Nalepovací tabule v barvě černé, bílé a zelené

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
44x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 5. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá čtvrtá, která se přihlásí po testovací výzvě a k závěrečnému hodnocení nám napíše, jak nalepovací tabuli využila ve své domácnosti a přiloží fotku. Testování proběhne v úterý 5. května mezi 11 a 11:30 hodin.

První čtyři vybrané testerky obdrží k otestování bílou nalepovací tabuli s fixem, další čtyři testerky získají černou nalepovací tabuli s křídami a další čtyři testerky zelenou nalepovací tabuli s křídami. [*] [*] [*]

 

Nalepovací tabule jsou skvělé pro vaše děti. Mohou na ně libovolně malovat. Procvičí tak svou jemnou motoriku bez toho, aby spotřebovaly plno papíru.

Tabule je pro děti opravdu přínosná. Tím, že děti budou zvyklé na tabuli doma, redukujete jejich případný stres v zátěžových situacích u tabule ve škole.

Díky černé barvě bez problémů rozliší plochu tabule od okolní stěny. Jednoduše nalepíte na stěnu, dveře, skříň, lednici…

Jejich nalepení je velmi jednoduché.  Můžete je nalepit na libovolný povrch a ozvláštnit tak svůj byt.

Nalepovací tabule se stane pracovní plochou i nevšední dekorací. Navíc ji můžete nastříhat do libovolného tvaru a velikosti. Je jako oblíbené samolepky na zeď, ale mnohem praktičtější.

Nalepovací tabule k testování jsou v rozměrech 67,5 cm x 150 cm.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
45
avatar
Adéla
avatar
Dana
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Věra
klad Děkujeme za možnost testovat. Z této tabule jsme byla unešená nejen dcera, ale i já samotná. Vůbec jsem netušila, že takový bezva výrobek existuje :-) Snadno jsme vystřihly tvar a nalepily na plastovou desku. Tabuli budeme používat venku v zahradním domečku. Bezva se na ni kreslí a dobře smývá. Těšíme se, že budeme mít o zábavu v létě postaráno. Můžeme jen a jen doporučit ostatním dětem.
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Lucie
klad Moc děkuji za možnost testování tabule, přišla k nám zelená s křídami Na tabuli se pěkně kreslí a křídy pak i pěkně smývají. Určitě bych ji doporučila rodičům s malými dětmi nebo i tvořivějším dospělým, vzhledem k tomu, že se dá upraovat, není problém si z ní vytvořit i zábavu pro starší. Během testování se nám podařilo zakoupit nový byt, který bude v provozu cca za tři týdny, takže je tabude zatím jen připevněna, nalepím ji až v novém, přeci ji tu novým nájemníkům nenechám :D
avatar
Adéla
avatar
marie
avatar
Věra
klad K testování jsem získala černou nalepovací tabuli a s velkou radostí jsem tento výrobek otestovala. Použila jsem ji do rámečku na poznámky a také na dekoraci do dětského pokoje. S fólií se pracovalo výborně, krásně se na tabulku píše i maže. Teď ještě sháním místo křídy křídový fix. Určitě výrobek doporučuji, dá se s ním vkusně doplnit interiér a navíc zabavit děti. Fólie mi ještě zbyla, tak se těším na další realizaci :-)
avatar
Kristýna
klad Děkuji za možnost testování nalepovací tabule. Dorazila nám barva zelená s křídami. Synové ji hned otestovali.
klad Lepila se na zed skvěle , asistoval mi starší syn který odlepoval papír a já uhlazovala.
klad Snadné očištění barviček jemně navlhčenou houbičkou.
klad Doporučuji a už snad nebudem mít na zdi žádné malůvky :D
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Renáta
klad Na testování mi přišla bílá tabule s červeným fixem. Odstřihla jsem kus tabule a nalepila ji na skříň. Nalepování je snadné a nečinilo mi žádný problém. Na skříni dobře drží a nikde se neodlepuje. Tabuli využívám na psaní úkolů, které mám splnit a vnouček ji využívá na malování, což ho velice baví. Suchým hadříkem jde fix snadno smýt. S produktem jsem velmi spokojená a již sháním i další smazatelné fixy i v jiných barvách :-)
avatar
Helena
avatar
Jan
avatar
Lucie
klad Tabule nám přišla bílá a velice rychle,hned druhý den.Tak tímto moc děkuji.Tabuli jsem roztřihla napůl,jednu polovinu mám v kuchyni na zdi,používám na psaní nákupu,receptů nebo na vzkazy :) Super věc.A protože sestřiny děti si také tabuli moc přály dala jsem jim druhou půlku do kokoje s tím,že ji používají i mé děti a společně se všichni učí,procvičují matematiku,psaní,nebo si jen tak kreslí.Koupila jsem i všem fixy na bílou tabuli,aby měl každý svou :) Aplikace tabule na zed byla velmi snadná,zvládla jsem to sama,je super,že tabule se omývá jen suchou houbičkou či hadříkem.Neteř tabule ještě oblepila černou páskou,že prý takhle vypadají lépe.Takže za mě i za děti vřele tuto tabuli doporučujeme.
Zobrazit více recenzí