Testovaly jsme knihu Milionový rodič. A jak to dopadlo? 86 % žen knihu doporučuje!

image
otestováno
Počet recenzí
23
jak jste hodnotily
5
15x
4
6x
3
2x
2
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 8. 8. 2017
do 10. 9. 2017

V dnešní době má každá z nás spousty skvělých nápadů, jak realizovat či vytvořit mnoho úžasných věcí, ale také je velké množství žen, které se pro svou neznalost nebo počáteční obavy, bojí cokoliv realizovat. Chyba! Každá z nás jsme originál a uvědomte si jednu zásadní věc pro začátek: NYNÍ NIC NEMÁTE, TUDÍŽ NEMÁTE CO ZTRATIT, NAOPAK JEN A JEN ZÍSKÁTE! Ať už získáte jen nové informace, rady, či zkušenosti, vždy se to vyplatí a nemusíte nikdy usínat s myšlenkou: Proč já to nezkusila!

Nebojte se měnit své nápady v realitu

Kniha Milionový rodič je pracovní motivační kniha, která je věnovaná všem odhodlaným, tvořivým a především podnikavým ženám, maminkám nejen na rodičovské dovolené, začínajícím živnostníkům či řemeslníkům, ale také všem, které láká propagovat se v online světě a nevědí kde začít a v jaké oblasti by se vlastně uplatnili.

Autorka díky své více jak 10 leté zkušenosti z oblasti reklamy, marketingu a prezentaci ať své osoby či svých aktivit v různých odvětvích, Vám v jedné knize vysvětlí a především představí, její vlastní odzkoušené a prověřené techniky prodeje a vlastní propagace.

Navíc je kniha pracovní motivační knihou, navede Vás k vlastní představivosti a vlastnímu vyjádření se přímo do knihy, tak abyste si své poznámky nosili stále při sobě.

Věříme, že tato kniha Vám bude obrovskou inspirací a motivátorem, nebát se realizovat své sny a přání. Jděte a dokažte, že se nebojíte měnit své nápady na realitu, ať už jsou jakkoliv bláznivé či pošetilé.

V knize najdete i motivační diář, který Vám pomůže plánovat si svůj nový život v podnikání, krok za krokem k vysněné finanční nezávislosti TEĎ A HNED!

Na webové stránce www.milionovyrodic.cz si můžete také ZDARMA stáhnout formulář, díky kterému si sami zjistíte, co by mohlo být Vaším hlavním podnikatelským záměrem. 

Sledovat nás můžete i na Facebooku, kde Vás stále motivujeme k tomu být ti nejlepší a nevzdávat se. 

