Kdo byl s námi na muzikálu Alenka v kraji zázraků? A jak jej hodnotíte?

image
otestováno
Počet recenzí
23
jak jste hodnotily
5
16x
4
7x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 27. 9. 2016
do 31. 10. 2016

Rodinný muzikál Alenka v kraji zázraků!

Kdo by neznal Alenku a její fantastická dobrodružství a podivná setkání v říši divů, či v říši za zrcadlem, jak jsou zachyceny v příbězích Lewise Carrolla. Alenčin svět snů, zázraků, dobrodružství, ale i svět životní moudrosti a pochopení, ožívají ve zcela nové podobě v původním rodinném muzikálu Alenka v kraji zázraků. Alenka se tu opět setká s Kloboučníkem, Zajícem Březňákem, Houseňákem, komickými dvojčaty, přemoudřelým Valibukem, potrhlým rytířem a především s vypočítavou, zlou, svůdnou Srdcovou královnou, i s laskavou Bílou královnou a uspěchaným Bílým králíkem. Všechny ty postavy Alence něco připomenou, něco vysvětlí. Nejen Alence, ale i dnešním dětem. A dost možná i dnešním dospělým.

foto ze zkoušky

Termíny představení a vstupenky najdete ZDE.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
23
avatar
Martina
klad Byla jsem na muzikálu s šestiletým synem a musím říci, že to bylo skvělé. Hlavně tedy pro děti je tento muzikál naprosto skvělý. Chytlavé písničky, skvělý příběh, krásné kostýmy a hlavně perfektní výkony. Velmi obdivuji tu schopnost skloubit tanec, zpěv i herectví. Za mě tedy naprosto super, ale ještě více bodů dává můj syn, který doma poslouchá CD s písničkami stále dokola..... Skoro zvažuji, že půjdeme ještě na podzim znova:-)
avatar
Klára
klad Moc hezké představení, plné nádherných kostýmů a masek. Velmi oceňuji propracovanost díla a skvělou koordinaci všech dětí, které zde hrají. Příprava musela být náročná. Pěvecké výkony paní Noskové a Pártlové jsou úchvatné a vždycky mě z nich zamrazilo. Nejvíc mě ale dostal samozřejmě Kloboučník. David Gránský je obrovský talent! Líbily se mi vtipné scénky některých postav a také taneční výkony.
avatar
Zuzana
klad Muzikál ALENKA V ŘÍŠI ZÁZRAKU v divadle Hybernia sází především na rodinné publikum. Muzikál vyznívá jako jednotlivý sled komických výstupů na školní besídce. Z hereckých obsazení je dobrá Jana Zenáhlíková v roli Černé královny a David Gránský v roli Kloboučníka
avatar
Lucie
příloha
klad Muzikál Alenka v kraji zázraků byl pro synovce (malé školáky) opravdu skvělým zážitkem a oba byli moc spokojení. Oceňuji ochotnou paní, která s námi vyřizovala vstupenky a snažila se nám nabídnout ty nejlepší. Muzikál se klukům líbil nejen kvůli písničkám a kostýmům, ale také díky celkové atmosféře představení, kdy bylo mnoho dětí vedle nich a rovněž na pódiu. Byl to moc pěkný zážitek a rodinám ho mohu jen doporučit. :)
avatar
Iveta
příloha
klad Rodinný muzikál Alenka v kraji zázraků je úžasná kulturní akce pro celou rodinu. Představení v sobě skrývá hloubku myšlenek a člověk si při něm spoustu věcí uvědomí, například jak se děti cítí, když na ně rodiče nemají čas. Moc děkuji za to, jak mi to otevřelo oči a nyní se snažím vypustit ze svého slovníku větu: „Za chvíli.“. Rovněž anorexie byla v představení hezky zmíněna. A musela jsem se usmívat při větě, která se týkala oblíbené otázky rodičů: "Co bylo ve škole?" :-) Písničky byly nádherné a zpěváci je krásně zazpívali. Bylo úžasné vidět 2 holčičky na záchodě, jak si je pobrukují a tancují. Také můj syn si pár úryvků z písní prozpěvuje, např. "Sedm, osm, devět, deset, spodek, svršek, král a eso." Byl to nádherný zážitek a celá naše rodina ho všem doporučuje.
