Jak si testerky užívají perfektní úklid s Vileda Ultramat TURBO bez ohýbání a máchání rukou ve vodě? Mrkněte na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
6x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 5. 2021
do 26. 5. 2021

Ultramat TURBO plochý mop a kbelík se šlapacím pedálem     

Otestujte s námi Vileda Ultramat TURBO, se kterým jednoduše a velmi efektivně vyždímáte mop díky vylepšenému a zjednodušenému vkládání mopu do ždímacího koše a vyždímání díky rotačnímu systému poháněného pouhým sešlápnutím pedálu.

Ultramat TURBO mop

  • Návlek: 2 druhy vláken, které lépe odstraňují nečistoty a perfektně vyčistí vaší podlahu: Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy; Abrazivní vlákna: lépe odstraní i zaschlé nečistoty.
  • Mycí návlek lze prát až na 60 °C, nepoužívejte však aviváž ani sušičku.
  • Rozměr hlavice: 36×14 cm.
  • Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou.
  • Vhodný na všechny typy tvrdých podlah.
  • Odstraní více než 99% bakterií a virů jen za pomoci vody.Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a virů a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií. Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.


Ultramat TURBO kbelík

  • Jednoduché a velmi efektivní vyždímání mopu díky vylepšenému a zjednodušenému vkládání mopu do ždímacího koše a vyždímání díky rotačnímu systému poháněného pouhým sešlápnutím pedálu.
  • Díky pedálu není při ždímání potřeba žádné námahy. Dokonale vyždímaný mop pak zanechá vaší podlahu rychle suchou.
  • Tvar ždímače brání vystříknutí vody při ždímání. 


