Testerky právě dopřávají svému pejskovi holistické krmivo thePet + Mini bez obilovin s čerstvou zvěřinou a vepřovým masem

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
100
konec testování
31. 5. 2020

 

thePet+ MINI

Holistické krmivo bez obilovin s čerstvou zvěřinou a vepřovým pro dospělé psy malých plemen.
Produkty pod značkou thePet+ jsou vyráběny v České republice z nejlepších surovin a v superprémiové kvalitě.

Čerstvé maso – značka thePet+ respektuje přirozenou formu krmení zvířat, a proto čerstvé maso představuje jednu ze základních surovin, které byly pro výrobu produktů použity.

Grain free (bez obilovin) - receptury krmiv thePet+ díky svému grain free složení eliminují rizika potenciálních alergických reakcí. Dle statistik počet psů trpících alergií na určitou složku krmiva stále stoupá, právě obiloviny představují jeden z velmi častých zdrojů alergických reakcí.

Použití bylin - byliny, které představují účinnou složku produktů značky thePet+, napomáhají přirozeným způsobem podporovat zdraví a dobrou kondici domácích mazlíčků. Pro jednotlivé výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby odpovídaly potřebám konkrétních zvířat.

Čerstvá zvěřina - je výživná, lehce stravitelná surovina, bohatá na bílkoviny, a to při nízkém obsahu tuku. Je zdrojem vitamínu B12 a provitaminu A, minerálních látek, a také nenasycených mastných kyselin, které jsou důležité jako prevence před nebezpečnými kardiovaskulárními onemocněními.

Černý rybíz - obsahuje vysoký podíl vitamínu C, který podporuje imunitu, dále flavonoidy, které vitamín C pomáhají vstřebávat a v neposlední řadě také vitamíny skupiny B, provitamin A a minerály. Pozitivně působí proti stárnutí a podporuje obranyschopnost organismu.

L-carnitin - podporuje odbourávání tuku a pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém. Posiluje a upravuje srdeční výkon a pro srdce slouží jako zdroj energie.Více informací o krmivu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Lucie Asenová A.
avatar
Petra K.
avatar
Lenka S.
avatar
Veronika N.
avatar
Dominika R.
avatar
Misssa
avatar
Nikitkat
avatar
Jana N.
avatar
Lenka B.
avatar
vlastena44
zobrazit všechny přihlášené