Dopřály jste svým pejskům holistické krmivo thePet + Mini. Mrkněte se na recenze, jak si pochutnali

image
otestováno
Počet recenzí
90
jak jste hodnotily
5
72x
4
15x
3
3x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 28. 4. 2020
do 31. 5. 2020

 

thePet+ MINI

Holistické krmivo bez obilovin s čerstvou zvěřinou a vepřovým pro dospělé psy malých plemen.
Produkty pod značkou thePet+ jsou vyráběny v České republice z nejlepších surovin a v superprémiové kvalitě.

Čerstvé maso – značka thePet+ respektuje přirozenou formu krmení zvířat, a proto čerstvé maso představuje jednu ze základních surovin, které byly pro výrobu produktů použity.

Grain free (bez obilovin) - receptury krmiv thePet+ díky svému grain free složení eliminují rizika potenciálních alergických reakcí. Dle statistik počet psů trpících alergií na určitou složku krmiva stále stoupá, právě obiloviny představují jeden z velmi častých zdrojů alergických reakcí.

Použití bylin - byliny, které představují účinnou složku produktů značky thePet+, napomáhají přirozeným způsobem podporovat zdraví a dobrou kondici domácích mazlíčků. Pro jednotlivé výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby odpovídaly potřebám konkrétních zvířat.

Čerstvá zvěřina - je výživná, lehce stravitelná surovina, bohatá na bílkoviny, a to při nízkém obsahu tuku. Je zdrojem vitamínu B12 a provitaminu A, minerálních látek, a také nenasycených mastných kyselin, které jsou důležité jako prevence před nebezpečnými kardiovaskulárními onemocněními.

Černý rybíz - obsahuje vysoký podíl vitamínu C, který podporuje imunitu, dále flavonoidy, které vitamín C pomáhají vstřebávat a v neposlední řadě také vitamíny skupiny B, provitamin A a minerály. Pozitivně působí proti stárnutí a podporuje obranyschopnost organismu.

L-carnitin - podporuje odbourávání tuku a pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém. Posiluje a upravuje srdeční výkon a pro srdce slouží jako zdroj energie.Více informací o krmivu najdete TADY.

