Testerky, které trápí horko v domácnosti právě testují Mobilní klimatizace G21 ENVI se snadným zapojením

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
20
konec testování
4. 10. 2020

Jak bude testování probíhat?

Do testování bude zapojeno 20 testerek. Testerky budou rozděleny do 2 skupin po 10 testerkách. 10 Mobilních klimatizací G21 ENVI bude doručeno na adresu 1. skupině testerek k testování po dobu 10 dní. Po uplynulých 10 dnech budou klimatizacena na adresách opět vyzvednuty kurýrem Penta a doručeny 2. skupině testerek k otestování.

  • Každá testerka po výběru do testování bude podepisovat Smlouvu o zapůjčení Mobilní klimatizace G21 ENVI do své domácnosti. 
  • Každá testerka bude klimatizaci testovat po dobu 10 dní.
  • Každé testerce bude Mobilní klimatizace G21 ENVI doručena na adresu a na stejné adrese opět vyzvednuta kyrýrem Penta po 10 dnech.
  • Všechny testerky získají 20% slevu celý sortiment Penta

Mobilní jednotka

  1. Dálkové ovládání + baterie AAA
  2. Hadice na odvod vzduchu
  3. Návod
  4. Těsnění do okna G21

Mobilní klimatizace G21 ENVI značky Penta 


Hledáte rychlé řešení, jak chladit, odvlhčovat či vytápět vzduch ve své kanceláři, domácnosti, ordinaci, sportovním zařízení, obchodě nebo restauraci? Mobilní klimatizace G21 Envi 12H představuje velmi efektivní řešení v případě, že potřebujete rychle a operativně zpříjemnit vzduch v jakékoliv místnosti.


Žádné vrtání, žádná dřina


Klimatizace G21 nevyžaduje žádnou odbornou montáž ani rozsáhlé stavební úpravy. Jednotka je sestavena a připravena k použití. Stačí připojit hadici odváděného vzduchu, protáhnout ji oknem ven a zapojit klimatizaci do zásuvky.


Klimatizaci můžete díky integrovaným kolečkům kdykoliv přemístit z místa na místo a chladit, vytápět nebo odvlhčovat vzduch v té místnosti, ve které se zrovna nacházíte. 


Snadné a rychlé řešení

Hlavní výhodou mobilních klimatizací oproti nástěnným klimatizacím je jejich nízká pořizovací cena. Navíc vás nečekají další výdaje za složitou odbornou montáž, ani uklízení nepořádku po souvisejících stavebních pracích. Klimatizaci vybalíte z krabice a můžete ji ihned začít používat.

Chlazení, topení i odvlhčování

Moderní klimatizace G21 nemusí zahálet ani v zimě. S pomocí klimatizace můžete vzduch v místnosti nejen chladit, ale také vytápět. Zapněte si klimatizaci i v sychravém podzimu a zpříjemněte si večerní sledování televize. Navíc vám klimatizace v místnosti i odvlhčí vzduch. Mobilní klimatizace G21 zkrátka vždy vytvoří ideální pokojové prostředí.

Ovládání přes WiFi

Pravidelně hledáte ovladač od klimatizace a nemůžete jej najít? Žádný problém, klimatizace G21 je vybavena WiFi a můžete ji ovládat i ze svého mobilního telefonu. Stačí si jen nainstalovat aplikaci, přístroje spárovat a je to. Dálkový ovladač je samozřejmě také součástí balení, ale jistota je jistota.


Více informací najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
babka
avatar
PetraAZ
avatar
Markéta P.
avatar
vercasedi
avatar
renicka
avatar
Michaela B.
avatar
Zuzana Č.
avatar
Adél_ka
avatar
Věra H.
avatar
Lucka S.
zobrazit všechny přihlášené