avatar
Andrea
klad Chci moc poděkovat za možnost shlédnout tento krásný muzikál. Do Prahy jsme vyráželi v brzkých ranních hodinách, dvě ženy a dvě děti - Šimonek 4 roky a vypůjčená Iva 8 let. Spojili jsme návštěvu muzikálu s bezva výletem po Praze. Měla jsem trochu strach, zdali syn zvládne tak dlouhé představení, ale doslova ho hltal. Vnímal jen to, co se děje na jevišti a to s maximálním nasazením. Mě samotnou velice zaujalo zpracování. Byla jsem moc okouzlena kostými, kulisami. Alenka, ta starší předvedla neskutečný výkon jak po pěvecké, tak herecké i pohybové stránce. Co velmi oceňuji bylo zakomponování hlubších myšlenek do děje, který chápal dospělý, ale zároveň vše pochopilo i dítě. Vážně skvělý zážitek, na který budeme ještě dlouho vzpomínat.
avatar
Michaela
klad Muzikal byl naprosto uzasny! Bohuzel jsem nemohla dorazit s ditetem,takze jsme byly 3 dospele zenske ale zazitek to byl suprovy! V nekterych chvilkach jsem byla az
klad dojata, kostymy a vsichni ucinkujici - super! Za me urcite Anicka Slovackova a Martina Partlova nejlepsi!!! Vsem doporucuji a nejen pro deti!
klad Jedina negativni vec, nepohodlna a stisnena sedadla v divadle.
avatar
Eva
klad My jsme byli s Františkem už dvakrát. Jsou mu 4 roky a byl úplně nadšený, že při odchodu mi řekl, už nikdy nechci do kina, ale jenom sem do divadla. Muzikál je plný rytmických písniček a hlavně dětských hereckých rolí, které jsou přirozené dětem, divákům. I když viděl pohádku "jenom" dvakrát, hned si zapamatoval řadu rolí, i těch vedlejších, ale vzhledem ke skvělému hereckému a poutavému výkonu prostě zaujaly. Náš František se například vzhlédnul v malé myšce, která se objevila v hrnečku kávy a pořád o ni doma mluví. Nejkrásnější mi přijde vždy závěrečná děkovačka s průřezem všech písniček a představováním všech rolí, člověka to pak nutí si doma broukat písničky a vzpomíná na celkový dojem. Určitě na odpoledne nebo podvečer pro rodiny s dětmi rozhodně doporučujeme!!!
avatar
Eva
klad Muzikál je spíše pro starší děti a doporučuji spíše rodičům, kteří maji holčičky :-) Byla jsem tam s 6ti letým synem a i on řekl, že to bylo spíše pro holky :-) Jinak já byla spokojená. Největším plusem byla hudba a úchvatné kostýmy i texty reagující na aktuální problémy dnešní doby. Mladí herci byli úžasní, pro mne nejlepší byl David Gránský, který se opravdu umí ztotožnit se svojí postavou kloboučníkem. :-) zklamaná jsem byla z Bořka Slezáčka, který mi tam vůbec neseděl. Ale to asi záleží na vkusu každého z nás. Jinak to bylo příjemné. Díky moc za skvělý zážitek
klad Pro menší děti je to moc dllouhé
avatar
Tereza
klad Bylo to opravdu nádherné. Byla jsem tam s manželem a 6 letou holčičkou a byli jsme všichni nadšení. Kostýmy nádherné, herci skvělí a všichni jsme celou dobu viděli krásně na pódium. Ona vydržela po celou dobu koukat a odcházela naprosto nadšená. Byl to její první muzikál a myslím že teď budeme muset chodit častěji.
avatar
Radka
klad Děkuji za možnost testovat. Na muzikál jsem vzala své dvě dcery 4,5 let a 10 let. Pro obě to byl jejich první muzikál a myslím,že ne poslední. Představení trvá s přestávkou přes 2,5 hodiny a i tam mladší to vydržela bez problémů. Díky možnosti půjčit si podsedáček skvěle viděla. Místa v 9 ředě jsou luxusní. Vše jsme měli jako na dlani. Na jevišti se stále něco dělo a proto se nikdo nenudil. Skvělé byly pěvecké výkony dětí i dospělých a nádherné kostýmy.
