Testerky, které trápilo horko v domácnosti testovaly Mobilní klimatizace G21 ENVI se snadným zapojením. Z recenzí zjistíte, jestli jim klimatizace ulevila od horka

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotily
5
6x
4
8x
3
6x
2
1
doporučuje
70 %
Testováno v období
od 19. 8. 2020
do 4. 10. 2020

Jak bude testování probíhat?

Do testování bude zapojeno 20 testerek. Testerky budou rozděleny do 2 skupin po 10 testerkách. 10 Mobilních klimatizací G21 ENVI bude doručeno na adresu 1. skupině testerek k testování po dobu 10 dní. Po uplynulých 10 dnech budou klimatizacena na adresách opět vyzvednuty kurýrem Penta a doručeny 2. skupině testerek k otestování.

  • Každá testerka po výběru do testování bude podepisovat Smlouvu o zapůjčení Mobilní klimatizace G21 ENVI do své domácnosti. 
  • Každá testerka bude klimatizaci testovat po dobu 10 dní.
  • Každé testerce bude Mobilní klimatizace G21 ENVI doručena na adresu a na stejné adrese opět vyzvednuta kyrýrem Penta po 10 dnech.
  • Všechny testerky získají 20% slevu celý sortiment Penta

Mobilní jednotka

  1. Dálkové ovládání + baterie AAA
  2. Hadice na odvod vzduchu
  3. Návod
  4. Těsnění do okna G21

Mobilní klimatizace G21 ENVI značky Penta 


Hledáte rychlé řešení, jak chladit, odvlhčovat či vytápět vzduch ve své kanceláři, domácnosti, ordinaci, sportovním zařízení, obchodě nebo restauraci? Mobilní klimatizace G21 Envi 12H představuje velmi efektivní řešení v případě, že potřebujete rychle a operativně zpříjemnit vzduch v jakékoliv místnosti.


Žádné vrtání, žádná dřina


Klimatizace G21 nevyžaduje žádnou odbornou montáž ani rozsáhlé stavební úpravy. Jednotka je sestavena a připravena k použití. Stačí připojit hadici odváděného vzduchu, protáhnout ji oknem ven a zapojit klimatizaci do zásuvky.


Klimatizaci můžete díky integrovaným kolečkům kdykoliv přemístit z místa na místo a chladit, vytápět nebo odvlhčovat vzduch v té místnosti, ve které se zrovna nacházíte. 


Snadné a rychlé řešení

Hlavní výhodou mobilních klimatizací oproti nástěnným klimatizacím je jejich nízká pořizovací cena. Navíc vás nečekají další výdaje za složitou odbornou montáž, ani uklízení nepořádku po souvisejících stavebních pracích. Klimatizaci vybalíte z krabice a můžete ji ihned začít používat.

Chlazení, topení i odvlhčování

Moderní klimatizace G21 nemusí zahálet ani v zimě. S pomocí klimatizace můžete vzduch v místnosti nejen chladit, ale také vytápět. Zapněte si klimatizaci i v sychravém podzimu a zpříjemněte si večerní sledování televize. Navíc vám klimatizace v místnosti i odvlhčí vzduch. Mobilní klimatizace G21 zkrátka vždy vytvoří ideální pokojové prostředí.

Ovládání přes WiFi

Pravidelně hledáte ovladač od klimatizace a nemůžete jej najít? Žádný problém, klimatizace G21 je vybavena WiFi a můžete ji ovládat i ze svého mobilního telefonu. Stačí si jen nainstalovat aplikaci, přístroje spárovat a je to. Dálkový ovladač je samozřejmě také součástí balení, ale jistota je jistota.


