Testovaly jste jedinečný MioMat, díky kterému vaříte jedním stisknutím

image
otestováno
Počet recenzí
3
jak jste hodnotily
5
3x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 9. 6. 2019
do 17. 7. 2019

 

POHÁDKOVĚ ZDRAVÉ VAŘENÍ S HRNEČKEM MIOMAT

 

O snadném vaření už nemusíte číst jen v pohádkových knížkách! Erbenově kouzelnému hrnečku nyní konkuruje MioMat - jedinečný přístroj pro moderní ženy, které fandí zdravému životnímu stylu.

 

Už nemusíte stát hodiny u sporáku, využijte volné chvilky a relaxujte!

 

MioMat jednoduše připraví:

  • vydatnou snídaňovou kaši
  • oběd v podobě krémové polévky
  • rostlinné mléko
  • čerstvé smoothie k svačině

     

 

To vše zvládne stisknutím jednoho tlačítka! Pak už stačí jen přidat ingredience a MioMat vše připraví zcela sám, do pouhých 25 minut.

 

 

Vyzkoušet můžete konečně i pokrmy v RAW kvalitě, které zaručeně prospějí nejen vám, ale i zdraví vašeho muže a dětí. 

 

Hodnocení
3
avatar
Eliška
Měla jsem možnost testovat přístroj Miomat, jinými slovy hrnečku vař a jsem s tímto přístrojem velice spokojená a velice mě překvapilo kolik jídel lze z něj připravit. Já osobně jsem zkoušela jen raw rajčatovou polévku, několik druhů polévek a tři druhy smoothie. Co se týče polévek, tak ty z Miomatu u nás jedou každý den, jelikož jsme si je oblíbila celá rodina. Je super, že polévka vyjde na cca 2-3 porce a nemusí se poté uschovávat. Jediná nevýhoda je, že je kuchařka ve slovenském jazyce a nepraktické mytí, škoda, že nádoba nejde vyjmout a umýt zvlášť.
příloha příloha
klad Jednoduché ovládání
klad Kuchařska s recepty
klad Recepty ve slovenském jazyce
klad Nepraktické mytí
avatar
Eva
MioMat je opravdu skvělým pomocníkem do domácnosti, kde jsou děti, kde členy zajímá složení stravy, kde je každá minuta dobrá, kde rádi zkouší něco nového. Jsem moc ráda, že jsem jej poznala, protože mi MioMat šetří spoustu času a zároveň rozšiřuje základnu mých kuchařských schopností a dovedností. MioMat je docenitelný v každé domácnosti, ale protože jsem teď maminkou 2 leté dcery, tak si na něm cením především přípravy krémových polévek, které se uvaří během chvilky a bez mé přítomnosti v kuchyni. Ten ušetřený čas pak mohu věnovat dceři a nebo třeba jen sama sobě. Neváhejte a jděte to něj. Určitě to nebude spotřebič, na který se Vám doma bude prášit.
klad snadnost ovládání, rychlost, spolehlivost, design, kniha receptů
klad nic
avatar
Šárka
Přiznám se, že o MioMatu jsem nic neslyšela a když mi dorazil domů, tak jsem byla okamžitě nadšená. Celá rodina milujeme polévky, ale i kašičky a smoothie. Vaření s MioMatem je zdravé a hlavně velice rychlé. Pokrmy jsou vynikající. Používala jsem recepty z MioMat kuchařky, ale pak už jsem si vymýšlela své vlastní. Všem doporučuji vyzkoušet a může to být i senzační dárek.
příloha
klad Rychlé
klad Snadné
klad Zdravé
klad Žádné zápory jsem nezjistila