Hodnocení
23
avatar
Michaela
klad Kniha přišla v pondělí, a teď je noc z pondělí na úterý. Hltám jednu stránku za druhou a energie paní Ivany na mě přímo přeskakuje. Jiskří to, září, rezonuje. Kniha je povedená graficky, je radost pohledět. Je přehledně psaná, vhodně zvolené řádkování, typ a velikost písma, odstavce, odrážky. Je již z této úpravy knihy znát, že se autorka v online světě pohybuje sebevědomě, s lehkostí pírka, ale že když nastane nějaká povinnost, z pírka se stane pořádné brko ;-) :-D. Potěšilo mě osobní věnování. Hako by autorka přesně věděla, o čem přemýšlím a co potřebuji slyšet. Z autorčiné účasti na pomoci hafanům a micinám čiší taková pozitivní energie, je ztělesněním toho, že i obětaví lidé mohou být zároveň úspěšní respektovaní a nezávislí, a nemusí sebou nutně nechat cloumat mainstreamem ze strany na stranu. Autorka působí sebevědomě, nicméně nikoliv povýšeně, ale lidsky, přirozeně. Z té knihy o podnikání ač je poměrně rychle přečtená, se dá načerpat spoustu informací, zejména sami o sobě, a jak prodat to, co umíme. Také jsem zde nalezla to nejcennějši, a to je motivace, odhodlání, takový signál, maják pro vyhořelé. Nejsem maminka na mateřské dovolené ale jsem v invalidním důchodu. Online svět je mocný nástroj pro podnikání a budu na sobě nadále pracovat a rozvíjet se, abych si mohla přivydělávat prací, a třeba zrovna pomocí psychicky postiženým a nepřipadala si jen jako vyžírka sociálních a důchodových dávek, ale abych pomohla lidem kteří se ocitnou ve stejné situaci, kde já byla před 8 lety, když padla diagnóza paranoidní schizofrenie a sociální fobie a postupně se přidaly i úzkosti a deprese. Mohla bych těm lidem předat svoje zkušenosti, pomoc zejména s aparáty jako je pracovní úřad a správa sociálního zabezpečení. Člověk pořádně ani neví, na co má nárok a zjišťuje se to tak nějak metodou pokus-omyl.
avatar
Monika
klad Mockrát děkuji za možnost testovat.
klad Včera balíček přišel. :)
klad Po otevření titulní stránky mě u srdce zahřálo delší věnování - to se už málokde a málokdy vidí :)
klad Moc se mi líbí zvolená grafika knížky, protože jí dodává šmrnc. Oceňuji především plánovací diář.
klad Tuto motivační knihu přihodím přítelovi k narozeninám - je živnostník a na naše naplánované akce poměrně často zapomíná. :)
avatar
Radmila
klad Moc děkuji za možnost testovat pro mě (bohužel) dosud neznámou knihu. Byla jsem velmi mile překvapena osobním věnováním :) Kniha mě zaujala, líbí se mi nápad takto vytvořit "pracovní" knihu. Grafika a zpracování je super, velikost akorát do kabelky. Určitě zaujme každého, kdo má nápady a chce si plnit sny.
avatar
Lucie
klad Dekuji za moznost testovat.Jiz po otevreni knihy me velmi mile prekvapilo osobni venovani autorky.Dale velmi ocenuji prakticke rady a plno motivacnich textu.Dalsi nespornou vyhodou je planovaci diar a celkove velikostne kniha akorat do kabelky.Za sebe vreke doporucuji vsem a rozhozhodne spoustu rad a informaci hodkam vyuzit v zacatcich podnikani.Dekuji :-)
avatar
Hana
klad Moc se mi líbilo osobní věnování uvnitř této knihy :) Dále velmi pozitivně hodnotím plánovací diář....líbí se mi jak je kniha stručná, ale zato výstižná....jako svůj nápad přidávám že by bylo hezké udělat celou knihu jako plánovací diář a rady zakomponovat dovnitř :) Moc díky za možnost si jí vyzkoušet :D jestli se mi díky ní začalo dařit v podnikání, dám vědět za pár let :D :D :D
klad nic jsem nenašla
avatar
Renata
klad Také děkuji za možnost testovat knihu Milionový rodič je super a i věnování je moc pěkně napsané a určitě to vše přečtu a líbí se mě i nápad na vytvoření pracovní knihy prostě super a děkuji těm co se na knize podílely jen tak dál a určitě mohu doporučit knihu koupit pokud se dá sehnat