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
20
avatar
Renáta
U mobilní klimatizace G21 Envi nejvíc naše rodina ocenila velmi jednoduchost ovládání, navíc je super, že lze ovládat i pomocí mobilní aplikace. Myslím, že tato klimatizace splnila naše očekávání, fungovala na 100% přesně jak výrobce sliboval. Perfektní je i to, že lze použít v kterékoliv místnosti, jak je potřeba.Jediná nevýhoda je, že bydlíme ve čtvrtém patře bez výtahu a klimatizace váží cca 30 kg.
klad Vzhled
klad snadnosti ovládání
klad velká váha
klad hlučnost
avatar
Veronika
Klimatizace má slušný výkon, ovšem za cenu vyšší energetické náročnosti. Při chlazení je hodně hlučná. Bohužel neumožňuje regulaci větráku. Kladně hodnotím připojení k wifi a možnost ovládání přes aplikaci na dálku. Přístroj je hodně těžký (cca 30 kg), nicméně díky kolečkům je klimatizace mobilní, snadno se přesouvá.Výborný je časovač, snadno nastavíte čas, kdy má začít chladit či topit. Ovládání je snadné díky dálkovému ovladači Sestavení a zprovoznění před prvním použitím je taktéž velmi snadné, elektronický návod na použití je lehce dostupný díky QR kódu.
klad časovač
klad snadné ovládáni i instalace
klad slučný výkon
klad díky kolečkum mobilní
klad větrák nelze regulovat
klad vysoká energetická náročnost
klad hodně těžká
avatar
Lucia
Klimatizace má velmi snadné ovládání a instalaci. My sme si do telefonu nainstalovali aplikaci.. Bylo to pro nás zajímavé ovládat cez aplikaci.. Protože je na kolečkách můžete s ní snadno manipulovat podle potřeby. Má funkce chlazení, topení, odvlcovani a ventilace. Na odvlcovani je třeba připravit nádobku do které bude vlhkost odtekat.
klad Snadné manipulovani, klimatizace se může ovládat cez aplikaci v telefonu
klad Nemám výhrady
příloha
avatar
Markéta
Klimatizace G21 ENVI je v poměru cena výkon dobrá volba. Složení je poměrně jednoduché. Klimatizace je sice poměrně těžká, ale má kolečka a manipulace s již vybaleným výrobkem není tak náročná. I bez návodu se dá logicky přijít na to, jak funguje. Její výkon je fantastický. Během pár minut vychladí středně velký obývák. Stejně tak topící funkce je velmi výkonná. Zároveň se dá stáhnout aplikace, která nahradí dálkové ovládání. Takže je možnost ovládat přímo na klimatizaci, dálkovým ovladačem, nebo přes aplikaci. Hlučnost je ovšem velmi vysoká, a to i na noční režim. Za mě ideal rychle vychladit a vypnout.
klad výkon
klad mobilní aplikace
klad hlučnost
klad váha
avatar
Lenka
Je multifunkční, což je výhodou (chladí, topí a umí odvlhčovat). Je možné si nainstalovat aplikaci do mobilu a tak klimatizaci ovládat, nicméně já jsem to nevyužila. Další výhodou jsou kolečka, díky nimž ji můžete velmi snadno odvézt do jiné místnosti. Velké negativum vidím ve vzhledu - je ošklivá, a taky v hlučnosti, čekala bych, že tak hlučná nebude. Není možné s ní v místnosti spát (pokud nemáte tvrdý spánek). Taktéž je mínusem její velká spotřeba elektřiny.
klad Wifi
klad Kolečka na snadné přesunutí
klad Dálkové ovládání
klad Funkce 3v1
klad Cena
klad Ekonomická náročnost
klad Hlučnost
avatar
Dita
Instalace bez potíží. Rukáv, který se vkládá do okna se dělá v jedné délce, je nutno jej přeložit a zatěsnit. Teplota v místnosti neklesla, ale pocitově foukáním studeného vzduchu se člověk cítil komfortně. Když jsme chladili obývák a zavřeli všechny dveře, aby se místnost vychladila, vzduch se nasával přes zahnutou část rukávu. Na výsledný efekt to však vliv nemělo. Ovládání z mobilu jsme nedokázali zprovoznit. Klimatizace je oproti na pevně instalovaným hlučná a do ložnice bych si ji nedala.Na dočasné použití dostačující.