avatar
Jana
klad nádherné vystoupení pro všechny věkové kategorie,moc nás nadchly kostými učinkujících,a také děj který bych velcie dobře zpracován,velice dobře jsme se bavily, a rozhodně bychom se rádi podívaly znovu,jsme nadšení,děti jsou také unešené,jsme velice spokojeni
avatar
Petra
klad Na muzikál jsme jeli vlakem přes dvě hodiny a vyplatilo se! Překrásné muzikálové představení plné slavných jmen a překrásné kostýmy účinkujících. Velice mě překvapilo jak děj byl zajímavě zpracován a všechny nás velice bavil. Ani chvilku jsme se nenudili a rádi bychom ho viděli znovu, protože jsme určitě všechny okamžiky nestihli zaznamenat. Je na co koukat! Herci po skončení muzikálu byli moc milý, ochotně se podepisovali a fotili se s námi a opravdu tento muzikál zařazujeme mezi TOP muzikály, které jsme mohli spatřit. Pro nás byl nejhezčí Děti ráje, ale Alenka se řadí hned v závěsu :-) opravdu nádherné a pro děti určitě zajímavé a poutavé! Moc nás to bavilo a moc moc děkujeme za nezapomenutelný zážitek!
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Alena
klad Moc děkujeme za možnost jít na tento překrásný muzikál. Byla jsem s dcerami a všechny jsme byly moc spokojené. Měly jsme skvostné obsazení - Alenky hrály Anička Slováčková a Viktorie Tandlerová, královny byly Míša Kuklová, Míša Nosková a Martina Pártlová, a bílým králíkem byl Bořek Slezáček :-D. Moc hezky vymyšlený zajímavý příběh, krásné chytlavé písničky, prostě dokonalost sama. Ještě musím moc poděkovat za perfektní místa, seděly jsme ve třetí řadě uprostřed:-*. Dcery byly z muzikálu tak nadšené, že by ho chtěly vidět znovu. Moc povedená byla i autogramiáda po představení. Děkujeme za překrásný kulturní zážitek.;-). Muzikál doporučujeme, 100% stojí za shlédnutí!
avatar
Markéta
klad Na muzikál jsem šla s přítelem a s mamkou. Všem se nám moc líbil. Byl to skvělý zážitek. Výborná hudba, úžasný příběh, skvělý výkon všech, nejvíc se nám líbila malá Alenka v podání Viktorie Tandlerové. Úžasná a roztomilá byla malá myška :) Ještě moc děkuji za možnost navštívit tento skvělý muzikál. Super zážitek nejen pro děti.
klad Mrzelo nás, že jsme velkou Alenku neměli v podání slečny Slováčkové nebo Sejnové. Výkon paní Patrasové nás neuchvátil, do role se nehodila.
avatar
Petra
klad Tak i my jsme nakonec ještě před porodem do divadla zavítali a musím říct, že jako milovníci Alenky v říši divů jsme byli potěšeni :) herecké výkony byli skvělé - Míša Sejnová opravdu válela. Muzikál rozhodně doporučuji rodinám s dětmi okolo sedmi let plus, Ale nepohrdnou jím určitě ani dospěláci, kteří muzikálům holdují.
avatar
Markéta
klad Krásné kostýmy, výborné výkony hlavně mladých herců a dětí - Fanta, Pekárek jako Bublifuk a Bublifík, Kačka Průšová jako malá Alenka obdivuhodná, Míša Sejnová jako velká Alenka skvělá. Míša Kuklová a Martina Pártlová se nám také líbili. Představení mělo spád, děti se nenudili. Kladně hodnotím i možnost podsedáků, vidět je dobře i ze zadních míst (20řada) hledište se zvedá jako v kině. Výborné jsou hlášky a poučky, výborné jsou i texty Kristýny Pixové a hudba Vašo Patejdla.
avatar
Martina
klad Vyborna akce pro vetsi ditka skolkoveho a skolniho veku, je to super akce pro deti, hrdinove vtahnou ditka do deje a ty mlcky sosaji obsah, krasne herecke obsazeni, kulisy obleky detaily deti uchvati, celkove si myslim skvele udelany muzikal pro deti, ktery zaujme i nejdenoho dospelaka :)
Zobrazit více recenzí