avatar
Markéta
klad Na této knize musím ocenit zejména to,že pokud někdo nerozumí počítači, určitě ho pěkně navede, kde najít vhodné stránky,jak začít a co dělat.Osobní věnovaní je moc milé.
klad Bohužel musím napsat i negativum. Název Milionový rodič - očekávala jsem,že jako matka dvou dětí dostanu nějaké rady týkající se dětí.No tak to opravdu ne. Počítači rozumím a podnikat v blízké době nehodlám, Ale pošlu v rodině dál, třeba někdo ocení více než já. Za mě tedy hlavní negativum - matoucí název.
avatar
Marie
klad Skutečně jsem knížku za hodinu přelouskala, jak aurtorka píše....Byla zajímavá, v něčem i pro mě poučná. Podnikám a nějaké rady a typy jsem si vzala k srdci. Snad mi i trochu pomůžou.
klad kniha byla zajímavá,ale stačilo mi přečíst si ji jednou, jedná se skutečěn spíše o takový pracovní sešitek...
avatar
Jana
klad Knížka je napsána srozumitelně a jednoduše, a tak je vhodná opravdu pro každého, kdo potřebuje poradit. Moc mě potěšilo a zároveň překvapilo osobní věnování autorky. Obsahuje moho užitečných nápadů a rad, které člověk velice ocení, když začíná s podnikáním a snaží se s co nejmenším vynaložením nákladů, získat co nejvíce zisku a zákazníků. Dále myslím, že je vhodná i pro lidi, co se zatím jen obávali začít podnikat a je takovým "nakopnutím" a zodpoví i mnoho otázekspjatých s podnikáním na vlastní pěst. Knížku opravdu doporučuji :)
klad Nejprve jsem si myslela, že knížka je pro rodiče s malými dětmi, kam i já spadám, ale název je trochu zavádějící. Nicméně Člověk, který si nepřečetl úvod zde na stránkách by si pod názvem "milionový rodič" určitě představil něco jiného než to, co měla na mysli paní autorka. Ale neberu to jako velké negativum.
avatar
Katty
klad Jsem velice ráda, že jsem si mohla přečíst knihu Milionový rodič. Hned na začátku mě mile překvapilo věnování od autorky. :)
klad Knihu jsem přečetla okamžitě, protože mě to zajímalo. Ale musím se přiznat, že můj přítel z ní byl unešenej mnohem víc. Jelikož on začíná podnikat, tak jsem mu ji dala. Už jsem viděla, že do ní píše :) Byl velice rád, že jsem měla možnost otestovat:) Děkuji a přítel děkuje také
avatar
Šárka
příloha příloha
klad Velmi děkuji za možnost testování,kniha mi padla jako ulitá,jelikož se zabývám domácím tvořením a občas dělám na zakázku a kniha mě přesvědčila o tom začít pracovat doma ve velkém.
klad Potěšilo mě velice věnování autorky a nakoplo mě.
klad Doporučuji všem co ví co chtějí,ale neví od čeho se odrazit,kniha je velkou inspirací a pomocníkem.
klad Děkuji.
avatar
Frantisek
příloha
klad Velmi mne potěšila možnost testovat a hlavně přečíst si pracovní knihu Milionový rodič. Knížka má zajímavé grafické uspořádání a je opravdu přehledná. Velikost knížky je dobře promyšlená, dá se s ní cestovat a mít ji stále při ruce. Super nápad je i obsah , který má formu pracovní knihy, kam se dá zapisovat a dělat si vlastní poznámky nebo i nápady. To, že se do knížky dá nenásilně poznamenávat je pro mne velmi užitečné. Obsahově mne kniha přivedla i na nové myšlenky, které by se v podnikání daly využít. Děkuji velmi autorce a možnosti testování.
avatar
Soňa
klad Díky za možnost tohoto testování. Podle názvu jsem zprvu myslela, že bude o začátcích podnikání například při mateřské dovolené, ale není to úplně pravda. Kniha je psána opravdu jednoduše, jsem zvědavá za jak dlouho budeme všichni vydělávat spoustu peněz.
avatar
Jaroslav
klad Kniha je praktický průvodce pro každého, kdo chce vzít život do vlastních rukou. Nejedná se jen o knížku, ale je vlastně pracovním sešitem, který Vám dává plnit úkoly a uvědomit si, co je pro Vás v životě důležité. Pomáhá a vysvětluje věci do začátku podnikání jako je reklama na internetu apod. Velice dobrý pracovní sešit! Mohu jen doporučit! Vše je napsáno srozumitelně a pochopí to opravdu každý. Děkuji za možnost testovat! :