klad ochotný personál, který se vším rád pomohl
klad pohodlné přesouvání na klimatizace, kolečka
klad chlazení, vytápění, odvlhčování
klad bez nutnosti stavebních úprav
klad hlučnost
klad wifi nešla připojit
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Markéta
S klimatizací G21 ENVI se dobře manipuluje, lehce nastavuje. Výhoda je také možnost více programů jako je chlazení v létě, topení v zimě a pokud se vytopíte tak i odvlhčování. Jako mínus beru bohužel velkou hlučnost v malé místnosti. Vyhovující je tedy i cena . Klimatizaci doporučuji do větších prostor
klad možnost přenášení do jiných místností
klad 3 v 1 - chlazení, topní a odvlhčování
klad lehká manipulace
klad hlučnost
avatar
Petra
Mobilní klimatizace G21 ENVI má funkci chlazení (oceníte v teplých dnech), topení (když je chladno a nechcete topit klasicky), odvlhčování a ventilaci (větrání). V režimu topení, chlazení jde nastavit rychlost - vysoká, střední a nízká. Klimatizace je na kolečkách, takže se velice dobře přemisťuje mezi místnostmi (po stranách jsou rukojeti k manipulaci). Na zadní straně jsou úchytky k uložen (namotání) kabele.
klad Manipulace
klad Hadice z okna
klad Hlučnost
příloha příloha
avatar
Václava
Vzhledem k chladnému počasí nebylo možné vyzkoušet funkci chlazení. Použití v podkrovních místnostech s okny v šikmých střechách bylo obtížné. Zapojili jsme s použitím vlastní igelitové fólie, ale noční venkovní teploty pod 10 stupňů nás donutily hadici vytáhnout a okno zavřít. - Topení funguje dobře, teplota se zvýšila rychle, ale přístroj byl velmi hlučný.
klad elegantní design,
klad rychlý náběh topení
klad hlučnost,
klad těžké na přenášení po schodech
příloha
avatar
Ivana
Klimatizaci jsem využila jak pro chlazení tak, vzhledem k počasí, i k topení. Snadno a především rychle upraví teplotu dle potřeby i ve větším prostoru. Za výhodu považuji multifunkčnost a snadné a srozumitelné ovládání jak na vlastní klimatizaci tak i dálkovým ovladačem, nebo přes mobilní aplikaci. Jedinou nevýhodu vidím ve vyšší hlučnosti.
klad Multifunkčnost
klad Snadné přemístění
klad Srozumitelné ovládání
klad Vyšší hlučnost
příloha
avatar
Věra
Kurýr přivezl klimatizaci v dohodnuto hodinu, vysvětlil základní funkce a odjel s tím, že si kdykoliv mohu zavolat pokud by nastal problém. Nejsložitější bylo asi jen vyměření návleků na okno- ale bylo to snadné a k dispozici byl dostatek suchého zipu pokud by snad člověk udělal chybu. Nasazeni hadice bylo jednoduché. Pokud máte chytrý telefon tak doporučuji stažení aplikace, klimatizaci jsem nejčastěj ovládala pomocí ní. Mám IOS, tam jsem narazila na maličkou zradu- nepoznáte, že jste si přes ni klimu zapli, chtělo by to na aplikaci ještě zapracovat a zvýraznit, že jste si klim zapli. Ale je to skvělá možnost si začít doma chladit byt už cestou z práce, rozhodně lepší než využít časovače a pak se někde zdržet ?. Klimatizace fungovala skvěle, už po dvaceti minutách v rozpáleném bytě začalo být příjemně, vlastním i ochlazovač vzduchu a je to neporovnatelný rozdíl. Hlučnost mi přišla přiměřená, nerušila mě ani při spánku nebo sledování TV.
klad Ovládání přes mobil
klad Výkon chlazení
klad Nenapadá mě žádné negativum
avatar
Adriana
