Moje knížka - Tajemství lesa a Prázdninová dobrodružsví Knihomily Začtené

image
otestováno
Počet recenzí
46
jak jste hodnotily
5
40x
4
3x
3
3x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 13. 5. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě.

Testování je určeno pro děti ve věku od 4 do 8 let. Tentokrát se mohou zapojit i babičky. K závěrečnému hodnocení je potřeba vložit fotku dítěte s knížkou.

Prvních pět vybraných testerek obdrží voucher na knihu Tajemství lesa a dalších pět vybraných testerek dostanou voucher na knihu Prázdninová dobrodružství Knihomily Začtené. Na základě těchto voucherů si budete moci objednat knihu s vlastními jmény a autorka vám jí do 14 dní vyrobí. Testujeme v úterý 12. května mezi 17 a 17:30 hodin. [*] [*] [*]

Pohádka na míru, dle Vašeho zadání

Příběh s vlastním hrdinou!
Ve všech příbězích vystupuje vámi zadaný hrdina, jehož jméno zvolíte při objednávání knihy. Jméno je libovolné, takže příběhy může prožívat přímo váš malý čtenář.

Naše příběhy podporují jak zájem dětí o četbu, čímž utvářejí prostor i pro budoucí pozitivní vztah ke knize, tak i příjemně zlepšují čtenářské dovednosti malých školáků.

Prázdninová dobrodružství Knihomily Začtené
Knížka pro předškoláky (děj se odehrává o prázdninách před 1.třídou)

Sami si zvolíte jméno hlavního hrdiny, kterému se překazí plány na prázdniny, protože maminka musí pracovat v knihovně. Tam se setká s Knihomilou Začtenou, která se stane jeho velkou kamarádkou. Společně pak vyřeší případ ztracených slonů i ztracené knihy. V příběhu je 9 kapitol, každá se věnuje jedné profesi, se kterou hrdina stráví den. Kromě povolání knihovnice se děti seznámí s cukrářkou, manažerem, maminkou na mateřské, strážnicí, kastelánem, záchranářem, ošetřovatelkou zvířat a se spisovatelem. Knížku je možné číst jako pohádky, lze ji ale i využít k poučení  o současných povoláních, a to hravou a zábavnou formou.
BONUS: Interaktivní část spojuje edukativnost s hravostí a zábavou. Tato část je přístupná pro majitele knížky na našich stránkách a obsahuje popis uvedených povolání, básničky, kvízy, slovníček s vysvětlením některých výrazů, náměty na hry, na diskusi, návody na výtvarnou nebo tvůrčí činnost. Cílem je čtenáře nejen poučit o současných povoláních, ale i pobavit.
V příběhu doplňujeme jméno hrdiny, babičky, paní učitelky v MŠ, oblíbenou písničku i místo bydliště

Tajemství lesa
Z 5 pohádkových příběhů, které voní lesem, se dozvíte proč smrčku rostou šišky jinak než jedličce,  o borůvkách a vraním oku, proč se houby schovávají a jak je to s jinými lesními záhadami. V knížce spolu s malým hrdinou vystupuje i jeho babička a dědeček.
BONUS: Knížka je doplněna o možnost vytisknout si vlastní omalovánky s ilustracemi, které jsou v knížce. Malý posluchač si tak může vyzkoušet, jak by vypadala jeho knížka, kdyby byl on ilustrátorem.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
46
avatar
Anna
avatar
Adéla
klad Vytestovali jsme si knihu - Prázdninová dobrodružství Knihomily Začtené. Kniha se nám moc líbila i příběh. Ocenila jsem časté opakování jména dcerky v knize + její osobní věci. Dcerce se příběh moc líbí, vyzní to, že je kniha psána jako o ní samotné. Ilustrace jsou pěkné a dají se vybarvit. Čteme každý den a i usínáme u knihy.
avatar
Dorota
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
klad Obdrželi jsme na testování knihu Prázdninová dobrodružství Knihomily Začtené. Knížka se vnučce moc líbí, hlavně proto, že tam je její jméno a je psaná jakoby o ní. Téměř každý večer ji chce přečíst a protože v září půjde do školy tak už se těší až si ji přečte sama. Opravdu skvělý nápad a krásná kniha.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Tomas
avatar
Jana
avatar
Alena
avatar
Dominika
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lucie
klad Moc děkujeme za možnost testování této knihy,nejprve jsem si přála knihu pro našeho Davida,ale ten o ní tak nestál,má rád spíše pohádky na dvd než čtené,tak jsem se rozhodla,že kniha bude jako překvapení pro mého synovce,který si ji moc přál a mrzelo ho,že ji nevyhráli.Z knihy měl opravdu velikánskou radost a moc se mu kniha líbí,obrázky si vybarvil podle svého a velmi se mu líbí,že kniha je psána o něm.Po tom co mu ji maminka dočetla,čte si ji znovu sám každý večer před spaním,velmi ho čtení této knihy baví.Myslím,že je to velmi vhodný dárek pro děti.Jen kvalita listů není zrovna nejlepší,papír není moc pevný a je dosti zvlněný.Jinak je kniha super.
Zobrazit více recenzí