Mluvící Pejsek a Pejskova sestřička Fisher-Price se dětem náramně líbili

image
otestováno
Počet recenzí
69
jak jste hodnotily
5
62x
4
5x
3
2x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 23. 4. 2015
do 1. 1. 1970

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá čtvrtá maminka, která nám do komentářů napíše věk svého chlapečka nebo holčičky (příklad jak se přihlásit: Amálka 10 měsíců nebo Honzík 30 měsíců) - hračky jsou určeny pro děti od 6 do 36 měsíců, tj. mohou se hlásit jen maminky, které mají dítě v tomto věku. VÝZVA PADNE ve středu 22.4. mezi 19 a 19.30 hodin.

Celkem je pro vás připraveno 10 pejsků pro maminky s kluky a 10 pejskových sestřiček pro maminky s holčičkami. Hračky získá prvních 10 maminek s kluky a prvních 10 maminek s holčičkami, které budou splňovat pořadí "každá čtvrtá". 

A POZOR: prosíme babičky a tetičky, nezlobte se, ale nepřihlašujte se o hračku pro svá vnoučata či synovce a neteřinky. Pro testování a sdílení doporučení hledáme výhradně maminky.  [*] [*] [*]

 

Mluvící pejsek

S oblíbeným roztomilým Mluvícím pejskem Smart Stages si vaše děťátko užije zábavu a naučí se spoustu věcí! Stačí štěňátko pohladit po jeho jemném kožíšku a začne zpívat veselé písničky. Díky technologii Smart Stages mění písničky s tím, jak vaše děťátko roste. Nikdy se tak nebude nudit. Každé dítě se vyvíjí svým vlastním tempem, proto vyhovuje vašemu děťátku.

Vhodný pro děti od 6 do 36 měsíců.

  • Pomáhá dítěti učit se prostřednictvím každodenních zkušeností!
  • Povzbuzuje dítě, aby se učilo zpěvem, tancem a hrou.
  • Přítulný kamarád posiluje u dítě pocit bezpečí a podněcuje ho, aby hračku objímalo a vyjadřovalo přátelství. 
  • Pomáhá dítěti učit se jednotlivé části těla.
  • Představuje dítěti abecedu, barvy a počítání.
  • Pomáhá dítěti pochopit souvislost mezi slovem a obrazem.

Vyžaduje 3 baterie typu AA 1,5V (LR6 alkalické).

Doporučená cena: 969 Kč

Více informací o produktu najdete ZDE

 

Pejskova sestřička

Mluvící Pejskova sestřička Smart Stages je měkká přítulná kamarádka, která reaguje na dotyk dítěte bláznivými pořekadly a zábavnými písničkami. Když ji pohladíte po huňatém kožíšku, zazpívá vám až 50 různých písniček, melodií a frází. Vaše děťátko naučí počítat, rozeznávat části těla, barvy a spoustu dalšího.

Vhodná pro děti od 6 do 36 měsíců.

  • Rozsvěcující se srdce, tlapky, bříško a ouško reaguje na dětský dotyk a podporuje koordinaci očí a rukou.
  • Příjemně plyšová k mazlení a objímání, rozsvěcující se srdce a zábavné písničky podporují dětské smysly.
  • Roztomilá psí kamarádka učí děti písmenkům, číslům, pocitům, částem těla, barvám a mnohem víc!

Vyžaduje 3 baterie typu AA 1,5V (LR6 alkalické).

Doporučená cena: 969 Kč

Více informací o produktu najdete ZDE

Hodnocení
69
avatar
Lucie
avatar
Jitka
avatar
Alena
klad Známe asi dřívější verzi pejsků, který mluví čj-aj. Je jiný a k nám určitě dorazil ten více vhodný. Testování je sice pro děti 6-36 měsíců. Máme dvě děti, jeden už do této kategorie nespadá - ale právě ten čtyřletý si ho užívá víc. Vše hezky ukazuje bráškovi..jen přehled v úrovních a co kdy kde najít je ještě obtížné o pro něho. Abeceda(písnička se mi zdá nedokončená) a počítání je spíše pro staršího, ale jinak dané pokyny a úkoly zabaví celou rodinu:)
klad Pokud si oblíbíte některou z písniček, říkanek pro děti samotné je těžké ji najít. U mladšího syna se počítá s asistencí..Písničky hlava, ramena; Koláčky či Abeceda a další, jsou nahrané jakoby do ztracena a ty slova mi tam pak trochu chybí.
avatar
Anna
avatar
Dorota
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Marika
avatar
Michaela
klad Bohužel jsme nevyhrály, protože je nás zde hodně co máme malá miminka, skoro se zdá, že všechny uživatelky ;-) Ale to nevadí, určitě pejska co nejdříve koupíme a malá ho tak jako tak vyzkouší. Určitě stojí za to.
avatar
Petra
klad Nejprve bych chtěla strašně poděkovat za možnost otestovat pejska. Malému se rozzářili očka a pouští si melodie pořád dokola,učí se barvičky,a bez pejska nedá ani ránu.Je to i jeho spící kamarád viz foto.Nejvíce se mu líbí abeceda a zvuky zvířátek,které hned opakuje.Pejsek rozvíjí dovednosti našeho synka a pomáhá mu učit se barvy. Za nás mohu jen doporučit.
avatar
Petra
klad Pejskova sestřička Fisher Price je roztomilá hračka. Moje 11 měsiční dcera si ji hned oblíbila. Nejvíce se jí na této hračce líbí písničky, které hraje a červené blikající srdíčko. Já zase oceňuji 3 úrovně hraní, dle věku dítěte. Hračka tak poroste s mojí dcerou.
avatar
Alena
avatar
Kristýna
klad Děkuji za Christianka který je z pejska nadšený :-* :-*
klad Po pejskovi už opakuje co říká,
klad tancuje s nim a hlavně s ním usíná :)
klad Starší syn mu s učením pomáhá . Pěkné písničky i básničky.
klad Výměna baterií nebude žádný problém.
klad
klad Ocenuji řežimy zvuku -stačí ten slabší , na večer vždy vypneme a má ho jako kamaráda do postele.
avatar
Lenka
klad Syn je na pejska od chvíle, co jsme zjistili, že nám přijde, natěšený. Dnes dorazil, měl ho připravený v postýlce při vstávání a okamžitě po probuzení radost, hlásí "to je můj kamarád" a "budu s ním spinkat".
klad Hraje čistě, dvě hlasitosti, snadný přístup k výměně baterie (není třeba hračku párat), velký plyšák
klad Snad jen obsah nepochopitelný pro dospělého, nevím, proč se na první úrovni (a vůbec jakékoliv z těchto tří úrovní), potřebuje dítě učit abecedu, ale to není tak důležité, zásadní je spíš rytmus básničky/ písničky.
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Martina
klad Pejska jsme testovali s dcerou (14 měsíců). Hned se na něj smála a zkoušela ho, nejvíce jí zaujaly nohy pejska :). Tlačítka na pejskovi se jí mačkala snadno, na písničky i tancovala :). Vzala jsem ho s sebou na cestu do auta, kde se s ním dcerka pěkně zabavila, což jsem ocenila, protože jinak cestování v autě nemá ráda.
klad Možná by bylo lepší, kdyby tlačítka s volbou úrovní byla schovaná, protože takhle dcera neustále přepínala mezi úrovněmi, takže místo říkanek jsem slyšela jen "první úroveň, druhá úroveň...". Škoda, že písničky hrají jakoby do ztracena, protože jsou moc pěkné.
Zobrazit více recenzí