Klimatizace G21 Envi 12H je je multifunkční, co je její výhoda. Chladí, topí a odvlhčuje. Je to koupě 3 v 1. Další výhoda je, že si můžete nainstalovat aplikaci do mobilu a ovládat tak klimatizaci snadno. Také si naprogramovat zapnutí anebo vypnutí klimatizace automaticky. Plusem je také jednoduchý a hezký dizajn. Velkou nevýhodou klimatizace je její celkem vysoká hlučnost. U této klimatizace bych čekala, že ta hlučnost bude regulována. Pro ty, co mají problém se spánkem, případně jim vadí hluk u spánku, tak nedoporučuji vůbec. Taktéž je celkem velká spotřeba elektřiny. Celkově doporučuji těm, kteří neřeší finance a mají hluboký a klidný spánek.
klad Multifunkčnost
klad Dálkové ovládání
klad Časové programování
klad Dizajn
klad Vysoká hlučnost
klad Nelze regulovat ventilátor
klad Je těžká
klad Neekonomická
příloha příloha
avatar
Monika
Na klimatizaci ocenujem výkonnost, multifunkčnosť, ovládanie cez wifi, cez aplikáciu v telefóne. Mobilita klimatizácie - je možné ju jednoducho premiestniť do izieb do ktorých je potrebné. Estiticky vzhlad ocenujem. Z manuálu nebolo jasné ako nastaviť externé odvodňovanie pri odvlhčovaní.
klad vzhľad
klad multifunkčnosť klimatizácie
klad mobilita
klad nejasný návod pri zapnutí systému odvlhčovania
klad manuál neobsahuje dostatočný popis krokov pre laikov
klad hlučnosť
avatar
Lucie
Klimatizace je naprosto dokonalá. Je lehká, naprosto snadné a lehké ovládání, které pochopí i starší člověk. Já jsem jí využívala hlavně v noci, jelikož ráda spím v hodně studené/chladné místnosti ( i v zimě ). Když u mě byla na návštěvě mamka, tak jsem jí klimatizaci ukázala a předvedla a byla z ní také nadšená a přemýšlí, že si jí pořídí. Cenově je také přijatelná. Za mě určitě mohu jen doporučit. Je opravdu multifunkční a každý člověk si přijde na své a může jí využít jak potřebuje.
klad praktičnost, lehkost, vynikající výkon ....
klad nemám co vytknout
avatar
Adéla
Klimatizace je super pomocník. Hodně se nám líbil časovač, se kterým si lze nastavit chlazení místnosti dopředu na čas, který nám vyhovuje. Klimatizace je velmi praktická nejen v chlazení, ale také se s ní dá vytápět, což nám vyhovuje. Partner zase ocenil dálkový ovladač, který je součástí balení a především mobilní aplikaci, která je pro klimatizaci přístupná, mohl na dálku ovládat teplotu.
klad Rychlost chlazení
klad Vytápění
klad Ovladač
klad Mobilní aplikace
klad hluk
příloha příloha příloha
avatar
Veronika
Klimatizaci 4 v 1 hodnotím naprosto pozitivně, je to super nápad u jednoho výrobku chladit, topit, odvlhčovat a mít i jen větrák. Lze ji používat manuálně na klimatizaci, ovladačem nebo si nainstalovat pomocí QR kódu aplikaci a ovládat ji na telefonu. Chlazení funguje bezvadně, místnost ochladí během chvilky. Roura na odvod teplého vzduchu se upevní do okna, součástí je i těsnění. Sice je "mobilní", ale je dost nepraktické mít po bytě v několika oknech těsnění, navíc je klimatizace hodně těžká a např. u nás je nepoužitelé přemisťování z důvodu vysokých prahů, kolečka by brzy upadla. Chlazení má 3 programy, rozdíl tam je ale jen ve foukání, hlučná je pořád stejně, a to hodně, což je dost škoda. Neumím si představit u zapnuté klimatizace být déle než půl hodiny, natož v noci. Hlučná je opravdu dost, ale nemám srovnání s jinými klimatizacemi. Dá se to vyřešit tím, že bude zapnutá tehdy, když není nikdo doma. Odvlhčování zatím nevyzkoušeno, topení OK.
klad Klimatizace 4 v 1
klad Cena
klad Hodně chladí
klad Kolečka pro lepří přesouvání
