatar
Dagmar
Zobrazit více recenzí