Nalepovací tabule v barvě černé, bílé a zelené

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
44x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 5. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá čtvrtá, která se přihlásí po testovací výzvě a k závěrečnému hodnocení nám napíše, jak nalepovací tabuli využila ve své domácnosti a přiloží fotku. Testování proběhne v úterý 5. května mezi 11 a 11:30 hodin.

První čtyři vybrané testerky obdrží k otestování bílou nalepovací tabuli s fixem, další čtyři testerky získají černou nalepovací tabuli s křídami a další čtyři testerky zelenou nalepovací tabuli s křídami. [*] [*] [*]

 

Nalepovací tabule jsou skvělé pro vaše děti. Mohou na ně libovolně malovat. Procvičí tak svou jemnou motoriku bez toho, aby spotřebovaly plno papíru.

Tabule je pro děti opravdu přínosná. Tím, že děti budou zvyklé na tabuli doma, redukujete jejich případný stres v zátěžových situacích u tabule ve škole.

Díky černé barvě bez problémů rozliší plochu tabule od okolní stěny. Jednoduše nalepíte na stěnu, dveře, skříň, lednici…

Jejich nalepení je velmi jednoduché.  Můžete je nalepit na libovolný povrch a ozvláštnit tak svůj byt.

Nalepovací tabule se stane pracovní plochou i nevšední dekorací. Navíc ji můžete nastříhat do libovolného tvaru a velikosti. Je jako oblíbené samolepky na zeď, ale mnohem praktičtější.

Nalepovací tabule k testování jsou v rozměrech 67,5 cm x 150 cm.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
45
avatar
Hana
klad Nalepovací tabule jsou skvělé pro každé dítě! Můžou na ně malovat a tím šetří životní prostředí, protože se neničí papír. Tabule se prostě smaže a jede se dál! Nalepovací tabule je dostatečně velká, takže se na ní může vyřádit více dětí najednou. Nastříhat ji taky můžete do nějakého pěkného tvaru. Fantazii se meze nekladou
avatar
Věra
klad Nalepovací tabule jsou skvělé pro každé dítě! Můžou na ně malovat a tím šetří životní prostředí, protože se neničí papír. Tabule se prostě smaže a jede se dál! Nalepovací tabule je dostatečně velká, takže se na ní může vyřádit více dětí najednou. Nastříhat ji taky můžete do nějakého pěkného tvaru. Fantazii se meze nekladou :)
avatar
Anna
klad Nalepovací tabuli v barvě černé, bílé a zelené mohu všem vřele doporučit
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Nalepovací tabule v barvě černé, bílé a zelené je vážně skvělá. Křídy jdou dobře smýt vlhkým hadříkem. Jako výhodu vidím možnost rozdělení tabule na řadu možných velikostí a využití dle vaší fantazie. Tabule se lepí docela snadno a dobře drží,nikde se neodlepuje. Tuto tabuli vřele doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Ivana
avatar
Ivana
avatar
Petra
avatar
Nikola
avatar
Markéta
klad K testování jsem obdržela černou tabuli k níž byly přiloženy i barevné křídy, které byly bohužel polámány. V pokojíčku nemáme žádnou dostupnou/volnou zeď, proto jsme tabuli dočasně umístili na posuvné dveře skříně. Nevadí tak, když dcerka některé své výtvory přetáhne mimo tabuli. Po dodělání naší kuchyně plánuji část tabule přilepit i na ledničku. Křídy jdou dobře smýt vlhkým hadříkem. Jako výhodu vidím možnost rozdělení tabule na řadu možných velikostí a využití dle vaší fantazie. Po nalepení však už zůstane na svém místě :-).
avatar
Věra
klad K testování jsem získala černou nalepovací tabuli a s velkou radostí jsem tento výrobek otestovala. Použila jsem ji do rámečku na poznámky a také na dekoraci do dětského pokoje. S fólií se pracovalo výborně, krásně se na tabulku píše i maže. Teď ještě sháním místo křídy křídový fix. Určitě výrobek doporučuji, dá se s ním vkusně doplnit interiér a navíc zabavit děti. Fólie mi ještě zbyla, tak se těším na další realizaci :-)
avatar
Marketa
klad K testování jsem získala černou tabuli a děti jsou maximálně nadšené. Jelikož jsme zrovna řešili i skleněné dveře do dětského pokoje, ze kterých máme (asi jenom my rodiče, dětem to možná vůbec nevadí:-) ) pocit, že jimi jde světlo z předsíně, když děti usínají, rozhodli jsme se zkusit nalepit tabuli právě na sklo dveří. Každé z dětí si tak může malovat ve stejnou dobu bez zbytečných strkanic:-). Oceňuji snadnou instalaci, nadšení dětí a celkově mám z tabule dobrý pocit, děti si mohou malovat i psát a vše lze snadno smazat. Za nás maximální spokojenost.
avatar
Lucie
klad Moc děkuji za možnost testování tabule, přišla k nám zelená s křídami Na tabuli se pěkně kreslí a křídy pak i pěkně smývají. Určitě bych ji doporučila rodičům s malými dětmi nebo i tvořivějším dospělým, vzhledem k tomu, že se dá upraovat, není problém si z ní vytvořit i zábavu pro starší. Během testování se nám podařilo zakoupit nový byt, který bude v provozu cca za tři týdny, takže je tabude zatím jen připevněna, nalepím ji až v novém, přeci ji tu novým nájemníkům nenechám :D
avatar
Jaroslava
klad Dobrý den, k nám dorazila zelená nalepovací tabule , vzhledem k naším vyštukovaným zdem jsme byli nuceni nalepit tabuli na dveře. Musím konstatovat že tabule je vyrobena z kvalitního materiálu a práce s ní je velmi snadná. Tento produkt vřele doporučuji všem k zakoupení.
avatar
Dana
klad Velice děkuji za možnost testování. Já testovala bílou tabuli, která mi udělala velikou radost a jelikož doma neproběhla dohoda čí bude tak jsem z ní udělala přenosnou tabuli a nalepila jsem ji na desku lamina a tím jsem vyřešila dilema kde bude. Jediné co mi chybělo je něco na mazání, ale mám mazací houbičku z mazací destičky, kterou děti používali v první třídě a tím jsme to vyřešili. A ještě bych uvítala víc barevných fixů, ale to není problém dokoupit. Závěrem, u nás spokojenost.
avatar
Věra
klad Děkujeme za možnost testovat. Z této tabule jsme byla unešená nejen dcera, ale i já samotná. Vůbec jsem netušila, že takový bezva výrobek existuje :-) Snadno jsme vystřihly tvar a nalepily na plastovou desku. Tabuli budeme používat venku v zahradním domečku. Bezva se na ni kreslí a dobře smývá. Těšíme se, že budeme mít o zábavu v létě postaráno. Můžeme jen a jen doporučit ostatním dětem.
avatar
Renáta
klad Na testování mi přišla bílá tabule s červeným fixem. Odstřihla jsem kus tabule a nalepila ji na skříň. Nalepování je snadné a nečinilo mi žádný problém. Na skříni dobře drží a nikde se neodlepuje. Tabuli využívám na psaní úkolů, které mám splnit a vnouček ji využívá na malování, což ho velice baví. Suchým hadříkem jde fix snadno smýt. S produktem jsem velmi spokojená a již sháním i další smazatelné fixy i v jiných barvách :-)
Zobrazit více recenzí