klad Hlučnost
klad Je hodně těžká
příloha příloha
avatar
Michaela
Mobilni klimatizace je pojizdna,takze s ni je dobra manipulace.Prilozeny navod je i pro laika srozumitelny,ke stazeni mobilni aplikace staci QR kod na krabici,coz je prijemne,neni nutne nikde hledat.Prehledne dalkove ovladani.Pomerne prakticke a jednoduche je nainstalovani sustaku do pootevreneho okna,avsak tady poukazu na zasadni problem.Pokud mate jednokridla okna a silne zdi(mame RD se zateplenim),tak je instalace v podstate nemozna,protoze by okno muselo byt otevrene ze 2/3,aby se tam vyvod klimatizace vesel a sustak je podstatne uzsi.Klimatizace ma velmi slusny vykon i pri vetsim prostoru(mame otevreny krov,takze dost m3),presto prostor znatelne ochladila.Velkou nevyhodu vsak vidim v hlucnosti,ktera je napr.na noc neakceptovatelna.Oproti tomu je naprosto super ovladani pomoci wifi,kdy lze na dalku vychladit mistnost a prijit do jiz klimatizovaneho prostoru.
klad Wifi pripojeni
klad Prizniva cena
klad SSlusny vykon
klad Jednoducha manipulace
klad PPrehledne ovladani
klad Hlucnost
klad Nmoznost instalace do jednokridlych oken se silnejsi zdi
avatar
Nikola
Klimatizace má velmi snadné ovládání i instalaci. Samozřejmě to dá trošku práce, ale není to nijak náročné. Můžete ji ovládat dálkovým ovládáním, případně si stáhnout aplikaci. Protože je na kolečkách, můžete s ní snadno manipulovat a dle potřeby ji přemisťovat. Samozřejmě komín z klimatizace musí být veden z okna ven.Na okna můžete použít těsnění na okna Air Block. První co jsme zkoušeli bylo chlazení. Ihned po zapnutí jsme měli v bytě zimu, což by bylo v horku naprosto super. Je trošku hlučnější, ale vždy záleží na programu který si dáte, stejně tak můžete nastavit i teplotu. i. Co mě nadchlo bylo časovač. Můžete si nastavit na hodiny jak dlouho chcete mít klimatizaci zapnutou, a ta se poté sama vypne, a je to bez starostí. Další skvělá funkce je topení. Ihned po zapnutí jsme si nastavili teplotu, a během chvíle bylo v místnosti příjemné teplo. Za mě teda TOP, protože v pokoji bylo téměř okamžitě teplo, tudíž je lepší než topení.
klad Lze ji přemisťovat je na koleckach
klad Snadné pouziti
klad Dálkové ovládání
klad Nastavení dvířek
klad Rychle topeni
klad Trochu hlučnější
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Mariana
Tuto mobilní klimatizaci máme v bytě 58m2 a pěkně nám prostor dokázala zchladit na požadovanou teplotu. Mobilní jednotka je vybavena i ovladačem, který nám dopomohl ještě k většímu komfortu při obsluze přístroje. Klimatizace má skvělý LCD displej s dotykovými tlačítky. Velice nám pomohli kolečka pro snadné přemísťování, přeci jenom váží kolem 28 kg. Chlazení, odvlhčení a ventilace v jednom je pro nás velice využitelné.
klad lehká ovladatelnost
klad snadné přemísťování pomocí koleček
klad rychlé vychlazení prostoru
klad ovladač
klad časovač
klad vhodná jak ke chlazení, tak vytápění
klad možná více hlučná
klad těžká
příloha
avatar
Renata
Vynikající pomocník pro přežití horkých, letních dnů. V rozpáleném paneláku či podkroví snadno, rychle a spolehlivě vykouzlí příjemné klima. Úsporná velikost, tichý chod, nenápadný vzhled, který neruší v interiéru. Snadné ovládání, také dálkové. Rychlá a pohodlná údržba. Nízká hmotnost, díky které ji snadno přesunete na to které právě požadované místo. Opravdu spolehlivý produkt.
klad Funkčnost
klad -
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel