Naše testerky otestovaly napařovač oděvů Tefal Pure Tex DT9530E1 pro rychlé přežehlení prádla bez dlouhého nahřívání

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
5x
4
3x
3
1x
2
1
doporučuje
89 %
Testováno v období
od 19. 4. 2022
do 8. 5. 2022

Napařovač Tefal PURE TEX

Napařovač Tefal PURE TEX je snadno použitelný napařovač oděvů, který dezinfikuje, vyhlazuje záhyby, čistí a rozptyluje vůni u všech vašich domácích textilií. Tento ruční napařovač je první svého druhu a je vybaven vysoce intuitivním a exkluzivním systémem multifunkčních nástavců, díky kterému můžete snadno dezinfikovat veškeré domácí textílie a odstraňovat z nich záhyby, žmolky a prach.Významným přínosem je dezinfekční parní výkon, který zahubí až 99,9 % virů a bakterií* a je součástí ultra rychlého napařovače připraveného k použití za pouhých 15 vteřin.

  • PURE TEX: První napařovač 4v1, který vyhlazuje záhyby a čistí veškeré domácí textilie
  • NAPAŘOVAČ SE 4 FUNKCEMI V 1: Jedinečný ruční napařovač, který dezinfikuje, vyhlazuje záhyby, čistí a rozptyluje vůni, vhodný na všechny domácí textilie
  • ŽEHLENÍ S EXKLUZIVNÍM SYSTÉMEM MULTIFUNKČNÍCH NÁSTAVCŮ: První přístroj svého druhu pro snadné použití 4v1 díky chytrým, vyměnitelným nástavcům
  • ZCELA PŘÍRODNÍ DEZINFEKČNÍ ÚČINEK: Parní výkon osvěžuje a dezinfikuje a zahubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků* pro dokonalou domácí hygienu
  • VYHLAZOVÁNÍ ZÁHYBŮ: Vyjděte z domova dokonale upravení během chvilky díky jedinečné technologii s tepelnou deskou se stabilní teplotou, výkonem 1700 W, nepřetržitým parním výstupem až 30 g/minutu a exkluzivním parním rázem až 90 g/minutu, pro dokonalé výsledky u všech textilií
  • ČIŠTĚNÍ VŠECH TEXTILIÍ: Nástavec s možností obrácení a s odstraňovačem vlasů/žmolků a nástavec z mikrovlákna k odstranění vlasů, prachu a žmolků ze všech druhů textilií, a to i těch, které je těžké nebo nemožné vyprat.
  • ROZPTYL VŮNĚ: Díky nástavci MonParfum si můžete dopřát příjemný pocit z vašeho oblíbeného parfému
  • OCHRANNÝ NAPAŘOVACÍ POTAH: Odstraňte záhyby i u těch nejcitlivějších látek bez rizika vzniku lesklých ploch nebo spálení. Můžete také dezinfikovat materiál, který nelze žehlit, a to se všemi výhodami 100% přírodní páry, ale s ochranou před tepelnou deskou.
  • RYCHLÝ A ÚČINNÝ: Přístroj je připraven za 15 vteřin, poskytuje dokonalé výsledky při účinném vertikálním pohybu, a to bez nutnosti použít žehlicí prkno. Dokonalý pro napařování na poslední chvíli a úpravy na cestách.