avatar
Katka
klad Děkuji za možnost přečíst si pracovní knihu Milionový rodič. Kniha, neboli příručka, se čte velmi jednoduše, autorka ji pojala velmi prostě, tak aby to bylo srozumitelné každému, kdo nemá žádné zkušenosti s tím, postavit se na vlastní nohy a tvořit svou milionovou budoucnost, popřípadě pro toho, kdo nebyl v podnikání úspěšný - nevím kolik je takových "příruček" ale já sama sem něměla o tolika možnostech a nástrojích jak být "úspěšná" ponětí. Knihu doporučuji všem, kdo i podniká a chce zvýšit svou finanční nezávislost.
klad Plánovací diář je jako bonus :-) Kniha se určitě hodí i jako dárek, když víte o někom, kdo potřebuje trochu nakopnout.
avatar
Martina
klad Mám radost, že se mi povedlo testovat knížku, protože jsem nedávno začala podnikat. V knize jsem našla spoustu rad. Je skvělé, že je kniha koncipována jako pracovní. Člověka to donutí dát svoje myšlenky na papír, což by se u pouhého přečtení knihy nepodařilo. Plánovací diář mne motivuje pracovat na svých plánech. Navíc se mohu ke všem poznámkám vracet a hodnotit, jak se mi moje cíle daří.
avatar
Lenka
klad Předem bych chtěla poděkovat za možnost otestovat tuto knihu:-) Hned v úvodu mě potěšilo vlastnoručně psané věnování od autorky! Kniha je napsaná stručně a srozumitelně. Našla jsem v ní spoustu tipů a informací , které mě motivovali v mém podnikání. Spíše něž kniha, bych jí ale nazvala "pracovním diářem";-) Je v ní opravdu spousty místa na vlastní poznámky a poznatky. Ani cena není nijak vysoká, takže doporučuji určitě všem kteří podnikají a chtějí se dozvědět pár užitečných rad;-)
avatar
Pavlína
klad Velice si vážím možnosti testovat zrovna tuhle knížku, děkuji. Jsem v počáteční fázi podnikání, nicméně pravděpodobně o něco dál, než pro koho je knížka určená. Každopádně ale můžu vřele doporučit, jelikož je to skvěle sepsané sumarum od prvních myšlenek na podnikání, přes samotnou realizaci, až po praktické rady při podnikání a marketingu. Nerada píšu do knížek, ale tohle je pojaté jako pracovní sešit a dle pokynů se s příručkou dobře pracuje. Navádí Vás k uspořádání svých myšlenek a přivádí na nové, motivuje a podporuje kreativitu. Asi polovinu knížky tvoří týdenní plán, nicméně nemyslím si, že je pro každého - mám jiné myšlenkové pochody a potřeby a tak bych místo toho uvítala jen pár vzorově předtištěných stran a zbytek např. obecněji nadepsaných nebo volných listů pro vytvoření vlastního systému zaznamenávání. Neměla jsem tak rychle přečteno, protože jsem s knížkou opravdu pracovala. Nejsem ráda vázaná, v tomto případě sešitem, a využívám vizuální mapu. Knížka mi pomohla rozšířit některé body a přivedla mě na nové nápady.
klad Nechci být hnidopich, ale trošku mě rozladilo pár gramatických chyb hned na prvních stránkách a zrovna v tučných nápisech. Asi by se to stávat nemělo. Ač je to pojaté jako pracovní kniha, chybí mi číslování stránek.
avatar
Lenka
klad Dobrý den, moc děkuji za možnost otestovat tuto knihu. Jsem čerstvě na mateřské dovolené, tak věřím, že mi bude v průběhu mateřské i rodičovské velice prospěšná pro můj další rozvoj. Velmi mne potešilo vlastoruční přání, které bylo napsáno v samotné knize :-)
avatar
Marie
klad Kniha je srozumitelně a perfektně popsaná i přehledná. Dostatek místa na zapsání myšlenek i plánů. Určitě se hodí jako dárek někomu, kdo je na začátku podnikání, aby si utřídil myšlenky. Věřím, že potěší a mě velice potěšilo vlastnoručně napsané věnování. Děkuji
klad Mám jí přečtenou, ale příště dám přednost klasickému diáři, který mně osobně postačí.
Zobrazit více recenzí