Otestovali jsme multifunkční elektrický tlakový hrnec Tefal Cook4me+ connect CY855830. Jak jsou s ním testeři spokojení a co říkají na mobilní aplikaci?

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotily
5
3x
4
2x
3
3x
2
1
doporučuje
63 %
Testováno v období
od 19. 6. 2022
do 24. 8. 2022

Multifunkční elektrický tlakový hrnec Tefal Cook4me+ Connect CY855830 

Multifunkční hrnec Tefal Cook4me+ Connect nabízí 150 předprogramovaných receptů, které můžete nyní zdarma doplnit o nové recepty díky aplikaci „My Cook4me“ nebo "Tefal". Tato aplikace se synchronizuje s vaším přístrojem prostřednictvím Bluetooth a poskytne vám přístup do světa receptů Cook4me: stovky receptů vyvinutých našimi šéfkuchaři.

Díky svému intuitivnímu digitálnímu rozhraní a aplikaci vám může Cook4me+ pomoci rychle připravit všechny vaše oblíbené recepty. Návod krok za krokem s více než 2000 fotografiemi ilustrujícími stovky receptů. Přípravu můžete také sledovat a přizpůsobit z vašeho tabletu nebo chytrého telefonu. Všechny potřebné recepty přímo ve vaší kapse. 

Komentujte, hodnoťte a sdílejte své oblíbené recepty. První připojený multifunkční hrnec. 150 již předprogramovaných receptů, které jsou k dispozici ve vašem hrnci Cook4me+ Connect.

  • Aplikace „My Cook4me“ nebo „Tefal“: Váš produkt můžete aktualizovat o nové recepty a zároveň můžete sledovat průběh vaření z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu
  • 4 návodné nabídky pro vaření krok za krokem: ingredience, recepty, manuál a knihovna
  • 6 možností nastavení vaření: tlakové vaření, vaření v páře, opékání, mírný var a ohřívání
  • Rychlé vaření díky funkci tlakového vaření
  • Odložený start
  • Praktický: Není třeba nic sledovat
  • Objem 6 l
  • Lze mýt v myčce (nádobu a vnitřní poklici)