*Viry: Externí testy, září 2020, u BCoV-1 a myšího novoviru na bavlněné látce, Bakterie a choroboplodné zárodky: Externí testy na Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumonae, Escherichia coli. Za pečlivých podmínek použití.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
9
avatar
Andrea
Pokud máte problém vybrat si outfit napoprvé a měníte ho i na poslední chvíli, pak právě tento napařovač oděvů od Tefalu, je tou správnou volbou pro Vás! Za pouhých 15 sekund je připraven k použití, záhybů na oblečení se zbavíte efektivně a to pouze na ramínku, žádné zdlouhavé vytahování a sestavování žehlícího prkna se nekoná. Prádlo můžete také provonět Vaší oblíbenou vůní, což velmi oceňuji. Také bych vyzdvihla, že dezinfikuje a ničí viry a bakterie, cože je skvělé třeba u dětských plyšáků. Za mě tedy naprostá spokojenost, splnil mé očekávání.
klad Vhodný i na oděvy které se nesmí žehlit
klad Rychlost nahřátí
klad Ničí viry a bakterie
klad 3 různé nástavce
klad Délka kabelu
klad Nádržka na vodu jde těžce vysouvat
avatar
Iveta
S napařovačem Tefal Pure Tex jsem spokojená.Rychlé nahřátí, pára tak akorát. Nástavce jsou bezvadné,jsou uloženy v praktické plastové krabičce. Jsou opatřeny magnetem,tak že velice rychlá výměna. Moc se mi líbí dvě malé kazetky na vonnou esenci, aviváž, která se vloží do nástavce.
klad Perfektní dlouhý kabel, opatřený suchým zipem
klad Snadné žehlení bavlněných materiálů, dlouhé šaty, košile, závěsy
klad Moc ráda používám na ložní prádlo už povlečené ,krásně oživí, provoní
klad Syn používá na deky, dobře odstraní drobné nečistoty a chlupy od domácích mazlíčků
klad Dobrý je i na ručníky a utěrky
klad Velice špatně se otevírá nádržka na vodu
klad Nevyhovuje mi na žehlení drobného prádla,to se nedá srovnat s klasickou žehličkou
klad Je trochu těžší. Ale to se dá pochopit, když je tam nádržka na vodu
klad Docela horká rukojeť
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Gaabi
Vyzkoušela jsem tento parní napařovač oděvů a předčil má očekávání a co se jeho účinnosti týče, je jedničkou mezi napařovači. Za cenu jedno parního napařovače získáte skvělého pomocníka 4v1, který čistí veškeré domácí textilie, vyhlazuje záhyby, dezinfikuje a osvěží vašim oblíbeným parfémem veškeré vaše oblečení a to vše díky systému multifunkčních nástavců.
klad Dezinfikuje
klad Vyhlazení záhybů
klad Čištění
klad Provoní a osvěží prádlo
klad Funkce automatického vypnutí
klad Připravený k použití za pouhých 25 vteřin
klad malinko těžší při použití na větší množství prádla
klad velikost dobrá, ale pokud máte menší dlaně může vám napařovače připadat zbytečně velký
avatar
Šárka
Produkt jsem si pořídila ,abych nemusela neustále vytahovat žehlící prkno a žehličku. Snadná příprava,manipulace a také efektivní práce tohoto výrobku. Vždy nemám perfektně vyžehlené prádlo,i přes ukládání do skříně,stane se a oděv je pomačkaný. Pomocník i při běžném úklidu, provoní závěsy, pomůže i v jiném ohledu. Rychle připraven k práci. Výběr nástavců je opravdu skvělé.
klad Rychle připraven
klad Snadná manipulace
klad Údržba lehká
klad Dlouhý kabel
klad Design
klad Žmolky - nepomohl
avatar
Martina
S napařovačem jsem velice spokojená-splnil má očekávání na výbornou. Manipulace je jednoduchá, návod k použití je srozumitelný. Přístroj je lehký, s dostatečně dlouhým kabelem, za 15 vteřin připravený k použítí, výkon páry je dostačující. Prádlo /sedačku, potahy, záclony aj. /vyžehlí bez použití prkna /stačí zavěsit na ramínko/, vydezinfikuje, případně navoní a zbaví prachu, nečistot, vlasů, chlupů od domácích mazlíčků díky šikovným nástavcům. Super je, že lze použít i na materiál, který se nesmí žehlit. Při delší nečinnosti se sám vypne, což je skvělé..
klad snadná manipulace
klad dostatečně dlouhý kabel
klad rychlé zahřátí
klad šikovné nástavce
klad lze ovonět díky nástavci MON PARFUM
klad při nečinnosti se sám vypne
klad lze použít na materiál, který se nesmí žehlit
klad nic
avatar
Ivana
Napařovač oděvů Tefal Pure Tex DT9530E1 jsem vyměnila za svůj stávající starý napařovač. Oproti původnímu napařovači je neuvěřitelně lehký, kompaktní a zároveň nejen mnohem lépe žehlí, ale k tomu i desinfikuje, čistí a dokonce parfémuje. Jsem naprosto spokojená.
klad kompaktní velikost - dá se sbalit i na cesty
klad 4 v 1
klad je velmi lehký
klad jednoduché ovládání
klad rychle se nahřívá
klad škoda, že jsem ho neměla dříve :)
klad malý zásobník na vodu - na 1 košili = 1 nádobka
příloha příloha příloha příloha
avatar
Martina
Napařovač oděvů od Tefalu mě velmi mile překvapil. Většinu mého šatníku tvoří šaty z jemnějších materiálů a na ty je naprosto skvělý. Zkoušela jsem již druhou značku napařovače a s tímto od tefalu jsem velmi spokojená a budu ho určitě používat dále. Rychlá příprava, může být stále při ruce. Nejvíce ho budu určitě používat na oblečení, které visí na ramínku a klasická žehlička by mu úplně neprospěla. Zkoušela jsem také na košile manžela a byla jsem velmi mile překvapená.
klad design - elegantní
klad váha
klad výkon
klad rychlost v nahřívání
klad manipulace
klad splnil očekávání, zápory nemám
avatar
Věra
S napařovačem oděvů Tefal Pure Tex DT9530E1 jsem velmi spokojená. Nejenže jsem ho dostala za výbornou cenu, ale ono to fakt funguje. Je lehčí než žehlička a snadno se s ním manipuluje. Krásně vyhlauje záhyby. Akorát bych si přála, aby nádržka na vodu byla o trochu větší.
klad Jednoduché užívání
klad Různé hlavice pro odlišné oděvy
klad Síla páry
klad Rychlé nastavení
klad Výborně žehlí
klad Je lehčí než žehlička
klad Voda vydržela jen na dva oděvy
klad Člověk musí být opatrný se párou nespálit
příloha příloha
avatar
Romana
Napařovač oděvů Tefal Pure TeX DT9530E1 je skvělým pomocníkem. Přístroj má dvě možnosti intenzity napařování, je vhodným doplňkem při rychlém vyžehlení ošacení, přístroj je připraven za 25 vteřin, lze napařovat ve všech polohách, výsledkem je perfektně vyžehlené a provoněné prádlo. Použití snadné, tři nástavce odvedou skvělou práci, usnadní mimo jiné i dezinfekci lůžkovin, matrací atd.
klad Snadnost použití
klad Rychlé dodání
klad Prezizni výsledek na ošacení
klad Provoněné prádlo
klad Dezinfekce lůžkovin
klad Dostatečná délka kabelu
klad Velikost nádržky na vodu
klad Nic
příloha