Hodnocení
90
avatar
Mája
Hned po rozbalení pytlíku, se pejskem roztancoval a těšil se na jídlo. Nejspíš ji voněli. Mě překvapila vůně a velikost granulí, pro mého jezevčíka je velikost skvělá. Pejsek začal být veselejší a při každém krmení se velice těší. Psí žrádlo kupuji s přítelem. Granule kupujeme ve velkém balení 20kg a více, z internetu, vždy vybíráme podle recenzí a kvality. Nešetříme na Terezce. Určitě bychom si tyto granule koupili v supermarketu i v eshopu znovu a doporučila je známým.
klad Chuť
klad Vůně
klad Velikost granulí
klad Na žádný problém jsem nenarazila
avatar
Miluška
mému pejskovi granulky moc chutnají, vyloženě se na ně těší a kocour s ním, když si je pejsek nehlídá, chodí mu je kocourek užírat:)Obvykle kupuji krmivo já a asi jednou měsíčně, někdy přes internet, nebo to, co má pejsek rád. Teď mu ale tyto granulky moc chutnají, to je výborné, že je můžu koupit i v supermarketu. Líbí se mi jak pěkně masově voní a že nejsou moc tvrdé
příloha
klad voňavé
klad po nich aktivní pejsek
klad těší se na krmení
klad moc nedrží zip na uzavření
avatar
Bobi Pavlína
Produkt jsem chtěla vyzkoušet jako změnu v krmení.Líbí se mi přiměřená velikost granule.Po otevření balení granule pěkně voní.Složení se zdá o mnoho lepší,než jiné běžné granule. Svoji fenku krmím granulemi,kapsičkami a někdy konzervami a někdy masem. Když jsem jí poprvé nasypala The Pet+MINI,přišla k misce,očichala,poodešla,rozmyslela se a skoro všechno sežrala. Takže za mě i za Jessie spokojenost.
příloha
klad praktické balení
klad pěkně voní
klad jednoduché dávkování
klad přiměřená velikost granule
klad dobré složení
klad -
avatar
Jitka
Granule našemu psovi velice chutnají, hned jak přijdeme z procházky čeká u misky a na granulky se těší.. Granule dobře snáší, co se týče zažívání. Krmivo kupuji především já a sleduji hlavně složení. Toto krmivo bych v supermarketu uvítala, ale dala bych přednost větším granulím ( máme velké plemeno).
klad skvělá snášenlivost
klad nic
avatar
Zdeňka
Mám pejska z útulku je to kavalir křížení s kokrspanelem je starý 6 roku granule moc nemusela vařila jsem ji maso hodně tloustla ale po těchto granulich ožila a miluje je je smutná že už dochazeji
příloha
klad Výborně slozeni
klad Nnevim kde toto krmení koupit
avatar
petra
Granulky thePet + Mini testovala naše čivava ve věku 5 let a moc jí chutnají. už se mi dlouho nestalo, aby byla miska úplně prázdná. Krmivo kupuji já, většinou velká balení a vybírám podle podílu masa.Kdyby byly granule dostupnější v obchodech, znovu bych je koupila
příloha
klad složení
klad cena odpovídá
klad -
avatar
ingrid
Granulky moc chutnají a i bych řekla, že se na krmení těší mnohem víc. S vitalitou nemáme vůbec žádný problém. Nákupy obstarávám já a většinou granule kupuji takové, které nabízí větší značky (Hills). Nedostupnost této značky v obchodech mě od nákupu odrazuje, ale kdyby byly v obchodech, tak je koupím
příloha
klad složení
klad cena odpovídá kvalitě
klad pouze ke koupení na internetu
avatar
Lenka
Granulky jsem dala jezevčíkovi maminky, je docela rozmazlený a jen tak něco nesní. Nasypala jsem je na lavici a on se k nim vrhnul a celou hromádku hned snědl. Dostal ještě druhou, která zmizela obratem. Za mne tedy parádní krmivo pro všechny pejsky.
příloha
klad ano moc se mi líbilo
klad nemám negativa
avatar
Denisa
Granule thePet+ Mini jsou za nás super. Máme doma pejska, kteremu jentak něco nesedne. Má problém granule rozkousat a také trpí na vypadávní srsti. Granule thePet+ sní bez problému, je aktivnějí a nezapáchá ji z tlamy. Myslím, že rádi zůstaneme s touto značkou.
příloha
klad Jsou snadno rozkousatelené pro psa
klad Vsecko
klad Není v běžném obchodě
klad Neni nic
avatar
Monika
Značku ThePet+ MINI jsem viděla poprvé, ale mému pejskovi (jorkšír) docela chutnaly. Odchylku od chování po výměně granulek jsem vůbec nepozorovala, všechno je tak jak bylo. Granule kupuji výhradně já, větší balení (6kg) a vybírám hlavně podle složení a ceny. Kdyby tato značka byla v supermarketu, tak bych ji zase koupila.
příloha
klad složení
klad velikost balení
klad není v obchodech, jen na internetu
avatar
Renata
Tento produkt ThePet pro pejsky je fajn a našemu také moc chutnal a ještě potom chtěl tak že u něj spokojenost a jinak jsem ráda že jsem měla tu možnost testovat pro našeho mazlíka a určitě doporučuji dál a i já určitě zase koupím ale i něco jiného
klad celkově vše
klad nemám co dodat
avatar
Dana
Již skoro týden máme granule The Pet+ mini a pejskovi moc chutnají. Má alergii na kuřecí a hovězí, proto nám maximálně vyhovuje složení. Zatím se neškrábe, což je pozitivní zpráva. Jediné co mi zaráží je, že má po nich velikou žízen a hodně pije, to po dosud používaných granulích nemá. Granule kupuji přes internet v balení 7,5 kg a má to cca na měsíc a to pouze Brit nebo Taste of the wild s jehněčím masem. V supermarketu bych si ho klidně koupila.
klad velikost
klad vůně
klad barva
klad má po nich velkou žízeň
avatar
MVDr. Lucie
Granule ThePet+ MINI jsem vyzkoušela a mohu je doporučit podle prázdné misky. Granule zajišťuji pouze já a kupuji je ve větším balení a to zhruba jednou za měsíc, podávám i doplňkové krmivo. Krmivo bych určitě koupila v supermarketu nebo zverimexu.
příloha
klad složení granulí
klad nic
avatar
Petra
Vyzkoušela jsem granule ThePet+ MINI a složení se mi zdá velice dobré. Granule po otevření hezky a lákavě voní. Určitě doporučím dál. Jediným nedostatkem je jejich nedostupnost v obchodech a pokud budou v supermarketech, ráda je koupím. Granule kupuji jenom já a beru spíš větší balení.
příloha
klad složení je kvalitní
klad granule voní
klad nedostupné v obchodech, jen na internetu
avatar
lucie
The Pet+ MINI jsem vyzkoušela poprvé a našemu pejskovi moc chutnají a určitě bych řekla, že se na krmení těší. Nákup krmiva řeším jenom já a nakupuji zhruba 1x měsíčně, většinou výhodnější větší balení. Zaměřuji se na cenu a složení, pokud budou tyto granule lépe dostupné, vyhledám je v obchodech.
příloha
klad složení
klad poměrně velké balení
klad nic
avatar
Markéta
Granule našemu pejskovi opravdu chutnají. nadchla mě velikost granulí, ani malé ani velké. Pejsek se na přídavek opravdu těší a určitě by snědl o hodně víc, než orientační porce určená k jeho váze, vzhledem k tomu , že je hodně aktivní. Jinak obvykle kupuje granule manžel a vždy vybere nějakou jinou příchuť, hlavně zvěřin, tu má rád. Balení taky kupujeme různé, hlavně s přídavkem rýže nebo zeleniny, ať má náš pejsek různorodou stravu. Toto krmivo bych koupila klidně i v supermarketu. Stačí si vždy přečíst složení
příloha
klad velikost granulí
klad vůně
klad složení
klad Písmo na obalu bych uvítala větší
avatar
petra
Granule značky ThePet+ MINI pro malé pejsky určitě doporučuji díky vysokému podílu čerstvého masa. Po granulích se jenom zaprášilo a je po nich stále aktivní a hravý, jako předtím. Byla bych ráda, kdyby byly i v supermarketech, určitě bych si je koupila. Krmivo kupuji já a beru i větší balení.
příloha
klad kvalitní složení
klad nic
avatar
jarmila
Vyzkoušeli jsme je a granulky jsou opravdu kvalitní. Překvapivě mají dobré složení a mému pejskovi chutnají, ačkoliv je normálně vybíravý. Běžně kupuji balení od 6kg a to podle ceny, složení a také výrobce. Tento je pro mě zatím neznámý, ale složení krmiva je kvalitní.Pokud budou v obchodě, koupila bych ho.
příloha
klad Praktické balení
klad složení krmiva
klad voní
klad vůbec nic
avatar
martina
Po dvou dnech testování těchto granulí jsem měly trochu obavy, protože můj jindy nenažraný krysařík nechtěl granule ani vidět, ale když jsem je smíchala s původními, tak se to otočilo. Teď už podávám jen tyto a miska je vždy prázdná a ještě čeká přídavek. Cena za balení je odpovídající. Tuto značku, pokud bude běžně k dostání, určitě zvážím k nákupu. Krmivo kupuji já nebo manžel, ale vždy stejnou značku, na jaké se shodneme a většinou velké balení.
příloha
klad cena
klad složení
klad velikost balení
klad nic
avatar
Pavlína
Testováno naším jorkšírem a moc mu chutnají. Krmivo je z kvalitních surovin, obsahuje 35% masa a cena za balení 2,8kg je příznivá. Snažím se kupovat velké balení, které jsou zvýhodněny cenou nebo dopravou zdarma. Pokud by bylo toto krmivo v supermarketu, tak bych ho pravděpodobně zase koupila
příloha
klad cena za balení
klad kvalitní složení
klad nic
Zobrazit více recenzí