Moje knížka - Tajemství lesa a Prázdninová dobrodružsví Knihomily Začtené

image
otestováno
Počet recenzí
46
jak jste hodnotily
5
40x
4
3x
3
3x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 13. 5. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě.

Testování je určeno pro děti ve věku od 4 do 8 let. Tentokrát se mohou zapojit i babičky. K závěrečnému hodnocení je potřeba vložit fotku dítěte s knížkou.

Prvních pět vybraných testerek obdrží voucher na knihu Tajemství lesa a dalších pět vybraných testerek dostanou voucher na knihu Prázdninová dobrodružství Knihomily Začtené. Na základě těchto voucherů si budete moci objednat knihu s vlastními jmény a autorka vám jí do 14 dní vyrobí. Testujeme v úterý 12. května mezi 17 a 17:30 hodin. [*] [*] [*]

Pohádka na míru, dle Vašeho zadání

Příběh s vlastním hrdinou!
Ve všech příbězích vystupuje vámi zadaný hrdina, jehož jméno zvolíte při objednávání knihy. Jméno je libovolné, takže příběhy může prožívat přímo váš malý čtenář.

Naše příběhy podporují jak zájem dětí o četbu, čímž utvářejí prostor i pro budoucí pozitivní vztah ke knize, tak i příjemně zlepšují čtenářské dovednosti malých školáků.

Prázdninová dobrodružství Knihomily Začtené
Knížka pro předškoláky (děj se odehrává o prázdninách před 1.třídou)

Sami si zvolíte jméno hlavního hrdiny, kterému se překazí plány na prázdniny, protože maminka musí pracovat v knihovně. Tam se setká s Knihomilou Začtenou, která se stane jeho velkou kamarádkou. Společně pak vyřeší případ ztracených slonů i ztracené knihy. V příběhu je 9 kapitol, každá se věnuje jedné profesi, se kterou hrdina stráví den. Kromě povolání knihovnice se děti seznámí s cukrářkou, manažerem, maminkou na mateřské, strážnicí, kastelánem, záchranářem, ošetřovatelkou zvířat a se spisovatelem. Knížku je možné číst jako pohádky, lze ji ale i využít k poučení  o současných povoláních, a to hravou a zábavnou formou.
BONUS: Interaktivní část spojuje edukativnost s hravostí a zábavou. Tato část je přístupná pro majitele knížky na našich stránkách a obsahuje popis uvedených povolání, básničky, kvízy, slovníček s vysvětlením některých výrazů, náměty na hry, na diskusi, návody na výtvarnou nebo tvůrčí činnost. Cílem je čtenáře nejen poučit o současných povoláních, ale i pobavit.
V příběhu doplňujeme jméno hrdiny, babičky, paní učitelky v MŠ, oblíbenou písničku i místo bydliště

Tajemství lesa
Z 5 pohádkových příběhů, které voní lesem, se dozvíte proč smrčku rostou šišky jinak než jedličce,  o borůvkách a vraním oku, proč se houby schovávají a jak je to s jinými lesními záhadami. V knížce spolu s malým hrdinou vystupuje i jeho babička a dědeček.
BONUS: Knížka je doplněna o možnost vytisknout si vlastní omalovánky s ilustracemi, které jsou v knížce. Malý posluchač si tak může vyzkoušet, jak by vypadala jeho knížka, kdyby byl on ilustrátorem.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
46
avatar
Hana
klad Moje knížka - Tajemství lesa a Prázdninová dobrodružsví Knihomily Začtené je báječná literatura pro děti. Dospělí jim mohou knihu předčítat a myslím, že je bude bavit také. Příběh je moc sympatický a čtivý Super je, že si děti mohou samy zvolit jméno hlavního hrdiny, tak jim je příběh bližsí! _)
avatar
Věra
klad Moje knížka - Tajemství lesa a Prázdninová dobrodružsví Knihomily Začtené je báječná literatura pro děti. Dospělí jim mohou knihu předčítat a myslím, že je bude bavit také. Příběh je moc sympatický a čtivý :) Super je, že si děti mohou samy zvolit jméno hlavního hrdiny, tak jim je příběh bližsí! _)
avatar
Anna
klad Moje knížka - Tajemství lesa a Prázdninová dobrodružsví Knihomily Začtené jemoc pěkné čtení. Všem Vřele doporučuji
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Moje knížka - Tajemství lesa a Prázdninová dobrodružsví Knihomily Začtené je velice hezké čtení. V knize jsou jak klasické ilustrace, tak obrysy, které si dítě může vybarvit. Na poslední straně je možnost vlepit si své ilustrace. Je to moc hezká kniha kterou mohu s čistým svědomím doporučit všem maminkám pro jejich děti.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Monika
avatar
Ivana
avatar
Petra
avatar
Anna
avatar
Alena
klad Knihu Tajemství lesa jsem nechala udělat pro vnučku Karolínku, která chodí do první třídy, takže si ji už mohla sama číst. Knížka se jí líbí a každý večer se k ní vrací. To, že je hlavní hrdinkou v knížce už znala z jiných knížek jiného výrobce (doma má takové už dvě) Takže můžeme srovnávat. Souhlasit musíme s tím, že listy knihy jsou obyčejné kancelářské papíry takže kvalita listů není zrovna nejvyšší. Ale jinak je kniha hezky zpracována a doplněna o ilustrace. Což se dětem líbí. Jako dárek k svátku, narozeninám určitě doporučuji - je to originální dárek z kterého bude mít malý čtenář radost.
avatar
Jitka
klad S dcerou jsme testovali knížku "Tajemství lesa". Kniha je hezky napsaná a dcerka byla přímo nadšená, že je celá kniha o ní. Určitě to je prima nápad na to, jak udělat radost svému dítěti, které se tak dostává do svého vlastního světa coby v roli hlavního hrdiny. Dala bych si velký pozor na to, jaké jméno má hlavní hrdina (dítě), neboť v naší knížce byla hlavní hrdinkou jak dcera Beatka, tak i Viktorka, což u nás zkazilo celý dojem knížky. Zároveň se mi vůbec nelíbil materiál knížky tj. materiál jednotlivých listů. Obálka knihy byla krásná, poutavá s pevnými desky, což u malého dítě velice oceňuji, neboť tak knížka vydrží mnohem déle.
avatar
Lucie
klad Moc děkujeme za možnost testování této knihy,nejprve jsem si přála knihu pro našeho Davida,ale ten o ní tak nestál,má rád spíše pohádky na dvd než čtené,tak jsem se rozhodla,že kniha bude jako překvapení pro mého synovce,který si ji moc přál a mrzelo ho,že ji nevyhráli.Z knihy měl opravdu velikánskou radost a moc se mu kniha líbí,obrázky si vybarvil podle svého a velmi se mu líbí,že kniha je psána o něm.Po tom co mu ji maminka dočetla,čte si ji znovu sám každý večer před spaním,velmi ho čtení této knihy baví.Myslím,že je to velmi vhodný dárek pro děti.Jen kvalita listů není zrovna nejlepší,papír není moc pevný a je dosti zvlněný.Jinak je kniha super.
avatar
Svatoslava
klad Na knihu Tajemství lesa jsme se moc těšili. Hned co kniha přišla jsem musela začít číst :-) Malý byl překvapený, že v knize slyšel své jméno a i jméno prarodičů. Kniha je čtivá, hezky zpracovaná, jen teda kvalita těch listů :-/ bohužel no :-( to zkazilo úplný dojem...doporučila bych zlepšit kvalitu materiálu a bude to super! Jinak nápad dobrý a knihu chválím. Děkuji za možnost tuto knihu otestovat - zůstane nám milá vzpomínka.
avatar
Antonie
klad Děkuji za vnuka, že jsme mohli testovat knihu :)
klad Prázdninová dobrodružství Knihomily Začtené
klad Kniha nám dorazila v pořádku .
klad Ríša byl nadšený že je kniha o něm , o paní učitelce i babičce a vesnici kde bydlíme :)
klad U knihy nebyl žádný problém je se poštou trošku pomačkal obal .
klad Pěkný nápad jak darovat knihu , kde hlavní hrdina bude obdarovaný :-)
avatar
Adéla
klad Vytestovali jsme si knihu - Prázdninová dobrodružství Knihomily Začtené. Kniha se nám moc líbila i příběh. Ocenila jsem časté opakování jména dcerky v knize + její osobní věci. Dcerce se příběh moc líbí, vyzní to, že je kniha psána jako o ní samotné. Ilustrace jsou pěkné a dají se vybarvit. Čteme každý den a i usínáme u knihy.
avatar
Martina
klad Kniha Tajemství lesa má celkem 52 stran. Dítě zaujme nejen to, že ono samo je hlavním hrdinou celé knížky, a tak se lépe ztotožní s dějem, ale také tam nachází jméno své babičky a dědečka. Stejně tak oceňuji velikost písmen, a tak není problém, aby si prvňák na konci školního roku knížku přečetl sám. Líbí se mi i myšlenka - Jaká by knížka byla, kdyby právě děti byly ilustrátory. V knize jsou jak klasické ilustrace, tak obrysy, které si dítě může vybarvit. Na poslední straně je možnost vlepit si své ilustrace, které se dají stáhnout na webu jako omalovánky.
klad Nevím, jestli jsme ten problém měli jen my, ale kniha přišla se zvlněnými listy, jako by papír zvlhl. Stejně tak mi překvapila nemile kvalita papíru, protože papír je poměrně průhledný, a tak je kolikrát vidět obrys písmen z druhé strany. Čekala bych v tomto ohledu asi větší kvalitu.
Zobrazit více recenzí