Už se těšíme na fotky a videa od testerek, které právě testují a hodnotí mixér Bosch Vita Power Serie 4

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
20
konec testování
25. 4. 2021


Vita Power Serie 4: vysokorychlostní mixér, který kombinuje vysokou kvalitu a snadné použití

Lahodné smoothie během malé chvilky.

Užijte si možnost rozmixovat téměř cokoliv pomocí osvědčené technologie motorů Bosch, jejichž tradice sahá až do roku 1955.

VitaPower Serie 4 těží z dlouholetých technických a výrobních zkušeností společnosti Bosch v kombinaci s kvalitou zaručenou evropskou výrobou.

Výkonný motor rozmixuje víc než jen smoothi

Drcení ledu nebo sekání tvrdých ingrediencí vyžaduje silný a výkonný motor. S 1 200W motorem a rychlostí až 30 000 ot./min. rozmixujete do hladka smoothie, koktejly nebo pesto.

Nože vyráběné v Solingenu

Čepele ProEdge z nerezové oceli jsou vyrá běny v Solingenu, německém městě, které světově proslulo výrobou nožů. Okraje čepelí jsou zpevněny pro dlouhotrvající odolnost. Po mixování vyjmete patentovaný držák nožů EasyKlick pouhým kliknutím a snadno vyčistíte.

Užijte si vysokou kvalitu použitých materiálů a procesů výroby

Vysoká odolnost je zaručena 100hodinovým testem životnosti, ve kterém bylo připraveno více než 10 000 nádob smoothie. Tento špičkový výkon je dán vysoce kvalitními materiály, evropskou výrobou a mnohaletými zkušenostmi v oboru společnosti Bosch.

Dokonale hladké smoothie nebo horká polévka ve skleněné mixovací nádobě      

Silnostěnná, vysoce kvalitní skleněná nádoba je ideální jak pro horké polévky, tak pro ledové nápoje. Vnitřní stěna je speciálně tvarovaná, aby podpořila cirkulaci ingrediencí. Systém ProPerformance vám zajistí dokonalé zpracování i ledových nebo tvrdých ingrediencí, jako je zmrazené ovoce.

Praktický otvor pro nalévání je součást bezpečnostního víka

Praktický otvor pro nalévání vám ušetří námahu a umožní obsah přesně dávkovat bez nutnosti sejmout celé víko. Unikátní bezpečnostní víko snadno uzavřete otočením. Provoz mixéru je blokován, pokud není víko bezpečně uzavřeno.

Automatické programy pro smoothies, drcení ledu a čištění

Už nemusíte přemýšlet, jakou zvolit rychlost. Stačí si vybrat ze tří automatických programů, které mají různou rychlost i dobu mixování.

Pomocí víceúčelového pěchovadla posunute během mixování veškeré ingredience dovnitř nádoby, aniž byste museli otevřít víko.

Snadné čištění

Všechny části lze mýt v myčce nádobí, včetně odnímatelných nožů s EasyKlick systémem.

Díky automatickému čisticímu programu se mixovací nádoba vyčistí téměř bez vaší pomoci pouhým stisknutím tlačítka, a to i když ji neumýváte ihned po mixování. 


Více informací o mixéru najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
EVA | první ŽENA s.r.o.
avatar
Ladislava K.
avatar
HellNatty
avatar
Sabina L.
avatar
Natálie L.
avatar
Markéta T.
avatar
Elihladova
avatar
pe_tulinek
avatar
andeliChek
avatar
Andrea84
zobrazit všechny přihlášené