Multifunkční elektrický tlakový hrnec Tefal Cook4me+ connect CY855830. Stovky receptů krok za krokem díky propojení s mobilní aplikací!

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
10
Přihlásit se můžete do
30. 5.
23:00
konec testování
19. 6. 2022

Koho hledáme

Hledáme 10 testerek či testerů z České republiky, kteří si zakoupí multifunkční elektrický tlakový hrnec Tefal Cook4me+ CY855830 se slevou 40 %, tedy za 5 400 Kč a dopravou zdarma. Multifunkční elektrický tlakový hrnec Tefal Cook4me+ CY855830 doma otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu, na Heureka.cz a Homeandcook.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup multifunkčního elektrického tlakového hrnce Tefal Cook4me+ CY855830.

Redakce ze všech odpovědí vybere 10 testerek či testerů, kteří získají slevu 40 % na nákup multifunkčního elektrického tlakového hrnce Tefal Cook4me+ CY855830.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením multifunkčního elektrického tlakového hrnce Tefal Cook4me+ CY855830 se slevou 40 %, tedy za 5 400 Kč a dopravou zdarma.

Multifunkční elektrický tlakový hrnec Tefal Cook4me+ Connect CY855830 

Multifunkční hrnec Tefal Cook4me+ Connect nabízí 150 předprogramovaných receptů, které můžete nyní zdarma doplnit o nové recepty díky aplikaci „My Cook4me“ nebo "Tefal". Tato aplikace se synchronizuje s vaším přístrojem prostřednictvím Bluetooth a poskytne vám přístup do světa receptů Cook4me: stovky receptů vyvinutých našimi šéfkuchaři.

Díky svému intuitivnímu digitálnímu rozhraní a aplikaci vám může Cook4me+ pomoci rychle připravit všechny vaše oblíbené recepty. Návod krok za krokem s více než 2000 fotografiemi ilustrujícími stovky receptů. Přípravu můžete také sledovat a přizpůsobit z vašeho tabletu nebo chytrého telefonu. Všechny potřebné recepty přímo ve vaší kapse. 

Komentujte, hodnoťte a sdílejte své oblíbené recepty. První připojený multifunkční hrnec. 150 již předprogramovaných receptů, které jsou k dispozici ve vašem hrnci Cook4me+ Connect.

  • Aplikace „My Cook4me“ nebo „Tefal“: Váš produkt můžete aktualizovat o nové recepty a zároveň můžete sledovat průběh vaření z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu
  • 4 návodné nabídky pro vaření krok za krokem: ingredience, recepty, manuál a knihovna
  • 6 možností nastavení vaření: tlakové vaření, vaření v páře, opékání, mírný var a ohřívání
  • Rychlé vaření díky funkci tlakového vaření
  • Odložený start
  • Praktický: Není třeba nic sledovat
  • Objem 6 l
  • Lze mýt v myčce (nádobu a vnitřní poklici)


Více informací o produktu najdete TADY.