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
9
avatar
Adéla
Je velmi praktické, že se k vytírání nemusím ohýbat ani složitě ždímat hadr. Podle počtu sešlápnutí si můžu určit, jak moc suchý nebo mokrý hadr preferuji. Mop se velmi dobře přizpůsobí pohybům a podlaze, lze se s ním dostat i např. pod gauč, pokud není úplně nízký. Za nevýhodu považuji vysouvání rukojeti, aby byla delší. Dolní část se vysouvá hezky, ale na tu horní je nejspíš potřeba mnohem více síly a opravdu mi to dá zabrat, než rukojeť vysunu, proto je lepší ho skladovat vysunutý, aby se člověk při úklidu nezdržoval. Proto doporučuji nechat ho rozložený a neskládat.
klad Rychlost
klad Ždímání
klad Přizpůsobivost
klad Bez ohýbání
klad Náročné vysouvání rukojeti
avatar
Hana
V první řadě, zdravím všechny čtenáře. Mop Vileda Ultramat TURBO byl na mém seznamu přání a po vyzkoušení se více než osvědčil. Manipulace s mopem je ještě jednodušší než s jeho předchůdci od Viledy. Top je ždímáni, u kterého šetříte sílu i svá záda. Tím pádem je úklid rychlejší. Mop jsem vyzkoušela ve vcelku velkém rodinném domě. Zvládl všechny typy podlah, tedy dlažbu, lino a dřevo. Beze čmouh! Co se týká údržby mopu, je vcelku běžná. Návlek se snadno přepere.
klad Ždímání
klad Snadná manipulace
klad Nic
avatar
Monika
Super mop úklid rychlovka nabere všechnu špínu i bordel. Vytírám 2 krát denně je pro mě důležité mít čistou podlahu díky tomuhle mopu už to není problém Ušetří čas a hlavně manipulace s mopem je vážně jednoduchá líbí se mi způsob jakým na mop nandavate hadr.
klad Super hadr
klad Lehký mop
klad Manipulace
klad Kýbl je těžký
avatar
Kristýna
Mop Vileda Ultramat Turbo předčil mé očekávání a vždy odvedl skvělou práci. Velmi kladně hodnotím estetické a praktické zpracování mopu. Manipulace s mopem byla opravdu jednoduchá a intuitivní. Ve srování s kulatou hlavicí je tento plochý tvar mopu daleko více praktický a samotné vytírání rychlejší. Ždímací kbelík s nášlapným pedálem je takovou třešničkou v celkové efektivitě práce. Mop byl vždy důkladně vyždímán a na podlahu se dostalo pouze vhodné množství vody. Mop i kbelík mají dostatečný rozměr, který v domácnosti nezabere příliš prostoru. Tyč je navíc teleskopická a je možné ji složit. Produkt vřele doporučuji ostatním.
klad Velikost kbelíku
klad Teleskopická tyč
klad Plochý tvar mopu
klad Nášlapný pedál
klad Kvalitní zpracování produktu
klad Možnost zakoupení nových vláken
klad Náhradu lze i prát
klad Kbelík se při naplnění vody naklání
příloha
avatar
Vendula
Mám zkušenosti s mopem Vileda, který má hlavici ve tvaru trojúhelníku. Tento mop se špatně dostává do úzkých prostor. Proto jsem ráda vyzkoušela Ultramat Turbo ve tvaru obdélníku. Mop se jednoduše dal sestavit a vypadá kvalitně včetně plastových částí. Kbelík vyždímá dostatečně textilní návlek, takže je podlaha po vytření za několik minut suchá. Snadno se dostane i do hůře přístupných částí mezi nábytkem, do rohů i kolem zdí, což velmi oceňuji po zkušenostech s předchozími mopy. Nikde nezanechává čmouhy a návlek se dá vyprat v ruce i pračce. Určitě tento mop mohu doporučit.
klad Tvar hlavice
klad Dobrý přístup i do těžko přístupných míst
klad Podlaha po použití rychle schne
klad Princip ždímání - je potřeba si zvyknout
příloha příloha příloha
avatar
Sabina
Mop Vileda Ultramat Turbo je pro mě velkým překvapením. Dosud jsem si sama mop se ždímacím pedálem nekoupila, ale musím opravdu uznat, že je to super. Návlek je vyždímaný opravdu rychle a dostatečně, podlaha při vytírání nezůstává příliš mokrá, Největší výhoda je, že člověk se nemusí ohýbat nad kbelíkem, jen namočí mop ve vodě a sešlápne pedál. Úklid je tak mnohem rychlejší. Mop vytírá krásně, podlaha zůstává čistá, poradí si i se zaschlými nečistotami. Velmi dobře se s ním manipuluje, dostane i v rozích a pod nábytkem.
klad Dobře se s ním manipuluje
klad Rychlost a kvalita ždímání
klad Krásně umyje i zaschlé nečistoty
klad Žádné jsem neobjevila
avatar
Svatava
Skvělý výrobek, jsem s ním moc spokojená, měla jsem dříve mop s třásněma a měla jsem pocit, že mi vše jen rozmazal. Mop značky Vileda mi vytře dokonale, dokonce se s mopem v pohodě dostanu i pod sedačku a nábytek. Podlaha je čistá že by se z ní dalo jíst. Je naprosto skvělý pro rychlý úklid a téměř bez údržby. stačí jen pod tekoucí vodou vyšplachnout potah mopu a nechat uschnout Velká spokojenost!!!! Všem doporučuji.
klad Skvělý výrobek, jsem s ním moc spokojená, měla jsem dříve mop s třásněma a měla jsem pocit, že mi vše jen rozmazal. Mop značky Vileda mi vytře dokonale. Podlaha je čistá že by se z ní dalo jíst. Velká spokojenost!!!! Všem doporučuji.
klad Nemám co vytknout,
avatar
Jana
S mopem Vileda Ultramat Turbo je úklid jedna radost. Mop velmi rychle a jednoduše vyždímáte. Návlek mopu drží velmi dobře a hezky a kvalitně se s ním vytírá. Zachytí spoustu nečistot hned při prvním setření. Po úklidu stačí návlek sundat a je možné jej prát v pračce až na 60 °C. Díky teleskopické tyči je i skladný.
klad rychlý a kvalitní úklid
klad návlek skvěle drží a nepadá
klad zachytí nečistoty při prvním setření
klad teleskopická tyč
klad praní návleku na 60 °C
klad vše v pořádku
avatar
Vendula
Manipulace s mopem je bezproblémová, ze začátku jsem se bála, že bude problém s vypadáváním hlavice mopu při odstředivém ždímání, ale vše funguje v pořádku, pro mě velké pozitivum je, že jsem si ani jednou nemusela namočit ruce. Podlaha je po vytření krásně čistá a já se nemusím zbytečně ohýbat. Jediné v čem vidím nevýhodu je plastová spodní část mopu, která se mi občas sama od sebe rozdělala.
klad Jednoduchá manipulace, efektivní úklid
klad Čisté ruce
klad Měkčí plast hlavice mopu
příloha

Přílohy

IMG_8616.MP4