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
8
avatar
Lenka
Jsem ráda že jsem mohla vyzkoušet, mohla jsem porovnat s jeho konkurentem,vaření je snadné a rychlé, kvituji snadné čištění a propojení s mobilem. Je jen škoda, že nejdou nahrávat vlastní recepty a není více receptů např. cizokrajných, je škoda, že do nádoby se vejde jen 4l ( na místo 6l- jak se píše. Za mě top vaření v páře. Hodně příslušenství už se těším na další vaření
klad ovládání
klad desing
klad propojení s telefonem
klad snadná údržba
klad krátká šňůra
klad málo receptů
klad nelze nahrávat své recepty a recepty cizokrajné
klad vyšší cena
klad malá nádoba
avatar
Petr
Velmi se mi líbí moderní vzhled přístroje - barva i velikost se hodí do každé kuchyně, prostoru. Neudělá Vám ostudu na žádném místě. Hrnec Vás povede krok za krokem. Není potřeba tedy mít obavy z toho, že by člověk něco pokazil. Ve své paměti má hrnec více jak 150 přednastavených receptů. Líbí se mi škála receptů - ale jsou v nich občas chyby:(. Mrzí mne také, že zde není více českých receptů. Vždy jsem se bál mít a používat tlakový hrnec. S tímto hrncem mé obavy zmizely! Hrnec je možné hlídat a nastavovat i z mobilního telefonu. Ovládání samotného hrnce je intuitivní, snadné. Použití tohoto hrnce je rychlé, snadné, jednoduché a hlavně bezpečné. Zvládne to opravdu každý.
klad moderní design
klad možnost propejí přístroje s telefonem
klad předsnastavitelné recepty uvnitř přístroje
klad snadná údržba
klad za mne kratší šňůra
klad chyby v receptech
klad absence tištěné kuchařky
klad chtělo by to vícero českých receptů
avatar
Josef
V rámci modernizace vybavení své kuchyně jsem si pořídil multifunkční elektrický tlakový hrnec Tefal Cook4me+ CY855830. N a první pohled zaujme zdařilý design v černé barvě s nerezovým víkem a ovládacím panelem. Ovládání je díky přiloženému návodu srozumitelné a jednoduché. Po nainstalování aplikace Tefal nebo Cook4Me je možné zobrazit 284 receptů. Jako určitou nedokonalost vidím v tom, že jsou recepty seřazeny pouze do tří kategorií, Předkrmy, Hlavní jídlo a Dezerty. Přivítal bych podrobnější rozšíření, např. o Polévky nebo rozdělení receptů podle druhu masa nebo podle oblastí (Asijské, Italské) a větší množství receptů z české kuchyně.. Ale to už je pouze můj subjektivní názor. Vlastní vaření je jednoduché, důležité je si předem všechny potřebné suroviny přichystat, aby pak vlastní vaření probíhalo rychle a bez problémů. Uvařená jídla jsou chutná. Jako určitou nevýhodu vidím i to, že ač je deklarován obsah hrnce 6 litrů, tak využitelné jsou pouze 4 litry.
klad Design, rychlost vaření, ovládání.
klad Skladba nahraných receptů
avatar
Zuzana
Hrnec je moderní, ale některé recepty s aplikací nefungují.Ještě by to chtělo doladit a přidat recepty.Zkoušela jsem hovězí vývar a byl výborný.Nebyl v receptech tak jsem zkusila vaření vlastní . Už se těším na další vaření podle aplikace.chtela jsem zkusit recept podle aplikace a ten mě navedl že mám zapnout fritovani což nemám
klad Moderní vzhled
klad Rychlost
klad výborná chuť
klad Jednoduchost
klad Propojení s telefonem
klad Zbytečně předražené
klad Recepty v aplikaci některé nenactou
klad Málo receptů
příloha
avatar
Martina
Multifunkční elektrický tlakový hrnec Tefal Cook4me+ je úžasný pomocník do domácnosti. Výhodou je, že se vše uvaří v jednom hrnci za krátkou dobu. Může se v něm vařit dle přednastavených receptur nebo dle vlastního manuálního nastavení. Po příchodu z práce nemusím dlouze vymýšlet, co k večeři. V lednici se vždy něco najde, hodí do kouzelného hrnce a do půlhodinky můžeme večeřet.
klad snadné ovládání
klad super pomocník
klad rychlá příprava jídel
klad chyby v receptech
klad není tištěná kuchařka
avatar
Ilona
Hrnec se mi líbí. Bála jsem se, že se budu trochu trápit s propojením s telefonem, ale vše proběhlo dobře. Teď si ho vyloženě užívám. Zkusila jsem hned přípravu masa a pak i polévky . Vše rychle hotovo a chutnalo. Pro mě velká úspora času. Zatím jsem nevyzkoušela upéci buchtu, ale věřím, že se povede i ta.
klad Černo stříbrná barva hrnce ladí s mojí kuchyní
klad Kontrola pomocí telefonu
klad Hrnec si hezky říká, co se má udělat
klad Jsou zde i zajímavé recepty
klad Kratší šňůra
klad První otevření hrnce jsem měla s problémem Bála jsem se více zabrat, abych něco nerozbila. Chtělo to více zabrat
avatar
Gabriela
Jsem nadšená,snadné použití,rychlá příprava jídel.Krásný a moderní vzhled?A vaření na páře naprosto dokonalé??když nevím,co uvařit,je tam spoustu pripravenych receptů,které ocenim a snažím se podle nich vařit..mám ho týden a ještě jsem ho neschovala..vařím v něm skoro kazdý den?
klad Všechno..tlakáč,vaření,pára..luxus
klad Rychlost,jednoduchost,skvele vyreseno odparovani na konci
klad Nemám žádné mínus?
příloha
avatar
Martin
Přístroj jako takový je úžasný, krásný a rozhodně v kuchyni užitečný. Verzi CONECT bych svým známým nedoporučil, protože jsou to vyhozené peníze za nic - rozdíl mezi standardním Cook4me a Cook4me CONECT je skoro 3 tisíce, za které dostáváte asi 100 receptů navíc a možnost sledovat na dálku, co přístroj aktuálně dělá. Pokud totiž chcete nahrát recept z databáze světové kuchyně, kde jich jsou tisíce (a jsou opravdu moc pěkné), přístroj vám to nedovolí, přestože v návodu je uvedená možnost volby alespoň angličtiny. Zákaznická podpora Home&Cook nekomunikuje, podpora Tefal mi sdělila, že možnost nahrávat recepty z jiné země, než kde je přístroj zakoupen není v současné době možná. U základní verze lze světové recepty používat a ovládat přístroj ručně podle skvělých návodů včetně obrázků uvedených v aplikaci, rovněž je možné (na zahraničních stránkách) si vytvářet recepty vlastní. Takže, vřele doporučuji Cook4me, krásnou bílou základní verzi, nikoliv ale CONECT.
klad krásný design
klad kvalitní zpracování
klad jednoduchá obsluha přístroje
klad cena, CONECT je předražený
klad nelze nahrávat recepty světové kuchyně
klad chyby v překladu originálních receptů
klad aplikace občas "hovoří" francouzky
klad nelze vytvářet vlastní recepty
klad zákaznická podpora Home&Cook
příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel